Opinie o F.H.T.U. Krzych-Trans Krzysztof Pranszke w Grabowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy F.H.T.U. Krzych-Trans Krzysztof Pranszke. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.H.T.U. Krzych-Trans Krzysztof Pranszke o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.T.U. Krzych-Trans Krzysztof Pranszke w Grabowiec

Administrator Nowy wpis

Interesuje mnie kariera na stanowisku Kierowca Ciężarówki. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie F.H.T.U. Krzych-Trans Krzysztof Pranszke?

Andżela Nowy wpis

Fajnie jeszcze żeby te dłuższe relacje z pracownikami były honorowane jakimiś podwyżkami. można na nie spokojnie liczyć?

Roksana

Jest tu stary wpis gdzie piszecie że po okresie próbnym na 3 miesiące człowiek zostaje na lodzie i nie ma kolejne umowy. Coś wiecie jak teraz jest czy po czasie próbnym firma daje kolejną umowę czy jest z tym kłopot jakiś? Wgl ktoś jest tu kto pracuje dłużej niż właśnie próba?

Weronika Nowy wpis
@Roksana

Jeśli kandydat pozytywnie przejdzie rozmowę rekrutacyjną z pracodawcą to otrzymuje praktycznie od zaraz umowę o pracę na okres próbny trzech miesięcy, a po tym okresie umowa jest przedłużana, jeśli pracownik ma dalej wolę współpracy:)

Weronika Nowy wpis
@Weronika

Dodam też, że 3 z 4 kierowców pracuje w tej firmie już od kilku lat. Pracodawca jest jak najbardziej chętny do nawiązywania dłuższych relacji z pracownikami.

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie F.H.T.U. Krzych-Trans Krzysztof Pranszke w miejscowości Grabowiec? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne info. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Dalej takie rotacje :)

Weronika
@Anonim

Poważnie? A skąd niby wciąż są chętni w takim razie?

@Weronika

Nie czytają i nie słuchają opini , wierzą w te bajki co opowiada :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie F.H.T.U. Krzych-Trans Krzysztof Pranszke? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku KIEROWCA wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Pracownik magazynu - kompletacja zamówień
Piotrków Trybunalski
ESA logistika Polska sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E
Grodzisk Wielkopolski
Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca
Krzysztof Liberadzki Axel
logo firmy Kierowca kat B Transport Mebli do Niemiec
Wrocław
BEJOT E-COM SOLUTION Sp. z o.o.

Firma nie godna polecenia, omijać szerokim łukiem, szef bezczelny , wydzwania ze poszukuje pracowników po czym po umowie na okres próbny zostawia pracownika na lodzie , na coś innego sie umawia a inaczej się rozlicza , oczywiście na umowie najniższa krajowa, typowy (usunięte przez administratora). Obiecuje gruszki na wierzbie po czym zupełnie coś innego mówi niż mówił , nie potrafi przyznać się do prawdy . Ogólnie Poprostu wszystkim którzy chcieli by do tej firmy dołączyć serdecznie odradzam , z resztą ludzie z okolicy tej firmy ostrzegają przed tą firmą, wszyscy którzy tam ida mysla ze to plotki lecz niestety to prawda także powodzenia.

Kierowca
@Anonim

Zastanawiam się czy tam iść?czy na prawdę szef jest aż tak nie słowny?na rozmowie wydawał się konkretnym facetem i proponuje dobrą stawkę.ale po tym co czytam zastanawiam się czy jest sens ryzykować zmianę pracy

@Kierowca

Nie radzę, zrezygnowałem z bardzo dobrej pracy bo obiecywał gruszki na wierzbie , stawka fakt dobra ale nie warta tych nerwów i tego wszystkiego dobrze radze jak masz dobra prace to się jej trzymaj ja straciłem juz przez ta firme posade w tamtej bylo dalej ale bez nerwów. Popytaj w okolicy jego firmy , nikt tam nie chce pracować i wszyscy znają jego opinie. Powodzenia

Hanna
@Anonim

Żartujecie sobie chyba. Przez takich pracodawców aż strach zmieniać pracę. To nikt nie pracował tam dłużej niż te kilka miesięcy czy może jednak były jakieś takie przypadki?

@Hanna

Jest przypadek który pracuje tam 8 lat ale to dluga historia raczej czemu tam tak długo siedzi cala reszta jest tam chwile i co chwile sa ogłoszenia ze poszukują pracowników itd :)

Weronika
@Anonim

Ciekawa jestem czy do teraz takie rotacje są czy może się jednak coś polepszyło? No i ta osoba, która tyle tu pracuje to raczej z własnej woli, chyba że opowiesz dlaczego, bo widać że wiesz?

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.T.U. Krzych-Trans Krzysztof Pranszke - Grabowiec

• Jak się pracuje w F.H.T.U. Krzych-Trans Krzysztof Pranszke?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.T.U. Krzych-Trans Krzysztof Pranszke tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

F.H.T.U. Krzych-Trans Krzysztof Pranszke
  • Rodówko 12