Dolezych Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dolezych Sp. z o.o.

?

@Adrian 1920 pracowałeś tu? Może opowiesz coś o warunkach?

kiki

Zarobki to 15.40 -15.60 zł/h. Premia to 25-50zl albo wcale. Wymagania duuuze. Ukryty akord. Rób,szyj dużo za psie pieniądze. Miesięczna wypłata to ok. 1700zl na rękę. Podwyżek nie będzie. Jedynie co,to wyrównali tym co mieli poniżej nędzy krajowej. Szkolenia wyglądają tak: ktoś ci pokaże jak masz robić i robisz. Najlepiej,żeby umieć robić wszystko,na każdym stanowisku. Są osoby,które pracują faktycznie latami ale kiedyś zarobki były ok, no i sporo kobiet to żony górników wiec robia co lubia. Dla osób,ktore muszą żyć z takiej wypłaty to poważny problem. I dlatego niektórzy sami odeszli. Socjal to ok.300-400zl za wczasy pod gruszą, bony na swieta ale nie ma zadnej 13ej premii no i tzw. gril raz w roku (impreza integracyjna) Robota raz jest a raz nie. Praca od dzwonka do dzwonka,nawet jak zrobisz ponad normę to stoisz jak przedszkolak i czekasz az zadzwoni,zeby móc iść się przebrać. I co ciekawe,to dopiero kilka miesięcy temu zwalniali ludzi,a teraz choć nadal nie bardzo jest co robić to przyjmują.

Maja
@kiki

Mam pytanie co to znaczy jak zrobisz normę? Są tam jakieś normy w sensie ilości szt.? Ja wiem, że muszą być jakieś normy minimalne, tylko nie bardzo zrozumiałam o co Ci dokładnie chodziło, że jak zrobisz swoje? Znaczy, że masz na 8 h zrobić np. 100 szt. i nikogo to nie zainteresuje, że zrobiłaś to np w 7 h Chciałabym tam złożyć papiery. Teraz też mam normy a jak zrobię coś szybciej to brygadzista przydziela mi kolejne zleceni. Pozdrawiam

patrycja
@Maja

Nie dziwne, że kiki nie ma premii, jak "stoi jak przedszkolak" . Ciekawe czy teraz jak wszystkie firmy zwalniają, jeszcze KIKI tam pracuje. Czy są zwolnienia grupowe w firmie? Obcięcie kasy?

Bad Boy

I tak mi to pewnie skasują, ale niech tam, napiszę. Pozdrawiam PIĘKNĄ dziewczynę dojeżdżająca do pracy w tej firmie i siadającą zawsze samotnie na końcu autobusu. Też mam tam ciężką pracę, ale cieszę się stojąc na przystanku, bo wiem, że za chwilę ją zobaczę :)

Krisu
@Bad Boy

To chłopie, na co czekasz, zagadaj w końcu ;)

Ewelina
@Krisu

To chyba nie jest odpowiednie miejsce na dyskusje o sprawach prywatnych. Tutaj skupiamy się przecież na rozmowie o ogólnych warunkach pracy w Dolezych. Może wiecie, czy w najbliższym czasie będą potrzebować tam nowych pracowników?

POWINIENEŚ JA PUKNĄĆ
@Bad Boy

...

Ewelina
@POWINIENEŚ JA PUKNĄĆ

Nie mam pojęcia, jaka jest Twoja motywacja, ale takim wpisem w żadnym razie nie pomagasz. Dolezych szuka teraz pracowników na produkcję. Czytałam, iż wymagają: wykształcenia zawodowego, umiejętności manualnych, sumienności oraz zaangażowania w realizację powierzonych zadań. Nie wspominają nic o doświadczeniu. Trzeba jakieś mieć, by dostać tam pracę?

Czy firma Dolezych Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

olo

Niby jak finansuje? Brygadzista Cię przeszkoli a resztę pokażą koledzy. Jedynie to może za kurs na wózek widłowy zapłacą.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Młodszy specjalista ds. wsparcia obsługi klienta w firmie Dolezych Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Jak wygląda podstawa w Dolezych Sp. z o.o.?

mały

na jakim stanowisku?

Ciekawski

Jak wyglądają stawki dla nowych pracowników ?

Sandra

Hej. Chciałabym zapytać co się szyje w tej firmie bo ostatnio widziałam ogłoszenie ze potrzebują osoby do szycia. Pomożecie?

Patika
@Sandra

Pasy transportowe różnego rodzaju. Praca ciężka ale ludzie pracuja tam całe lata. Wypłata w terminie. Jak się pracuje a nie opiepsza to i Premia dobra jest.

misiu

...Dlaczego nie ma kamer na całej hali?

Wanda

Na stronie internetowej Dolezych jest informacja, że firma poszukuje osób do pracy. Potrzebny jest pracownik produkcji, mechanik maszyn, osoba do szycia i ślusarz - zaplatacz lin. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie pod linkiem: https://dolezych.pl/praca/ Czy ktoś z Was ma zamiar aplikować? Jeśli zaglądają tu pracownicy tego przedsiębiorstwa, proszę o podpowiedź czy warto.

Dominika

Czy firma prowadzi rekrutację? Podpowiedzcie czy warto starać się ??

Anka
@Dominika

Prowadzi teraz. Przychodź

Joannula
@Dominika

Witam, Ja również byłabym zainteresowana pracą. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć w temacie rekrutacji? Jakie warunki i zarobki?

Mario

Witam, jakie warunki pracy i zarobki? Proszę o opinię ludzi którzy już tam pracują dłużej i nie są ofiarami losu, bo na takich forach to dużo wyżalań jest.. Pozdrawiam

Mateusz

jako dostawca mogę powiedzieć, że solidni, faktury zawsze na czas zapłacone

Amadeus

Zgadzam się, duży wybór dobrej klasy produktów

Klient 1965

Polecam Firmę Dolezych - sympatyczni i kompetentni pracownicy

monia

Polecam firmę jest spoko

szwaczka

Pracuję już 2 lata i nigdy nie zarobiłam więcej jak 2000zl i to z 2 sobotami. Teraz w ogóle nie ma premii a wymagania co do ilości owszem są i to coraz większe ( ukryty akord ) Obecnie wypłata jest ok. 1500 zl. Nędza. Szukamy innej pracy.

@szwaczka

To marnie się starasz

Jak teraz stoją zarobki? Nowy pracownik jaka ma stawkę godzinową netto?

dlugi

moi,marko....pracowałem tam ponad 2 lata-lata 2005...,tak jak wspomniałem milo wspominam zakład,do nikogo nie mam urazy-bo i za co?jak ja byłem to byli -Jacek,owca,heniek,adas jeden i drugi,tomek ....rafal,mejo i inni.a jak tam talej?flemisze dalej trzaskacie?zawsze najlepsza robota na prasie.... zresztą dalej pracuje na maszynie ,z tym ze na laserze 3d.pozdrawiama tak na końcu napisze ze trochę zle to wygląda ze dolezych poszedł na latwizne i skumal się z agencjami pracy.wczesniej były imprezy coroczne,bony itp.,a Jacek majster i owca pracują tam dalej?ciekawe czy ta duza prasa dalej cieknie...))))))

Maxi

A ja dostałam 2400 i znowu dostane No i zaraz 13

marko

Chopie Tera jest nas coś koło 20 Mnie kasa pasuje

Zostaw merytoryczną opinię o Dolezych Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Dolezych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dolezych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dolezych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dolezych Sp. z o.o.