Dolezych Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dolezych Sp. z o.o.

Dolezych Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Operator. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Llla

Operator czego koparki,dźwigu, czy kosiarki.Ciekawe na co.

@Llla

Wiadomo,że operator maszyn...chciałaś być śmieszna? Nie wyszło!

@Bogu

A skąd wiadomo że to operator maszyn ,gdzie jest to napisane?.Jeżeli pracownicy tak odpisują to widocznie jest coś nie tak z inteligencją tej załogi.

@Llla

Czyli jesteś pracownikiem,bo to Ty napisałaś/eś...i faktycznie coś nie tak z Twoją inteligencją. Swoją drogą powinnaś/es się cieszyć, że Cię gdziekolwiek zatrudnili :-D

Karol

Napiszę tak: Kolorowo to jest na odpuście. Praca jest,wypłata na czas,bony,wczasy (nie każdy zakład Wam je zapłaci), umowa o pracę (nie każdy ci ja da).

@Karol

Wiem że napisała to kobieta ,nie chcę zdradzić jej nazwiska, bo to by ją ośmieszyło w oczach pracowników. Na pewno pracuje tam ponad 20lat.

Rene

Rozmowa odbywa się w dziale kadr,następnie pracownik zostaje zapoznany z zakresem obowiązków i może podjąć decyzję czy odpowiada mu wybrane dla niego stanowisko. Następnie udaje się do działu kadr i podpisuje umowę o pracę. Później badania i pracujemy. Pracujemy na dwie zmiany, mamy wczasy pod grusza, kolonie dla dzieciaków, bony na święta (nawet nie małe),dodatkowo płatne nie obowiązkowe soboty. Można zaplanować sobie wszystko,bo nikt nie zmieni grafiku z dnia na dzień, kierownictwo 8/10, pracownicy jak wszędzie ludzie są tacy różni. A resztę powie Pani prowadząca rozmowę.

Czy rotacja pracowników w Dolezych Sp. z o.o. na Pakowacz jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 7 marca na Praca.gov.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Ela

Odchodzą bo są leniwi!!! Myślą, se będą leżeć na pakowalni?!

Conan barbarzyńca

Rotacja ogromna, co chwilę ktoś nowy. Pracownicy częściej sami rezygnują, bo ciężko jest, ale zdarza się, że są zwalniani.

@Ela

Co masz na myśli pisząc, że są leniwi?

@Conan barbarzyńca

Są leniwi to się zwalniają sami. Nie wiele trzeba, wystarczy trochę pogonić i już się obrażają! To jest praca, a nie przedszkole! Poza tym, masz jasno przestawiona sytuacje, widzisz dane stanowisko pracy, wtedy inni tam robią i można raczej zobaczyć co się będzie robiło tak?!

@Ela

Twoja odpowiedz nie jest adekwatna do zadanego pytania. Twierdzisz, ze tam ludzi gonią do pracy i dlatego sie zwalniają? I jeszcze, że to wina pracownika. Wow pogratulować.

@Conan barbarzyńca

Po pierwsze napisałam, ze się obrażają za pogonienie. Po drugie nikt nie płaci tu za stanie, to nie ten rodzaj pracy. Stać można za lada. Mam nadzieje, ze nauczysz się czytać kiedyś ze zrozumieniem zanim złożysz papiery do jakiej kolwiek pracy!

Asan
@Ela

I tu się zgodzę. Do pracy przychodzi sie pracować a nie biegać co chwilę na fajkę lub siedzieć ciągle z telefonem.

Bobo

Jakie jest kierownictwo produkcji?

@Bobo

Bobo wyżej piszesz,że komentarz napisała pracownica z 20-letnim stażem. A tu zadajesz pytanie o kierownictwo na produkcji?! Przynajmniej zadał byś sobie trudność i zmienił nick... A odpowiadając na pytanie: Kierownictwo na produkcji jest odpowiednie, jak w każdej firmie są lepsze i gorsze komórki kierowania produkcja.

Bops

Co to znaczy narzędzia pracy w magazynie

Dawid
@Bops

Nie wiesz? Choćby wózek widłowy, którym się zwykle trzeba umieć posługiwać pracując na magazynie. Do tego różnego rodzaju kartony, narzędzia do cięcia oraz pakowania. A czemu pytasz?

@Dawid

Podobno kiedyś w tej firmie pracował kierownik p. Bronek , jaki on był a jaki jest teras ten nowy.

@Bobo

Nijaki. Bałagan po Bronku pozostał i ma się dobrze. Ten nowy kierownik to nie taki nowy. Robił zamieszanie już w czasach Bronka.

Mark
@Bobo

Ten nowy stary kierownik produkcji jest zwyczajnie słaby. Produkcja to jeden wielki bałagan. Niby zajęty nowym systemem, ale chyba i to położy.

Martin
@Bobo

Ten nowy, to jak jaś fasola totalny kataklizm.

Nika

Co to znaczy bałagan ma się dobrze?

Agna

Co to znaczy bałagan pozostał i masie dobrze ? .

Wiki
@Mark

Bałagan to jest ogólny w całej firmie, a na produkcji to wszystko się skupia. Nie mamy żadnej stabilności, ciągłe zmiany. Zamieszanie to najwięcej ci z biura robią.

Wiki
@Nika

Ciągłe zmiany z biura, materiał nie przygotowany, porażka. Brak słów. Kierownik cały czas zalatany, robi co może, a sam może niewiele.

@Wiki

To mu może pomóż, zamiast narzekać.

@Mark

Bronek jaki był ale znał się na produkcji

@Bobo

W tej firmie trzeba twardej ręki aby był spokój .

@Bobo

Powiedz to w oczy obecnemu,a nie piszesz ukryty na necie...

@Bogu

Widać że jesteś miękki i boisz się powiedzieć prawdę swojemu przełożonemu,tylko spycharz to na innych. Właśnie takich ludzi ma ta firma Dolezych,tylko dużo w pysku a dalej tam siedzisz , żenada chciał bym poznać twoje nazwisko skoro jesteś taki odważny.

Llla

Panie Tomku i tak wszyscy wiedzą że jest pan do dupy,pomimo co pan piszę na fejs buku. Trochę skromności nikt w to nie uwierzy że jest pan tak gienalny. To dlaczego jest taki bajzel.

@Llla

Gryziesz rękę która poniekąd Cię karmi, mam nadzieję że Cię namierza Llla i nie będziesz już taka cwana/y

Zapytanie

Mam pytanie, dlaczego firma Dolezych robiąc wymazy wewnątrz zakładu wyrzuca pracowników do domu na kwarantannę. Przez kogo te wymazy jak też wyniki są wykonywane. Pytam dlatego że pracownicy po testach w tym zakładzie niby z wynikiem pozytywnym wyrzucani do domu w dniu następnym robią w specjalistycznych punktach oddając nawet krew mają wyniki negatywny. Czy w tej całej grze pseudo wynikami covid zakład chce zmniejszyć ilość pracowników by szukać oszczędności. Nie uważam by robiąc tesy a wręcz pseudo testy były legalne. W ten sposób tak to nie działa bo pracownicy robią swoje testy z wynikami negatywnymi i aby tej firmie nie odbiło się czkawką po wejściu Sanepidu jak też kontrolami.

@Zapytanie

Skoro bolą Cię te testy to czemu nie pójdziesz zgłosić swoich pretensji do działu kadr? Tylko smarujesz tu obszerny nic nie wnoszący komentarz! Skoro w zakładzie pracy ma pozytywny, a w sanepidzie negatywny,to wraca do pracy,a za tamten dzień ma zapłacone! Osobiście nie spotkałem się by test tu pozytywny w sanepidzie wyszedł inaczej. Ja współczuję DOLEZYCH takich pracowników,smarujących w necie, straszących kontrolami. Twoja opinia nijak się ma do opinii o pracy w zakładzie.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Młodszy specjalista ds. wsparcia obsługi klienta w firmie Dolezych Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Czy kwota 10900 to dobra stawka w firmie Dolezych Sp. z o.o.?

Agna

Ten co to napisał musiał być w głębokim stanie nie świadomości! .

Bogu

To stawka podana na rok?

W Dolezych Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Pracownik magazynu. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

Nops

Za ile

Robek

Nie polecam. Magazyn i produkcja to totalny chaos. Kierownik na magazynie jest nowy, więc się okaże co pokaże, ale produkcja to porażka pod względem zarządzania.

Czy w Dolezych Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Trybik

Myślę,że jak w każdej szanującej się firmie wypłata jest co miesiąc.

Bops

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie

Bobs

Czy pracuje tam jeszcze Małgosia brygadzistka?

Mariusz
@Bobs

Nie wiem dlaczego o to pytasz, ale wnioskuję że tu pracowałeś? :) Jeśli tak jest, to może opowiesz mi nieco więcej na temat Dolezych? Jak oceniasz tę firmę pod kątem zarobków? Byłeś zadowolony ze swojej pensji? Była adekwatna do wykonywanych obowiązków?

Sandra

Czy osoba potrafiącą szyć na maszynie sobie poradzi z taką pracą bo maszyny są zupełnie inne niż takie zwykłe, przemysłówki.

Adrian 1920

Siema, z ciekawosci to pracuje tam jeszcze Seba z produkcji zawiesi?

Jochan
@Adrian 1920

Tak pracuje

Ktośka

Hejka. Kiedyś ubiegałam się o pracę w tej firmie,byłam zobaczyć zakład ,ale wtedy dowiedziałam się że praca docelowo ma byc na trzy zmiany. Teraz dalej w ogłoszeniu widoczne są dwie zmiany, coś się zmieniło czy dalej się mówi o nockach? bo przyznam że wtedy z tego powodu zrezygnowałam.

@Ktośka

Witam. Na dzień dzisiejszy pracujemy na zmiany dwie i tak już od półtora roku. Praca na zmiany trzy nie jest docelowa ale możliwa w przyszłości dlatego na rozmowie kwalifikacyjnej informujemy kandydatów o takiej możliwości.

Czy są jakieś oferty pracy? Przyjmują w czasach pandemii?

waldek

Tak na produkcje

@waldek

A gdzie można składać papiery?? Jakbym chciał złożyć osobiście to gdzie? Jest tam jakaś budka czy biuro gdzie mogę dać swoje CV?

Znalazłem ogłoszenia.

Na głównej stronie Dolezych

Tak, rekrutujemy. proszę o przesłanie CV. praca@dolezych.pl

misia

pracuje juz 11 lat ,ale co obecnie sie tam dzieje to tragedia , jest koniec czerwca upał na szwalni nie do wytrzymania,duszno ,wody do picia brak nasz mechanik Piotrek jechał osobiście do najbliższej Biedronki by zakupić wodę mineralną dla szwaczek ,nawet nie wiadomo czy wielmożny pan dyrektor zapłacił za tą wodę. Ludzi brakuje na szwalni nikt nie chce przyjść tam do pracy.Na mojej zmianie jest tak mało szwaczek a jeszcze musimy iść i pracować na Julongi bo tam też nie ma osób do pakowania.A czemu tak się dzieje bopracujemy za njniższą średnią krajową . Ukryty akord . TRAGEDIA !!!!!! .Nie ZYCZE NIKOMU TAKIEJ PRACY .

Trybik
@misia

Po pierwsze kobieto naucz się pisać stylistycznie i używaj znaków interpunkcji, o dużych literach nie wspomnę. Idź pracować gdzie indziej, to zobaczysz czy Twój obecny zakład pracy jest taki zły. Wody nie było, ale jak piszesz ktoś kupił, więc pewnie Twój wielmożny Pan Dyrektor nie zdążył jej zamówić, bo pewnie osoba odpowiedzialna za to zawaliła. Widziałaś kiedyś, żeby Dyrektor był odpowiedzialny za zakup wody na stanowiska pracy? Takie easy Misia!

yam
@misia

Dobrze że napisałaś ta opinię bo własnie miałam zamiar aplikować... ale jeśli nie ma tam nawet klimatyzacji ani podstawowych warunków pracy to sobie odpuszcze.

yam
@Trybik

Kierownik jest odpowiedzialny za wodę i podstawowe warunki pracy.

Potworek

No,no ...ciekawe opinie :) wiadomo przychodzi nowy to weterani krzywo patrzą bo może jeszcze chwila, a pracy całkiem zabraknie ! Soboty, się skończą . A co gorsza mało zarobią ! To nowy się czuje jak intruz. Szkoda, że nikt z pracujących to działanie na szkodę firmy . I to, że cały zespół pracuje do jednego garnuszka.

Nina

Witam,jak dojechac z Siemianowic?

@Nina

Autobusem!

Norma

Praca ciężka normy smród plastiku stawki śmieszne 16.70zl brutto!!! Admosfera w pracy zła każdy patrzy obserwuje jeden na drugiego kapuje także nie polecam pracy tam

UWAGA UWAGA

TA FIRMA NIE JEST GODNA NIKOGO Z WAS. JAK MOŻECIE TO OMIJAJCIE JĄ SZEROKIM ŁUKIEM I JAKO PRACOWNICY I JAKO ODBIORCY.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Dolezych Sp. z o.o.?

Ela

Atmosfera jest dobra, są grupy jak wszędzie, ale nikt nikomu nie robi na złość..

Zależy gdzie. Na automatach, szwalni tak 2000 - 2500 na rękę.

automaty
@Marta

ha ha ha ha akurat!

Ktoś
@Marta

Chyba śnisz chciałabym tyle zarabiać ale nie w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Dolezych Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Dolezych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dolezych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dolezych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dolezych Sp. z o.o.