Opinie o Opt Logistic Biel Sylwester Optima Poland 2 w Katowice Marcina Radockiego 296 lok. 3

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Opt Logistic Biel Sylwester Optima Poland 2. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Opt Logistic Biel Sylwester Optima Poland 2 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opt Logistic Biel Sylwester Optima Poland 2 w Katowice Marcina Radockiego 296 lok. 3

Nickname

Ludzkie traktowanie współpracowników, otwarta i luźna atmosfera

zibi

witam w zeszlym tygodniu prosilem o nr tel. do firmy i nikt nieodpowiedzial natomiast na pretensje do firmy to kazdy ma czas dzieki kierowca za solidarnosc, mnie jest ciezko dojechac z krakowa do firmy i myslalem ze ktos da mi namiar telefoniczny

@zibi

Kolego. Firma zmieniła nazwę na BST TM Logistic Mysłowice. Szukaj numeru z tej firmy :)

@Adi

dzieki kolego za podpowiedz ale jak szukam to pokazuje misie firmana na ul. laryska 40b albo na innej stronie wyswietla mi error ja mialbys jakis nr. telefonu to bylbym wdzieczny

@zibi

Ta firma z ul. Laryskiej to firma tego gościa co OPT Logistic. Numeru do nich nie mam niestety więc jedyne rozwiązanie szukać numeru z tego BST TM.

xxx
@zibi

Firma tylko zmieniła nazwę, przecież dalej to opt logistic czy optima poland skoro ten sam szef, numeru niestety nie znajdziesz, ze stacjonarnym kiepsko bo i tak nikt nie odbierze, a komórki co chwila zmieniają bo ni płacą rachunków i wyłączają im po dwóch miesiącach. Dalej na Obrzeżna Północna, nic się nie zmieniło.

@xxx

dzieki za info ale ciezko dojechac z krakowa a potrzebuje odpis swiadectwa pracy dla zusu bo orginal mi zaginol a ja zjehalem w 2017 na zawal i jestem na rencie

Xxx

Spróbuj na ten chociaż nie wiem czy jeszcze aktualny: +48321315759

Najlepszy szef u jakiego kiedykolwiek pracowałem

Jolanta

Wiesz, każdy ma prawo do własnego zdania. Sam nie napisałeś nic o pracy w Opt Logistic, a chętnie czegoś się dowiem. Szukają może nowych osób?

Andrew

Wszystko ok. Nowe samochody, stawki wyższe - szczególnie diety, jedne z wyższych na rynku (55euro/dzien)

byly pracownik
@Andrew

A ile jeździ jeszcze z 60 sztuk? 5,6 ? Tak jest dobrze?

Były kierowca
@Andrew

Hahahahahahahaha

@byly pracownik

Najlepsze jest to że te pozytywne opinie pisze jedna i ta sama osoba. Wpisy tego samego dnia minuta po minucie tylko pod innym pseudonimem. :D

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Opt Logistic Biel Sylwester Optima Poland 2? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
zibi

cz ma ktos nr telefonu do tej firmy poczebuje sie skontaktowac w sprawie dokumentow a wszystkie telefony sie zmienily od 2017 a ten co pisza nieodpowiada

klient

współpracujemy od dłuższego czasu - bez zarzutów. wysoki poziom świadczonych usług i profesjonalizm.

Zadowolony

Trasy i czas pracy zgodnie z umową, wszystko na czas. Polecam

Korek

Karty paliwowe, wysokie diety, pensja powyżej średniej. Trasy głównie Hiszpania, Włochy, UK, Niemcy, Francja,

Macias

Najlepsza atmosfera w pracy jakiej doświadczyłem

Kierowca

Pensje w terminie, kwartalne premie, ogolnie z kasą dobrze

Krystian

Wszystko ok. Nowe samochody, stawka podobna jak wszędzie ale spoko ludzie. Polecam Pracuję 5 miesięcy Moje sugestie dla Opt Logistic Biel Sylwester Optima Poland 2: wszystko ok Lubię atmosferę w Opt Logistic Biel Sylwester Optima Poland 2 za: Atmosfera i wynagrodzenie

Kazik
@Krystian

I dwie naczepy zatrzymane poza granicami Polski za niepłacenie leasingu. Ta firma to dno.

Mnich

Pierdu Pierdu

Rozczarowany
@Krystian

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaga. (usunięte przez administratora), czy tobie tak się nudzi, że takie dzdury wypisujesz, nie wierzę, że kierowca to pisze. Nikt nie ma płacone na czas, a jak nie wyjeżdżasz to diety nie dostaniesz. Kombinatorzy , kierowców maja za nic. Szkoda gadać. Omijać tą firmę.

DHL
@Krystian

Idź Pan w (usunięte przez administratora) z takim żartem. Pod większym (usunięte przez administratora) nie jeździłem. Śmigałem pod DHL na kraju cały tydzień w kabinie za śmieszne pieniądze do tego wypłata wypłacana z opóźnieniem. FIRMA DNO.

jackson
@Krystian

jestem po trzech trasach i póki co zapłacone prawie że w terminie. Rozmawiałem z osobą dłużej pracującą i mówił że nie ma źle. poczekamy zobaczymy..

byly pracownik
@Krystian

@Krystian ciekawe czy to pisze sam Szef czy pracownicy mu podlegli którzy jeszcze nie wiadomo po co tam siedzą? Przecież wszyscy którzy tam pracowali nie powiedzą jednego dobrego słowa na tą firmę ! Oni nie nadaję się nawet żeby kebaby robić, a co dopiero transport międzynarodowy. Brak podstawowej wiedzy na temat transportu. Wszystko zablokowane, opinie na transie mówią same za siebie. Tylko desperaci lub kręcący coś na boku tam zostali.

A kierowca

Firma opt teraz obecnie bst tm czy jakos tam moze juz inaczej nieda sie opisac co sie dzieje w tej firmie poprostu brak slow pracowalem u tego dziada okolo 6miesiecy i ciagle bylo upominanie sie o swoje zarobione pieniadze oczywiscie ze strony spedytora Rafala i innych z biura byly obiecanki ze bedzie lepiej i tak z miesaca na miesiac zamiast byc lepiej to firma tylko tonala naszczescie zmadrzalem i rozwiazalem umowe z ta firma ktora nie moze mi teraz wyplacic ostatniej podstawy za styczen nie pomagaja codzienne telefony do pani ksiegowej ktora od 5miesiecy chodzi do pani dyrektor i pyta czy moze mi przelac podstawe a niech ta cala firma i pan wlasciciel cwaniak jeb... Sylwester ktory mysli ze jest ku... nie tykalny wsadzi ja sobie gleboko w (usunięte przez administratora) SZCZERZE NIE POLECAM I TYM KIEROWCOM KTORZY TAM JESZCZE PRACUJA UCIEKAJCIE Z TEGO DZIAD TRANSA!!!!

Student

Piszę pracę dyplomową o współczesnym niewolnictwie. Czy mogę liczyć na Państwa pomoc w gromadzeniu materiałówi ? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Driveer

Karty paliwowe nie działają, przelewane kilkaset euro na paliwo i opłaty ( urządzenia też nie działają), diety i podstawa płacone ze sporym opoźnieniem, pracownicy którzy odeszli miesiącami czekają na należne im pieniądze. Jest bardzo źle. Pozytywne opinie pisze chyba właściciel lub pracownicy którzy jeszcze tam pracują. Zdecydowanie nie polecam tej firmy, szkoda nerwów.

Stanisław

Witam. Imię prawdziwe, wszelkie poniżej przytoczone fakty są prawdziwe i nieomylnie wskażą na moją osobę. Zatrudniłem się w firmie(usunięte przez administratora) Bieli Optima Poland2 1-szego sierpnia 2018 roku na okres próbny do 30 października br. Po wcześniejszych badaniach wyjechałem w trasę na ponad 2 tygodnie poprzednio podpisując wszelkie możliwe zobowiązania. Nie dostałem w pełni wyposażony, trudno, życie nie jest idealne, na wyjazd w kasie zaledwie 45 EU, oby nie było wykupowania (usunięte przez administratora). W czasie pierwszej trasy , okazało się, że karta paliwowa Shell, została wyłączona ( pół godzin y wcześniej potwierdzono funkcjonalność karty), po zatankowaniu 645 litrów oleju napędowego zmuszony zostałem do zapłaty z prywatnej karty płatniczej . Zwrócono mi po kilku dniach z kosztami manipulacyjnymi. Pauzę 45 robiłem w Niemczech na Autohofie. Strach, ale przeżyłem szczęśliwie. W trakcie trasy wyłączono niemiecki Tool Coolekt. Nikt nie odbiera telefonu poza bezpośrednim dyspozytorem. Trudno, firma zawaliła, dam szansę. W trakcie trasy wyszło na jaw, że nie zgłoszono mnie do ZUS. Zjechałem i poinformowano mnie, że sprawa załatwiona. Zgłoszenie po 20 dniach po mojej interwencji. Wyjazd drugi po weekendzie. W trakcie niego byłem 4 tygodnie. Pauza na Autohofie 45 cio godzinna. Toll Coolect znowu nie działa, mam ładunek, wykupują trasę, Shell nie działa, przelew do tankowania, tankuję, po kilku dniach wyrównują, uruchamiają Shella, radość, tankuję przed zjazdem. Zjeżdżam, nie zapłacony Viatoll, ( nie ma winnego), zdaję karty 15 września za 4 tygodnie. Przed zjazdem otrzymuję pierwszą wypłatę, szok, umawiałem się, że będzie netto 2000 tys złotych z dodatkami , na umowie - 2250 zł, otrzymuję w/g umowy netto 1638 zł, przełykam gorzką pigułę, obietnica umowy na 2800, by było na rękę 2015. No cóż , to słowo, przeciw słowu, nie mam na piśmie, niech zostanie jako wykwint mojej fantazji :(. Fakty. Tydzień przerwy wyjazd, obiecano szybsze rozliczenie delegacji, nie rozliczono - mają jeszcze 5 dni. Wyjechałem w poniedziałek o 4,00. Na miejscu okazało się, że nie ma płynu do spryskiwaczy który miano zostawić, dolewam swój z prywatnego samochodu , stać mnie na 2,99 zł. Wyjeżdżam, w między czasie informuję dyspozytora, że moja Matka rocznik 1939 nieoczekiwanie w sobotę przyjechała do Polski ze Szwecji by zobaczyć się ze mną. W rozmowie telefonicznej dostaję informację, że Mama podupadła na zdrowiu. Proszę o wcześniejsze ściągnięcie do kraju, planowo w piątek, chcę w czwartek. Efekt - z Włoch trasa do Niemiec. Tam Załadunek. Myślę, zdążę. W rezultacie Z Niemiec do Austrii, z Austrii do Węgier, tam Załadunek i do kraju. Rezultat .W Polsce w sobotę po wyjeździe Matki do Szwecji. Jako, że wszystkie płatności miałem poza terminem, - delegacja po max terminie 3 dni, pierwsza wypłata po tygodniu opóźnienia., zwrot za badania lekarskie po dwóch złożyłem wymówienie z Art.55 Kp. w dniu 8 października ze skutkiem natychmiastowym. Do dnia dzisiejszego nie zapłacono mi za delegację z terminem ostatecznym 28 września, wypłaty za wrzesień termin 10 październik, delegację bieżącą rozliczoną w dniu 6 październik. Nie wydano mi rozliczeń delegacji, ŚWIADECTWA PRACY, oczywiście o MILogu nie mają pojęcia. Jakie podejmę środki prawne, nie będę wspominał, gdyż zabrzmiało by to na szantaż. Nadmienię, że nie było możliwości kontaktu poza smsowym i telefoniczny z niki innym poza dyspozytorem. Inni nie dość, że nie odpowiadali na smsy, to nawet nie chcieli podejść do telefony dyspozytora, prośby jego słyszałem w tle rozmowy . Jeżeli planujesz podjąć pracę w jakiejkolwiek firmie Sylwestra Bieli zastanów się. Teraz otwarto pod nową nazwą , nie jestem pewny ale chyba (usunięte przez administratora) W tym samym miejscu. Mysłowice ul Obrzeżna Północna 15. Dysponuję dokumentacją fotograficzną, wydrukami z tachografu. Chcesz tam Pracować ? Pozdrawiam. Moje sugestie dla Opt Logistic Biel (usunięte przez administratora) Optima Poland 2: Omijać nierzetelną firmę .

@Stanisław

@Stanisław facet wisi mi kase, weź odezwij sie do mnie na nr 508062435, może będziesz w stanie pomóc mi ją odzyskać

Jolanta

@WINDYKACJA forum gowork służy wymienianiu informacji o firmach, pod kątem tego jakimi są pracodawcami. Komentarze powinny być merytoryczne, sprawdzone i pomocne dla użytkowników forum. Nie jest to natomiast dobre miejsce do zamieszczania wpisów takich jak Twój. Proszę o zapoznanie się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

@Jolanta

WQRWIONY

OMIJAĆ OPT I BST TM LOGISTIC (BO TO JEST TO SAMO) SZEROKIM BARDZO SZEROKIM ŁUKIEM. OD MIESIĄCA MAJA SŁYSZYMY CIĄGLE "BĘDZIE LEPIEJ" , JEST TAKA LIPA ŻE NAWET UKRAINCY CHODZĄ PO PLACU I KRZYCZĄ "ДЕ МІ ГРОШІ ТУТ" (GDZIE SĄ MOJE PIENIĄDZE) A SZANOWNE PAŃSTWO Z BIURA SIĘ Z NICH ŚMIEJE. NIE DZIAŁA NIC KARTY PALIWOWE/CZYTNIKI POBORU OPŁAT,TELEFONY OKRES ROZLICZENIA DIETY WYNOSI 365 DNI :), TELEFONY OD KIEROWCÓW NIE SĄ ODBIERANE ŻENADA.

@WQRWIONY

@wqrwiony... facet wisi mi kase, weź odezwij sie do mnie na nr (usunięte przez administratora), może będziesz w stanie pomóc mi ją odzyskać

MIKI

Dno i wodorosty! Firma tragedia. Szef niepoważny. Omijać z daleka. Póki pracujesz jako tako płacą. Jak się zwolni aż pieniędzy nie zobaczysz!

@MIKI

Witam Panowie! Potrzebuje informacji na temat właściciela firmy. Jest mi winny kase. Jeśli ktoś coś wie na jego temat, dajcie znać na nr (usunięte przez administratora).

Lato

Omijać tą firemkę szerokim łukiem.

Rozczarowany
@Lato

Prawda, omijać i zgłaszać gdzie się da.

kierowca

nie polecam brak pieniędzy na paliwo musisz zatankować za swoje pieniądze a później prosić się żeby ci oddali, firmowa karta na paliwo nie działa-brak środków, nawet telefon mi zablokowało bo nie zapłacili.

Zostaw merytoryczną opinię o Opt Logistic Biel Sylwester Optima Poland 2 - Katowice

• Jak się pracuje w Opt Logistic Biel Sylwester Optima Poland 2?

Zobacz opinie na temat firmy Opt Logistic Biel Sylwester Optima Poland 2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Opt Logistic Biel Sylwester Optima Poland 2
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.

Opt Logistic Biel Sylwester Optima Poland 2