Dent-R. Materiały i Sprzęt Stomatologiczny i Protetyczny

Pabianice

Opinie o Dent-R. Materiały i Sprzęt Stomatologiczny i Protetyczny

protek

Czy to prawda, że nowi przestawiciele musza jezdzić swoim autem?

bezpowrotny mleczak
@protek 13.10.2017 17:07
Czy to prawda, że nowi przestawiciele musza jezdzić swoim autem?

Tak to prawda. Maż zwrot tylko za paliwo ( mocno się dopominaj ) i bez amortyzacji auta.

Eintausendfünfhundert

Jeżeli zadowala cię 1500 zł miesięcznie za pracę pon.-piąt. 8-16 + 1-2 soboty Piotrkowska 31, sklep firmowy ( pracujesz w charakterze ? / ochroniarz ) za stawkę tak żenującą że mój komp nie potrafi tego ogarnąć to jest robota dla Ciebie. Nieważne czy masz jakiekolwiek doświadczenie w pracy na magazynie, jakiejkolwiek pracy. Nieważne że wejście na trzy stopnie drabiny to wyzwanie. Niezawodna Pani Ela ( buziaki ) przysposobi Cię w zgłębianiu meandrów tajnej wiedzy co gdzie i wskaże z czym to się je. Ważne że Twoja ambicja i wrodzona oszczędność = 1500. Jeżeli nie przeszkadza Ci ponad 30 stopni upału na magazynie latem i mrok w sezonie zimowym jesteś szczęściarzem…. Ta praca jest dla Ciebie. Jeżeli lubisz być dymany przy wypłacie ( tzw. kreatywne przestrzeganie aktualnych przepisów ) to fucha dla Ciebie. Nieszczęściem tej firmy jest podejście właścicieli …..dwóch JANUSZÓW biznesu do pracowników. Nie potrafią zrozumieć iż kapitał firmy to w dużej mierze ludzie w stosunku do których oprócz zbyt wygórowanych wymagań ( w przypadku Dent-R ) trzeba zaoferować coś więcej niż ochłapy i tylko na pozór przyjazną atmosferę w pracy. Reasumując jeśli Ci pasuje aplikuj tylko wiec że coś się dzieje….. z Tobą.

jerry

a skad wiesz? bo ja pracuje tu juz grubo ponad rok

Paweł

Kiedyś byłem na rozmowie na stanowisko magazynier. Rozmowa bez sensu jeżeli najważniejszym czynnikiem było wynagrodzenie, najlepiej najniższe. Nie lepiej wyszczególnić w ogłoszeniu jakie pieniądze dają na dane stanowisko i człowiek zaoszczędzi czas i pieniądze na dojazd.

szkoda gadać

niewiele.Jak lubisz od rana do wieczora to jest dla Ciebie.

true

po prostu inni sprzedawali a Ty prawie nic Agato.....

Michał

Ja pracowałem w magazynie. Zrezygnowałem ponieważ przeprowadzam się z rodziną poza Łódź. Była dobra atmosfera i miła ekipa. Finanse zawsze mogą być lepsze ale gdyby nie przeprowadzka to bym został

Agata

Pracowałam tam ok pół roku jako przedstawiciel handlowy i firmy nie polecam głównie ze względu na zarobki,ludzie tam za najniższa krajową tyrają,podczas gdy szefa stać na naprawdę lepsze warunki,zarobki dla pracowników (skoro 1 mln obrotu miesiecznie robi firma).Handlowcy zależy od miesiąca ale wyciągają całkiem spore kwoty ale to tylko dlatego,że nie obsługują Łodzi a jej peryferia (Sieradz,Zduńska Wola,Rawa Mazowiecka,Zgierz itp),jak jesteś na Łodzi to wyciągniesz ledwo 1,5tys co jest grą nie wartą świeczki dla mnie,skoro jeździsz do 20,pracownicy w administracji żenada po 1300..tak wygląda właśnie kariera w firmie Dent-R ;)

jerry

ile może zarobić przedstawiciel handlowy w tej firmie i jak wyglada jego praca?

oszukana

chyba Ci się firmy pomyliły

piotr

pracowałem. po roku przeprowadziłem się i musiałem zrezygnować. Było uczciwie i szef dotrzymuje danego słowa.

Zostaw opinię o Dent-R. Materiały i Sprzęt Stomatologiczny i Protetyczny - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dent-R. Materiały i Sprzęt Stomatologiczny i Protetyczny