Opinie o BKB PB Paweł Barton w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BKB PB Paweł Barton. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BKB PB Paweł Barton o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BKB PB Paweł Barton w Wejherowo

Michał Nowy wpis

To prawda ze firma nie jest dobrze kierowana ?

Sławek Nowy wpis

Czy ktoś wie, gdzie i dla kogo firma BKB PB Paweł Barton wykonuje zlecenia?

alokoholo Nowy wpis

Popieram oszust nie majacy pojecia o kierowaniu firma i ludzmi ! Na dodatek ekipa spod abc albo i gorszych rejonow

byly robotnik Nowy wpis

barton to oszust zatrudnia pijaków ktozy do niczego sié nie nadajâ obiecuje zlote gory a pieníedzy nie placi albo szucí jakis ochlap. A ci jego fachowcy masakra

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BKB PB Paweł Barton? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku ROBOTNIK BUDOWLANY?
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Wejherowo
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Timmy

OSZUST! nie płaci

PRACOWAŁEM U NIEGO MIESIAC WYRUCHAŁ MNIE NA KASE POCZATKOWO DAWAŁ ZALICZKOWO PO 15ZŁ DZIENNIE A NA WEKEND W SOBOTE 20 ZŁ PO DWÓCH TYGODNIACH NIE DOSTAŁEM NIC I NIE MIAŁEM SIE ZA CO UTRZYMAC A TERAZ NIE ODBIERA TEL A STACIŁEM 1000ZŁ

pracownicy

oszukał mnie na 1000 złotych i nie chce mi wypłacic nie odbiera tel,gdzie ja mam odzyskac piniądze POTRZEBUJE PILNEJ POMOCY

SNAJPER

RACJA POPIERAM MI TEZ NIE WYPŁACIŁ CWANIACZEK ALE W KTOS POWINIEN SIE WZIASC ZA INIEG INSTEKCJA LUB SAD PRACY

brukarz

SZEF ON KOŁO SZEFA TO NIE STAŁ

mlody

i w dodatku brudas ja mam czysciej w piwnicy niz on w domu masakra gorzej niz melina

młody

MASZ RACJE TEZ TAM PRACOWAŁEM ZŁODZIEJ SCIEMNIACZ I OSZUST

Oszukany

Ten firma to jedna wielka porażka. Jako były pracownik odradzam komukolwiek prace u tego Pana. Nie płaci miesiącami, zwodzi ludzi, brak jakiegokolwiek szacunku do pracowników. Ale czego oczekiwać od człowieka który siedział w więzieniu i się tym chełpi. Takim ludziom powinno się przymusowo zamykać firmy albo nakładać monstrualne kary. Pracowników zatrudnia wyłącznie na czarno. A co na to PIPa? Nic bo żona tego Pana tam pracuje. Przez pracę u tego człowieka narobiłem sobie tylko długów, bo obiecywał że wypłaci pensję. Minęły 2 miesiące a pieniędzy nadal nie widać. Życzę temu Panu wszystkiego najgorszego, oby się w końcu doigrał.

@

Jeżeli masz zamiar się zatrudnić u tego człowieka to stanowczo odradzam, dorobicie się tu tylko nerwicy i braku pieniędzy, człowiek nie wypłaca na czas a jego prace zazwyczaj kończą się jedną wielką tragedią. Bierze się za prace o których nie ma zielonego pojęcia. Naprawdę odradzam tą firmę.

rozczarowana

Nie polecam p. Bartona , a tym bardziej jego pracowników. Nie dość,że na " prace " poszło zdecydowanie za dużo funduszy, to było to nierzetelnie wykonane, z dużym opóźnieniem. W dodatku po paru miesiącach wychodzi na to,że trzeba następnego "fachowca" szukać, żeby to poprawiał, bo jakies zacieki w łazience itd. Na dodatek dochodzi,że pracownikom nie wypłaca należności- więc co się dziwić- chłopaki nie mają żadnej motywacji do pracy.. Szkoda nerwów na tę firmę.

maly

UWAGA!!!Szkoda gadac Pan Paweł zatrudnia 4osoby +wykonawcow dla ktorych niestety nie ma wynagrodzeń a na materiał trzeba czekac od 2-7dni pracujacych..Swoim pracownikom nie placi regularnie!To zwykłe ździerstwo

Zostaw merytoryczną opinię o BKB PB Paweł Barton - Wejherowo

BKB PB Paweł Barton
  • NANICKA 2 lok. 3
    84-200 Wejherowo
  • NIP: 5881966371 REGON: 220516934

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042