Jmb-Design Monika Białkowska-Weijer

Szczecin

Opinie o Jmb-Design Monika Białkowska-Weijer

Architekt

Uwaga!!! Nie polecam zakupów w tym salonie . Wątpliwej jakości produkty !!! Pościele marki Tom Tailor oraz Joop bardzo farbują podczas prania , nie wiem skąd pochodzą , ale nie jest to normalne . Jednak zdecydowanie odradzam zakupu materacy w tym salonie JMB Szczecin Galeria Top Shopping. Sprzedawcy nie mają pojęcia jaki towar sprzedają i co później zamawiają klientowi. Proszę nie słuchać nawet opowieści o tych materacach totalna brednia . To zwykle sprężynki pokryte zwykła gąbką- a cena no cóż mocno przesadzona . Za polowe tej ceny o wiele lepsze są materace w innych salonach . Pomyłki w fabryce , błędy w salonie , a efekt materac nie ten który oglądało się w salonie . A później tradycyjnie wypieranie się , ze jednak materac Multi 500 ( metka na materacu ) to rzekomo Multi 1000 jak na zamówieniu . Z tym , ze w moim przypadku otrzymałam materac twardy jak deska do prasowania , a w salonie oglądałam i wybrałam duzooo miększy . Proszę dobrze sprawdzać rachunki , gdyż mogą tam widnieć artykuły , których się nie kupiło , oszukują z ometkowaniem produktów - Są dwie ceny jednego produktu . Nie polecam styczności ze sprzedawczynią panią Moniką Górzny jest niekompetentna osoba i nie posiada żadnej wiedzy o produktach , które wciska ludziom !!! A konsekwencje zamówionych u niej towarów odczują państwo bardzo boleśnie . Ja niestety muszę wejść na drogę sądową z tym salonem . Żałuje , że nie weszłam na tą stronę z opiniami , przed dokonaniem tam zakupów .

ototo

Nie polecam pracy w JMB, marne pieniądze i wieczne pretensje, kilkukrotnie otrzymałem wynagrodzenie mniejsze niż powinienem.

Marlena

Szefowa nie ma pojęcia, szczególnie że otwiera coraz więcej salonów, nie przykładając się do tych które mają kiepskie obroty i ledwo się utrzymują. Rezultat jest taki że otwiera nowe i zamyka stare. Jaki tego sens? :) Może osoba która tak zawzięcie broni, niech wyjaśni? Szczerze odradzam zakupów w JMB, ceny bardzo wywindowane, całkowicie nieadekwatne do jakości.

Ania

Nieprawda populizm przemawia przez Pana dyrektora

dy.za.

I beznadziejna konkurencja, której grunt się pali pod nogami i potrafi wypisywać tylko takie bzdury. Powodzenia życzę :)

Dominika

Beznadziejna firma, beznadziejna jakość , beznadziejni pracodawcy

lili

Zgadzam się z przedmówcą w 100 %.Nie potrafią docenić pracownika !!!!!! Najlepsi zwolnili się sami.O czymś to świadczy.

pliki

Jeśli ktoś ma pojecie, to zdjęcia różnych stylów aranżacji wnętrz zapisane w folderze na komputerze w salonie z o ironio wyposażeniem wnętrz to raczej pliki zdecydowanie bardzo związane z działalnością salonu, w końcu pracownicy powinni się cechować szeroko pojętą wiedzą na dany temat, aby móc udzielić stosownych rad i odpowiedzi na pytania potencjalnych klientów. W każdym razie mam nadzieję, że właściciele biorą sobie choć odrobinę do siebie krytyczne słowa pracowników i zmieniają swoje podejście do swojej i ich pracy na coraz lepsze. Życzę tego nowym pracownikom zawsze można się zmienić na lepsze.

es

A czy jednym z powodów zwolnienia było zajmowanie się przez Panią w godzinach pracy działalnością niezwiązaną z JMB, na co jednoznacznie wskazywały pliki znalezione w komputerze firmowym?

an

typowe zachowanie prezesów w tej firmie !!

Kierownik

Miałam wątpliwa przyjemność pracy dla JMB Design. Specjalnie zrezygnowałam z poprzedniej pracy, gdyż Pani Monika wręcz prosiła, abym przyjęła jej propozycje... Po dwóch tygodniach zjawili sie w salonie, gdy miałam dzień wolny, pomijam fakt, iż pomimo wolnego przyjechałam i czekałam na prezesa i Panią Monike ponad 3 godziny po czym zrezygnowałam... Kolejnego dnia otrzymałam informacje, ze kończą ze mną współpracę! To jest wręcz paranoja od pracownikow wymagają poświecenia i szacunku a sami innych maja zdecydowanie gdzieś! Nie polecam tego pracodawcy! Uważają, że mogą poniewierać pracownikami bo maja firmę... Śmieszne! A to oni nie zasługują nawet na odrobine szacunku!

ngkb

wypisywać dłupoty każdy dłupi może.. ujawnić się niestety już jest ciężej.. zgadzam się z przedmówcą - narzekają ci, co nie potrafią sprzedawać..

zuza

Ja od 2 lat pracuję w tej firmie i bardzo sobie chwalę. Pani Monika potrafi docenić pracowników, którzy się starają i robią wyniki. Narzekają Ci co nie potrafią sprzedawać...

baki

A, w którym salonie pracowałaś?

a a

ja również mam takie zdanie jak ty też poznałam tam prace i traktowanie

zuzu

pracowałam i nigdy przenigdy nie polece nikomu tam pracy ale mówią, że zlo powraca

Zostaw opinię o Jmb-Design Monika Białkowska-Weijer - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jmb-Design Monika Białkowska-Weijer