Opinie o Perfekt Krzysztof Banach w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Perfekt Krzysztof Banach. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Perfekt Krzysztof Banach o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfekt Krzysztof Banach w Szczecin

Nikola Nowy wpis

Wszytko od lat działa jak trzeba

Magda Nowy wpis

Czy firma przechodzi teraz kryzys przez covida?

Pracujacy Nowy wpis

Idealnych firm nie ma i wszędzie zdarzają się okresy lepsze ni gorsze. generalnie nie można narzekać.

Ostrzegam potencjalnych pracownikow Nowy wpis

Popieram szczera prawda i dalej będą naciagac pod nową nazwą.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Perfekt Krzysztof Banach spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
@

Może dwa lata temu nie było problemu z kasą teraz są. A i ZUSu nie odprowadzają za pracowników szkoda gadać oszuści.

pracownik on

pracowałem w dziale handlowym było ok.

pracowałem bywało różnie , ale bez tragedi.

przedstawiciel

Byłem przedstawicielem w tej firmie i dobrze wspominam ten czas. Większość pracowników i atmosfera w porządku. Jako przedstawiciel robisz co chcesz.

x

To już się zmieniło i wcale nie jest tak miło i sympatycznie . (usunięte przez administratora)

Mex

Z jednej strony kasa z lekkim opóźnieniem (parę-paręnaście dni), ale z drugiej fajnie się pracuje., nie ma takiej dziadowskiej atmosfery jak w dużych firmach, gdzie wszyscy sprawdzają i rozliczają z każdych 5 minut. Generalnie polecam, ale fakt, że kasa bywa z poślizgiem.

też pracowałem, było ok. Praca nie była ciężka, fajna atmosfera a problemów finansowych nie pamiętam..

Pracownica

Pracowałam w tej firmie w dziale handlowym, było ok.

pracownik on

pracowałem nie jest wcale tak źle

Lew

Jestes pracownik a nie wiesz?

Gdzie aktualnie znajduje się siedziba firmy ?

Praca jest ok. Prawda jest to że wypłaty nie są wypłacane w terminie tylko trzeba się o nie upomniec, a jak już są to w ratach płacone. Żenada.

Do Belunia - jak można pisać ze w tej firmie nic złego się nie dzieje to absurd . Prawda jest taka ze nie płacą wynagrodzeń odzyskanie własnych pieniędzy to jakiś koszmar.

Nie polecam pracy w tej firmie. Od ubiegłego roku stracili płynność finansową i nie płacą wynagrodzeń na czas, a byłym pracownikom zalegają z wypłatami za kilka miesięcy i nie zamierzają wypłacić pieniędzy. Wiem, że już kilka osób podało ich do Sądu Pracy. Trzeba się prosić przez dłuższy czas o własne pieniądze. NIE LICZĄ SIĘ Z PRACOWNIKAMI, a bony na święta to max 50 zł... żenada jednym słowem. Jak ktoś lubi jak się go oszukuje to firma idealna dla niego.

Belunia

Nie ma przed czym ostrzegac bo nic złego się tam nie dzieje. Pracowałam dłuższy czas i bardzo dobrze wspominam wszystkich. Wypłata zawsze na czas. Pozdrawiam.

Wydaje mi się że nie będzie przesadą jak na forum ostrzegę wszystkich przed tymi oszustami. Nie płacą zobowiązań na czas albo w ogóle i unikają odpowiedzialności. I proszę GOWORK aby nie usuwało tego wpisu bo inaczej cel tego portalu mija się z oczekiwaniami ludzi którzy z niego korzystają.

Zostaw merytoryczną opinię o Perfekt Krzysztof Banach - Szczecin

• Jak się pracuje w Perfekt Krzysztof Banach?

Zobacz opinie na temat firmy Perfekt Krzysztof Banach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Perfekt Krzysztof Banach
  • ul. Anhellego 20