Omnibus Hurtownia AGD

Opinie o Omnibus Hurtownia AGD

koko

najgorsi ludzie jakich spotkalem .ta praca to koszmar za pogardliwe niewyplacane pieniadze,.uwazajcie!!!!!

Apacz

Pracowalem tam rowniez pod koniec roku .Przsd Switami ok 3 miesiecy panowie Prezesi? robili zebrania co jakis czas bylo tez takie przed Switami bodajrze 23-12 i zamiast symbolicznego malego giftu to dostawalo sie opieprz ,malo tego wrocilem do domu poznym wieczorem a nastepnego dnia byla Wigilia.Wszystkie powyzsze opinie potwierdzam.

adsr

Witam Jestem z małopolski okolice Krakowa i chciałbym sie dowiedziec jak w tej lokalizacji bedzie wyglądała moja współpraca z firmą. Co bedzie w moich obowiązkach np znajduje klienta, który chce zamówić towar , Czy on do mnie za kazdym razem sklada zamówienie czy juz bezposrednio do firmy. Jak wygloda realizacja na taką odległość, chodzi mi o koszt transportu itd, emeil josek9@interia.pl

adsr

andi

były pracownik

Ej kolego mi też wypłacili mniej niż było na śmieciówce czyli wniosek taki że kładą do podpisania umowy śmieciowe z założeniem że i tak nie wypłacą kasy

Były

Największe(usunięte przez administratora) w jakie wdepnąłem w życiu. Dwóch krętaczy mających się za biznesmenów, każący tytułować się prezesami. Rozmawiając z tobą myślą że mają przed sobą debila który łyka wszystko co mówią. Już po pierwszej wizycie zorientowałem się z kim mam do czynienia. Ja potrafiłem przyjechać z końca polski na określoną godzinę, o waćpan siedział jeszcze godzinę w komputerze zanim mnie przyjął. Gardzę nimi i dlatego postanowiłem się zwolnić po dwóch miesiącach pracy. Honor nie pozwala mi na przebywanie w otoczeniu takich ludzi. Poza tym ceny w porównaniu z konkurencją - kosmiczne. Wstyd u klienta który wielokrotnie na półkach ma ceny niższe niż ty proponujesz mu po największym rabacie (netto). Target tak ustawiony, żebyś jak najwięcej sprzedał i jak najmniej zarobił. Traktowanie przedstawicieli z wyższością i wiele, wiele innych rzeczy o których długo by pisać. Na koniec jeszcze zapłacili mi mniej niż się umawialiśmy. Wstydzę się że tu trafiłem. Radzę omijać to miejsce z daleka.

były pracownik

tego tekstu że "na twoje miejsce czekają setki innych" musieli długo się uczyć na pamięć bo chyba słyszała go każda osoba która nie była w stanie albo nie chciała się pogodzić z powszechnym upokarzaniem jakie tam panuje i odeszła z własnej woli lub została zwolniona. Tyle że rotacja w firmie wymyka się spod kontroli, osoby przychodzące po zwolnionych zastają mnóstwo niezamkniętych spraw których nie są w stanie ogarnąć a dodatkowo są obciążani bieżącymi. Wierzcie ludzie lub nie ale ta firma to kaszanka z pasztetem - tylko to przychodzi mi do głowy kiedy o niej myślę

Potwierdzam to co napisali poprzednicy. Właściciele lubią gardzić innym człowiekiem. Nie przejmują się tym,że możesz odejść bo na Twoje miejsce są setki innych... najgorsze praca jaka mi się trafiła

czas

szkoda czasu, zero pieniędzy.

aaaa

Jako pracownik działu zakupów potwierdzam powyższą opinię. Przepracowałem w tej firmie kilka miesięcy i było to najgorsze doswiadczenie w mojej dotychczasowej pracy a pracowałem już w kilku firmach. Po odejściu od nich poszedłem pracowac u jednego z ich dostawców. Praca i atmosfera była spoko tylko małe pieniązki i musiałem odejśc do innej branży.NIe mniej przestrzegam że zatrudniając się u nich traci się tylko czas nerwy i poczucie własnej wartosci

niki

Trafiłem do tej firmy trochę z musu, przez przypadek bo musiałem się ewakułować z innej patologicznej firmy a nie byłem przyzwyczajony do siedzenia na bezrobociu, i jak to się mówi "trafiłem z deszczu pod rynnę". Był to dla mnie chyba najgorszy rok, nie w pracy, ale w życiu. Ogromny, codzienny stres, oczekiwania właścicieli ogromne a to co mogli zaoferować to nie było za wiele. Firma w garażu (czemu mnie to nie tknęło od razu?). Dużym plusem firmy była wypłacalność - pensja na czas, to co w umowie to na koncie, żadnych "ściem", ale poza tym reszta to już same minusy: - oferta 50%-100% drożna niż konkurencja (właściciele pamiętali jak sami z plecakami jeździli po sklepach i zawsze coś sprzedali, to obecnie szerokość oferty to złoty środek - gigantyczna rotacja (nowi PH traktowani byli jako "zające" do przeczesania rynku i wyszukania lepszych sklepów do obsługi tych "lepszych" handlowców, będących na działalności - zwolnienia pracowników po 2 tygodniach pracy, nawet jak nie miał tak naprawdę okazji się wykazać - zwolnienie pracownika bo miał stłuczkę swoją Pandą

były pracownik

Pracownico, czy myślałaś o tym żeby się z nimi rozliczyć, przynajmniej częściowo? Jeśli jesteś zainteresowana to proszę o potwierdzenie na tym forum i być może razem wymyślimy coś twórczego ale już poza goworkiem.

Zostaw opinię o Omnibus Hurtownia AGD - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omnibus Hurtownia AGD