Greland Tour Biuro Podróży

Słupsk

Opinie o Greland Tour Biuro Podróży

Ania

Ja jeżdżę co roku na narty i jest zawsze ok, do tego kiedyś pracowałam jako instruktorka i wychowawczyni na obozach i wszystko również było ok (wynagrodzenie zgodne z podpisaną umową), nie rozumiem niektórych opinii jak ludzie chcą niszczyć fajne biuro...chyba, że konkurencja nie śpi...

ahcto

dokladnie praca na czarno albo na pol etatu gdzie jest inspekcja pracy gdzie jest urzad skarbowy jak takie bagno moze tyle lat istniec

Była pracownica

Panie Andrzeju, nie zbuduje Pan prosperującego biura podróży oferując pracownikom pracę za najniższą krajową. Do tego nie rozumiem jak pracodawca może proponować pracownikowi umowę na pół etatu przy 8-godzinnym systemie pracy!! Powinno się karać za oferowanie pracy na czarno!! Stanowczo odradzam.

ona25

Witam, Pracowała w tym biurze przez dłuższy okres czasu i uważam, że praca tam bardzo wiele mi dała w perspektywie dalszego rozwoju w turystyce

Pional1234

Polecam

Rodzinka

Witam, Serdecznie polecam to biuro podróży. Przez 3 lata z rzędu korzystam z oferty narciarskiej i zarówno ja z mężem jak i nasze dzieciaki zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni z hoteli w jakich mieliśmy przyjemność przebywać.

on

Nie polecam Zenada (usunięte przez administratora)

gosc

dlaczwego moj komentarz zostal usuniety przed admina? bo byl prawdziwy ?

gosc

Nie polecam ani korzystania z uslug tego biura , ani pracy w nim ! (usunięte przez administratora)

skydosia

ja jestem bardzo zadowolona, doradzone hotele za każdym razem okazywały się fantastyczne, w doborze wczasów ufam w pełni właścicielowi tego biura i innym też polecam greland tour

pozwolę sobie nie zgodzić się z opinią anonima,chyba piszesz o innym biurze, ja już trzeci rok z rzędu korzystam z pośrednictwa biura greland tour, zarówno przy zakupie wczasów jak i samych biletów lotniczych, jestem bardzo zadowolona zarówno z podejścia do klienta jak i wiedzy pracującego tam pana, z czystym sumieniem polecam innym

Absolutnie nie polecam podróży z biurem Grelandtour, wręcz odradzam! Zero profesjonalizmu, kultura osobista pozostawia wiele do życzenia...

Zostaw opinię o Greland Tour Biuro Podróży - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Greland Tour Biuro Podróży