Invessa Construction Sp. z o.o. Sp.k.

Sopot

Opinie o Invessa Construction Sp. z o.o. Sp.k.

anonymous

Zanim podejmiesz decyzje o podjeciu decyzji zatrudnienia sie w tej firmie zastanow sie do dnia dzisiejszego nie otrzymalem wynagrodzenia za lipiec 2016 r oraz wynagrodzeni chorobowego za sierpien 2016 sprawa jest w sadzie Pan N.... sie nie stawia sie na rozprawy . Zastanawiam sie jak to dlugo bedzie sie to ciaglo czy naPanow z Gdanska niema sprawiedliwosci

dawny pracownik

Potwierdzam wszystkie wcześniejsze opinie. Lepiej trzymać się z daleka od tej firmy.Już rok czekam na wypłatę zaległości...szkoda zdrowia na pracę u nich

Żona

To wszystko prawda co piszą poprzednicy, nie ma grama kłamstwa, ten człowiek , to oszust, a nie pracodawca. Wszyscy ciężko pracowali i sami musieli się wyżywić. Zaufali panu Nowakowi, że to tylko kłopoty przejściowe, jednak nigdy nie otrzymali wypłat. Na początku płacił, więc dlatego ludzie zaufali, a on zachował się jak zwykły drań, oszukał tyle rodzin. Cytuję jego słowa: może pani mnie skarżyć, ja już mam tyle spraw , że dla mnie nie ma już różnicy. Mam nadzieję , że ten Nowak zapłaci za zło, które wyrządza ludziom. NIE PRACUJCIE DLA TEGO OSZUSTA.

hydraulik

jesli nie chcesz aby twoja rodzina wyladowała na ulicy to nie pracuj dla nich,spedzilem tam niestety mnostwo czasu czekajac na zaległe wypłaty do dzis nie moge odzyskac pieniedzy ( koło 2000euro) zatrudniaja nowych ludzi z zamiarem niepłacenia z zaliczek ledwie idzie wyzyc a co dopiero wyslac rodzinie na opłaty ODRADZAM !!!

INSTALATOR51

FIRMA BANKRUT.WŁAŚCICIEL NIE PŁACI WYNAGRODZENIA.TYLKO KŁAMSTWA I OBIETNICE. STANOWCZO ODRADZAM

gargamel

juz zajmuje sie ta firma? prokuratura Niemiecka - tak wiec obecni pracownicy szukajcie sobie pracy tylko jedno pytanie czy nowaczek bedzie siedział tu czy tam

limahl

staralismy sie o prace w tej Firmie lecz po waszych komentarzach zmieniam zdanie.Telefonicznie rozmzawiałem same pozytywy...........ale tylko mżonki ale po waszych opiniach zdanie moje jest pełne obaw

alkus

uwaga osoby ubiegające się na stanowisko kier. stawka wasza to 8.50 brutto plus grom kłamstwa Od Nowaka. Przyjdzie 10 dzień wypłaty 0.Tak się pracuje w tej Firmie .Zwalnia ludzi dyscyplinarnie za dopominanie się oo swoje przykład Sierpień 2015 Frankfurt 4 osoby ten facet nie ma pojęcia o kodeksie pracy.Sam złożyłem do Prokuratury doniesienie o przestępstwie.Oraz IGbau w Niemczech temu facetowi trzeba uciąć dalsze oszustwa .

limahl

Zastanawiam sie co robic złożyłem juz dokumenty wraz z kilkoma osobami śle po tych komentarzach trudno mi podjąć decyzje.

gargamel

niestety ta firma stosuje mobbing ekonomiczny nie warto w to wchodzic a zaoszczedzisz nerwy i kase

sor

To najgorsza firma , którą znam facet jest oszustem wcale nie płaci UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gargamel

niestety to bankrut nie ma na wyplaty ani na rekawice...i kolejny strajk o kase - ostrzegam nie podejmowac pracy bez kasy

Mówie tu o pracy w Niemczech,mnóstwo pracowników odeszło z tej firmy bez grosza przy duszy,własciciel zmienia numer telefonu notorycznie i pracowników,nie kwapi sie wcale aby zapłacic za wykonana prace

Praca u Nowaka to wieczne opoznienia w wypłatach,nie polecam,do dzis nie zapłacono mi za 2 miesiace pracy

Zostaw opinię o Invessa Construction Sp. z o.o. Sp.k. - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invessa Construction Sp. z o.o. Sp.k.