Opinie o Senatrans Polska Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Senatrans Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Senatrans Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Senatrans Polska Sp. z o.o. w Katowice

Aaa

Praca na linii Sosnowiec-Tychy-Sosnowiec (automotive) zazwyczaj po 3 kółka lub 2 chyba że ktoś chce więcej to tarczka za okno i ogień. Przy 2 kółkach trzeba liczyć na minimum 8 godzin do 12 w pracy, zależy ile jest aut na załadunek i rozładunek w sosnowcu bo firma ma ciasny plac i rampy. Naczepy typu mega firanka które swoje już przeszły, łatane byle by jeździły. Flota to Iveca na kartę jak i na tarczki euro 3. Iveca na tarczki to padliny totalne które nadają się na złom, licznik już raz się przekręcił, są to standarty obniżone na oponach i siodle z naczepą typu mega przekracza dopuszczalne 4 m. wysokości... Auta na kartę w lepszym stanie ale nie takie super i fabrycznie są przystosowane pod mege ale o naprawy trzeba się prosić, bez swoich trytytek nawet nie ma co przychodzić. Auta parkowana pod firmą gdzie są ładowane na zakazie zatrzymywanie się, obok jest cmentarz a straż miejska i policja przyjeżdża i wlepia mandaty lub wezwania bo ciężarówki blokują parking cmentarza. Firma nie ma swojej bazy i trzeba tam parkować bo nie chce znaleźć innego rozwiązania. Taniej wychodzi zapłacić mandat 100 zł niż płacić za parking, a że kierowca dostanie punkty karne to nie istotne dla firmy. Szef jest Włochem, firmę prowadzą 2 panie przez telefon. Wynagrodzenie podstawa płatne do 10 przelewem. Jak to w transporcie najniższa krajowa na umowie, reszta płatne w delegacji przelewem czasem tydzień po 10. Płaca za godzinę pracy, trzeba dobrze liczyć godziny czy zgadzają się z wypłatą.

Irmina

No to z tego co piszesz to uczciwie podchodzą do czasu pracy kierowcy. To upomnienie to kojarzy mi się z ostrzeżeniem słownym, ale po kilku takich upomnieniach dochodzi nawet do zwolnienia? Spoko, że miałeś zawszę kasę na czas, ale może były pojedyncze osoby, które były w innej sytuacji niż Ty.

Mirek Nowy wpis

Na olx widziałem niedawno ofertę pracy dla pracownika biurowego. Praca stacjonarna, w siedzibie firmy, przy czym opisana jako zmianowa (do ustalenia). Można wiedzieć, jaki system zmian tu obowiązuje i na ile elastyczne przy ich ustalaniu jest kierownictwo?

xyz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Uwaga firma nie wypłaca pracownikom pieniędzy nie dajcie się kierowcy nabrać w bajki które opowiadają. Sprawa zgłoszona do PIPu

Ciekawy Nowy wpis

Ostatnio widziałem ofertę dla pracownika biurowego. Z opisu wynika, że chodzi o obsługę klientów, monitorowanie transportów itp. Co ciekawe, praca ponoć zmianowa. Czy to znaczy, że zdarzają się też nocki?

Agata545

wszystko ok, polecam placi regularnie

@Agata545

Hej, a to jest wpis z punktu widzenia pracownika lub byłego pracownika?? Jak to jest? Bo ja jestem właśnie ciekawa pracy. I co do tego, że płaci regularnie, ale zawsze w terminie i cała wypłata jest na raz płacona? I przy okazji, to na jakiej umowie firma zatrudnia świeżych pracowników?

xyz Nowy wpis

Firma zazwyczaj płaci regularnie chyba że szef nie ma kasy na koncie albo ma focha to trzeba czekać

Aplikowałeś na stanowisko Kierowca C+E, codziennie w domu + skoczek oferowane przez firmę Senatrans Polska Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Aaa

@Aaa

dzień dobry, kto ma aż tak bujna wyobraźnie aby pisać takie rzeczy? Jeżdżę tu dwa lata i pensja zawsze na czas auta na Trase Sosnowiec/ Tychy są sprawne ale nie najmłodsze, naczepy to samo czas pracy jest przestrzegany i absolutnie nie są wyrzucane tarczki bo Pani z biura oczekuje ich w oryginale a za brak tarczek jest upomnienie od szefa, także tutaj dość mocno przestrzegają przepisów

Irmina

Firma placi regularnie i kazdy kierowca jest wyplacalny na czas. Z mojej strony odradzam tego Pana jako kierowce gdyz narobil bardzo duzo szkod na wysokie kwoty i za kazdym razem wymigiwal sie z obowiazkow pracy. Uwazajcie na tego Pana

Oki
@Pracodawca

A na jaki dzień jest ustalony termin wypłaty? Można indywidualnie dopasować ten termin? Tu część wątku została usunięta, więc nie bardzo wiem o jakiego Pana chodzi, możesz napisać? Pracownicy muszą ponosić odpowiedzialność za szkody, które wyrządzili?

Senatrans Polska Sp. z o.o. chce zatrudnić na stanowisko Kierowca kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 8900 będą osiągalne?

Czytam tu komentarze o upadłości firmy, ale żadnej takiej informacji nie znalazłam. Jak sprawa ma się aktualnie? Pisano również, że firma jest niewypłacalna, czy dotyczy to również pracowników? Na tą chwilę za zatrudnieni tutaj jacyś ludzie? Bo jeśli nie, to proszę o info jak została rozwiązana współpraca.

Przewoznik

Uwaga. Firma bankrut. Nie polecam wspolpracy. Sprawa zgloszona do sądu oraz windykacji.

jan

Nie placa uwaga nie dajcie sie naciagnac

Teresa
@jan

Dużo osób właśnie tak tutaj napisało. I co teraz zrobisz, masz już jakiś pomysł, żeby to rozwiązać? Swoją drogą, ciekawe, o jakich pieniądzach mowa?

Grzes

Dno szabma Uwaga nie placa pracownikom i firma UPADLOSC teraz zalozul firme na Ukrainie zeby oszukac nastepnego

oooo

firma to wloski pospolity (usunięte przez administratora) uwaga (usunięte przez administratora) na cala europe z Turynu nie placi tylko (usunięte przez administratora) ludzi

Maria

Rekrutacja na pracownika biurowego trwa? Ile czasu czekaliście na odpowiedź zwrotną od firmy? Nie wiem, czy już nie jest za późno:/ Co sądzicie w ogóle o tym stanowisku? Warunki są w porządku? Można liczyć na jakieś godne pieniądze?

Krystyna

Macie info o tym jak wygląda onboarding dla Pracownika Biurowego? Ile czasu trwa? Jakie są wtedy szkolenia? Wpadłam na ogłoszenie na te posadę w necie i zastanawiam się czy słać do nich CV

Irek

Nie polecam współpracy !! tygodniami nie można sie doprosić o płatność. Ignorują wiadomości a jak odpisują to i tak kłamią że niby zapłacone..

Agnieszka

Orientuje się ktoś może jak wygląda praca w biurze w Ostrowie, bo widzę że ogłoszenie wisi. Jak atmosfera i ogólnie jak to wygląda? Raczej można liczyć na wsparcie w organizacji transportów?

Aga

Umowa na 1 miesiąc nie przedłużają atmosfera średnia praca nie warta zachodu

@Aga

Czemu nie przedłużają? To po co mieliby w ogóle kogoś szukać?

Na jakie benefity można liczyć w Senatrans Polska Sp. z o.o.?

Aga

Na żadne

Przewoźnik

Polecam współpracę, płacą w terminie a zlecenia są regularne co pozwala na stałą współpracę

@Przewoźnik

A czego konkretnie dotyczą te zlecenia. Skoro są regularne to dosłownie identyczne czy chodzi o ich częstotliwość?

przewoźnik

stała trasa i częstotliwośc

Czy można się dogadać z kierownictwem w Senatrans Polska Sp. z o.o.? Chcę aplikować do pracy jako Pracownik Biurowy, dodali 3 grudnia kilka fajnych ogłoszeń na Praca.gov.pl.

Dorota

Osoby z chęcią i ambicja do pracy zapraszamy.

Spoko
@Dorota

Wywala cię po miesiącu

@Spoko

Czemu już po miesiącu? No nie przesadzajmy, przecież jak ktoś faktycznie ma ambicje i naprawdę dobrze się sprawdza to czemu mieliby takie coś zrobić?

@Agnieszka

Bo umowa jest na miesiąc

Aneta
@Nowy

To chyba na zlecenie ta umowa? Czy o dzieło?

Szczerze odradzam. (usunięte przez administratora) w biurze, namawianie kierowców do jazdy niesprawnymi samochodami. Atmosfera fatalna. Pani (usunięte przez administratora) Zachowanie poniżej jakiejkolwiek normy.

Edyta

A mają podbity przegląd ten samochody, skoro mówisz , że są niesprawne ?? Co na to szef?

kiero

rozwin temat, intersueje sie oferta pracy u nich

@kiero

Byli tacy co po 1 dniu rezygnowali. Jedz na firmę i zobacz stan samochodów( jak brak samochodu to jedziesz autem z innej firmy - wrakiem ) uwaga komentarze są usuwane

Opek

Masz na myśli Sosnowiec? Bo jakis czas temu dzwoniłem do tej firmy o pracę na trasie Sosnowiec-Tychy i Pani powiedziała że jazda na świeżych samochodach Iveco które dopiero co kupili.

@Opek

Nowe jak czołgi w Rosji.

Zostaw merytoryczną opinię o Senatrans Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Senatrans Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Senatrans Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Senatrans Polska Sp. z o.o.?

Senatrans Polska Sp. z o.o.
  • Jana Kochanowskiego 18 lok. 7
    40-035 Katowice

Senatrans Polska Sp. z o.o.