Sun Way Travel Monika Rogoża

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Sun Way Travel Monika Rogoża

@lena

Biuro podróży Sun Way Travel to sieć agencji turystycznych. Powstała w 2011 roku i od tego czasu niezmiennie utrzymuje się na trudnym rynku turystycznym. Za nami jest 12 lat doświadczenia i zaufania klientów. Pracują u nas osoby które pamiętają otwarcie pierwszych biur oraz nowi pracownicy, którzy mają okazje uczyć się od jednych z najlepszych specjalistów na rynku. Możecie spotkać ich w naszych oddziałach i porozmawiać o pracy w Sun Way Travel. Obecnie kondycja firmy jest doskonała. Kolejny sezon odnotowujemy wzrost rezerwacji dokonywanych w naszych biurach. Otworzyliśmy kolejny salon sprzedaży w Warszawie. Obecnie trwa rekrutacja do biura w Krakowie. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani pracą w biurze podróży zapraszamy do odwiedzin. Prosimy nie sugerować się powielanymi komentarzami na temat osób które u nas nie pracują. Współpraca z Panem Krzysztofem zakończyła się kilka miesięcy temu. Proszę nie przywiązywać już wagi do jednej osoby, której u nas już nie ma. Sun Way Travel zatrudnia jeszcze kilkadziesiąt innych pracowników. Podczas rozmowy o pracę można wypytać o wszystkie szczegóły pracy i sytuacji firmy. Serdecznie zapraszamy :)

lena Nowy wpis

Ponoć niejaki tajemniczy Krzysztof nie jest już pracownikiem firmy.

Nowy wpis

@lena

Witam, a ja pracuje w firmie i jest OK. Szkoda ze nikt nie napisze jak oni walczyli podczas zamkniec aby utrzymac kazdy etat? Przykre ze tylko jedna stona megalu jest pokazana. Z informacji jakie mam sprzedaz ruszyla i zalegle pensje sa wyplacane. Ale jak widac pracowaliscie 3 miesiace to tez o czym swiadczy..

Pracownik z Trójmiasta
@Anonim

Tak, podpisuję się pod powyższym w 100%.

@Anonim

Ale wypłata pensji nie może być zależna od tego czy jest sprzedaż czy jej nie ma.

@Ania

Pensje wypłacane są zawsze kiedy są należne. Kiedy pracownik popada w konflikt z pracodawcą ze swojej winy mogą występować rożne sytuacje o których długo było by tu pisać. Jesteśmy firmą sprzyjającą pracownikom i zawsze w miarę możliwości staramy się iść na kompromis. Niezadowolony pracownik nie może sprzedawać ofert turystycznych. Kompletnie mija się to z celem. Dla tego jak najlepiej wynagradzamy pracowników. Premia jest nieodzowną częścią wynagrodzenia i uzależniona jest od sprzedaży, która jak większości branż może być sezonowa. Rok 2022 jest bardzo dobry dla turystyki. Dla tego pracownicy którzy zostali z nami po mimo słabszych pensji w czasie lock (usunięte przez administratora) są teraz podwójnie wynagrodzeni i zadowoleni z zarobków. Ci którzy obawiali się przyjść na rozmowę o pracę czy słuchali negatywnych opinii mogą żałować. Tak czy owak co jakiś czas prowadzimy nowe rekrutacje więc zapraszamy do sprawdzenia osobiście naszej firmy :)

Ewa Nowy wpis
@Sun Way Travel Monika Rogoża

Pięknie się to czyta. Należę do grona zaintrygowanych waszym ogłoszeniem o pracę jednak po kontakcie niejakiego Pana Krzysztofa (bez podania nazwiska ani zajmowanego stanowiska firmy) czar prysł. Z profesjonalizmem miało to nie wiele wspólnego a i sporo komentarzy traktujących o kłopotach z wypłatą wynagrodzenia skreśliło definitywnie firmę Sun Way travel. Powyższy wpis tylko potwierdza negatywne komentarze odnośnie wynagrodzeń. Drodzy Państwo gdy zatrudnia się pracownika to wynagrodzenie JEST należne. Nie mam na myśli premii czy prowizji, lecz wynagrodzenie zasadnicze, które nie jest uzależnione od waszego widzi mi się czy zadowolenia. Kodeks Pracy dokładnie to reguluje.

Nowy wpis

@Ewa

Dokładnie tak napisaliśmy "Pensje wypłacane są zawsze kiedy są należne" . Nic w tym temacie więcej nie można dodać. Ze wspomnianym Panem Krzysztofem nie współpracujemy od kilku miesięcy. Więc nie nie ma możliwości, żeby z ramienia Sun Way Travel był z nim obecnie kontakt. Jeśli tak jest to proszę o informację na adres kontakt@sunwaytravel.pl . Już wielokrotnie pisaliśmy firma przeszła gruntowną reorganizację, która między innymi uporządkowała wszelkie tematy pracownicze. Praca u nas to praca w solidnej sieci agencji turystycznej, która ma solidne podstawy i nadal się rozwija. Praca z klientami, z wieloma zadaniami i adekwatnym wynagrodzeniem. Jeśli ktoś się nie boi takiego wyzwania to serdecznie zapraszamy.

Sezon 2022 był najlepszy i chyba lepszego już nie bedzie! Warto bylo przeczekać pandemie. Oby tak dalej:) Super Firma! Super ludzie w niej pracują. Dziekuje

Grażyna

Wszystko wróciło do normy? Pisali wcześniej że przez pandemię były opóźnienia jakieś z wypłatami... Teraz jest już ok?

@Grażyna

Rok 2023 zaczął się spektakularnie. Liczymy na kolejny bardzo dobry rok. Firma umacnia swoją pozycję na rynku sprzedaży ofert turystycznych. Jest więcej niż OK.

Grażyna
@Sun Way Travel Monika Rogoża

Dobre wiadomości! Czy w związku z tym rozwojem i umocnieniem pozycji będą państwo powiększać zespół? Można podesłać aplikacje jakimś kanałem? Pytam, bo nie znalazłam żadnej oferty, a szukam właśnie czegoś podobnego

@Grażyna

Kiedy występuje taka potrzeba rekrutacje prowadzone są regionalnie w biurach. Nie zaszkodzi napisać zapytanie do konkretnego oddziału. https://sunwaytravel.pl/kontakt.html

Witam. Wlasnie przedłużono mi umowe o prace, praca super, ekipa w biurze najlepsza. Szefowa rzetelna i sumienna! Dziekuje.

Izabela

A ile czasu pracowałaś, tzn po jakim czasie przedłużyli umowę? I na jaki okres czasu? :)

@Izabela

Witam, A co to jest za pytanie? Te dane są poufne. pozdrawiam

Łucja

A praca sama w sobie jak wygląda? Po przedłużeniu zwiększyła się może liczba obowiązków? Ciekawa jestem czego oczekują

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sun Way Travel Monika Rogoża? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Justyna

Marzyło mi się miejsce zatrudnienia, w którym będę mogła połączyć swoje obowiązki z pasją do podróżowania. I udało mi się to w pracy w Sun Way Travel. Bez wątpienia pod tym względem był to strzał w dziesiątkę. Praca jest bardzo ciekawa i daje możliwość poznawania nowych miejsc, kultur i ludzi. Moim zdaniem to bardzo rozwojowe zajęcie. Niestety ciekawa praca okupiona jest często dużą dawką stresu. Ale to już nie ma się na to wpływu, na jakich klientów się trafi, a jak wiadomo Klienci bywają różni... :) Pracuję i studiuję, mogę pogodzić obie rzeczy. Otrzymuję stałe, regularne wynagrodzenie oraz prowizję ze sprzedaży, mam elastyczny grafik pracy, wyjazdy na Study toury -gratis. Na serio bardzo fajnie i profesjonalnie traktują pracowników. Tak trzymać ! Polecam!

Maja
@Justyna

Potwierdzam :)

Janosław
@Maja

Nie wiem o co tyle szumu??? Pracuje od 4 lat i wszystko jest poprawnie!!! Pensja na czas, premia tez, fajna atmosfera w pracy, szkolenia i urlopy na bierzaco realizowane. Jak jest problem biore telefon i dzwonie-temat od razu zalatwiany. Łatwo sie pluje na kogos w internecie....

Wera
@Janosław

Potwierdzam! Wszystko jest OK. Dużo się zmienia w firmie ale na plus. Wystarczy czytać komunikaty i sie do nich stosować. Proste :)

Ryszard
@Janosław

jak często wypłacana jest ta premia? Raz na miesiąc/ raz na kwartał, jak to wygląda?

Eliza

Pracowalam w firmie rok czasu ale oddzial zostal zamkniety. Nie moge sie zgodzic z opiniami. Wszystko zostało rozliczone, świadetwo pracy otrzymalam na czas, nawet otrzymałam propozycje pracy w innym oddziale. Byli pracownicy zachwuja sie ja nasi Klienci - jak jest dobrze nie napisza pochwaly ale jak jest zle to wyleja wszystkie pomuje i jeszcze dodaja od siebie kilka słów nieprawdy.

Magdalena
@Eliza

To był oddział w Słupsku? Bo to profil firmy w tym mieście, dlatego pytam... Chyba, że profil tamtego oddziału też już zlikwidowany? PS czemu nie skorzystałaś z tej oferty przeprowadzki?

Eliza
@Magdalena

Nie, pracowalam w Koninie. Zmieniłam branże. Ale zawsze będę milo wspominać prace w Sun Way Travel. Trzymam kciuki za całą firmę.

Joanna

Z perspektywy osoby, która pracuje w tej firmie, obiektywnie stwierdzam, że biuro Sun Way Travel jest bardzo dobrym pracodawcą! W związku z sytuacją związaną z koronawirusem, uważam, że warunki pracy były i są bardzo dobre, zwłaszcza dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w tej branży (szkolenia wprowadzające, umowa o pracę, możliwość nadgodzin w wybranym czasie, wynagrodzenie, wyjazdy na study tour'y). Na szczególną uwagę zasługuje atmosfera i ludzie z innych oddziałów firmy, z centrali , z którymi mam przyjemność pracować oraz kadra zarządzająca. Zawsze są pomocni i chętni do współpracy. Wszystko odbywa się z szacunkiem i klasą. Przypuszczam, że osoby narzekające tu na firmę, to zazwyczaj byli pracownicy z kilkunasto- letnim stażem, którzy nie mogli nigdzie znaleźć pracy w biurze podróży lub młodzi ludzie, którzy chcą dużo, a robią mało, czyli zwyczajne miernoty i lenie, w myśl zasady : Czy się stoi czy się leży -to się należy! Sorry za dosadność w moim wpisie, ale czytać się nie da niektórych negatywnych opinii, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Osobiście sprzątałam (usunięte przez administratora) i brudy po niby "super pracownikach"! Szczerze polecam firmę Sun Way Travel, i życzę dalszego tak owocnego rozwoju! :)

Agnes
@Joanna

100% racji! Potwierdzam I polecam.

Sun Way Travel

Zatrudniamy kilkudziesięciu pracowników na różnych szczeblach w(usunięte przez administratora)biurach i nie jest możliwe, żeby właściciel firmy rozwiązywał osobiście każdy problem i podpisywał wszystkie umowy. Jest podział obowiązków i odpowiedzialności za poszczególne oddziały. Obecnie utworzyliśmy nowe stanowiska administracyjne, żeby usprawnić działanie kluczowych działów i komunikację wewnątrz firmy. Rozumiem, że pani jest osobą, która się zwolniła pracując nie dłużej niż rok i nie jest Pani zadowolona z rozliczenia się z firmą. Zapraszamy do kontaktu i wyjaśnienia wszystkich spraw, które firma jak i Pani uważa za niezałatwione.

Ciekawe Pani Ewo ile Pani kasy przytuliła kasy z firmy??? sumienie nie boli?

Czy Pan nie płacąc mi przez trzy miesiące nazywa przytuleniem kasy? Przez trzy miesiące uczciwie pracowałam. Dojeżdżałam 60km codziennie do pracy, płacąc za bilety i nie dostałam wynagrodzenia za cały okres próbny. Mam na wychowaniu syna a jestem samotna.. Tak się nie traktuje ludzi.(usunięte przez administratora)

Julia
@Sun Way Travel

Czy ta stanowiska nowe w administracji mają szanse dostać się osoby bez doświadczenia, na jakieś juniorskie pozycje?

@Julia

Pani Julio każdemu pracodawcy zależy na doświadczonych pracownikach, ale i ambitnych. Jeśli komuś brak doświadczenia, ale jest pracowity, szybko się uczy i jest zdeterminowany do bycia dobrym na swoim stanowisku to zawsze ma szanse. Dobrze napisany list motywacyjny i CV to klucz do sukcesu. Zapewniam że czytamy wszystkie przesyłane do nas aplikacje. Jeśli będzie prowadzona rekrutacja proszę próbować.

Maja
@Ewa

Pani Ewo, chce Pani napisać, ze przez 3 miesiące nie dostała Pani wynagrodzenia i przychodziła Pani do pracy? Dlaczego? W tej chwil ofert pracy jest bardzo dużo, naprawdę jest w czym wybierać, nie rozumiem więc takiego działania. No chyba, że motywacja była inna...

Karol
@Maja

Może ta Pani jeszcze napisze i wyjaśni swoje motywacje... Tymczasem, nadal nie wiem, jakie warunki zatrudnienia oferuje Sun Way. Ile wynosi wynagrodzenie (zasadnicze + premie)? Jak z możliwością ich wyrobienia? Czy można liczyć na szkolenie przygotowujące do pracy? Dużo ostatnio wpisów polecających firmę, jako pracodawcę. Czyżby znacząco poprawiły się warunki pracy? O relacje międzyludzkie nie pytam, bo to w równym stopniu zależy od postawy pracowników, co od pracodawcy i jego zarządzania.

Pracowałam w Sun Way Travel w oddziale w Słupsku ponad 2 lata. Z czystym sumieniem polecam pracodawcę oraz super team. W biurze panowała przyjazna atmosfera, z grafikiem nigdy nie było problemu. Pracodawca daje możliwość udziału w zagranicznych szkoleniach, które opłacał

Witam, Nie zgadzam się z opiniami poniższymi. Współpraca jest jak najbardziej bardzo dobra z Krzysztofem i innymi. Wszystko jest jasno i klarownie wyjaśniane. Dogadać się można z nimi w każdym temacie tylko trzeba też być w porządku pracownikiem a taki krótki okres zatrudnienia o czymś świadczy. Turystyka przeżywała bardzo ciężki okres, dopiero coś się dzieje i trzeba być wyrozumiałym i współpracować w trudnych czasach a nie oczekiwać cudów. Szacunek dla firmy że nikogo nie chcieli zwolnić tylko szukali alternatywnych rozwiązań. Polecam jako pracodawcę.

Pracownik 3

Witam, znam osoby ktore sie tu wypowiadaja i niestety w internecie jest łatwo kogos opluć. Szkoda ze byli pracownicy nie napisza dlaczego sa byłymi pracownikami... jak dla mnie te osoby powinny wyleciec z dyscyplinarka!!! Bo jeśli ktos kradnie, opuszcza stanowisko pracy, zamyka biura na caly dzień, (usunięte przez administratora) wyprowadza informacje z firmy to moje pytanie co to za pracownik? Zastanówcie sie czasem....

Rafał
@Pracownik 3

Jeżeli takie rzeczy dzieją się na firmie, to jak najbardziej trzeba szybko reagować. Problem dalej występuje w tej firmie czy zostało to wszystko rozwiązane?

@Rafał

Nie mamy żadnych problemów z płatnościami. Firma działa stabilnie, a wszystkie zobowiązania są regulowane.

Green

Chciałam zapytać o postać tajemniczego Krzysztofa, który kontaktuje się z potencjalnymi kandydatami do pracy, przedstawia się jedynie z imienia, nie podaje stanowiska jakie w firmie piastuje. Kim ten człowiek jest? O ile sama firma wydaje się być atrakcyjnym miejscem do pracy, o tyle sama ta tajemnicza postać podważa wiarygodność i wzbudziła moją czujność.

Izabela

Ponoć? Skąd masz te informacje wszystkie, byłaś tam zatrudniona? Bo trochę jakby nie bardzo interesują mnie plotki, chciałabym wiedzieć jak tam naprawdę sytuacja wygląda, bo poważnie się zastanawiam nad aplikowaniem tam, a głupio zrezygnować z powodu jakiś domniemywań..

@Green

Dziękuję za zainteresowanie naszą firmą. Również uważamy, że praca w biurze podróży Sun Way Travel jest atrakcyjna. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku. Każdego roku otrzymujemy nagrody od Touroperatorów dla najlepszych agentów. Oferujemy pracę w nowoczesnych biurach, możliwości rozwoju, udział w study turach, elastyczny grafik, atrakcyjne wynagrodzenie, w najlepszych biurach samochód służbowy. Podczas pandemii mocno walczyliśmy o utrzymanie wszystkich biur i ich pracowników. Jesteśmy firmą prężnie rozwijającą się i planujemy otwieranie nowych udziałów. Na czele Sun Way Travel stoi Pani Monika, ale w firmie pracuje wiele osób z szerokimi uprawnieniami. Krzysztof, Jolanta, Marzena, Joanna i wiele innych tworzą zespół i stale pracują nad usprawnieniem działania firmy. W razie wątpliwości można skontaktować się z nami przez stronę internetową lub umówić na rozmowę w biurze(usunięte przez administratora)

ola

ale jak to? przecież to obowiązek pracodawcy. ZUS ich nie ściga i nie straszy odsetkami?

Sun Way Travel

Na co dzień realizujemy wiele przelewów, a ewentualne opóźnienia nie były zamierzone. Dbamy o interes firmy i zależy nam na jak najlepszej pracy naszego zespołu. Dzięki temu możemy stworzyć coraz lepsze warunki pracy. Obecnie rozwijamy strukturę firmy, tak żeby bieżące sprawy oddziałów rozwiązywane były od ręki.

ola
@Sun Way Travel

Czy prawdą jest, że celowo nie wypłacacie Państwo pracownikom ZUSU?

tom

Przestrzegam przed firmą. Ogłoszenie wygląda atrakcyjnie, natomiast podczas rozmowy wychodzi, że stanowisko z ogłoszenia jest już nieaktualne i proponują niższe. Lokalizacja też jest pojęciem względnym. Jednym słowem jedna wielka manipulacja.

@tom

Dziękuje, za przesłanie opinii. Może zdarzyć się tak, że podczas rekrutacji niektóre stanowiska będą już obsadzone. Zwrócimy uwagę na to żeby na etapie zapraszania na rozmowę rekrutacyjną dokładnie informować kandydatów.

Przestrzegam przed tą firmą! Ogłaszają się masowo, że szukają ludzi do pracy. Na pierwszy rzut oka oferta wygląda atrakcyjnie. Odzywają się szybko po przesłaniu aplikacji i tu się okazuje, ze proponują coś innego niż w ogłoszeniu. Miejsce pracy, stanowisko, wynagrodzenie. Nic się nie zgadza. Człowiek, który prowadzi rozmowę przedstawia się tylko imieniem... Krzysztof. Bez podania nazwiska ani stanowiska jakie zajmuje. Strasznie to nie profesjonalne i naciągane.

@Ania

Ogłaszamy nabór pracowników do wielu naszych oddziałów stąd duża liczba ofert. Ogłoszenia o pracę są standardowe. Na rozmowie warunki mogą się różnić ponieważ dostosowane są do konkretnego biura i predyspozycji danego kandydata. Oferta wygląda atrakcyjnie i taką jest. Obecnie prowadzimy 16 biur w których pracownicy pracują od wielu lat. Niektórzy po przerwach chętnie do nas wracają, niektórzy odchodzą po krótkim czasie. Jest to kwestia bardzo indywidualna. Pewne jest to, że zależy nam na dobrych pracownikach, którym chcemy stworzyć jak najlepsze warunki.

Anonimoqo1

Szczerze mówiąc to wszelkie sprawy są załatwiane " od ręki" zwracając się do osoby odpowiedzialnej za konkretny temat więc dziwi mnie ta opinia. Decyzje podejmowane bardzo szybko a w tych czasach to bardzo ważne.

Anonim 6

A nam się z p. Krzysztofem dobrze pracuje ;-)

Anonim888
@Anonim 6

Witam, nam też. Wszystko sprawnie i na temat.

Firma jak najbardziej ok, jako sprzedawca masz duże pole manewru. Dobre miejsce do rozwoju w branży. Polecam

Nie polecam Sun Way Travel. Przepracowałem tam 3 mc. Nie placa na czas. Wyplaty opóźnione po 2 tygodnie i często ucięte. A tłumacza sie tym ze nie zarobiłeś na siebie. Kiedy prosisz o wyplate Nie odpisuje a na koniec umowy odpisuja ci "alleluja w koncu nie będę cie sluchac". Jeśli możecie omijajcie ta firmę jako pracodawcę.

Anonin
@Anonim

Szanowna Pani, W odpowiedzi na Pani zarzuty, przepracowala Pani 3 miesiace, bo umowa nie zostala przedluzona- też o czymś świadczy. Druga sprawa, jeśli ktos ma zajecie komornicze to nie dostaje całej pensji. Trzecia sprawa jak sie kogoś cytuje to trzeba robić to zgodnie z cytatem a nie zmieniac treść cytatu, bo inaczej to nie cytat.

Zostaw merytoryczną opinię o Sun Way Travel Monika Rogoża - Słupsk

• Jak się pracuje w Sun Way Travel Monika Rogoża?

Zobacz opinie na temat firmy Sun Way Travel Monika Rogoża tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sun Way Travel Monika Rogoża?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sun Way Travel Monika Rogoża