Ad Studio Agnieszka Dobrowolska

Opinie o Ad Studio Agnieszka Dobrowolska

Zombi

I dodam jeszcze że ...stare zwiędłe na siłę ratujące się chirurgią plastyczną...z żałosnym skutkiem

Była pracownica

Nie dajcie się oszukać i omijajcie to miejsce! Właścicielka jest oszustką z bagażem ogromnych długów i wielu, wielu spraw sądowych. Niczego się tam nie nauczycie, może poza prostym faktem że życie to nie bajka i są na świecie ludzie źli i wyrachowani Ta żałosna osoba pochodzi ze wsi pod szczecinem, nieobyta, zero klasy.

marcysia

Tak, pani nie płaci pracownikom. generalnie oszustka

Kris

Jak ktos lubi stare zwiedłe to faktycznie dwa plusy

Kris

Haha, niestety zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami. Pozytywne opinie są dziełem kreatywnej Pani Prezes. Lepiej z daleka od tej firmy jak nie chcesz zostać wykorzystany

gość

Niestety wszystkie te negatywne opinie są prawdziwe. Właścicielka nie płaci regularnie, a poziom jej wiedzy i niekompetencji jest wręcz zadziwiający. Jeśli chodzi o wiarygodność pozytywnych komentarzy wystarczy spojrzeć na datę i godzinę ich wpisów - ktoś wpisał kilka komentarzy w tym samym dniu, pojawiały się co parę minut.

ali

Jest aż tak źle? Chciałam aplikować, teraz nie wiem co myśleć. Proszę o rzetelne opinie. Będą pomocne.

ILONA

"Nie prawda" piszemy razem geniuszu

Karolina

Studio na wysokim poziomie.

Bartek

Właścicielka to wspaniała kobieta!!

Kamil

Rewelacyjna Firma!

Adrian

ŚWIETNE MIEJŚCE DO PRACY I DOBRY PRACODAWCA!!

Irek

Nie prawda, prawdopodobnie zostałaś po prostu zwolnina, lub fałszywie oczerniasz tę firmę. Serdecznie Polecam to miejsce.

jurek

z tym zaściankiem to przesadzasz!!!! ale zresztą muszę się zgodzić!!!!

Zostaw opinię o Ad Studio Agnieszka Dobrowolska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ad Studio Agnieszka Dobrowolska