Opinie o Centrum Dystrybucji Materiałów i Sprzętu Stomatologicznego DENT-R w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Dystrybucji Materiałów i Sprzętu Stomatologicznego DENT-R. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centrum Dystrybucji Materiałów i Sprzętu Stomatologicznego DENT-R o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Dystrybucji Materiałów i Sprzętu Stomatologicznego DENT-R w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Centrum Dystrybucji Materiałów i Sprzętu Stomatologicznego DENT-R? Oddzwaniają zawsze?

Kata Nowy wpis

Polecam

Czy Centrum Dystrybucji Materiałów i Sprzętu Stomatologicznego DENT-R ma ściśle ustalone godziny pracy?

Ola Nowy wpis

Nie polecam, na rozmowie pieknie ładnie, jak przychodzi dzień wypłaty to już gorzej. Szkoda czasu, lepiej zacząć gdzieś indziej ????

Filip

@Łukasz Ale za to firma jest dobra i fajnie się pracuje!!

Jacek
@Filip

Na jakim stanowisku?

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa mało profesjonalna na samym początku, ponieważ P. (usunięte przez administratora).. w ogóle nie był zapoznany z profilem kandydata. Można to było wychwycić po pytaniach, a info stały, jak wół w CV. Drugi Pan siedział obok i załatwial swoje sprawy - np. rozmowy telefoniczne o ściąganiu należności, itp. Jak nie rozmawial przez tel., to rzucał jakieś uwagi do naszej rozmowy. Facet rekrutujący skupił się na moich powodach zmiany dotychczasowej pracy. Po jasnej odpowiedzi, drążył temat i przez kilka minut nie odpuszczal. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Zatrudnienie postawa (najniższa krajowa) + miesięczna prowizja. Teren łódzki. Przedstawiciel również wozi zamówienia. Kwoty prowizji niewiadome, bez konkretów i raczej nierealne, bo facet operował przykładami, jak sam powiedział: "strzelam". "Jakaś baza klientów jest"... Co do floty - (usunięte przez administratora) wymienił Fiata Punto i ... drugiego nie mógł sobie przypomnieć. Jakieś małe. Samochody nie są nowe, ale zazmaczyli, że sprawne technicznie, bo firma na stałe współpracuje z mechanikiem. Mam taki zmysł i potrafię czytać, kiedy ktoś kłamie, bo tego nie znoszę. A tam to wisiało moooocno w powietrzu. Gęsto od fałszu i pozorów. Nie, dziękuję. Nie skorzystam.

Dotychczasowe zatrudnienie. Dlaczego chęć zmiany.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Łukasz

Pracowałem w Dent-R i przyznam, że nie jest lekko. Jak chcesz zarobić to musisz się najeździć po klientach. Na pewno miła atmosferka, to dobrze wspominam. Ciekawy okres w zawodowy w życiu. Jednak mnie nosiło za czymś większym.

ŁAMANIE PRZEPISÓW!!!!

PIP zapowiada, że skargi będą teraz weryfikowane. Pracodawcy, który nie zapewnia pracownikom odpowiednich warunków, grozi kara od 1 tys. do 30 tys. złotych. Pracodawca jest obowiązany zapewnić napoje nieodpłatnie. Napoje powinny być udostępnione pracownikom w ciągu całej zmiany roboczej i w ilości zaspokajającej potrzeby pracowników. Nie ma żadnego ograniczenia ilościowego, napojów powinno starczyć dla każdego pracownika. Ponadto nie ma znaczenia, czy pracownik pracuje na stanowisku, na którym cały dzień utrzymuje się wysoka temperatura, czy też tylko przez kilka godzin. Przepisy nie określają czasu, przez jaki wysoka temperatura ma się utrzymywać w pomieszczeniu, aby pracodawca musiał dostarczać pracownikom napoje. Napoje należy dostarczać pracownikowi, zawsze gdy temperatura przekroczy określony poziom wysokości temperatura, na otwartej przestrzeni 25°C a na stanowiskach pracy w pomieszczeniu 28°C. Mam nadzieję że pracodawca to czyta i się wywiarze z jego obowiazkow

Grażyna

@Armand, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w Dent-R.? Jak wyglądał aspekt możliwości rozwoju w tej firmie? Czy, w czasie gdy pracowałeś w Dent-R. dla pracowników organizowane były szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Może osobiście brałeś w nich udział i możesz podzielić się z nami wrażeniami? Twoja opinia z perspektywy byłego pracownika będzie bardzo istotna.

Brawo

Musiało zabolec skoro jest odpowiedź. Prawda w oczy kole.

Armand

Witam Szanowni Państwo nigdy nie wypowiadałem się na forach internetowych i nie dodawałem żadnych komentarzy . Pewnie by tak pozostało gdybym nie został personalnie wywołany do tablicy. Moja współpraca z firmą Dent-r zakończyła się w grudniu 2016 r. rozwiązaniem czasowej umowy o pracę przed jej upływem ,prawdę mówiąc bez żalu z mojej strony. Dla mnie sprawa jest od dawna zamknięta i nie ma o czym mówić ,lecz ktoś mocno poirytowany działaniem firmy postanowił w tym miejscu wylać swoją frustrację i wykorzystując pewne fakty wplątał mnie w tę żenującą pyskówkę . Sądzę ,że wiem kto i dlaczego właśnie teraz to uczynił. A co do wpisu o efektach mojej pracy proponuję nie nakręcać spirali agresji bo to w przełożeniu na argumenty każdej ze stron może przynieść niepożądane efekty. Życzę wszystkim powodzenia.

Grażyna

Czy któryś z użytkowników może podzielić się informacjami na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy? Może @Zainteresowany, może odpowiedzieć na to pytanie? @Asus, czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy? Mógłbyś powiedzieć coś na temat obecnej sytuacji w Dent-R.? @hmm, czy pracujesz obecnie w Dent-R?

Znalazłem ogłoszenie na olx, że szukają pracownika do marketingu z chęcią bym tam wysłał swoje cv ale po opiniach tutaj nie jestem pewien czy jest warto. Podpowiedzcie szczerze czy to wszystko prawda co tutaj pisze cie?

@Zainteresowany

Idź zobacz a za miesiąc wystawisz własny komentarz.Ciekawe ile w nim będzie podobieństwa do obecnych.Powodzenia

@hmm

Jaki jest sens przychodzenia do pracy i po miesiącu stwierdzenia ze praca nie jest warta.. .  Widocznie każdy po przepracowaniu jakiegoś okresu wyrabia sobie opinie na temat firmy... Gratuluje odpisu na niskim poziomie. Opinie mówią same za siebie... Nie będę raczej startować do tej firmy..

prawda
@Zainteresowany

Tak to wszystko co jest tu napisane to prawda.

@Zainteresowany

Rozbawiłeś mnie.To raczej Twój poziom dedukcji i rozumienia czytanego tekstu jest niski.W zasadzie wszystkie komentarze są negatywne.Idź i sam zobacz.Może dla Ciebie będzie to wymarzona praca.Powodzenia

hmm

Walnij się w ten głupi łeb.Człowiek się dopytuje czy warto mimo negatywnych komentarzy.Ma napisane,że nie warto a i tak się zastanawia.Pomyśl zanim coś napiszesz.Słoma butów wystaje ludziom ze wsi więc co to ma wspólnego.Po drugie pisanie w formie bezosobowej świadczy o niskim poszanowaniu osoby trzeciej lub wręcz niskim wykształceniu - co jest bardziej prawdopodobne.Jest napisane,że firma to dno a ludzie pytają czy warto.Co cóż,co tu więcej pisać.Jak dla mnie temat zakończony.Kto chce niech idzie tylko nie płakać.

hmm

Nie podniecaj się bo przez przypadek polubiłem twoja odpowiedź a chciałem odpisać.

Asus
@hmm

Hahaha normalnie można paść ze śmiechu ... Pisanie w taki a nie inny sposób wcale nie świadczy o braku poszanowania bądź jak napisałeś niskim wykształceniu.. Właśnie Ty pokazałeś swoje poszanowanie obrażając na wstępie swojego zdania a także obrażając ludzi ze wsi i nie tylko .. Widac ze nie rozumiesz metaforycznego okreslenia „ słoma komuś ... „ wiec tobie wyjaśniam, ze jest to powszechnie znane określenie prostackiego zachowania- tak w skrócie ..Tylko się tak nie denerwuj bo złość piękności szkodzi :)

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Jaka jest atmosfera?

Kolejna prawda
@Zainteresowana

Jeżeli chcesz prawdę to poczytaj poprzednie wpisy one odzwierciedlają cały obraz firmy. Szczerze mówiąc lepiej poszukaj sobie jakiejś innej firmy lub jak wolisz być (usunięte przez administratora)na każdym kroku to startuj. Ta firma zawsze prowadzi nabór bo i tak nikt nie chce tam pracować. Ale czekają na szczęście i że trafia na jakiegoś barana który za grosze jak chińczyk będzie (usunięte przez administratora)lub lepiej robić to charytatywnie za darmo bo tak naprawdę za tyle pracujesz. A (usunięte przez administratora)ci jeszcze powie że i tak za dużo Ci daje a najlepiej by było żebyś to jeszcze im dawała kasę za to że możesz łaskawie pracować dla wspaniałego wielmoznego i jak się uważa chojnego pracodawcy i że masz zaszczyt pracować dla tak cudownej i wspaniałej firmy jaka jest firma dentr będziesz bardzo zadowolona. Mam nadzieję że jesteś bystrzejsza od nich i zrozumiałas. Naprawdę radzę Ci szukaj innej pracy.

Martini

Widzę że opinie o dent-r zaczynają się rozskrecac w końcu prawda wychodzi na jaw. To pewnie dopiero początek. A jest tego dużo .................

protek

Czy to prawda, że nowi przestawiciele musza jezdzić swoim autem?

bezpowrotny mleczak
@protek

Tak to prawda. Maż zwrot tylko za paliwo ( mocno się dopominaj ) i bez amortyzacji auta.

Eintausendfünfhundert

Jeżeli zadowala cię 1500 zł miesięcznie za pracę pon.-piąt. 8-16 + 1-2 soboty Piotrkowska 31, sklep firmowy ( pracujesz w charakterze ? / ochroniarz ) za stawkę tak żenującą że mój komp nie potrafi tego ogarnąć to jest robota dla Ciebie. Nieważne czy masz jakiekolwiek doświadczenie w pracy na magazynie, jakiejkolwiek pracy. Nieważne że wejście na trzy stopnie drabiny to wyzwanie. Niezawodna Pani Ela ( buziaki ) przysposobi Cię w zgłębianiu meandrów tajnej wiedzy co gdzie i wskaże z czym to się je. Ważne że Twoja ambicja i wrodzona oszczędność = 1500. Jeżeli nie przeszkadza Ci ponad 30 stopni upału na magazynie latem i mrok w sezonie zimowym jesteś szczęściarzem…. Ta praca jest dla Ciebie. Jeżeli lubisz być dymany przy wypłacie ( tzw. kreatywne przestrzeganie aktualnych przepisów ) to fucha dla Ciebie. Nieszczęściem tej firmy jest podejście właścicieli …..dwóch JANUSZÓW biznesu do pracowników. Nie potrafią zrozumieć iż kapitał firmy to w dużej mierze ludzie w stosunku do których oprócz zbyt wygórowanych wymagań ( w przypadku Dent-R ) trzeba zaoferować coś więcej niż ochłapy i tylko na pozór przyjazną atmosferę w pracy. Reasumując jeśli Ci pasuje aplikuj tylko wiec że coś się dzieje….. z Tobą.

jerry

a skad wiesz? bo ja pracuje tu juz grubo ponad rok

Kiedyś byłem na rozmowie na stanowisko magazynier. Rozmowa bez sensu jeżeli najważniejszym czynnikiem było wynagrodzenie, najlepiej najniższe. Nie lepiej wyszczególnić w ogłoszeniu jakie pieniądze dają na dane stanowisko i człowiek zaoszczędzi czas i pieniądze na dojazd.

true

po prostu inni sprzedawali a Ty prawie nic Agato.....

Ja pracowałem w magazynie. Zrezygnowałem ponieważ przeprowadzam się z rodziną poza Łódź. Była dobra atmosfera i miła ekipa. Finanse zawsze mogą być lepsze ale gdyby nie przeprowadzka to bym został

jerry

ile może zarobić przedstawiciel handlowy w tej firmie i jak wyglada jego praca?

oszukana

chyba Ci się firmy pomyliły

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Dystrybucji Materiałów i Sprzętu Stomatologicznego DENT-R - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Dystrybucji Materiałów i Sprzętu Stomatologicznego DENT-R?

Kandydaci do pracy w Centrum Dystrybucji Materiałów i Sprzętu Stomatologicznego DENT-R napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Dystrybucji Materiałów i Sprzętu Stomatologicznego DENT-R
1.1/5 Na podstawie 14 ocen.

Centrum Dystrybucji Materiałów i Sprzętu Stomatologicznego DENT-R