Schuller Eh'klar PolskaSp. z o.o.

Ustroń

Opinie o Schuller Eh'klar PolskaSp. z o.o.

Ariel

Nie polecam Przyjechałem pół polski na rozmowe rekrutacyjną. Do dziś miały być wyniki a nikt się nie odezwał. Brak szacunku do ludzi. Dodam, ze polowa kosztow podrozy miala byc pokryta przez Schuller ale rowniez nie zostalo to spelnione. Takze typowe szulery z nich :-)

jaa

kumpelska atmosfera dobre sobie ;-) śmiejecie się z Marty ,a Marta w tej firmie to Koń Trojański.Małe ludki. darmozjady

JA

ZMIANY :) Nowy Prezes, nowe lepsze dzisiaj...jutro.. :) a prawda jest taka,że pracownicy tj. przedstawiciele i osoby z biura którym chciało się pracować i wykonywali swoją prace NALEŻYCIE pracują do dnia dzisiejszego. W firmie panuje miła i kumpelska atmosfera, a osoby, które biją jadem w całą załogę powinny się zastanowić czy postępują fair oczerniając WSZYSTKICH przez pryzmat swoich porażek zawodowych.

Szukasz pracy?

zadowolony

Z głupkiem nie pogadasz bo musisz się zniżyć do jego poziomu a wtedy On zniszczy Cię doświadczeniem. Tak naprawdę to weź się do roboty a nie siedz przed kompem i wypisuj bzdury!

qwerty

Wrocław też sobie nie radzi? burdel na kółkach tam macie .Jeden wielki wyzysk i kumoterstwo.Przedstawiciele wyrabiają normy,a wy zgarniacie premie.Banda nierobów biurowych.

kl

Przedstawiciele zmieniają się na terenie Gdańska, reszta pracujących w firmie ma długi staż pracy.Co do kompetencji to widać po poprzednich wpisach przedstawicieli, którzy nie dali sobie rady.

PANI

ostatnio została zwolniona dziewczyna w Gdańsku tylko po to aby zatrudnić swojego kuzyna-taki jest pan prezes - uczciwośc aż od niego bije pan ów nie ma zielonego pojecia o pracy przedstawiciela..życze mu powodzenia ,a prezesikowi aby go wreszcie porządnie urząd skarbowy przetrzepał

kato

tam wszyscy są prezesami ha ha ha zero organizacji kazdy robi co chce a prezesa mają chyba z posredniaka odradzam !

xxxx

nie polecam! nie kompetentni, nie zorganizowani.. Lepiej sobie odpuscic tam prace.

schuller

Ogólnie mówiąc praca tam, to śmiech na sali, uważają się za dużą korporację, a co do rynku budowlanki są malutcy. ceny z kosmosu, wymagają abyś pracował najlepiej po 12h, jesteś rozliczany z każdej minuty twojej pracy. Nie płacą za delegacje. Zwalniają ludzi bez powodu. Pan prezes skąpi na każdym kroku, i zżera z ludzi kasę jak się da. Lubią zmieniać przedstawicieli. NIE POLECAM.

obiektywna

pAN pREZES bo tak kaze się nazywać (ma chyba bardzo wysokie mniemanie o sobie) obiecuje złote góry wynagrodzenie większe niż on sam je ma ,awans w firmie he he he ...leżenie na plaży po wykonaniu planu,a w praktyce a,la pAn kierownik nadgorliwy człek siedzi i obserwuje kazdy ruch na GPSie i uprzejmie donosi pANU pREZESOWI he he he gdzie ,kto z kim i za ile nie płaca delegacji ani całej kwoty za hotel ogolnie jedna wielka pomyłka pozdrawiam resztę załogi ,która jest tak samo fałszywa.

Ar

praca tam to porażka

Zostaw opinię o Schuller Eh'klar PolskaSp. z o.o. - Ustroń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schuller Eh'klar PolskaSp. z o.o.