Opinie o F.H.T.U. Krzych-Trans Krzysztof Pranszke w Grabowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy F.H.T.U. Krzych-Trans Krzysztof Pranszke. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.H.T.U. Krzych-Trans Krzysztof Pranszke o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.T.U. Krzych-Trans Krzysztof Pranszke w Grabowiec

Administrator Nowy wpis

Pojawiła się oferta pracy na Operator maszyn budowlanych w firmie F.H.T.U. Krzych-Trans Krzysztof Pranszke. Warto aplikować?

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie F.H.T.U. Krzych-Trans Krzysztof Pranszke w miejscowości Grabowiec? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne info. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Anonim Nowy wpis
@Administrator

Dalej takie rotacje :)

Weronika Nowy wpis
@Anonim

Poważnie? A skąd niby wciąż są chętni w takim razie?

Anonim Nowy wpis
@Weronika

Nie czytają i nie słuchają opini , wierzą w te bajki co opowiada :)

Anonim

Firma nie godna polecenia, omijać szerokim łukiem, szef bezczelny , wydzwania ze poszukuje pracowników po czym po umowie na okres próbny zostawia pracownika na lodzie , na coś innego sie umawia a inaczej się rozlicza , oczywiście na umowie najniższa krajowa, typowy wyzyskiwacz. Obiecuje gruszki na wierzbie po czym zupełnie coś innego mówi niż mówił , nie potrafi przyznać się do prawdy . Ogólnie Poprostu wszystkim którzy chcieli by do tej firmy dołączyć serdecznie odradzam , z resztą ludzie z okolicy tej firmy ostrzegają przed tą firmą, wszyscy którzy tam ida mysla ze to plotki lecz niestety to prawda także powodzenia.

Kierowca
Kandydat
@Anonim

Zastanawiam się czy tam iść?czy na prawdę szef jest aż tak nie słowny?na rozmowie wydawał się konkretnym facetem i proponuje dobrą stawkę.ale po tym co czytam zastanawiam się czy jest sens ryzykować zmianę pracy

@Kierowca

Nie radzę, zrezygnowałem z bardzo dobrej pracy bo obiecywał gruszki na wierzbie , stawka fakt dobra ale nie warta tych nerwów i tego wszystkiego dobrze radze jak masz dobra prace to się jej trzymaj ja straciłem juz przez ta firme posade w tamtej bylo dalej ale bez nerwów. Popytaj w okolicy jego firmy , nikt tam nie chce pracować i wszyscy znają jego opinie. Powodzenia

Hanna
@Anonim

Żartujecie sobie chyba. Przez takich pracodawców aż strach zmieniać pracę. To nikt nie pracował tam dłużej niż te kilka miesięcy czy może jednak były jakieś takie przypadki?

@Hanna

Jest przypadek który pracuje tam 8 lat ale to dluga historia raczej czemu tam tak długo siedzi cala reszta jest tam chwile i co chwile sa ogłoszenia ze poszukują pracowników itd :)

Weronika
@Anonim

Ciekawa jestem czy do teraz takie rotacje są czy może się jednak coś polepszyło? No i ta osoba, która tyle tu pracuje to raczej z własnej woli, chyba że opowiesz dlaczego, bo widać że wiesz?

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.T.U. Krzych-Trans Krzysztof Pranszke - Grabowiec

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w F.H.T.U. Krzych-Trans Krzysztof Pranszke?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.T.U. Krzych-Trans Krzysztof Pranszke tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

F.H.T.U. Krzych-Trans Krzysztof Pranszke
1/5 Na podstawie 1 ocen.