Opinie o Major Hotel w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Major Hotel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Major Hotel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Major Hotel w Kraków

Klient Nowy wpis

Najgorsze miejsce do pracy i spędzania czasu. Właściciel chamski i opryskliwy

Michał Nowy wpis

Hej, jakie trzeba mieć wykształcenie aby zacząć prace w firmie?

Bogna Nowy wpis

Taka cisza na forum czy to efekt dobrej pracy w hotelu?

toja Nowy wpis

Kontrahentom tego przybytku doradzam jako sposób płatności wybrać przedpłatę lub gotówkę .

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Major Hotel? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Mira

Niestety konkurencja wszelkimi sposobami próbuje zdyskredytować Major Hotel. Nie narzekam na swoją pracę ale ja ją lubię!!

Hotel Major

Hotel Major, przyjmuje każde merytoryczne uwagi, ze względu, że wpis jest fałszywy, żadna kontrol, a Hotel kontrolowany jest regularnie przez Sanepid nie wykazała nieprawidłowości i mamy duże grono zadowolonych klientów. Zmuszeni jesteśmy uznać wpis za naruszający nasze dobra, wynikający z nieuczciwej konkurencji lub zemsty i zgłaszamy sprawę na policję, aby bronić dobrego imienia naszych pracowników.

goście

Tragedia! szczególnie Dwie starsze Panie które słychać na , cały hotel manipulacja ludźmi, można się nasluchac jak traktują drugiego człowieka wychodząc, słyszałam z mężem, przy recepcji nie polecamy.

sertivo

Byłem w tym "hotelu" gościem. Potwierdzam tą opinię. Niestety o personelu kontaktującym się z klientami też nie mam dobrej opinii z wyjątkami może. Nie narzekałbym jednak na kuchnię. Jedzenie mi smakowało.

elisabeth

syf na kólkach ! nie polecam ! lepiej doplacic i miec spokojna glowa:)

Szczęśliwy

To opinia ludzi, którzy kiedyś okradali ten hotel i zostali zwolnieni i widać, pracowali na kuchni jak tak ładnie opisują swoją pracę, gdzie się nie przykładali, jak przyznają do "zdrowego żywienia" i są jeszcze z tego dumni, gdyby było tak źle, to Prezydent D dawno by zamknął ten hotel po tylu kontrolach ( tak zamiast na formum, pisze się do urzedu i jest kontrol, która wyjasnia, i weryfikuje czy to prawda, gdy jest to nieprawda, zostaje tylko pomawianie na forum, bo kto się przyzna, że okradł pracowdcę i został zwolniony i ma taki roszczeniowy stosunek do życia ) a opisanych podłych ludzi zamknął. CAŁE SZCZĘŚCIE, DWIE OSOBY, nie zepsują opinii temu dobremu hotelowi i zgranemu zespołowi, a jak chcą dyskutować to merytorycznie i konkretnie, a nie kto komu ukradł list i się cieszyć tym.

Zzzx

100% prawdy! Potwierdzam!!!

laweciarz

I zeby byla jasnosc, ten wulgaryzm powyzej tyczy sie tego matola ktory probuje oczernic szefa, poznalem osobiscie i zlego slowa nie powiem

catering

super jedzonko, najlepsza obsluga, pomocni ludzie

kelnerka

wypłacają na czas, super ekipa na restauracji

lisa

polecam w wszystkim hotel,obsługe

nie jest źle, polecam

Jest tak samo. Nikomu nie polecam tego miejsca.

gość

od sierpnia są nowi właściciele - zobaczymy jak będzie...

gość

o to, że właściciel jest zwykłym prostakiem, który nie ma zwyczaju wypłacać wynagrodzenia na czas. Potrafi zostawić pracowników na święta ( np. Bożego Narodzenia - mimo, że pensja powinna być płacona 10-go!!!!!)bez pieniędzy. Ale jak ktoś jest mu winny choćby 5,00 to potrafi robić awanturę na cały hotel. Miesiącami zalega z uregulowaniem wynagrodzeń. Od dłuższego czasu ścigają go komornicy!!!! Taki "milioner" z długami. Tak to jest,jak się prymityw i oszust w jednej osobie bierze za interesy. TRZYMAJCIE SIĘ OD TEGO HOTELU Z DALEKA!!!!!

xfactor

no ja ciągle widze wystawiane co jakis okres nabór na pracowników i co najlepsze nie ne jednego tylko cały staff od kuchni po pokojowe to cos musi byc tam nie tak . a co do kasy to nie zabardzo płaca gdyz byłem na rozmowie i nie przystali no maoje warunki a nie były wcale takie wygórowane wiec o co tam chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Major Hotel - Kraków

Major Hotel
1.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Gdyńska 6
    31-323 Kraków
  • NIP: 9452180695 KRS: 0000520213

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042