Jamont Firma Handlowo-Usługowa Jacek Żyła

Wolbrom

Opinie o Jamont Firma Handlowo-Usługowa Jacek Żyła

MD

Witam. Rok temu kiedy było tutaj wpisane te opinie miałem nieprzyjemność poznać jegomościa Jacka Żyłe, gość jakiś dziwny mi się wydał ale rozmowę kwalifikacyjną odbyłem o dziwo nie w siedzibie o któej opowiadał że powstaje w Krakowie a w... galerii przy stoliku... OK różnie bywa. Po rozmowie przesłał umowę do podpisu bo bardzo mu na mnie zależało, brak jakichkolwiek informacji o firmie dał mi do myślenia i zapaliła mi się czerwona lampka - miałem nosa.

Ewa
@MD 10.05.2017 13:12

Bezczelność tego Pana nie zna granic. Dziwne jest to że mimo iż oszukał wiele osób nic , komplementnie nic mu nie zrobili. Szok!!! Czyli Ty byłeś mądrzejszy. I super.

Ja

Uważajcie znowu Pan Żyła dodaje ogłoszenia. Tym razem jako x- bud.

Piotrek

Mój znajomy ma ten sam problem - Jacek Żyła nie zapłacił mu za 3 miesiące pracy. Nawet egzekucja komornicza nic nie pomaga, ponieważ facet ucieka z majątkiem. Najprawdopodobniej znajomy będzie chciał wynająć detektywa, żeby ten znalazł majątek Żyły tam, gdzie komornik sobie nie radzi. Gdybyście Państwo potrzebowali kontaktu w tej sprawie, piszcie na mail pietruch666@gmail.com

Też zostałem oszukany na kwotę rzędu 5000 zł podpisana umowa o prace sprawa jest u komornika ale póki co nie ma opcji na odzyskanie kasy staram się do niego dodzwonić Jeśli ktoś reflektuje na wyprawę któregoś dnia do Wolbromia po swoją należność proszę o kontakt na maiala nfsword90@gmail.com

Ja

Pozew będzie z urzędu, przez zgłoszenie do pipu. Jeśli chcesz porozmawiać chętnie. Odezwij się na maila - ewaolx1@wp.pl

...

Czy jest nas tutaj wiecej oszukanych przez Jamont? Czy ktos jest chetny na zbiorowy donos do prokuratury i ewentualny pozew zbiorowy? Czy moze ktos opowiedziec cos wiecej jak Was gosc oszukal??

Ja

Sprawa w zusie jest zgłoszona. Z art. Który został wyżej podany skorzystam. Dzięki!

d2k9

Witam!! Poszkodowanym proponuję zgłosić się do ZUS o/Olkusz. Tam już prowadzone jest jedno postępowanie. Skarbówka niewiele ma do tego... PIP też nie może zrobić nic bo oficjalnie jest to jednoosobowa działalność gospodarcza. Jeżeli chodzi o prokuraturę... Trzeba pisać pisma z art 218 KK. Ja do tego wszystkiego mam prawomocny wyrok z klauzulą wykonalności. Jest tylko jeden problem... Pan Żyła nie stawia się na żadne wezwania.

ja

Jest nas więcej poszkodowanych. Jeśli ktoś jeszcze szuka kontaktu, aby wspólnie zgłosić sprawę na Policję- Prokuraturę -Odezwijcie się!!!

Posługuje się również nazwą Budenpol

Ja

Dodam, że wszystko wygląda niby normalnie. Jest nawet umowa o pracę... Tyle że nie zapłaci ani grosza! Uważajcie!

Życzliwi

Ogłoszenia dodaje na olxie jako TRACK BUD OStrzegam!

Potwierdzam!!!

Przedstawiciel

Właściciel żyje w odrealnionym świecie. Oszukuje podczas codziennych rozmów. Nie wywiązuję się z obietnic i umów. Co najgorsze nie płaci, a wręcz naciąga na koszta pracowników. Pod pretekstem wielkich sukcesów w przyszłości ! Odradzam ! Omijać tego pana szeroko !

Zostaw opinię o Jamont Firma Handlowo-Usługowa Jacek Żyła - Wolbrom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jamont Firma Handlowo-Usługowa Jacek Żyła