Dolezych Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dolezych Sp. z o.o.

@Ona

Każde stanowisko ma swoje wynagrodzenie. Najlepiej przyjść osobiście i zapytac na rozmowie. Umowa o prace, bony, wczasy pod grusza, płatne soboty, premie.

Royall

Jak ma na imię przedstawicielka od tych spraw pracowników co zawsze jest uśmiechnięta?

Iga Nowy wpis
@Royall

Czy w tej firmie jest praca taka abym mogła spokojnie pracować, i zarobić godne pieniądze

Karol Nowy wpis
@Iga

Każda firma zatrudnia ludzi,to ludzie wpływają w większej mierze na "spokój" w pracy,więc ciężko stwierdzić. Jeżeli chodzi o finanse to najlepiej zapytać w kadrach. Osobiście przy obecnych czasach wolę mieć pracę w firmie o ugruntowanej pozycji niż jej nie mieć albo marzyć. Pozdrawiam

Nika Nowy wpis
@Karol

A poco pytać w kadrach, przecież ludzie i tak wiedzą, przecież komunikują się ze sobą.

Boss
Kandydat

Czy firma daje karty sportowe dla pracownika? Jakiś multisport albo ok system?

@Boss

Nie.

Mariusz Nowy wpis
@Karol

Szkoda bo to dość częsty benefit. A jeśli nie te karty, to może jest coś innego?

Dolezych Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Operator. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

@Administrator

Operator czego koparki,dźwigu, czy kosiarki.Ciekawe na co.

@Llla

Wiadomo,że operator maszyn...chciałaś być śmieszna? Nie wyszło!

@Bogu

A skąd wiadomo że to operator maszyn ,gdzie jest to napisane?.Jeżeli pracownicy tak odpisują to widocznie jest coś nie tak z inteligencją tej załogi.

@Llla

Czyli jesteś pracownikiem,bo to Ty napisałaś/eś...i faktycznie coś nie tak z Twoją inteligencją. Swoją drogą powinnaś/es się cieszyć, że Cię gdziekolwiek zatrudnili :-D

@Administrator

Napiszę tak: Kolorowo to jest na odpuście. Praca jest,wypłata na czas,bony,wczasy (nie każdy zakład Wam je zapłaci), umowa o pracę (nie każdy ci ja da).

@Karol

Wiem że napisała to kobieta ,nie chcę zdradzić jej nazwiska, bo to by ją ośmieszyło w oczach pracowników. Na pewno pracuje tam ponad 20lat.

Rene
@Administrator

Rozmowa odbywa się w dziale kadr,następnie pracownik zostaje zapoznany z zakresem obowiązków i może podjąć decyzję czy odpowiada mu wybrane dla niego stanowisko. Następnie udaje się do działu kadr i podpisuje umowę o pracę. Później badania i pracujemy. Pracujemy na dwie zmiany, mamy wczasy pod grusza, kolonie dla dzieciaków, bony na święta (nawet nie małe),dodatkowo płatne nie obowiązkowe soboty. Można zaplanować sobie wszystko,bo nikt nie zmieni grafiku z dnia na dzień, kierownictwo 8/10, pracownicy jak wszędzie ludzie są tacy różni. A resztę powie Pani prowadząca rozmowę.

Rozczarowany

Wymienie kilka największych zalet które mnie urzekły w tym zakładzie: -zakład przyjazny dla osób palących, osoby pałace palą kiedy chcą i gdzie chcą! -brak przestrzgania zasad BHP, a nawet będziesz zachęcany do ryzykownych zachowań,Np do jazdy niesprawnymi wózkami widłowymi,czy do skakania po wysokich paletach, polecam! -zakład przyjazny zwierzętom, na magazynach aż się roi od mysz, karaluchów i innego robactwa! -kradną! Tak (usunięte przez administratora) zakład, więc jeżeli chcesz sobie dorobić, wystarczy że wejdziesz w układ z zasłużonymi pracownikami ;) -niepowtarzalny klimat końcówki lat 90 a w tym: niesprawne wózki widłowe, przestarzaly system z którego 3/4 pracowników nie potrafi korzystać, niesprawny sprzęt, rozpadające się magazyny oraz maszyny. Niestety, zakład ma też kilka wad: -niskie wynagrodzenie, a premia zależna od widzimi się przełożonego, a nie od twojego zaangażowania czy też umiejętności. -brak możliwości rozwoju -dyrektor traktuje pracowników jako ludzi drugiefo sortu, nie poda ci ręki, nie odpowie na dzień dobry, jeżeli chcesz porozmawiać z dyrektorem musisz odczekać co najmniej dwa tygodnie. Tak więc, nie polecam! Omijajcie ten zakład szerokim łukiem, chyba że naprawdę nie macie wyboru.

@Rozczarowany

Dzień dobry, jest Nam bardzo przykro, że otrzymaliśmy tak krzywdzącą opinię biorąc pod uwagę, że jesteśmy rozwijającą się firmą, która bardzo szanuje swoich pracowników. Bardzo prosimy w przyszłości o zgłaszanie Nam spraw które z chęcią rozwiążemy bezpośrednio w firmie. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów.

Agrypina

Niestety prawda...

@Rozczarowany

Ja oprócz "wynagrodzenia" widzę tam same plusy! Się w głowach przewraca od tego socjalu, ludzie zapomnieli co to ciężka praca!

@Karol

Za ciężko pracę trzeba zapłacić a nie pieprzyć głupoty. Chyba że jesteś po tej stronie która ci pasuje.

@Karol

A co to znaczy cieszka praca czy znasz tego definicję ,chyba że niewiesz ,dlatego piszesz głupoty...

Rozczarowany
@Dolezych Sp. z o.o.

Dzień dobry, możliwe że moja opinia jest bolesna, ale napewno jest szczere. Wszystkie swoje bolączki zgłaszałem przełożonemu który tylko wzruszał ramionami, gdy próbowałem pójść z tym do dyrektora zostałem zbyty. Wyciągnąłem wniosek z tego taki, ze wszystkim taki układ poprostu pasuje. Pozdrawiam.

Marcin

Pracuj mądrze nie głupio

@Marcin

I jaki z tego wniosek bo przypuszczam że niewiesz co to głupia praca , a mądra praca.

@Karol

Ciekawe na jakim dziale ty pracujesz l co robisz przypuszczam że tylko żadzisz i wydaje ci się że ludzie mają lekko.

@Dolezych Sp. z o.o.

Jak możecie szanować swoich pracowników skoro dyrektor nie chcę z nimi rozmawiać, przecież to jest kłamstwo.Dyrektor tej firmy wie doskonale że tego nie przeskoczy i dalej będzie lawirował , bo przecież nie ma innego wyjścia.Jedyne wyjście jest takie aby zgłosić do do firmy w Dolezych Dortmund . Na pewno. Się tym zajmą , bo przecież zależy im na produkcji i ludziach .Niemcy mają zysk w pracownikach , a nie wadliwych zarządzających!!!!!!

@Rozczarowany

Ten twój przełożony pracował w kilku firmach i nigdzie nie zagrzał miejsca .W jednej firmie rok , wdrugiej dwa , a w trzeciej parę miesięcy oczyma to świadczy.Z tego co się dowiedziałem był bardzo nie sprawiedliwy. Tak więc w tej firmie trzyma go język niemiecki nic po za tym.Jest wygodnym pomostem między dyrektorem , Dortmundem

Jano
@Rozczarowany

Zapomniałeś jeszcze wspomnieć że to raj dla alkoholików którzy mają większe względy niż długoletni,dobrzy pracownicy.

@Dolezych Sp. z o.o.

A na czym miały by polegać te sukcesy?

@Jano

Żeby komuś udowodnić,że jest alkoholikiem trzeba by zrobić test alkomatem. Bo poza pracą można robić dowolne rzeczy i takie na które ma się ochotę,wiedziałeś??? To raz, a dwa hmmm nie każdy wyglądający jak alkoholik nim jest. Także warto było się zastanowić zanim się wysmaruje komentarz na stronie pracodawcy

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI w firmie Dolezych Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Czy rotacja pracowników w Dolezych Sp. z o.o. na Pakowacz jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 7 marca na Praca.gov.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

@Pytanie

Odchodzą bo są leniwi!!! Myślą, se będą leżeć na pakowalni?!

@Pytanie

Rotacja ogromna, co chwilę ktoś nowy. Pracownicy częściej sami rezygnują, bo ciężko jest, ale zdarza się, że są zwalniani.

@Ela

Co masz na myśli pisząc, że są leniwi?

@Conan barbarzyńca

Są leniwi to się zwalniają sami. Nie wiele trzeba, wystarczy trochę pogonić i już się obrażają! To jest praca, a nie przedszkole! Poza tym, masz jasno przestawiona sytuacje, widzisz dane stanowisko pracy, wtedy inni tam robią i można raczej zobaczyć co się będzie robiło tak?!

@Ela

Twoja odpowiedz nie jest adekwatna do zadanego pytania. Twierdzisz, ze tam ludzi gonią do pracy i dlatego sie zwalniają? I jeszcze, że to wina pracownika. Wow pogratulować.

@Conan barbarzyńca

Po pierwsze napisałam, ze się obrażają za pogonienie. Po drugie nikt nie płaci tu za stanie, to nie ten rodzaj pracy. Stać można za lada. Mam nadzieje, ze nauczysz się czytać kiedyś ze zrozumieniem zanim złożysz papiery do jakiej kolwiek pracy!

Asan
@Ela

I tu się zgodzę. Do pracy przychodzi sie pracować a nie biegać co chwilę na fajkę lub siedzieć ciągle z telefonem.

@Pytanie

Jakie jest kierownictwo produkcji?

@Bobo

Bobo wyżej piszesz,że komentarz napisała pracownica z 20-letnim stażem. A tu zadajesz pytanie o kierownictwo na produkcji?! Przynajmniej zadał byś sobie trudność i zmienił nick... A odpowiadając na pytanie: Kierownictwo na produkcji jest odpowiednie, jak w każdej firmie są lepsze i gorsze komórki kierowania produkcja.

Bops

Co to znaczy narzędzia pracy w magazynie

Dawid
@Bops

Nie wiesz? Choćby wózek widłowy, którym się zwykle trzeba umieć posługiwać pracując na magazynie. Do tego różnego rodzaju kartony, narzędzia do cięcia oraz pakowania. A czemu pytasz?

@Dawid

Podobno kiedyś w tej firmie pracował kierownik p. Bronek , jaki on był a jaki jest teras ten nowy.

@Bobo

Nijaki. Bałagan po Bronku pozostał i ma się dobrze. Ten nowy kierownik to nie taki nowy. Robił zamieszanie już w czasach Bronka.

Mark
@Bobo

Ten nowy stary kierownik produkcji jest zwyczajnie słaby. Produkcja to jeden wielki bałagan. Niby zajęty nowym systemem, ale chyba i to położy.

Martin
@Bobo

Ten nowy, to jak jaś fasola totalny kataklizm.

Nika
@Pracownik

Co to znaczy bałagan ma się dobrze?

@Pracownik

Co to znaczy bałagan pozostał i masie dobrze ? .

Wiki
@Mark

Bałagan to jest ogólny w całej firmie, a na produkcji to wszystko się skupia. Nie mamy żadnej stabilności, ciągłe zmiany. Zamieszanie to najwięcej ci z biura robią.

Wiki
@Nika

Ciągłe zmiany z biura, materiał nie przygotowany, porażka. Brak słów. Kierownik cały czas zalatany, robi co może, a sam może niewiele.

@Wiki

To mu może pomóż, zamiast narzekać.

@Mark

Bronek jaki był ale znał się na produkcji

@Bobo

W tej firmie trzeba twardej ręki aby był spokój .

@Bobo

Powiedz to w oczy obecnemu,a nie piszesz ukryty na necie...

@Bogu

Widać że jesteś miękki i boisz się powiedzieć prawdę swojemu przełożonemu,tylko spycharz to na innych. Właśnie takich ludzi ma ta firma Dolezych,tylko dużo w pysku a dalej tam siedzisz , żenada chciał bym poznać twoje nazwisko skoro jesteś taki odważny.

@Pracownik

Panie Tomku i tak wszyscy wiedzą że jest pan do dupy,pomimo co pan piszę na fejs buku. Trochę skromności nikt w to nie uwierzy że jest pan tak gienalny. To dlaczego jest taki bajzel.

@Llla

Gryziesz rękę która poniekąd Cię karmi, mam nadzieję że Cię namierza Llla i nie będziesz już taka cwana/y

Zapytanie
Klient

Mam pytanie, dlaczego firma Dolezych robiąc wymazy wewnątrz zakładu wyrzuca pracowników do domu na kwarantannę. Przez kogo te wymazy jak też wyniki są wykonywane. Pytam dlatego że pracownicy po testach w tym zakładzie niby z wynikiem pozytywnym wyrzucani do domu w dniu następnym robią w specjalistycznych punktach oddając nawet krew mają wyniki negatywny. Czy w tej całej grze pseudo wynikami covid zakład chce zmniejszyć ilość pracowników by szukać oszczędności. Nie uważam by robiąc tesy a wręcz pseudo testy były legalne. W ten sposób tak to nie działa bo pracownicy robią swoje testy z wynikami negatywnymi i aby tej firmie nie odbiło się czkawką po wejściu Sanepidu jak też kontrolami.

@Zapytanie

Skoro bolą Cię te testy to czemu nie pójdziesz zgłosić swoich pretensji do działu kadr? Tylko smarujesz tu obszerny nic nie wnoszący komentarz! Skoro w zakładzie pracy ma pozytywny, a w sanepidzie negatywny,to wraca do pracy,a za tamten dzień ma zapłacone! Osobiście nie spotkałem się by test tu pozytywny w sanepidzie wyszedł inaczej. Ja współczuję DOLEZYCH takich pracowników,smarujących w necie, straszących kontrolami. Twoja opinia nijak się ma do opinii o pracy w zakładzie.

Czy kwota 10900 to dobra stawka w firmie Dolezych Sp. z o.o.?

@Administrator

Ten co to napisał musiał być w głębokim stanie nie świadomości! .

@Administrator

To stawka podana na rok?

Nick

Witam. Co zrobić, wysłałam CV w grudniu i do tej pory zero odzewu tzn że proces rekrutacyjny jeszcze trwa ?czy jeśli do tej pory do mnie nie dzwonili to mam się tel już nie spodziewać bo nie spełniam wymagań? Bardzo zależy mi na pracy.

@Nick

Przyjęcia są cały czas, jednak to nie pracodawca jest problemem, a pracownicy nowi, którzy przychodzą i nic nie robią blokując etat osoba chcącym podjąć zatrudnienie. Może zadzwoń lub podjedz i spytaj.

Ona
@Ela

Ajak wygląda teraz wynagrodzenie??czy można uzyskać odpowiedź??

Ona11
@Nick

Radzę podejść osobiście do biura kadr.

@Ela

Niestety to prawda. Przychodzą nowi pracownicy i kwestia kilku dni i l4. Pracodawca nie jest wtedy w zbyt komfortowej sytuacji ,bo ktoś po prostu blokuje stanowisko pracy. A praca jest i to sporo tylko że brakuje odpowiedzialnych ludzi.

Norma
@Ela

16.70zł brutto za godzina to się nie ma co dziwić stwaka poniżej godności człowieka a praca raczej ciężka Normy itd. Do tego temperatura smród plastiku wszech obecny a najlepiej byś pracował za dwóch i umiał wszystko a skoro ciągle szukają ludzi to chyba coś jest nie tak

Dawid
@Mini

Rozumiem że osoby na chorobowym blokują etaty ale czy te osoby wracają ze zwolnienia do pracy czy już w ogóle się nie pojawiają i można starać się o zatrudnienie w Dolezychu? Trzeba mieć doświadczenie żeby aplikować?

@Dawid

Przychodzą tylko po to, żeby wsiąść 3 miesięczne l4, bo takie zatrudnienie proponuje firma. Przyjęcia są cały czas, dla mnie stawka, premie, bony, dobrze płatne soboty wystarczają!

@Norma

Nie każdy odnajdzie się w danej pracy, każdemu coś będzie nie pasować. Przyszłaś do pracy leżeć zapewne, w Dolezych się nie leży tylko pracuje jak w każdej firmie zajmującej się produkcja!

@Ona

@norma
@Ela

Tam się nie pracuje tylko zasówa . Dlaczego firma nie płaci szkodliwego gdy ludzie robią w oparach plastiku (zgrzewarki ) najlepiej jak byś z doma przyniósł długopis nożyk marker bo tego vi nie dadzo .ciągle coś nie działa a to naprawiajo a na drugi dzień zas nie działa dla mnie firma kogucik

Edyta
@Ela

Hej, skoro już rozmawiacie o przyjęciach do Dolezychu to ja od razu zapytam - Jak wygląda w firmie rekrutacja? Łatwo czy trudno jest ją przejść? Jak weryfikowane są umiejętności kandydata podczas niej? :D

Aga
@Norma

16,70 brutto? to nawet minimalnej krajowej nie zarobisz? Jakbym się zdecydowała to ile czasu ktoś ze mną jest, tzn jak długo ktoś mi pokaże jak mam szyć. Czy jest tak że siadasz i rób człowieku i nikt się nowym nie interesuje. Każdy sobie wybiera maszynę jaką chce, czy brygadzista wybiera Ci stanowisko pracy ?

@Nick

Witam. Bardzo dziękuję za informację. Przepraszam, że nie dostała Pani informacji zwrotnej. Zachęcam do aplikowania na stronie: praca@dolezych.pl

@Edyta

Niestety bardzo łatwo jest ją przejść. Nikt nie weryfikuje Twoich umiejętności. Okazuje sie dopiero po przyjęciu.

@Aga

Zarobisz minimalną plus premie które wcale nie są takie niskie. Dostajesz osobę szkolącą która pokaże co i jak,a potem przez okres szkolenia dogląda Cię na danym stanowisku. Maszynę przeważnie wybiera brygadzistka.

@Dolezych Sp. z o.o.

Jestem obecnie w procesie rekrutacji na stanowisko operator maszyn/pakowacz. Na jakie premie i dodatki do wynagrodzenia można liczyć oraz czy wynagrodzenie z czasem wzrasta ?

Rolex
@Ela

Ja sądzę że największym problemem tej firmy są jej stare pracownice które same nie robią nic a nowych gonią do pracy ponad siły. Dziwne ze ciągle tam szukają ludzi do pracy za głodowe stawki

Dagmara
@Ela

Pracodawca się nudzi i sam sobie pisze dobre komentarze żenada...

@Dagmara

Ha! Nie mają tak dobrej interpunkcji ;-)

Dolezych Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Pakowacz. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

W Dolezych Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Pracownik magazynu. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

Nops

Za ile

Robek
@Administrator

Nie polecam. Magazyn i produkcja to totalny chaos. Kierownik na magazynie jest nowy, więc się okaże co pokaże, ale produkcja to porażka pod względem zarządzania.

W Katowice Dolezych Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Operator Maszyn. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Czy w Dolezych Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Trybik
@Pytanie

Myślę,że jak w każdej szanującej się firmie wypłata jest co miesiąc.

Bops

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie

Bobs

Czy pracuje tam jeszcze Małgosia brygadzistka?

Mariusz
@Bobs

Nie wiem dlaczego o to pytasz, ale wnioskuję że tu pracowałeś? :) Jeśli tak jest, to może opowiesz mi nieco więcej na temat Dolezych? Jak oceniasz tę firmę pod kątem zarobków? Byłeś zadowolony ze swojej pensji? Była adekwatna do wykonywanych obowiązków?

Sandra
Kandydat

Czy osoba potrafiącą szyć na maszynie sobie poradzi z taką pracą bo maszyny są zupełnie inne niż takie zwykłe, przemysłówki.

Adrian 1920

Siema, z ciekawosci to pracuje tam jeszcze Seba z produkcji zawiesi?

Jochan
@Adrian 1920

Tak pracuje

Ktośka
Kandydat

Hejka. Kiedyś ubiegałam się o pracę w tej firmie,byłam zobaczyć zakład ,ale wtedy dowiedziałam się że praca docelowo ma byc na trzy zmiany. Teraz dalej w ogłoszeniu widoczne są dwie zmiany, coś się zmieniło czy dalej się mówi o nockach? bo przyznam że wtedy z tego powodu zrezygnowałam.

@Ktośka

Witam. Na dzień dzisiejszy pracujemy na zmiany dwie i tak już od półtora roku. Praca na zmiany trzy nie jest docelowa ale możliwa w przyszłości dlatego na rozmowie kwalifikacyjnej informujemy kandydatów o takiej możliwości.

Klient

Czy są jakieś oferty pracy? Przyjmują w czasach pandemii?

waldek

Tak na produkcje

@waldek

A gdzie można składać papiery?? Jakbym chciał złożyć osobiście to gdzie? Jest tam jakaś budka czy biuro gdzie mogę dać swoje CV?

Znalazłem ogłoszenia.

Na głównej stronie Dolezych

@Nick

Tak, rekrutujemy. proszę o przesłanie CV. praca@dolezych.pl

misia

pracuje juz 11 lat ,ale co obecnie sie tam dzieje to tragedia , jest koniec czerwca upał na szwalni nie do wytrzymania,duszno ,wody do picia brak nasz mechanik Piotrek jechał osobiście do najbliższej Biedronki by zakupić wodę mineralną dla szwaczek ,nawet nie wiadomo czy wielmożny pan dyrektor zapłacił za tą wodę. Ludzi brakuje na szwalni nikt nie chce przyjść tam do pracy.Na mojej zmianie jest tak mało szwaczek a jeszcze musimy iść i pracować na Julongi bo tam też nie ma osób do pakowania.A czemu tak się dzieje bopracujemy za njniższą średnią krajową . Ukryty akord . TRAGEDIA !!!!!! .Nie ZYCZE NIKOMU TAKIEJ PRACY .

Trybik
@misia

Po pierwsze kobieto naucz się pisać stylistycznie i używaj znaków interpunkcji, o dużych literach nie wspomnę. Idź pracować gdzie indziej, to zobaczysz czy Twój obecny zakład pracy jest taki zły. Wody nie było, ale jak piszesz ktoś kupił, więc pewnie Twój wielmożny Pan Dyrektor nie zdążył jej zamówić, bo pewnie osoba odpowiedzialna za to zawaliła. Widziałaś kiedyś, żeby Dyrektor był odpowiedzialny za zakup wody na stanowiska pracy? Takie easy Misia!

yam
@misia

Dobrze że napisałaś ta opinię bo własnie miałam zamiar aplikować... ale jeśli nie ma tam nawet klimatyzacji ani podstawowych warunków pracy to sobie odpuszcze.

yam
@Trybik

Kierownik jest odpowiedzialny za wodę i podstawowe warunki pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Dolezych Sp. z o.o. - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Dolezych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dolezych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dolezych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Dolezych Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Dolezych Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dolezych Sp. z o.o.