Opinie o Komplet Plus Sp. z o.o. w Andrychów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Komplet Plus Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Komplet Plus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komplet Plus Sp. z o.o. w Andrychów

kolejni odchodzą....

Pracoholik

Kto się zwalnia?

@Tapicer

może niezadowolony z socjalnego...

Stasiek
@Ogólnie

Niech się nie zwalnia przecież podobno będzie socjalne i kasiora jest milon itd to czekamy na wypłaty

Renifer
@Stasiek

Ludzie trochę wiary. Nadzieja umiera ostatnia. A tu sami pesymiści. Zadnej radości aż przykro to czytać

@Renifer

chyba krótko pracujesz w tej firmie.ja kilka lat wierzyłem ale teraz już nie

@Łysy

Oni tylko obiecują i oczy nam mydlą. Niestety ja też odchodzę i mam nadzieję ,że za niedługo inni też to zrobią i że zamkną ten zakład.....

@Renifer

Właśnie trochę wiary Mamy dobrych detektorów wybitnych mistrzów zarobki idą do góry a ludzią pracuje się coraz lepiej

@Organizator

Dobrze że wiem co to sarkazm ,bo już bym uwierzył ,że ty tak na poważnie .....

Jerzy
@Tapicer

W sensie coś się ostatnio wydarzyło, co to spowodowało czy rotacja od dłuższego czasu jest dość duża? O co może chodzić?

Jerzy

Widzę, że już się zdecydowałeś. A co takiego się dzieje, że mieliby zamknąć zakład? Pisałeś jeszcze o obiecywaniu, może coś konkretniej powiesz? Obiecali podwyżki/premię i nie wywiązali się z tego?

SW Mikołaj
@Jerzy

Wszystkim pracownikom i dyrekcji firmy BRW comfort Andrychów .wszystkiego najlepszego w nowym roku 2022.a by podwyżki były wystarczająco duże bo od nowego roku drożyzna i bieda.bedziemy robić tylko na rachunki

@Jerzy

nie ostatnio a jakieś 2 lata temu wprowadziliście nowy system wynagradzania i tak się sprawdził że kto mógł to sobie poszedł .Niektórzy jeszcze się łudzili że będzie lepiej lecz tracą już nadzieję i odchodzą ....

@Tapicer

W firmie nic się nie zmienia, a jaku już cos to na gorsze. Nie ma co tutaj szukać trzeba iść do nowych zakładów:)

Kukaczabra

Tak zapytam na co wydacie socjalne

Miś
@Kukaczabra

Tu już nawet nie chodzi o pieniądze chociaż to też ważne.teraz to trzeba walczyć o swoje i nie dawać sobą pomiatać

Yygg
@Miś

I co tam po zebraniu ciekawego się dowiedzieliście?

Mała

a ile tego będzie?100?

@Mała

Jak zwykle tylko na małą rybkę będzie ,bo nie dadzą więcej.

kolega
@Kukaczabra

Mysle,ze w tym roku w zasiegu każdego pracownika za socjalne które otrzymamy jest zupa z kuchni brata Alberta

kolega
@Kukaczabra

jeszcze napisze słowo, firma w tym roku spisała się jak nigdy.Nikt nie dostał więcej ni mniej,sprawiedliwość iście Salomonowa.Mam nadzieje ,że Pan Jezus nie zapomni o tych którzy nam to zapewnili,a w istocie o Pani prezes I...

Puma

Powiedzmy sobie w prost te czasy nie zdały egzaminu lepszy był akord dużo więcej produkcji szło dużo więcej mebli niż teraz hale były pełne mebli dużo starych pracowników by napewno wróciło gdyby wrócił akord powiedzmy sobie w prost te normy nie zdały egzaminu

@Puma

Prawda jest taka że chcą zniszczyć tapicerke w Andrychowie. Tu mają być tylko materace. To co się dzieje to prosty sposób do zwalniania się ludzi. Nie liczcie na cokolwiek. Mają już nowe miejsce w Sztumie. Tam idzie wszystko nowe. A tu z tapicerni zrobią magazyn materacy. Chcą żeby jak najwięcej ludzi się zwolniło, Nie wypłacać odpraw. Ale trochę nas pozostanie. Nie po to poszła nasza krwawica żeby teraz podkulić ogon.

@Ślepy

Jak dadzą odprawe to już dzisiaj mogę iść do domu i więcej moja noga tu nie stanie ;)

@Baca

To jeszcze musisz poczekać wszystko w swoim czasie. Ja też na to czekam.

Kot w butach
@Baca

Proste niech dają odprawę i nara a tak swoją drogą wiecie co tak szrek goni po firmie jakby go z widłami gonili

@Kot w butach

Goni i co z tego? Nic się nie zmieni. Nie są w stanie nic zmienić Dopuki nie zmieni się system w tej firmie. Każdy ma to (usunięte przez administratora) 8H i do chaty. Trzeba (usunięte przez administratora) połowę tych (usunięte przez administratora) z góry "czarne kruki z byłej wzorcowni. I jeszcze tą kontrola jakości pianek nie wiem po co jest potrzebna?

@Ślepy

Małe sprostowanie. Nie wszyscy:-( Są jeszcze celebryci którym wszystko wolno bo są chronieni przez szreka. Wykręcają 140% w 6,5 H A potem medytują Ale im wolno.

@Ślepy

W "zamrarzarkach " mają tyle % że mogli by 2 tygodnie siedzieć w domu.

Boooom
@Ślepy

To też tyle rób fajrant wcześniej

@Boooom

Przykro mi nie jestem celebrytom mi nie wolno:-(

@Ślepy

Ale nie ma tego złego Stołki na "Olimpie" Są chwiejne;-)

Będą jakieś paczki na mikołaja?;)

tolo
@Nowy

Pytanie retoryczne.Wiadomo,że będą,co roku dostajemy,więc dlaczego teraz nie mielibyśmy dostać.

Ant
@Nowy

Dostaniesz zamiast socjalnego czekoladę i dwie mandarynki :)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Komplet Plus Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Andrychów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
logo firmy Ślusarz, spawacz 131
ATN Service ApS
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Andrychów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Slotello

Wszyscy wiedzą że jesteście biedni i macie dziurawe skarpety jak prezes szary Gandalf na osiołku jedzie i po ziemniaku rzuci he

Ktoś coś wie o pracy tylko na jedną zmianę na tapicernia? Bo na razie temat coś ucichnął. A nie powiem bo nawet na rękę by mi to było.

Ślepy

Sprawa ucichla i dobrze. Bo mi taki system nie pasuje. I chyba nie tylko mnie.

@Ślepy

Co ty gadasz ,system jest fajny i nie wiem o co ci chodzi ??? Za system byś dostał dodatek więc więcej kasy...

@Krawcowa

To sobie tak rób Nie narzucaj innym

Smutna

chciałam tylko zapytać czy my mamy jeszcze jakieś związki?

@Smutna

Nie wiadomo ale jeżeli chodzi o socjalne to tak będą musieli je zapłacić robią tylko na złość i specjalnie zwlekają

@Łysy

Nie zapłacą bo bieda i podwyżki też nie będzie! ale na razie nic o tym oficjalnie nie powiedzą

Anka czy Krzysiek się zwalnia? Bo na OLX wisi ogłoszenie że szukają mistrza na tapicernia... A może trzecia zmiana?? Przecież ludzie walą do nas drzwiami i oknami... Hahahahaha

Ślepy

Ogłoszenie pojawiło się wczoraj o 14.10. A po wczorajszej naganie nie trudno się domyślić.

Pracownica
@Ślepy

A taki był ładny amerykański..... Szkoda :)

@Pracownica

Co nie pamiętasz odkąd wpajają nam że te czasy nie wrócą? Chyba od czasów Pana T. Zepsuli coś dobrego Ludzie chcieli pracować bo wiedzieli za co robią i było z czego wybierać. Nie było łapanki tylko najlepsi

Gdzie jest Pani Jola Ona by to ogarnęła

@Ślepy

ludzi nie trza było pilnowac.sami robili.

@Baca

Jak ludziom uczciwie się płaci to nie trzeba ich pilnować, bo ludzie będą sami się pilnować. Ale w tej firmie tak to nie działa

Kukuś

Od października więźniowie przychodzą dla nich ten mistrz jest potrzebny

Shadow
@Ślepy

Jak Dla Mnie Była Ona Zupełnie Nie Potrzebna, Ze Względu Na To Że Pani Ania Wykonuje Swoją Pracę Z Poświęceniem i Zaangażowaniem. Ta Nagana Była Zupełnie Nie Potrzebna.

@Shadow

No co ty piszesz ,agana nigdy nie jest nie potrzrbana. Zasłużyła to ją dostała wcale mi jej nie żal tyle w temacie.

Cycu

Nie wiadomo DJ Kasia też ma nagane

@Kukuś

Gdzie Ci więźniowie ? Czy chodzi Ci o nowe sprzątaczki i nowych operatorów maszyny do belowania odpadów? poza tym jak to jest że wcześniej robił to jeden gość teraz trzeba przyjąć dwóch?

Kukuś
@Tapicer

Zobaczysz wypłatę to się dowiesz

@Kukuś

A co mają wypłaty do tego.

Wąski
@Tapicer

Bo jepiej płacić dwóm legalnie zatrudnionym na tym stanowisku niż jednemu nielegalnie tam pracującemu taka polityka

młody

To kiedy ta grusza czy coś?

Anonymus
@młody

Widzisz Pani ze związków nic nie umi powiedzieć tak samo jak jej koleżanka terenia. Mieli spotkanie przez neta i co załatwili, nic. Trzeba się pogodzić bo takie związki to o dużej rozbić. Była rybka był socjal, a teraz nie ma niczego...

@Anonymus

Byla rybka i Co z tego Masz? To że mamy zamrożone podwyżki? Wszystko drożeje A my cały czas w miejscu Zrównać wszystkich z najniższą krajową:-(

Yy
@Ślepy

Ona nie zamroziła podwyżek, kto Ci takich głupot naopowiadał, przynajmniej socjalne było, z resztą dowiemy się dzisiaj co tam wymyślili ale na pewno nic sensownego bo by juz było na zakładzie głośno ze jest socjal

Obserwator

Czy jest w stanie mi ktoś wytłumaczyć dlaczego komentarze znikają? Kto i po zataja prawdę o tej firmie

Akcja nagana
@Obserwator

Po pierwsze mają konto premium i mogą usuwać i edytować komentarze a po drugie żeby ukryć niekompetencje dyrektora i jego zastępcy oraz to co tak naprawdę się na firmie dzieje

Smutna

Pójdźmy zatem śladem policjantów i masowo zadbajmy o swoje zdrowie

Obwator.

Wszyscy jesteście nudni w tych postach komatarzach i zwal jak zwal, zamiast pisać to zajmijcie sie soba, oczywiście, jest łatwo napisać co kolwiek powiedz Ty lub ona , zorganizujcie zebranie , skrzyknijcie wszystkich i kawa na ławę bo szkoda czasu na pisanie i czytanie.

Stary

Ja już jestem za stary na takie popychanie. Cyk L 4.

Organizator

To już nie jest praca to jest hobby

@Organizator

To już jest od dawna porażka ,ale teraz to już przechodzą samych siebie . Ha ha ha ,wiemy o kim mowa.

@Krawcowa

o co ci chodzi?nie narzekaj tylko chyć się roboty

As
@Organizator

Jakie hobby, hobby to przyjemność a nie dramat nie dość że nie mam czym robić to jeszcze krystianek goni i donosi

Tom

Facet z kajetem razem z swoim kolegą robią w tej firmie Big Brother, chyba zapomnieli po co służą kamery. Uważajcie bo już nikt nie chce tu pracować. Nawet bilbord na pół Andrychowa nie pomoże.

@Tom

Mnie jak ktoś pyta ," gdzie pracujesz " ? to wstydzę się przyznać ,ale wiem jedno tylko do momentu otwarcia galerii.

@Tom

Niech sobie patrzą Za chwilę będą patrzyć na puste chale Jaka płaca taka praca.

Mała

a socjalnego nima

@Mała

Będzie tylko dla zaszczepionych

@Tom

Jak to nikt jeszcze są więźniowie

@Kasia

Więźniami to jesteśmy My! Ale fakt szukają nowego Klawicha (którego dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z osadzonymi w zakładzie penitencjarnym)

@Tom

Zaczyna to wyglądać jak zakład w Iławie Z tą różnicą że tu wychodzisz do domu A tam wracasz na prycze

Organizator

Witamy po urlopie jak nastawienie do pracy

Pamers

Wie ktoś co z tym socjalem będzie czy nie

@Pamers

Będzie....Ale tylko dla zaszczepionych!

Janusz

Fajne te nowe budki dla ochrony takie nie za humanitarne ????????

@Janusz

Masakra tak się kończą samowolę a to dopiero początek

@Janusz

Eee nie takie złe ja myślałem że dadzą im te 2 trupy po Marwexie;-)

@Ślepy

Przewiozło by się widlakiem i było by jak znalazł.

Tapicer

Przy takich upałach to aż chce się iść do pracy gdzie jest klimatyzacja i przyjemne 18 stopni ;)

@Tapicer

Obok szwalni jak idziesz na chale Kosztowało parę baniek;-)

Może chcesz się tu przenieść? Wczoraj było 33 stopnie:-(

Tylko 33????

Obserwator
@123

Dobrze ze Wodzu o nas dba i zapewnia nam wode w te upały , bo byśmy padli z wycieńczenia.

@Obserwator

No wczoraj się skończyła:-( Ciekawe ile będzie "suszy"

@Ślepy

Znowu się skończyła i to 2dni temu:-( Na chali 30 prawie Gdzie to BHP ?

Janusz

A w Biedronce już dostali socjalne...:)

@Janusz

A u nas dostaniesz zamiast sicial podwyżkę zaszeregowanie :-(-) 1,4 procenta zakładu coś z tego będzie mieć.a reszta? Reszcie dalej będą wyrównać do najniższej:-( A sicial nie będzie Tu nikt nie chce dać coś od siebie (usunięte przez administratora)

No przesadziłem z tym 1.4 Trochę mniej

@Ślepy

Nie widzę tu żadnej logiki związki zawsze robiły pod siebie. A teraz zupełnie tego nie rozumiem. Wszystko idzie w kierunku tapicerni i tych co mają trochę mniej. No chyba że krawcowe nie zarabiają Tak zle Jak mówią:-(

@Ślepy

No ja tam zarabiam i nie narzekam, trzeba robić ,a jak trzeba to się zasuwa żeby dobrą wypłatę mieć. Mi nikt nie dał zawsze sama zrobiłam więc po co się spinać .

@Krawcowa

Mam to samo zdanie a tapicerą ciągle mało to nawet socjalne przez nich wstrzymane

Robol
@Organizator

I ty w to wierzysz że przez tapicerów

Nie kwalifikuje tapicerni do 3 osób Bo to duża różnica:-(

Zrobili to sami i ich oceniać A nie dział. :-(

@Ślepy

Może dostali coś za to żeby się odwołać teraz się okaże że jednak podwyżki oczywiście tylko dlatych co mają poniżej krajowej od listopada pewnie. A całe socjalne zostanie zabrane szach i mat

@Organizator

Taa podwyżka za pieniądze kture są nasze Bo je ściągają z naszej kasy Dadzą nam podwyżkę ktura po nowym roku nic nie będzie warta:-( Tak jak by jej nie było. Ciekawe co sprzedadzą za podwyżkę za rok ? Jak już nie będzie sociala.

Organizator

Jak po zebraniu związki pochwalić się

Zostaw merytoryczną opinię o Komplet Plus Sp. z o.o. - Andrychów

• Jak się pracuje w Komplet Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Komplet Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komplet Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 121, z czego 25 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Komplet Plus Sp. z o.o.