Opinie o Wirtualny Sklep Meblowy Meubles w Wadowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wirtualny Sklep Meblowy Meubles. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wirtualny Sklep Meblowy Meubles na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wirtualny Sklep Meblowy Meubles w Wadowice

KPW Nowy wpis

Witam, Przestrzegam wszystkich przed zakupami w tym sklepie i tych wyrobów!!! Produkty są bardzo marnej jakości, nie wytrzymują nawet kilku miesięcy O jakichkolwiek reklamacjach nie ma mowy nie odbierają telefonów i nie ma z nimi kontaktu. Odradzam wszelkich kontaktów z tym producentem.

Łukasz Nowy wpis

Ta firma to żart, wysyłają towar inny niż zamówiony, bezczelnie kłamią, skandaliczna obsługa

Irena Nowy wpis
@Łukasz

Dziwię się, że dalej takie coś praktykują a klienci podobno dają się na to robić. Może to wy wkręcacie? Bo w związku z czym tak naprawdę Cię niby okłamali?

Klientka

Na zwrot pieniędzy czekam ponad miesiąc......

Irena Nowy wpis
@Klientka

Myślę, że ponad miesiąc to nie tak źle, bo z tego co widzę po opiniach innych ludzi to już w ogóle się biedni naczekali i nie wiadomo w sumie czy się doczekali. A za co u Ciebie ma być ten zwrot? Ile mniej więcej pieniążków mają oddać?

Oszukana J

Zapraszam do kontaktu osoby oszukane przez firme. Ja zapłaciłam 2500 zl towaru w ogole nie otrzymałam. Po 3 miesoacach realizacjo oczekiwalm na zwrto gotowki niestety wielkie problemy. Jednak kontakt tylko przy pomocy policji. Prosze dzwonic do firmy grecco to Ci sami własciciele.

@Oszukana J

Prosze o kontakt tez mnie (usunięte przez administratora)

Krystyna
@Kasia

Napiszcie, jaki był finał Waszych spraw. Tak naprawdę jednak, to liczyłam tutaj na opinie pracowników. W końcu ktoś ten towar pakuje i wysyła. Może odezwą się zatrudnieni w Meubles?

Katarzyna
@Kasia

Proszę o kontakt - mam ten sam problem z tą firmą

Klientjs
@Katarzyna

Dzień dobry, czy oddali Pani pieniądze? Jeśli tak to w jakim terminie? A jeśli nie to jak sprawa się rozwija?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wirtualny Sklep Meblowy Meubles? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Wadowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Ślusarz, spawacz 131
ATN Service ApS
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Wadowice
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Grażyna

Hej czy pracownicy doświadczyli takich samych problemów jak klienci? Mam na myśli dotrzymania umowy, niedostarczenie towaru.. jak jest z wypłatami?

Irek

Chyba jakieś dyrdymały lubicie pisać a może konkurencja do tego inspiruje,

Sławek

Jak przeczytałem powyższe opinie aż odetchnąłem z ulgą...Do tej pory myślałem że byłem sam z problemem.A tu okazuje się że wszyscy mają problem z tymi oszustami.3 lata temu kupiłem u nich narożnik Juppi.Po krótkim czasie zaczął robić się jakiś miękki.Dzisiaj to już zupełny flak. Pisanie reklamacji to jak grochem w ścianę.Zero reakcji. Identycznie jak w poprzednich opiniach.Zostaje tylko sąd.Ten oszust o tym pewnie wie i ma to gdzieś bo wiadomo jak sądy u nas pracują i ile z tym problemów.Kazde pismo, wizyta u mecenasa , opinia rzeczoznawcy to pewien wydatek.Jedyne co można teraz zrobić to ostrzegać się wzajemnie przed takimi cwaniaczka mi.

oszukany klient

Aktualnie wytoczona została sprawa na podst art 286 k.k. oraz został wysłany donos do U.S.. Właściciel firmy po otrzymaniu przedpłaty za towar nie wykonał zlecenia. Nie wystawił weksla potwierdzenia otrzymania gotówki ani wystawienia faktury bądź też paragonu fiskalnego. Towar winien być wysłany do 11 listopada 2016 r. towaru nie ma, pieniędzy też. Istnieje duże prawdopodobieństwo że konto bankowe było prywatne, nie firmowe. Właściciel firmy zarzeka się że zamówienie otrzymał "jego znajomy", pomimo konwersacji mailowej "prezesa". Wykorzystuje nazwy firm: grecco sp. z o.o, meubles, Kasprzak

joanna

Firma beznadziejna. Zapłaciłam za całość z góry i czekam na realizację zamówienia miesiąc a miały być dwa tygodnie. Nie mogę odzyskać pieniędzy, nie mogę się dodzwonić, są oszustami. Sprawę muszę rozwiązać przez policję. Bardzo NIE POLECAM! Pan prezes firmy z którym załatwiałam zamówienie taki oszust.

Rafał2222

Zgadza się

greco

nie polecam meble beznadziejnej jakości, zupełnie inne od tych w salonie. Niedbale wykonane. Brak kontaktu z sprzedawcą w procesie zgłaszania usterek. Firma sprzedaje pod nazwami KASPRZAK, MEUBLES, GRECO

Joanna

Nie mam pojęcia skąd oburzenie u Państwa. Ja zamawiałam tam jakiś czas temu narożnik YUPPIE i cały proces realizacji zamówienia przebiegał bardzo dobrze. Zarówno obsługa przedsprzedażowa, jak i po. Wszystko było utrzymane w terminach, a ja dziś cieszę się wygodnym, nowoczesnym oraz stylowym wypoczynkiem. Także ja zdecydowanie polecam.

Miłosz

W całości podpisuję się pod moją poprzedniczką (usunięte przez administratora) nasz narożnik za 9.000zł przyjechał w dwóch odcieniach reklamacja trwała 3 miesiące miała być funkcja spania co przy dostawie się okazało że niema. Reklamacja została uwzględniona ale co po miesiącu dotarł do nas narożnik i co się okazało przywieźli to samo normalnie żenada zero kontaktu żadnej osoby odpowiedzialnej właściciel nie chciał z nami rozmawiać.!!!!!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM ABSOLUTNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Magda G

UWAGA !!! Przestrzegam przed tą firmą! Zamówiona sofa rozpadła się po dwóch latach! Zapadła się konstrukcja siedziska, podłokietnika, powyłaziły druty, cały mechanizm automatycznego rozkładania obluzował się do tego stopnia, że odpadło siedzisko. TANDETA! Od samego początku był problem z tym producentem. Do czasu zamówienia, kontakt telefoniczny, listowny i mailowy błyskawiczny. W chwili pojawienia się problemu, w dniu otrzymania towaru kontakt zaczął być utrudniony. Zapewniano mnie, że powierzchnia spania po rozłożeniu sofy jest równomiernie twarda, tylko dlatego zdecydowałam się na ten model. Tymczasem spać można było tylko na połowowe sofy(oparcie). Druga część (siedzisko) była tak miękka, że nawet pod ciężarem małego dziecka zapadała się uwidoczniając całą drewnianą konstrukcję mebla odbierając tym samym komfort wypoczynku. Oczywiście reklamacja została odrzucona. Mimo to, że osoba która przyjechała obejrzeć mebel potwierdziła fakt wadliwej konstrukcji. Ale tylko na słowach się skończyło. Pieniądze wywalone w błoto. Jakość mebli tragiczna, obsługa kłamliwa.

rysio

bardzo miła obsługa Rzeszów

Zostaw merytoryczną opinię o Wirtualny Sklep Meblowy Meubles - Wadowice

Wirtualny Sklep Meblowy Meubles