Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne

Peplin

No zienka nie ma . Teraz czas na pana P. Niech zawija swego zgarbionego synka

kapelan
@Peplin 11.01.2017 14:06

zgarbionego kapusia coś nie widzę, chyba w końcu zrozumiał że nikt go tu nie lubi poza ojcem

Mały Miś

Firma jak najbardziej OK. Boczuś nie opieramy się o grabie bądź też miotłe :) Jak nie masz siły pracować to żegnam, bo nie mam ochoty na Ciebie robić

999 Malbork

Trele morele jestem zielonym ludkiem. ... co z panem Henrykiem

Misiu
@999 Malbork 25.06.2017 19:19

Czeka na Ciebie, podobno jesteś najlepszy w lodzikach.

Burak

Były paczki było źle, jest karta źle. Za rok nic nie dostaniesz to nie bedziesz marudzic.

Edek z krainy Kredek

Teraz podobno dali jakieś karty pieniężne na WIELKANOC, mam nadzieje że będą je Wam doładowywać co miesiąc, bo inaczej po co wam ta karta mogli dać gotówkę :)

Zdzich

aaaaa Pępek - robi robi ale w majty :)

misiaczek

a taki Pepek jeszcze tam pracuje ? Jezu co ja mówie on nigdy nie pracował tylko udaje że robi a najlepiej wychodziło mu kapowanie. echhhhhhh nie było pytania

kiesz

Super firma, pozwala jeździć firmowym autkiem na fuchy :)

Terex

Święte słowa . Firma i osoby z nią powiązane są wporzadku. Pieniądze na czas. Potrzebujesz pomocy to ja otrzymasz. Wystarczy chciec . Chcieliście żeby nie było zienka i osiagneliscie to . Wiec co dalej ? Kolejnych mają zwalniać po kolei ? Kto następny ? A.P ? Ł.L ? Czy inni ? Nie wydaje mi się . . Team jest wporzadku i docenić to musicie . Ale kogoś chyba boli ze kogoś skreślili i próbuje się odegrać .

Osik

Wreszcie ktos odważył sie napisać to co inni mówią szeptem ........... Ale na tej stronie mamy wypowiadac sie na temat pracy a nie pracowników. A co do pracy to nie jest zła , wyplata naczas. Jak ktos twierdzi inaczej to niech do wszystkich nie płacze tylko sie zwolni i nie psuje atmosfery .

Jabol

sam nie jesteś lepszy kapusiu, po co tu wyciągasz sam brudy. Masz problem to powiedz to Grzechowi w oczy a nie tu się ukrywasz . KOZAK W NECIE P.... W ŚWIECIE

Janiszewo

Henio był faktycznie zdrowo szurniety ale pozostaje jeszcze Pan Grzegorz S . Który psuje wszędzie krew na każdego coś powie i każdego pobiegnie do P . Prezesa sprzedać . Ale że szwagier na chorobowym siedzi a u konkurencji robi to jakoś nie wie :)

Jaś

Blondi pracuje u nas w brygadzie :) Wszystkim lody robi :)

king

Pracuje tam jeszcze ta blondyneczka? no ta miss

Jabol

dużo tam jeszcze alkoholików pracuje ? czy zwolnieni już ?

nico

mam wrażenie że nie długo wszystko się rozsypie :(

miszcz

nie jedni powinni dopłacac za to że pracują :)

miszcz

jednego złodziejaszka juz nie ma :)

miszcz

oj tam sie czepiasz :) po prostu krew nie dopływa do głowy i łeb mu opada :)

ja

henio w końcu Cie wywalili :) za duzo przeginałeś

hmmm

teraz od maja pojechali z podwyżkami :) najmniejsza chyba 19 a najkwieksza 32 :) - żyć nie umierac

sokrates

Nie przezywajcie tak....wyplata na czas...masz malo ? Rob to samo co robia ci wyzej od ciebie....szabruj ........krotko i na temat...nie szabrujesz to znaczy ze nie masz zle i nie masz prawa narzekac.....

pelplin

Tragedia.....podwyzki od 10 groszy.....wstyd....ten kto pisal komu ile dac to powinien sie w czolo walnac kretyn......

zyga

Masakra, pensje z roku na rok coraz mniejsze, ludzie sie juz zwalniają na potęgę, bo wypłata na przeżycie juz nie starcza

byly pracownik

Napisze krotko...pracowalem tam xxxxxxx jakis czas temu...napisze krotko..tragedia...ludzi maja za murzynow.....wstyd ze w 21 wieku jeszcze tak mozna traktowac ludzi.....z domu wyjezdza sie ok 3-4 RANO zeby byc na 7 na miejscu pracy ..pracuje sie zawsze dlugo do 16 17 i do domu sie czlowiek spieszy zeby na 20 dojechac..wstyd..kierowcy robia po 250 300 km dziennie...za darmo....na szczescie znalazlem innego pracodawce......

ewka

To co sie tam dzieje to masakra jakas.jedna wielka niepewnosc....sa osoby ktore pracuja a sa ktore odliczaja tylko do 15.00 .duzo robut rozpoczetych..... niewiem jak to bedzie...pracownicy coraz starsi a mlodych nie widac.....

pelplin

popieram kolege wyzej!!!!samowolka....kierownicy rozwalaja firme...!!!!!i to juz coraz bardziej otwarcie

ja

teraz wszystko sie psuje, roboty dużo , zamieszania duzo , nie wiadomo kto skim wojuje, kto dla kogo pracuje ,do prezesa (prezes fajny gość) kapują Ci co sami okradają firmę ,tak ogólnie samowolka chyba sie robi. wg. mnie ta firma pomału umiera a szkoda

zienek

a wiec tak.jest dobrze.tylko sa dwie osoby cwaniaki jeden z kasa drugi bez kasy i proboje gonic drugiego ale mu to nie idzie.a tak pozatym firma spoko..

hej

potwierdzam- jest (usunięte przez moderatotra). tylko kilka osób mnie wkurza.

Zostaw opinię o Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne