Opinie o Projbud Artur Bigott w Wejherowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Projbud Artur Bigott. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Projbud Artur Bigott o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Projbud Artur Bigott w Wejherowo

Jakie są mocne strony pracodawcy Projbud Artur Bigott?

Pracownik Nowy wpis

Uczciwe podejście do pracownika, na szefostwo można liczyć nie tylko w sprawach slużbowych ale także i w spawach prywatnych, zawsze stara się pomóc.

Maria Nowy wpis

Ooo, specyficzne prawdę mówiąc. Nie obawiasz się dzielić z szefostwem życiem prywatnym?

Beata Nowy wpis

A w czym prywatnym mógłby pomóc? Serio relacja nie jest praktycznie między wami formalna? Bo widziałam sytuacje gdzie normalnie na weekendy na wieczorki się umawiali z szefami, tutaj też tak da radę czy jednak trochę się zagalopowałam? ;)

Pracownik Nowy wpis
@Beata

Nie o taką pomoc chodzi, zagalapowałaś się bardzo daleko. Chodzi o pomoc np doradzenie dot. załatwienia jakieś sprawy, napisanie pisma itp. Takich układów jak piszesz - towarzyskich nie ma

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Projbud Artur Bigott? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Artur

Godziny rozliczane są kwartalnie i jak wyjdą nadgodziny to są płatne wg obowiązujących stawek. Generalnie nadgodziny występują rzadko wręcz pracuje się mniej niż jest to przwidziane w danym miesiącu a wypłata jest jak za cały etat.

Kliemt

Pelen profesjonaliz i mila obsluga Polecam Lubię atmosferę w Projbud Artur Bigott za: Podekscoe zlowieka do czlowieka

Zostaw merytoryczną opinię o Projbud Artur Bigott - Wejherowo

Projbud Artur Bigott