Opinie o Marcin Cynkier Marco w Klucze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Marcin Cynkier Marco. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marcin Cynkier Marco na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Cynkier Marco w Klucze

Wanda Nowy wpis

W 2022 mieli oferty na kierowcę dostawczaka, aktualnie nie ma nic? Pomagam mężowi coś złapać w okolicy, niedawno się przeprowadziliśmy tutaj i jest zielony. Jakby coś było to proszę również o informację na temat tego, co ile są zjazdy do domu.

Heroi

Sama ua w teamie. Dyspozytorzy tragedia. Brak stosowania się do przepisów o czasie pracy Kierowcy. Częste Expresy. Jazda na zapałkach to norma. Załadunek/rozładunek tylko ręcznie samemu. Gonią jak zwariowani za śmieszne pieniądze, na umowie co innego w rzeczywistości co innego. Brak pakietu mobilności, wszystko pod stołem. Odradzam tam pracy, nie polecam!

Mateusz Zdebik Nowy wpis
@Heroi

Jestem kierowcą w tej firmie i jak na razie nie zauważyłem żeby ktoś kazał jechać na zapałkach spedytor w porządku gdyby coś było nie tak to i mnie by tutaj nie było.

Wera Nowy wpis

A właśnie z chłopakiem już wcześniej oglądaliśmy te ofertę sprzed paru dni na międzynarodówkę z kat B... czy ktoś jeszcze jeździ i opisze jakie jest traktowanie osób za kółkiem? Jeszcze niedawno ktoś napisał, że raczej słabe, lecz liczymy na większa liczbę opinii, bo chciał aplikować. Widełki są możliwe do podania?

sąsiad Nowy wpis

tu kierowcy uciekają, a szef o wszystkich mówi, że skradziono mu disela albo telefon, i w ogóle nie działają dobrze i sam ich wyrzucił,(usunięte przez administratora) tutaj oszukiwanie kierowcy jest rzeczą normalną, też kierowca jest jak(usunięte przez administratora) unikaj tej firmy

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Marcin Cynkier Marco spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Nie wiem generalnie jak z tym pakietem ostatecznie było jak jeden Pan jeszcze w styczniu pisał ale czy jest tu ktoś kto byłby na bieżąco i by opisał sytuację? Ten stol mnie przede wszystkim zastanowił. Czy jak dziś się przyjmę to na spokojnie będzie wszystko na koncie? Jeśli tak to w jakiej mniej więcej kwocie?

Joanna

Ciekawa jestem gdzie to ogłoszenie na kierowcę, o którym ktoś pisał, bo na stronie niczego o karierze nie widziałam. Gdzie się ogłaszają w takim razie? Ktoś widział jakie warunki oferowali i przybliży temat? Jaka stawka?

XR7
@Joanna

Sama ua w teamie. Dyspozytorzy tragedia. Brak stosowania się do przepisów o czasie pracy Kierowcy. Częste Expresy. Jazda na zapałkach to norma. Załadunek/rozładunek często ręcznie samemu. Gonią jak zwariowani za śmieszne pieniądze, na umowie co innego w rzeczywistości co innego. Odradzam tam pracy, nie polecam!

Joanna
@XR7

Ręcznie? A ile to może ważyć i o jakim ładunku mowa? Pytam, bo myślałam, że kobieta też miałaby szansę, czyli nie ma opcji na przyjęcie?

ekortez

Nie polecam firma Marco Marcin Cynkier przyjmuje zlecenie i je potwierdza, ale na żądanie podpieczętowania i podpisania warunków umowy a w szczególności deklaracji że posiada zdolność do ubezpieczenia ładunku na znaczną kwotę, dzwoni i informuje że rezygnuje z realizacji zlecenia z powodu że niby zlecenie od pośrednika, co oczywiście jest nie prawdą. Zrezygnował z zlecenia bo nie chciał podpisać deklaracji ubezpieczenia ładunku. Firma nie odpowiedzialna, niekompetentna, nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Cynkier Marco - Klucze

• Jak się pracuje w Marcin Cynkier Marco?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Cynkier Marco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Marcin Cynkier Marco