Komplet Plus Sp. z o.o.

Andrychów

Opinie o Komplet Plus Sp. z o.o.

Kolejni odchodzą..

Reksio
@Ano 11.09.2017 22:59

Kto?

King

W świeto pracy dla montowni w Andrychowie....... i co tu napisać ktoś podpowie?

reksio

Ktoś całkiem niedawno opowiadał nam jak to wszystko będzie ładnie zorganizowane.linia produkcyjna.organizatorzy.wszystko na czas przygotowane...itd.gdzie jest teraz ten ktoś?Bo nie ma kto teraz tego bajzlu poukładać.mieli być ludzie od ulepszania lini produkcyjnej.widział ich kto?

reksio

Z tego co mi wiadomo to są !!Mam nadzieje że zostaną użyte w celu wyeliminowania złych ludzi,którzy wykańczają psychicznie ludzi!!

bolek

słyszałem że są zrobione jakieś nagrania żeby udowodnić mobbing w komplecie? oczywście chodzi o te najbardziej wredne.

reksio

a co myślisz że jak się pracuje na tapicerni to się nie wie jak wygląda sytuacja w zakładzie.

lover boy

A skąd wiesz takie nowości?

reksio

Niestety chyba trzeba szukać roboty!!!Ludzie na stanowiskach siedzą a pojęcia i kwalifikacji zero tylko ludzi dręczyć to potrafią!!! czerpią z tego radość, a nie wiem czy wiecie to się mobing nazywa. Pracownicy którzy coś umią są rzucani na inne stanowiska, a na ich miejsce przychodzą ci którzy nie mają pojęcia co robić. to jest właśnie zarządzanie, kogoś kto ma mieć pojęcie o pracy. W zeszłym tygodniu jak byli z północy to był tydzień normalnego traktowania, ale miną bezpowrotnie. kierowniczka już pokazała swoją prawdziwą twarz niestety. Szkoda tylko że w comfort plus nie ma do kogo się zwrócić z prośbą o pomoc. Nawet ci którzy pracowali z nami i awansowali do refistów obrabiają nam d..pę i wchodzą przłożonym bez wazeliny. Nie ma jak najcudowniejsza kobieta na świecie do rany przyłóż a zgnijesz od jadu!!!!!

eeee

Eeee co tu tak cicho i spokojnie?

Ano

Tylu nowych przyjmują, a informatyk dalej jeden zapier$$la. Podejrzewam, że jeśli dalej tak będzie to chłopak nie da rady i zrezygnuje. Rotacja na górze robi swoje. Jak dla mnie to jest nie do pomyślenia, żeby w takim obrębie czasu już piąty informatyk był. No ale co ja wiem. Przecież tutaj nikt nie może podjąć jakiejkolwiek decyzji bo boi się o własną dupę. Mam wrażenie, że niedługo to wszystko się posypie.

obama

Tak zgadza się on tu pracował na produkcji. Ale na górze już zapomnieli na co go stać.

dh

Kolejny darmozjad zatrudniony.podobno już kiedyś tu pracował ale fzycznie.,,pracowal''więcej chorował jak pracował.za to teraz zmierzy nam czasy i powie jak mamy pracować wydajniej...???kpina czy jak?

King

szkoda tej firmy szkoda fachowców którzy z niej odeszli garstka która została została nie dość że bez kwalifikacji na objetych stanowiskach to jeszcze bez mozliwosci podejmowania decyzji ze smutkiem spogladam na ich twarze:-(

Ano

Szczerze? Jestem tu od jakiegoś czasu i co to tutaj się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. Nie tylko na produkcji, biurowce to samo. Najlepiej jeb**ć 24/h 365 dni w roku. No co jak co, ale ku%%a ile można? Wyczuwam zmiany i to duże.. W końcu ludzie się zbuntują i komplecik pójdzie się je$$ć. Ciekawe dlaczego na północy w dh jest 20 osoób a u nas 5 i jeszcze całą robotę robią nasze dziewczyny..

llll

No to mamy TAŚME. Tylko teraz pytanie skoro kontrola jakości nie musi sprawdzać mebli po całej hali to poco ich aż tylu?

biu

Bo podobno znowu władze się zmieniły.to i glowy poleca

obama

Aaa przed czym ten strach?

Stanley

i cisza strach i obawa ..........

robak

takisobiejestemsam bo kierownicy to pipy też sie boja o swoja dupe byle stala kase brac to sie liczy a to ze jeden z drugim sie nie nadaje to juz szczegół po co sie będa odzywac przeciez racje i tak ma zawsze rapacz on jest najmądrzejszy :) a zebrania czesto są typu gadka dla gadki a to że jest bajzel na firmie to nie ważne liczą sie raporty tam wszystko musi się zgadzać , papier wszystko przyjmie

ZZZZ1

Wprowadzą poziom płac z północnej centrali gdzie bezrobocie wysokie u nas bezrobocia nie ma a i każdy znajdzie prace szwaczka tapicer stolarz ogłoszeń w cholere

takisobiejestemsam

Każdy jest cwaniak na forum a jak przyjdzie co do czego to wszyscy siedzą cicho. Po to są codzienne zebrania żeby omawiać problemy jak si coś dzieję. Ale co z tego jak zwykły szary pracownik nie idzie na zebranie tylko kierownik.... ( w końcu od czegos jest a stanowisko zobowiązuje) Powiesz kierownikowi o co Ci chodzi żeby poruszył temat na zebraniu to ten się nie odezwie bo po co głowę zawracać PIERDOŁAMI.... Ale głowa do góry od nowego roku będą podwyżki ^^

prawda

(usunięte przez administratora)rapaca boncka zatrudnić ludzi o odpowiednich kwalifikacjach i przede wszystkim podejściu do pracownika i będzie dobrze bo te dwa barany nie mają pojęcia co robią i taka jest prawda

zzzz

bajzel jest bo tak właśnie wygląda rządzenie zza biurka zero pojęcia o rzeczywistości

zzzz

Że co że najwiękrzych złodzieji wkońcu wypie....ił z roboty. To jest ten bajzel?

antysyf2

syfu? jest totalny bajzel nie z tej ziemi obecna władza doprowadzi tą firme do dna

antysyf

takiego syfu jak boncek to nikt jeszcze nie narobił kto i za co mu płacił pytam sie ?

nanie

wstyd i tyle władza kradnie,ale ktos nadzorowal i nie widzial? co goscie w biurach siedzieli i co. Nic im nie brakowalo? brak nadzoru jak widac. pod latarnia najciemniej i tyle. poziom zenady

reksio

ale się porobiło co nie?jak się okazuje zawsze władza kradnie najwięcej!!!wywalili parę osób i ciekawe czy na tym koniec!?w KP było tyle długów teraz widać dlaczego!ale najważniejsze że jak zawsze nikt nie jest w temacie!teraz produkcja będzie pracować po 10 godzin bo przecież trzeba odrobić straty- to nic że czyimś kosztem. acha stawki pewnie też zmniejszą bo po co nam tyle!! roboty trzeba zrobić 200% a na wypłatę 50%. i cieszcie się że w ogóle możemy tam pracować!!

Po 15 godzin

ciekawy

I spełnia sie przepowiednia - będą nowe miejsca pracy w Andrychowie a..........

reksio

Myślę że tego bajzlu się nie da posprzątać!!A miało być tak pięknie!Tylko czekać aż ludzie zaczną odchodzić.Bo to jak traktują ludzi na poszczególnych działach to szkoda opisywać.Jak się wejdzie na forum BARTOSZYC to tam też jest jazda po pracownikach,więc czemu u nas ma być inaczej.Wiem że będą w lipcu przebudowywać komplet tzn.wyburzać ściany i powiększać niektóre działy bo będzie reorganizacja produkcji na taśmę czy coś w tym stylu.

ciekawy

Pytam bo o głownej chyba wszyscy wiedzą. Nowy dyr. Przychodzi nowa miotła wiec pewnie bedzie sprzatać? Była jedna już to tak posprzatała że porzadki trawją do dzis. Żal że taka firma została typową montownią a ludzi traktuje sie jak......

reksio

A jakie zmiany?Na gorsze chyba!Jeżeli możesz uchylić rąbka tajemnicy to powiedz co słyszałeś.Dobrze być przygotowanym wcześniej.To że będziemy rąbać całe lato po 9 godzin i soboty to normalka.Jeszcze nas straszą że może pracy nie być.A to ciekawe po co urlopy w lipcu tak przesunęli.Najlepiej żeby się każdy zgodził robić za darmo i we wszystkie dni tygodnia łącznie z niedzielą.Bo nasz wspaniały dyrektor R..... pilnuje żeby pracy nie zabrakło BRAWO k...a BRAWO.

ciekawy

Podobno od 1 jakieś zmiany ktoś w temacie?

reksio

jeszcze jedno- jak się chodzi na zebrania to się mówi od razu że robota jest nie do przerobienia,a nie włazić im bez mydła.Obiecywać cuda kosztem ludzi tylko po to żeby ich prezesi nagrodzili.Dali by ludziom spokój.Jak ktoś zawalił to teraz nam dać popalić,a ludzie głupie zgodzą się na wszystko bo się boją.Nie wiem tylko kiedy się zorientują,że nic by nikt nie zrobił bo jak widać ludzie do pracy pchają się drzwiami i oknami.Zmądrzejmy wreszcie.Zrobiło się ciepło to będziemy rąbać całe lato!!!!!!

reksio

zarzynają nas tylko po to by zarobić!!!!!!

mala

Nie będę robić po 9 godzin bo się komuś pod dupą pali!

robol

A na pit 11 z roku na rok mniej.ile można czekać na obiecane lepiej .rok,dwa ...

w starym kp a nowym brw comfort powtorka z rozywki za czasow joli ludzie powoli odchodza bo to dh zakład pracy a nie obóz pracy i nikt nie pozwoli sie tak traktowac

robcio

Brw popełnił bład kupując zakłady na mazurach czy ktos liczył te wszystkie straty które generowali , czy ktoś analizował kadre łacznie z szalona Zalewską nie trudno w necie znaleźć tematy w jaki sposób byli traktowani pracownicy to samo chciano zrobić z KP i ludzmi tu pracujacymi niestety czesciowo sie to udało w sensie że wielu wartościowych ludzi odeszło z firmy poczawszy od tapicerów skończywszy na Prezesie zakład stał sie montownią z powalona technologia i medelami z północy. Ciekawe jak długo ludzie beda jeszcze kupować te ..... konkurencja nie spi a własciciel w rankingach spada już na maxa zmiana nazwy nie wystarczy

reksio

niestety KP juz nie ma.naszych mebli tez nie bedzie, zostana tylko te badziewne meble z brw sofy o watpliwej konstrukcji.Oni nam wmawiaja ze nie mamy jakosci. Widzialem ich meble na targach-zenada.Zle zrobione,zle uszyte, niektorych nawet za darmo by nikt nie chcial!!!

xxx12

dobrze xxx zauważyłeś " jak wszyscy uważają" trzeba być idiota zeby nie zauważyć że to się działo i dzieje wokół KP to polityka - długów nie było tylko odcieto kase. w KP skończyło sie wszystko od designu , technologii do klientów . Nastały czasy BRW Comfort oby ludzie mieli prace godne zarobki i normalnych szefów bo dawne czasy nie wrócą.

xxx

Tak po prawdzie ci pseudo fachowcy z mazur wyciągneli KP z długów więc chyba nie są takimi idiotami jak wszyscy uważają

antyJB

nikt tak nie zatruł srodowiska KP jak JB aż nie chce się do pracy iść

Ogr

i na dodatek ci pseudo fachowcy z mazur myslą że nazwe zmienili i bedzie cacy

haha

i brawo szybciej JB wyleci i bedzie spokój

no

w firmie jest największy bajzel od lat każdy dział rozp..

Ogr

Jak to mówił były już pracownik " nigdy nie wierz krzyżakom" i chyba miał racje

Trza się brac

Darek

Piekne opinie:-( i na dodatek sofa przejela komplet - dopiero sie zacznie:-(

Zostaw opinię o Komplet Plus Sp. z o.o. - Andrychów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komplet Plus Sp. z o.o.