Opinie o Aptekadesign w Batorowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aptekadesign. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aptekadesign na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aptekadesign w Batorowo

Zadowolony Nowy wpis

500+, 300+ bon turystyczny, 13 emerytura, a niedługo może i 14. Aaa i są pączki w tłusty czwartek...

Anna Nowy wpis

Czy przewidziane są jakieś premie za utarg z marca i za nie opuszczenie miejsca pracy mimo epidemii?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Aptekadesign?

Zadowolony

Przychodzisz z plecakiem, szef ładuje do niego premię, i wychodzisz. Im większy plecak tym większa premia.

Grzegorz
@Zadowolony

Trochę sarkastyczny komentarz. A tak na poważnie, można liczyć na dodatki finansowe za dobre wyniki lub inne benefity podwyższające pensje. Czekam na Twój obiektywny wpis.

Zadowolony Nowy wpis
@Grzegorz

Zgodnie z zasadą „ jaka praca taka płaca”. Przy odbębnieniu 8 godzin nie spodziewaj się manny z nieba. Jak pokażesz że chcesz pracować i potrafisz, to coś na górkę zawsze wpada.

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w Aptekadesign? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu?

NIE POLECAM!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Aptekadesign.
ma

Ciekawe dlaczego osoba która zajmuje się ex portem jeszcze tam pracuje? Nie potrafi niczego załatwić. Pracownicy oraz klienci mają jej dosyć. Jest niekompetentna nie zna dobrze języka angielskiego. A do teko sieje zamęt.

Montażysta
@ma

A to dziwne bo montuję dla tej firmy projekty zagraniczne, i nie wyrabiam się z ilością zleceń. Więc chyba nie jest tak źle z tym eksportem. A swoją drogą obserwuję co tu się pisze i czegoś nie rozumiem. Załatwia się anonimowo na publicznej stronie jakieś prywatne utarczki personalne. Przecież to jest chore. Jeśli ktoś ma zastrzeżenia do kogoś, to niech ma odwagę powiedzieć to twarzą w twarz. Nie twierdzę że jest to firma idealna, ma swoje problemy, raz mniejsze, raz większe, ale niech mi ktoś wskaże firmę idealną. Chętnie się tam zatrudnię.

@Montażysta

Widzę że ktoś stoi murem za tą firmą i osobami tam pracującymi.

m
@Montażysta

cześć Darek

@ma

Pracuje, pracuje Pani dyrektor. Nie do ruszenia.

aptekarka

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Panie Mariuszu co jest ważne ilość czy jakość mebli? Jakość mebli obecnie to porażka.

Tomasz H

Tak czytam te komentarze poniżej i mam wrażenie, że są o innej firmie :) Pracowałem rok w Aptekadesign i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Jako nic nie umiejący "świerzak" po studiach dużo się nauczyłem, warunki zatrudnienia były takie jak uzgodniłem z Panem Mariuszem, wypłata zawsze w wyznaczonym terminie. Czas pracy również - nigdy (może max 2 razy na chwilę) nie zostałem powyżej wyznaczonych godzin pracy, ani razu nie byłem w sobotę. Brak szacunku do pracownika? Pan Mariusz codziennie przychodził na produkcję, witał się z pracownikami. Każda sprawa była załatwiana w 4 oczy, rzeczowo i konkretnie, zawsze wyczuwałem duży szacunek do swojej osoby, więc za bardzo nie wiem o co chodzi. Najlepiej z mojej pracy wspominam pracowników, z którymi świetnie mi się współpracowało, zawsze byli wyrozumiali i cierpliwi.

osoba

Dziwnym trafem wszyscy byli pracownicy mają zbiorowe omamy.. większość osób pisze o tych samych konkretnych sytuacjach, wszyscy zmyślają? Sprawy są załatwiane ,,z klasą" ? Osoba, która robi ,,milionowe obroty".. może je robi, ale z czasem rozwoju firmy warto nadążyć za tym rozwojem i wsłuchać się w głosy ludzi, bo problem tej Pani ciągnie się od lat i to nie przypadek, że nikt w jej dziale nie jest w stanie wytrzymać. I tu nie chodzi o niespełnianie oczekiwań tylko o kulture pracy, skoro pracownicy od lat skarżą się na tą samą osobę to chyba jest coś na rzeczy? Skoro Pan szef zna zawsze tylko jedną wersję, która owa Pani zawsze sprytnie przedstawia to nic dziwnego, że jest tyle nieporozumień. Fajna firma, rozwojowa, ale nigdy nic się nie zmieni jak jedna kobieta będzie w kółko napędzała wszystkie problemy, afery i plotki. Stara kobieta, której brak dowartościowania odbija sobie w pracy trując atmosfere. Czasem zmiany są dobre...

stara kobieta
@osoba

Człowieku, tyle razy Ci mówiłam: nic między nami nie będzie!!!! Daj juz spikój! Ułóz sibie zycie! Zaponnij o mnie.

prawda
@osoba

A jeszcze mój maż stwierdził, że ta gruba baba wygląda młodziej ode mnie! Nienawidzę tej baby!

@osoba

Świeta racja! Panie Minicki, w rozwój firmy trzeba ZAINWESTOWAĆ!!! Wiadomo ze nowe osoby przez rok-dwa nie przyprowadzą nowych klientów! Musi Pan pozbawić sie osób, które moźe i przynoszą dochody, ale hamują rozwój. Daj Pan szanse młodym. Poczekaj parę lat bez dochodów. Nie bądz taki chciwy.

Montażysta
@pracownik

Nowy geniuszu ekonomii. Pokaż jak to zrobić. Może weź kredyt, załóż swoją firmę, zatrudnij choćby trzech pracowników, i płać im pensję co miesiąc przez kilka lat , mając nadzieję że być może kiedyś będzie z nich pożytek. Genialne.

ON

Znowu zwolnienia. Podobno jeszcze 5-7 osób jest do zredukowania. Trochę smutne, że w tej firmie zwalnia się z dnia na dzień. Wzywają i podkładają papier o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Trudno żeby się ktoś nie zgodził mając umowę na minimalną krajową.

kolega

Widać ludzie nawet nie musza pisać negatywnych opini bo Pani sama się ośmiesza jak odpisuje. Ktoś pisze konstruktywna krytykę a kobieta odpisuje, ze ktoś ma o niej zapomnieć, nic między Nami nie będzie albo ze jakiś mąż uważa ja za młodsza? Może niech Pan szef poprosi koleżankę żeby się nie wypowiadała tu publicznie bo to jest jeszcze większy wstyd dla firmy niż te negatywne opinie. Desperacja jedzie tu na kilometr.

kolega
@kolega

a skąd kolega wie kto to napisał? Przecież ten portal jest tak głupkowaty jak ludzie którzy czerpią z niego wiedzę.

osoba
@kolega

To tylko Twoje zdanie. Na tym portale konstruktywną krytykę piszą mądre i szanujące się osoby, które nikomu nie pozwolą traktować się przedmiotowo!

Menor
@kolega

Sam taki jesteś, wszyscy szukając pracy czytają tu opinie. O tej firmie jakie są każdy widzi.

Ale Cię wzięło ????

Minicki Mariusz APTEKAdesign

Ludzie nie raz odchodza sami bo widza ze to nie praca dla nich a nie raz okazuje sie ze nie spelniaja pokladanych w nich oczekiwan.Normalna rzecz jak w kazdej firmie.Z wiekszoscia rozstajemy się z klasa i w zgodzie a inni jak Pani „prawda”uskuteczniaja malomiasteczkowe nalecialosci.Rok 2017 to rok olbrzymiego rozwoju i rozrostu firmy,za czym nie poszly kompetencje kadry technicznej i kierowniczej(tak rowniez moje) i proba wejscia w nowy produkt ktory okazal się katastrofa organizacyjna i przynoszaca setki tysiecy strat. Musimy zatem zrobic krok w tyl i rozpedzic się jeszcze raz co czynimy. „Profesorze miodku”,Sherlocku…jak się przyjzysz to nie uzywam polskich liter i naduzywam trzykropka…co przez niektorych jest zle odbierane…zrozumialem sugestie Jesli ktos zostal przeze mnie zle potraktowany(a nie mam takiej wiedzy) i nie ma odwagi sie tutaj przedstawic to zamiast obrazac mnie,wspolpracownikow i pomawiac firme prosze napisac mariusz@aptekadesign.pl nawet anonimowo,jako kolega kolegi ktory chce pomoc,postaram sie pomoc… A Ty drogi czytelniku WLACZ MYSLENIE

Minicki Mariusz APTEKAdesign

….no i do „pracownika”Z cala stanowczoscia podkreslam ze nigdy nie kazalem nikomu ani zostawac dluzej w pracy ani przychodzic w niedziele lub swieta i nie jest to zaden mus,za kazdym razem PROSZE lub PYTAM pracownika czy moze przyjsc,sam tez zazwyczaj jestem wtedy w pracy.Jest oczywiscie grupa pracownikow chetnych i grupa ktora nigdy nie przychodzi,normalna sprawa…rowniez kwestia wynagrodzenia jest jasna i dokladnie umowiona i nikt nikogo nie oszukuje.Nie chce Pan zostawac dluzej jak jest taka potrzeba to po prostu Pan nie zostaje wiec po co to wywlekanie oczywistych spraw?co do premii to uwazam ze jest skrajna bezczelnoscia pisac o firmie w ktorej Pan pracuje w negatywnym wydzwieku na forum ogolnym i jeszcze oczekiwac premii.Skoro Pan tej premii nie dostal to na pewno „do tych najbardziej zasluzonych”Pan nie nalezy i oswiadczam Panu ze nigdy Pan tej premii nie zobaczy.Zatem sugeruje nie odgrazac sie tylko natychmiast zmienic prace.Jakos sobie bez Pana poradzimy.No i widze ze oberwalo sie tez osobie ktora stara sie dbac o wszystkich pracownikow i nawet jak ja cos przeocze albo zle zareaguje w natloku obowiazkow ,ona staje w zasadzie zawsze w interesie wspolpracownikow.Ludzie chcecie opluwac firme w ktorej pracujecie,ok ale zeby jeszcze kolegow i kolezanki z pracy?...mam nadzieje ze to tylko jedna mala sfrustrowana osoba pisze te komentarze bo w przeciwnym razie faktycznie odechciewa sie wymyslania jakis premii kwartalnych,rocznych,swiatecznych,wigilii,wspolnych ognisk i wyjazdow i uszczesliwiania na sile.

Minicki Mariusz APTEKAdesign

….mialem nadzieje ze juz nie bede musial uczestniczyc w tej wymianie opinii ale znow zostalem wywolany do tablicy to wyjasniam po kolei…zaczne od Pani „prawda”,chcialem zwrocic Pani uwage ze osoba ktora Pani obraza robi dla firmy obroty idace w mln zl i komunikuje się z klientami w jezyku angielskim,to fakt ktory latwo zweryfikowac,ponadto zawsze stala za Pania murem wiec naprawde prosze juz swoj jad skupic na firmie albo lepiej przedstawic jakie byly Pani osiagniecia,Pani kompetentna…Panie”Technologu”przez ostatni rok przez firme przewinelo się 5 technologow wiec pisze Pan nie prawde i wyolbrzymia,nikt po okresie probnym (ktory trwa zazwyczaj miesiac do dwoch)nie pracuje na umowie smieciowej a z ta wisienka na torcie to Pan juz przesadzil…firma w ostatnim roku zainwestowala pare milionow w nowa hale,rozbudowalismy park maszynowy dzialu stolarskiego i slusarskiego(zrobilismy to rowniez dla poprawienia komfortu pracy naszych pracownikow) co mozna zobaczyc na facebooku,nigdy firma nie spoznila sie z wyplata wynagrodzen i nigdy nie wstrzymywala prac z braku plynnosci finansowej,wiec skad ta rewelacja?chetnie się dowiem….Panie(Pani)”er” prosze rozwinac mysl w jaki sposob objawial lub objawia sie brak szacunku do Pana(Pani)….

Prawda

Chyba nie o opinie o pracodawcach tu chodzi. Czy ktoś o zdrowych zmysłach będzie podejmował decyzję w oparciu o wredne wpisy na tym portalu? A interes się kręci!

I na to wszystko panosząca się i nie umiejąca dobrze policzyc wypłaty "pani księgowa".

W ogłoszeniu pięknie piszą, że atrakcyjny system premiowy. Rozwinąć? Prosze bardzo - pensja to gola godzinowka taka sama za każdą godzinę nadgodzin, nawet pracując od 7 do 18-20(często) W święta czasami dają +2zl/h, porażka.. wszędzie jest 200%. Od marca obiecali co 3 miesiące wyplacac premie uznaniowe (stała kwota dzielona dla najbardziej zasłużonych), do dnia dzisiejszego cisza. Chyba czas zacząć szukać nowej pracy.. z tego co widzę to jak zauważono wyżej tylko jedna osoba pisze pozytywne komentarze nazywając pracowników "Mati idiota", "kreatury" itd. Świadczy to tylko o poziomie tej osoby i o tym jaki ma do nich stosunek. Jak dla mnie totalna kompromitacja. Skończ waść wstydu oszczędź.

inny pracownik

zły to ptak, co swe gniazdo plugawi.

Znawca

Jak napisał "postronny" na pewno jest on osoba, która "nie zna się"(cytując z posta) na niczym (dodam od siebie) :) a kij sprawiedliwości to chyba młody :D Panie "prawdziwa prawda" za to Ty jesteś mega PRAWY, śmiech na sali. Na każdym kroku wałki. Ale.. sam na tym tracisz. Nie licząc kilku pracowników, którzy są tam w miarę na stałe to wszyscy się ciągle zmieniaja, w ciągu tygodnia czy dwóch bardzo często ubywa kilka osób albo przybywa kilku nowych.

Profesor miodek

Każda pozytywna opinia jest pisana przez jedną osobe, zwróćcie uwage kto nie stosuje spacji pomiędzy znakami interpunkcyjnymi. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Aptekadesign - Batorowo

Aptekadesign
2.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • ul. Świt 24A lok. 7
    60-376 Batorowo