Major Hotel

Kraków

Opinie o Major Hotel

Hotel Major

Hotel Major, przyjmuje każde merytoryczne uwagi, ze względu, że wpis jest fałszywy, żadna kontrol, a Hotel kontrolowany jest regularnie przez Sanepid nie wykazała nieprawidłowości i mamy duże grono zadowolonych klientów. Zmuszeni jesteśmy uznać wpis za naruszający nasze dobra, wynikający z nieuczciwej konkurencji lub zemsty i zgłaszamy sprawę na policję, aby bronić dobrego imienia naszych pracowników.

goście

Tragedia! szczególnie Dwie starsze Panie które słychać na , cały hotel manipulacja ludźmi, można się nasluchac jak traktują drugiego człowieka wychodząc, słyszałam z mężem, przy recepcji nie polecamy.

sertivo

Byłem w tym "hotelu" gościem. Potwierdzam tą opinię. Niestety o personelu kontaktującym się z klientami też nie mam dobrej opinii z wyjątkami może. Nie narzekałbym jednak na kuchnię. Jedzenie mi smakowało.

elisabeth

syf na kólkach ! nie polecam ! lepiej doplacic i miec spokojna glowa:)

Szczęśliwy

To opinia ludzi, którzy kiedyś okradali ten hotel i zostali zwolnieni i widać, pracowali na kuchni jak tak ładnie opisują swoją pracę, gdzie się nie przykładali, jak przyznają do "zdrowego żywienia" i są jeszcze z tego dumni, gdyby było tak źle, to Prezydent D dawno by zamknął ten hotel po tylu kontrolach ( tak zamiast na formum, pisze się do urzedu i jest kontrol, która wyjasnia, i weryfikuje czy to prawda, gdy jest to nieprawda, zostaje tylko pomawianie na forum, bo kto się przyzna, że okradł pracowdcę i został zwolniony i ma taki roszczeniowy stosunek do życia ) a opisanych podłych ludzi zamknął. CAŁE SZCZĘŚCIE, DWIE OSOBY, nie zepsują opinii temu dobremu hotelowi i zgranemu zespołowi, a jak chcą dyskutować to merytorycznie i konkretnie, a nie kto komu ukradł list i się cieszyć tym.

Zzzx

100% prawdy! Potwierdzam!!!

laweciarz

I zeby byla jasnosc, ten wulgaryzm powyzej tyczy sie tego matola ktory probuje oczernic szefa, poznalem osobiscie i zlego slowa nie powiem

catering

super jedzonko, najlepsza obsluga, pomocni ludzie

kelnerka

wypłacają na czas, super ekipa na restauracji

lisa

polecam w wszystkim hotel,obsługe

nie jest źle, polecam

Gość

Jest tak samo. Nikomu nie polecam tego miejsca.

gość

od sierpnia są nowi właściciele - zobaczymy jak będzie...

gość

o to, że właściciel jest zwykłym prostakiem, który nie ma zwyczaju wypłacać wynagrodzenia na czas. Potrafi zostawić pracowników na święta ( np. Bożego Narodzenia - mimo, że pensja powinna być płacona 10-go!!!!!)bez pieniędzy. Ale jak ktoś jest mu winny choćby 5,00 to potrafi robić awanturę na cały hotel. Miesiącami zalega z uregulowaniem wynagrodzeń. Od dłuższego czasu ścigają go komornicy!!!! Taki "milioner" z długami. Tak to jest,jak się prymityw i oszust w jednej osobie bierze za interesy. TRZYMAJCIE SIĘ OD TEGO HOTELU Z DALEKA!!!!!

xfactor

no ja ciągle widze wystawiane co jakis okres nabór na pracowników i co najlepsze nie ne jednego tylko cały staff od kuchni po pokojowe to cos musi byc tam nie tak . a co do kasy to nie zabardzo płaca gdyz byłem na rozmowie i nie przystali no maoje warunki a nie były wcale takie wygórowane wiec o co tam chodzi?

pytający

Jeśli jest tam tak super to czemu od ok 1,5 roku idą na okrągło ogłoszenia o nabór nowego personelu? Nie wydaje mi się żeby wszyscy pracownicy byli żli. tylko może z szefostwem coś nie domaga _

Zostaw opinię o Major Hotel - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Major Hotel