Opinie o Miki Recycling Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Miki Recycling Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Miki Recycling Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miki Recycling Sp. z o.o. w Kraków

Jolanta

@janosik, to co piszesz to bardzo poważny zarzut. Posiadasz na to jakieś argumenty, które by potwierdziły ten stan rzeczy? @driver, @kierowca, to co opisujecie jest dosyć niepokojące, czy znalazła się osoba, która zgłosiła ten fakt i próbowała w jakikolwiek sposób rozwiązać?

jj
@Jolanta

Dowody się znajdą jak powołamy na świadków stażystów.

oo

Jolanta to podszywacz z tej firmy , nie odpisujcie na te komentarze.

wilhelmtell

Sortowacze też dostają wymyślone kary aby im nie płacić...

driver

Ja tez jestem kierowcą śmieciarki mi zasugerowała że jak chcę u nich pracować to trzeba wymienić opony na tylnej osi . To jest kur-wa skandal.

logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
kierowca

Ja jestem kierowcą dostałem 500 zł kary bo za długo stałem w korkach ! Nie polecam pracodawcy tak najdelikatniej jak mogę napisać.

kurnik

Ja bym wyniósł całą taśmę he he .

janosik

Jak pracodawca okrada pracownika to pracownik powinien okradać pracodawcę w miarę możliwości !

Pip tylko pip .niech się przyjmie pracownik pip do firmy,na 2 lub 3 miesiące .wtedy nikt by nie musiał pisać opinii o firmie bo firma by przestała istnieć.

@anonymous

Po co trzy miesiace wystarczy do pierwszej wypłaty...

sortowaczka

Ja miałam taką sytuacje , wypracowałam 220 godz dostałam za 160 powiedzieli mi jak się nie podoba to wypier...

kierowca

Daje link https://www.youtube.com/watch?v=S5nf6StuViM tak się utylizuje w tej firmie.

@kierowca

Dobrze wiedziec jak naprawdę zarabiają.

spawacz
@kierowca

Ups chyba sie wydało. Jest kapus na bazie ?

spawacz
@kierowca

Ups chyba się wydało. Jest kapuś na bazie ?

jj

Za film oscar normalnie.

Jolanta

Witam, na wątku poświęconym pracy w Miki Recykling aż wrze jednak informacje jakie są przez Was podawane nie są do końca jasne, szczególnie dla kogoś, kto nigdy nie miał do czynienia z tą firmą. Znajdzie się na forum osoba, która w sposób rzetelny, zgodny z prawda opisze wszystko to, co dzieje się w firmie? Będę bardzo wdzięczna.

@Jolanta

Wszystkie komentarze są zgodne z warunkami jakie tam panują także nic nie trzeba dodawać podszywaczu !

Miki AVR chrzanow

Unas w chrzanowie policja przesuchuje ludzi bo ktos złożył donos prawdopodobnie do prokuratury ????

kierowca z konkurencji

Ale zarobki są chyba duże ,jak wszyscy samochodami dojeżdżają?

@kierowca z konkurencji

Zarobki są na tak niskim poziomie że aż wstyd że Polak polaka tak traktuje!

victor
@kierowca z konkurencji

Mają kase ze sprzedanych działek buraki jedne ech.

zorro

U-waga jakis typek od włascicieli tu pisze. Jden wpis jest w godzinach pracy.

@zorro

Pewnie synalek ?

Mój.

Czy na tej stronie niema ADMINA???Uważacie,że to jest normalne że jakiś idiota podpisuje się nickiem"imieniem"osoby która niema nic wspólnego z napisanymi tutaj słowami??A w momencie wiadomo o kogo chodzi z firmy.

@Mój.

Nie podoba się to są inne strony!

Mój.
@assasin

Uważasz że to normalne że ktoś w moim imieniu tutaj pisze??

kierowca

Koniec zmowy milczenia , widać wszyscy zaczęli sypać w końcu . Wszystkie wpisy są prawdziwe i dokładnie opisują warunki jakie w tym miejscu panują

assasin

Jest taki jeden parobek potrafi 15 godz dziennie grzebać w śmieciach aż zal człowieka.

zorro

Piszcie kto jest najwiekszym sprzedawczykiem na bazie.

staszek
@zorro

Głupie pytanie ,krzysiu i emanexx z kurnika.

@staszek

zgadza sie

kierowca ????

Stara ma doktorat w gnojenie i ubliżanie, mści się bo ma ułomnego synalka.

katarzyna
@kierowca ????

Dobre potwierdzam

Jolanta

@kierowca hakowca, napisałeś coś o mobbingu. To bardzo poważne przewinienie skierowane ku pracodawcy. W celu uniknięcia niedomówień, zamieszczę tu definicję mobbingu -->> Mobbing jest długotrwałym nękaniem pracownika, które ma na celu np. poniżenie lub ośmieszenie. Do zachowań noszących znamiona przemocy należą: obrażanie i wyzywanie, upokarzanie, groźby i izolowanie pracownika. Lekceważenie i molestowanie seksualne – to również przejawy mobbingu, które należy zgłaszać przełożonym.

ii
@Jolanta

Jest mały problem bo to pracodawca wyzywa wszystkich jak leci od idiotów.

Sortowacz
@Jolanta

Wystarczy dyktafon w kieszeni i chwila rozmowy z Karolem i z menago a nawet jak się mówi ze starszym mechanikiem Krzysiem lub z panem Kuźma ,na pewno nie będzie miłych slow tylko same ,np: ty (usunięte przez administratora) matole idjoto ,itp,,,,np:Karol do pracownika kurnika,zapierdalaj na hale sprzatac bo to do ciebie należy ,a z tego co mam na umowie to jestem przyjętym na sortowanie a nie na hale,gdzie wykonujemy prace na wysokościach bez uprawnień,jak odmowisz to cie gnoja jak spadniesz to zero odszkodowania z dopiskiem sam tam weszles,i gdzie te przepisy BHP, z reszta sam BHP musi robić tak by szewostwo było zadowolone a pracownik dalej gnojony.

stazystka
@Sortowacz

Skargeę do PIP-u pisz co ci szkodzi . Wzory skarg są w internecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Miki Recycling Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Miki Recycling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miki Recycling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miki Recycling Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miki Recycling Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Miki Recycling Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miki Recycling Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 407 ocen.
  • Nad Drwiną 33
    30-741 Kraków

Miki Recycling Sp. z o.o.