Dolezych Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dolezych Sp. z o.o.

Ela
Pracownik
@Ona

Każde stanowisko ma swoje wynagrodzenie. Najlepiej przyjść osobiście i zapytac na rozmowie. Umowa o prace, bony, wczasy pod grusza, płatne soboty, premie.

2
Royall
Pracownik
 Pytanie

Jak ma na imię przedstawicielka od tych spraw pracowników co zawsze jest uśmiechnięta?

Iga Nowy wpis
Kandydat
@Royall

Czy w tej firmie jest praca taka abym mogła spokojnie pracować, i zarobić godne pieniądze

Karol Nowy wpis
Pracownik
@Iga

Każda firma zatrudnia ludzi,to ludzie wpływają w większej mierze na "spokój" w pracy,więc ciężko stwierdzić. Jeżeli chodzi o finanse to najlepiej zapytać w kadrach. Osobiście przy obecnych czasach wolę mieć pracę w firmie o ugruntowanej pozycji niż jej nie mieć albo marzyć. Pozdrawiam

Nika Nowy wpis
Kandydat
@Karol

A poco pytać w kadrach, przecież ludzie i tak wiedzą, przecież komunikują się ze sobą.

Boss
Kandydat
 Pytanie

Czy firma daje karty sportowe dla pracownika? Jakiś multisport albo ok system?

Karol
Pracownik
@Boss

Nie.

Mariusz Nowy wpis
@Karol

Szkoda bo to dość częsty benefit. A jeśli nie te karty, to może jest coś innego?

Administrator

Dolezych Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Operator. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Llla
Były pracownik
@Administrator

Operator czego koparki,dźwigu, czy kosiarki.Ciekawe na co.

Bogu
Pracownik
 Pytanie
@Llla

Wiadomo,że operator maszyn...chciałaś być śmieszna? Nie wyszło!

Llla
Kandydat
 Pytanie
@Bogu

A skąd wiadomo że to operator maszyn ,gdzie jest to napisane?.Jeżeli pracownicy tak odpisują to widocznie jest coś nie tak z inteligencją tej załogi.

Bogu
Pracownik
@Llla

Czyli jesteś pracownikiem,bo to Ty napisałaś/eś...i faktycznie coś nie tak z Twoją inteligencją. Swoją drogą powinnaś/es się cieszyć, że Cię gdziekolwiek zatrudnili :-D

Karol
Pracownik
@Administrator

Napiszę tak: Kolorowo to jest na odpuście. Praca jest,wypłata na czas,bony,wczasy (nie każdy zakład Wam je zapłaci), umowa o pracę (nie każdy ci ja da).

Bobo
Były pracownik
@Karol

Wiem że napisała to kobieta ,nie chcę zdradzić jej nazwiska, bo to by ją ośmieszyło w oczach pracowników. Na pewno pracuje tam ponad 20lat.

Rene
Pracownik
@Administrator

Rozmowa odbywa się w dziale kadr,następnie pracownik zostaje zapoznany z zakresem obowiązków i może podjąć decyzję czy odpowiada mu wybrane dla niego stanowisko. Następnie udaje się do działu kadr i podpisuje umowę o pracę. Później badania i pracujemy. Pracujemy na dwie zmiany, mamy wczasy pod grusza, kolonie dla dzieciaków, bony na święta (nawet nie małe),dodatkowo płatne nie obowiązkowe soboty. Można zaplanować sobie wszystko,bo nikt nie zmieni grafiku z dnia na dzień, kierownictwo 8/10, pracownicy jak wszędzie ludzie są tacy różni. A resztę powie Pani prowadząca rozmowę.

Rozczarowany
Były pracownik

Wymienie kilka największych zalet które mnie urzekły w tym zakładzie: -zakład przyjazny dla osób palących, osoby pałace palą kiedy chcą i gdzie chcą! -brak przestrzgania zasad BHP, a nawet będziesz zachęcany do ryzykownych zachowań,Np do jazdy niesprawnymi wózkami widłowymi,czy do skakania po wysokich paletach, polecam! -zakład przyjazny zwierzętom, na magazynach aż się roi od mysz, karaluchów i innego robactwa! -kradną! Tak (usunięte przez administratora) zakład, więc jeżeli chcesz sobie dorobić, wystarczy że wejdziesz w układ z zasłużonymi pracownikami ;) -niepowtarzalny klimat końcówki lat 90 a w tym: niesprawne wózki widłowe, przestarzaly system z którego 3/4 pracowników nie potrafi korzystać, niesprawny sprzęt, rozpadające się magazyny oraz maszyny. Niestety, zakład ma też kilka wad: -niskie wynagrodzenie, a premia zależna od widzimi się przełożonego, a nie od twojego zaangażowania czy też umiejętności. -brak możliwości rozwoju -dyrektor traktuje pracowników jako ludzi drugiefo sortu, nie poda ci ręki, nie odpowie na dzień dobry, jeżeli chcesz porozmawiać z dyrektorem musisz odczekać co najmniej dwa tygodnie. Tak więc, nie polecam! Omijajcie ten zakład szerokim łukiem, chyba że naprawdę nie macie wyboru.

Pracodawca

@Rozczarowany

Dzień dobry, jest Nam bardzo przykro, że otrzymaliśmy tak krzywdzącą opinię biorąc pod uwagę, że jesteśmy rozwijającą się firmą, która bardzo szanuje swoich pracowników. Bardzo prosimy w przyszłości o zgłaszanie Nam spraw które z chęcią rozwiążemy bezpośrednio w firmie. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów.

Agrypina
Pracownik
@Rozczarowany

Niestety prawda...

Karol
Pracownik
@Rozczarowany

Ja oprócz "wynagrodzenia" widzę tam same plusy! Się w głowach przewraca od tego socjalu, ludzie zapomnieli co to ciężka praca!

Agna
Były pracownik
@Karol

Za ciężko pracę trzeba zapłacić a nie pieprzyć głupoty. Chyba że jesteś po tej stronie która ci pasuje.

Bobo
Były pracownik
@Karol

A co to znaczy cieszka praca czy znasz tego definicję ,chyba że niewiesz ,dlatego piszesz głupoty...

Rozczarowany
Były pracownik
@Dolezych Sp. z o.o.

Dzień dobry, możliwe że moja opinia jest bolesna, ale napewno jest szczere. Wszystkie swoje bolączki zgłaszałem przełożonemu który tylko wzruszał ramionami, gdy próbowałem pójść z tym do dyrektora zostałem zbyty. Wyciągnąłem wniosek z tego taki, ze wszystkim taki układ poprostu pasuje. Pozdrawiam.

Marcin
Pracownik
@Karol

Pracuj mądrze nie głupio

Llla
Były pracownik
@Marcin

I jaki z tego wniosek bo przypuszczam że niewiesz co to głupia praca , a mądra praca.

Bobo
Były pracownik
@Karol

Ciekawe na jakim dziale ty pracujesz l co robisz przypuszczam że tylko żadzisz i wydaje ci się że ludzie mają lekko.

Bobo
Były pracownik
@Dolezych Sp. z o.o.

Jak możecie szanować swoich pracowników skoro dyrektor nie chcę z nimi rozmawiać, przecież to jest kłamstwo.Dyrektor tej firmy wie doskonale że tego nie przeskoczy i dalej będzie lawirował , bo przecież nie ma innego wyjścia.Jedyne wyjście jest takie aby zgłosić do do firmy w Dolezych Dortmund . Na pewno. Się tym zajmą , bo przecież zależy im na produkcji i ludziach .Niemcy mają zysk w pracownikach , a nie wadliwych zarządzających!!!!!!

Bobo
Były pracownik
@Rozczarowany

Ten twój przełożony pracował w kilku firmach i nigdzie nie zagrzał miejsca .W jednej firmie rok , wdrugiej dwa , a w trzeciej parę miesięcy oczyma to świadczy.Z tego co się dowiedziałem był bardzo nie sprawiedliwy. Tak więc w tej firmie trzyma go język niemiecki nic po za tym.Jest wygodnym pomostem między dyrektorem , Dortmundem

Jano
Były pracownik
@Rozczarowany

Zapomniałeś jeszcze wspomnieć że to raj dla alkoholików którzy mają większe względy niż długoletni,dobrzy pracownicy.

Llla
Pracownik
 Pytanie
@Dolezych Sp. z o.o.

A na czym miały by polegać te sukcesy?

Karol
Pracownik
 Pytanie
@Jano

Żeby komuś udowodnić,że jest alkoholikiem trzeba by zrobić test alkomatem. Bo poza pracą można robić dowolne rzeczy i takie na które ma się ochotę,wiedziałeś??? To raz, a dwa hmmm nie każdy wyglądający jak alkoholik nim jest. Także warto było się zastanowić zanim się wysmaruje komentarz na stronie pracodawcy

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI w firmie Dolezych Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Pytanie
 Pytanie

Czy rotacja pracowników w Dolezych Sp. z o.o. na Pakowacz jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 7 marca na Praca.gov.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Ela
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Odchodzą bo są leniwi!!! Myślą, se będą leżeć na pakowalni?!

Conan barbarzyńca
Były pracownik
@Pytanie

Rotacja ogromna, co chwilę ktoś nowy. Pracownicy częściej sami rezygnują, bo ciężko jest, ale zdarza się, że są zwalniani.

Conan barbarzyńca
Były pracownik
 Pytanie
@Ela

Co masz na myśli pisząc, że są leniwi?

1
Ela
Pracownik
 Pytanie
@Conan barbarzyńca

Są leniwi to się zwalniają sami. Nie wiele trzeba, wystarczy trochę pogonić i już się obrażają! To jest praca, a nie przedszkole! Poza tym, masz jasno przestawiona sytuacje, widzisz dane stanowisko pracy, wtedy inni tam robią i można raczej zobaczyć co się będzie robiło tak?!

1
Conan barbarzyńca
Były pracownik
 Pytanie
@Ela

Twoja odpowiedz nie jest adekwatna do zadanego pytania. Twierdzisz, ze tam ludzi gonią do pracy i dlatego sie zwalniają? I jeszcze, że to wina pracownika. Wow pogratulować.

1
Ela
Pracownik
@Conan barbarzyńca

Po pierwsze napisałam, ze się obrażają za pogonienie. Po drugie nikt nie płaci tu za stanie, to nie ten rodzaj pracy. Stać można za lada. Mam nadzieje, ze nauczysz się czytać kiedyś ze zrozumieniem zanim złożysz papiery do jakiej kolwiek pracy!

Asan
Były pracownik
@Ela

I tu się zgodzę. Do pracy przychodzi sie pracować a nie biegać co chwilę na fajkę lub siedzieć ciągle z telefonem.

Bobo
Kandydat
 Pytanie
@Pytanie

Jakie jest kierownictwo produkcji?

Karol
Pracownik
 Pytanie
@Bobo

Bobo wyżej piszesz,że komentarz napisała pracownica z 20-letnim stażem. A tu zadajesz pytanie o kierownictwo na produkcji?! Przynajmniej zadał byś sobie trudność i zmienił nick... A odpowiadając na pytanie: Kierownictwo na produkcji jest odpowiednie, jak w każdej firmie są lepsze i gorsze komórki kierowania produkcja.

Bops
Były pracownik
 Pytanie

Co to znaczy narzędzia pracy w magazynie

1
Dawid
@Bops

Nie wiesz? Choćby wózek widłowy, którym się zwykle trzeba umieć posługiwać pracując na magazynie. Do tego różnego rodzaju kartony, narzędzia do cięcia oraz pakowania. A czemu pytasz?

Bobo
Pracownik
@Dawid

Podobno kiedyś w tej firmie pracował kierownik p. Bronek , jaki on był a jaki jest teras ten nowy.

Pracownik
Pracownik
@Bobo

Nijaki. Bałagan po Bronku pozostał i ma się dobrze. Ten nowy kierownik to nie taki nowy. Robił zamieszanie już w czasach Bronka.

Mark
Pracownik
@Bobo

Ten nowy stary kierownik produkcji jest zwyczajnie słaby. Produkcja to jeden wielki bałagan. Niby zajęty nowym systemem, ale chyba i to położy.

Martin
Były pracownik
@Bobo

Ten nowy, to jak jaś fasola totalny kataklizm.

Nika
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Co to znaczy bałagan ma się dobrze?

Agna
Były pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Co to znaczy bałagan pozostał i masie dobrze ? .

Wiki
Pracownik
@Mark

Bałagan to jest ogólny w całej firmie, a na produkcji to wszystko się skupia. Nie mamy żadnej stabilności, ciągłe zmiany. Zamieszanie to najwięcej ci z biura robią.

Wiki
Pracownik
@Nika

Ciągłe zmiany z biura, materiał nie przygotowany, porażka. Brak słów. Kierownik cały czas zalatany, robi co może, a sam może niewiele.

Pracownik
Pracownik
@Wiki

To mu może pomóż, zamiast narzekać.

1
Bobo
Pracownik
@Mark

Bronek jaki był ale znał się na produkcji

Bobo
Były pracownik
@Bobo

W tej firmie trzeba twardej ręki aby był spokój .

Bogu
Pracownik
@Bobo

Powiedz to w oczy obecnemu,a nie piszesz ukryty na necie...

Llla
Były pracownik
@Bogu

Widać że jesteś miękki i boisz się powiedzieć prawdę swojemu przełożonemu,tylko spycharz to na innych. Właśnie takich ludzi ma ta firma Dolezych,tylko dużo w pysku a dalej tam siedzisz , żenada chciał bym poznać twoje nazwisko skoro jesteś taki odważny.

Llla
Pracownik
@Pracownik

Panie Tomku i tak wszyscy wiedzą że jest pan do dupy,pomimo co pan piszę na fejs buku. Trochę skromności nikt w to nie uwierzy że jest pan tak gienalny. To dlaczego jest taki bajzel.

Bogu
Pracownik
@Llla

Gryziesz rękę która poniekąd Cię karmi, mam nadzieję że Cię namierza Llla i nie będziesz już taka cwana/y

Zapytanie
Klient

Mam pytanie, dlaczego firma Dolezych robiąc wymazy wewnątrz zakładu wyrzuca pracowników do domu na kwarantannę. Przez kogo te wymazy jak też wyniki są wykonywane. Pytam dlatego że pracownicy po testach w tym zakładzie niby z wynikiem pozytywnym wyrzucani do domu w dniu następnym robią w specjalistycznych punktach oddając nawet krew mają wyniki negatywny. Czy w tej całej grze pseudo wynikami covid zakład chce zmniejszyć ilość pracowników by szukać oszczędności. Nie uważam by robiąc tesy a wręcz pseudo testy były legalne. W ten sposób tak to nie działa bo pracownicy robią swoje testy z wynikami negatywnymi i aby tej firmie nie odbiło się czkawką po wejściu Sanepidu jak też kontrolami.

Karol
Pracownik
 Pytanie
@Zapytanie

Skoro bolą Cię te testy to czemu nie pójdziesz zgłosić swoich pretensji do działu kadr? Tylko smarujesz tu obszerny nic nie wnoszący komentarz! Skoro w zakładzie pracy ma pozytywny, a w sanepidzie negatywny,to wraca do pracy,a za tamten dzień ma zapłacone! Osobiście nie spotkałem się by test tu pozytywny w sanepidzie wyszedł inaczej. Ja współczuję DOLEZYCH takich pracowników,smarujących w necie, straszących kontrolami. Twoja opinia nijak się ma do opinii o pracy w zakładzie.

Administrator

Czy kwota 10900 to dobra stawka w firmie Dolezych Sp. z o.o.?

Agna
Były pracownik
@Administrator

Ten co to napisał musiał być w głębokim stanie nie świadomości! .

Bogu
Pracownik
 Pytanie
@Administrator

To stawka podana na rok?

Nick
Pracownik
 Pytanie

Witam. Co zrobić, wysłałam CV w grudniu i do tej pory zero odzewu tzn że proces rekrutacyjny jeszcze trwa ?czy jeśli do tej pory do mnie nie dzwonili to mam się tel już nie spodziewać bo nie spełniam wymagań? Bardzo zależy mi na pracy.

1
Ela
Pracownik
@Nick

Przyjęcia są cały czas, jednak to nie pracodawca jest problemem, a pracownicy nowi, którzy przychodzą i nic nie robią blokując etat osoba chcącym podjąć zatrudnienie. Może zadzwoń lub podjedz i spytaj.

Ona
Klient
 Pytanie
@Ela

Ajak wygląda teraz wynagrodzenie??czy można uzyskać odpowiedź??

Ona11
Pracownik
@Nick

Radzę podejść osobiście do biura kadr.

Mini
Pracownik
@Ela

Niestety to prawda. Przychodzą nowi pracownicy i kwestia kilku dni i l4. Pracodawca nie jest wtedy w zbyt komfortowej sytuacji ,bo ktoś po prostu blokuje stanowisko pracy. A praca jest i to sporo tylko że brakuje odpowiedzialnych ludzi.

1
Norma
Pracownik
@Ela

16.70zł brutto za godzina to się nie ma co dziwić stwaka poniżej godności człowieka a praca raczej ciężka Normy itd. Do tego temperatura smród plastiku wszech obecny a najlepiej byś pracował za dwóch i umiał wszystko a skoro ciągle szukają ludzi to chyba coś jest nie tak

2
Dawid
@Mini

Rozumiem że osoby na chorobowym blokują etaty ale czy te osoby wracają ze zwolnienia do pracy czy już w ogóle się nie pojawiają i można starać się o zatrudnienie w Dolezychu? Trzeba mieć doświadczenie żeby aplikować?

1
Ela
Pracownik
@Dawid

Przychodzą tylko po to, żeby wsiąść 3 miesięczne l4, bo takie zatrudnienie proponuje firma. Przyjęcia są cały czas, dla mnie stawka, premie, bony, dobrze płatne soboty wystarczają!

Ela
Pracownik
@Norma

Nie każdy odnajdzie się w danej pracy, każdemu coś będzie nie pasować. Przyszłaś do pracy leżeć zapewne, w Dolezych się nie leży tylko pracuje jak w każdej firmie zajmującej się produkcja!

Ela
Pracownik
@Ona

Każde stanowisko ma swoje wynagrodzenie. Najlepiej przyjść osobiście i zapytac na rozmowie. Umowa o prace, bony, wczasy pod grusza, płatne soboty, premie.

2
@norma
Były pracownik
@Ela

Tam się nie pracuje tylko zasówa . Dlaczego firma nie płaci szkodliwego gdy ludzie robią w oparach plastiku (zgrzewarki ) najlepiej jak byś z doma przyniósł długopis nożyk marker bo tego vi nie dadzo .ciągle coś nie działa a to naprawiajo a na drugi dzień zas nie działa dla mnie firma kogucik

2
Edyta
@Ela

Hej, skoro już rozmawiacie o przyjęciach do Dolezychu to ja od razu zapytam - Jak wygląda w firmie rekrutacja? Łatwo czy trudno jest ją przejść? Jak weryfikowane są umiejętności kandydata podczas niej? :D

Aga
Kandydat
 Pytanie
@Norma

16,70 brutto? to nawet minimalnej krajowej nie zarobisz? Jakbym się zdecydowała to ile czasu ktoś ze mną jest, tzn jak długo ktoś mi pokaże jak mam szyć. Czy jest tak że siadasz i rób człowieku i nikt się nowym nie interesuje. Każdy sobie wybiera maszynę jaką chce, czy brygadzista wybiera Ci stanowisko pracy ?

Pracodawca

@Nick

Witam. Bardzo dziękuję za informację. Przepraszam, że nie dostała Pani informacji zwrotnej. Zachęcam do aplikowania na stronie: praca@dolezych.pl

Mini
Pracownik
@Edyta

Niestety bardzo łatwo jest ją przejść. Nikt nie weryfikuje Twoich umiejętności. Okazuje sie dopiero po przyjęciu.

Mini
Pracownik
@Aga

Zarobisz minimalną plus premie które wcale nie są takie niskie. Dostajesz osobę szkolącą która pokaże co i jak,a potem przez okres szkolenia dogląda Cię na danym stanowisku. Maszynę przeważnie wybiera brygadzistka.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie
@Dolezych Sp. z o.o.

Jestem obecnie w procesie rekrutacji na stanowisko operator maszyn/pakowacz. Na jakie premie i dodatki do wynagrodzenia można liczyć oraz czy wynagrodzenie z czasem wzrasta ?

Rolex
Były pracownik
@Ela

Ja sądzę że największym problemem tej firmy są jej stare pracownice które same nie robią nic a nowych gonią do pracy ponad siły. Dziwne ze ciągle tam szukają ludzi do pracy za głodowe stawki

Dagmara
Pracownik
@Ela

Pracodawca się nudzi i sam sobie pisze dobre komentarze żenada...

Bogu
Pracownik
@Dagmara

Ha! Nie mają tak dobrej interpunkcji ;-)

Administrator

Dolezych Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Pakowacz. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Administrator

W Dolezych Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Pracownik magazynu. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

Nops
Pracownik
@Administrator

Za ile

Robek
Pracownik
@Administrator

Nie polecam. Magazyn i produkcja to totalny chaos. Kierownik na magazynie jest nowy, więc się okaże co pokaże, ale produkcja to porażka pod względem zarządzania.

Administrator

W Katowice Dolezych Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Operator Maszyn. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Dolezych Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Trybik
Pracownik
@Pytanie

Myślę,że jak w każdej szanującej się firmie wypłata jest co miesiąc.

Bops
Pracownik
 Pytanie

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie

Bobs
Były pracownik
 Pytanie

Czy pracuje tam jeszcze Małgosia brygadzistka?

Mariusz
@Bobs

Nie wiem dlaczego o to pytasz, ale wnioskuję że tu pracowałeś? :) Jeśli tak jest, to może opowiesz mi nieco więcej na temat Dolezych? Jak oceniasz tę firmę pod kątem zarobków? Byłeś zadowolony ze swojej pensji? Była adekwatna do wykonywanych obowiązków?

Sandra
Kandydat

Czy osoba potrafiącą szyć na maszynie sobie poradzi z taką pracą bo maszyny są zupełnie inne niż takie zwykłe, przemysłówki.

2
Adrian 1920
Były pracownik
 Pytanie

Siema, z ciekawosci to pracuje tam jeszcze Seba z produkcji zawiesi?

Jochan
Były pracownik
@Adrian 1920

Tak pracuje

Ktośka
Kandydat
 Pytanie

Hejka. Kiedyś ubiegałam się o pracę w tej firmie,byłam zobaczyć zakład ,ale wtedy dowiedziałam się że praca docelowo ma byc na trzy zmiany. Teraz dalej w ogłoszeniu widoczne są dwie zmiany, coś się zmieniło czy dalej się mówi o nockach? bo przyznam że wtedy z tego powodu zrezygnowałam.

1

Pracodawca

@Ktośka

Witam. Na dzień dzisiejszy pracujemy na zmiany dwie i tak już od półtora roku. Praca na zmiany trzy nie jest docelowa ale możliwa w przyszłości dlatego na rozmowie kwalifikacyjnej informujemy kandydatów o takiej możliwości.

Nick
Klient
 Pytanie

Czy są jakieś oferty pracy? Przyjmują w czasach pandemii?

waldek
Pracownik
@Nick

Tak na produkcje

Nick
Klient
 Pytanie
@waldek

A gdzie można składać papiery?? Jakbym chciał złożyć osobiście to gdzie? Jest tam jakaś budka czy biuro gdzie mogę dać swoje CV?

1
Nick
Klient
@Nick

Znalazłem ogłoszenia.

Ela
Pracownik
@Nick

Na głównej stronie Dolezych

Pracodawca

@Nick

Tak, rekrutujemy. proszę o przesłanie CV. praca@dolezych.pl

misia
Pracownik

pracuje juz 11 lat ,ale co obecnie sie tam dzieje to tragedia , jest koniec czerwca upał na szwalni nie do wytrzymania,duszno ,wody do picia brak nasz mechanik Piotrek jechał osobiście do najbliższej Biedronki by zakupić wodę mineralną dla szwaczek ,nawet nie wiadomo czy wielmożny pan dyrektor zapłacił za tą wodę. Ludzi brakuje na szwalni nikt nie chce przyjść tam do pracy.Na mojej zmianie jest tak mało szwaczek a jeszcze musimy iść i pracować na Julongi bo tam też nie ma osób do pakowania.A czemu tak się dzieje bopracujemy za njniższą średnią krajową . Ukryty akord . TRAGEDIA !!!!!! .Nie ZYCZE NIKOMU TAKIEJ PRACY .

Trybik
Klient
 Pytanie
@misia

Po pierwsze kobieto naucz się pisać stylistycznie i używaj znaków interpunkcji, o dużych literach nie wspomnę. Idź pracować gdzie indziej, to zobaczysz czy Twój obecny zakład pracy jest taki zły. Wody nie było, ale jak piszesz ktoś kupił, więc pewnie Twój wielmożny Pan Dyrektor nie zdążył jej zamówić, bo pewnie osoba odpowiedzialna za to zawaliła. Widziałaś kiedyś, żeby Dyrektor był odpowiedzialny za zakup wody na stanowiska pracy? Takie easy Misia!

yam
Kandydat
@misia

Dobrze że napisałaś ta opinię bo własnie miałam zamiar aplikować... ale jeśli nie ma tam nawet klimatyzacji ani podstawowych warunków pracy to sobie odpuszcze.

yam
Kandydat
@Trybik

Kierownik jest odpowiedzialny za wodę i podstawowe warunki pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Dolezych Sp. z o.o. - Katowice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Dolezych Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Dolezych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Dolezych Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jakie są opinie klientów o firmie Dolezych Sp. z o.o.?

    Liczba opinii klientów firmy Dolezych Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dolezych Sp. z o.o.