Maria Nowy wpis
Klient

Firma wyjęta rodem z PRL-u- nic nie załatwisz. Pani Marzena nigdy nic nie wie a jak wie to i tak powie, że pierwsze słyszy- koszmar. Realizacje z ich udziałem to jakieś nieporozumienie, remonty bez nadzoru - bez pojęcia, bez konsultacji, samowolka na szeroką skalę. Właściciele mieszkań traktowani jak niepełnosprawni umysłowo, jak najdalej od tej firmy!

Tymon Nowy wpis

Jest jakiś powód, że przestaliście zaglądać na to forum?

Dominik Nowy wpis

Na miejscu też przyuczają zawodu, podszkalają?

ZDEGUSTOWANA

Jestem zdegustowana poziomem zarzadzania jak rowniez sposobem prowadzenia ksiegowosci /kompletnie niejasny/. Sposob prowadzenia zebran jak i protokolu z tychze zebran b.kiepski. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

XYZ Nowy wpis
@ZDEGUSTOWANA

w pelni sie zgadzam. Nic tylko uciekac.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agnieszka

@WETERAN regulamin zabrania podawania nazwisk osób, które pracują w firmach, o których dyskutujemy. Jest to związane z ochroną danych osobowych. Jeżeli we wpisie pojawiają się takie informacje, może być on usunięty przez administratora serwisu. W przypadku wątpliwości, zachęcam do zapoznania się z obowiązującymi nas zasadami: https://www.gowork.pl/regulamin Ponadto wysuwasz zarzuty pod adresem konkretnej osoby na forum publicznym. Czy masz dowody, które potwierdzają to, co napisałeś?

Agnieszka

Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie Bom 7 Sp. z o.o.? Wszyscy wiemy, że przyjazna atmosfera w pracy jest bardzo ważna - jak ta kwestia wygląda w tej firmie?

Zrozpaczona

Tragedia. Wysyłam potwierdzenia zapłaty, które nie widnieją w zestawieniu. Bede wnioskować o zmianę zarządcy. Tragedia i pomyłka.

Dom

Nastroje w firmie BOM-7 fatalne, bo od 3 lat straty (złe wyniki finansowe). Wspólnoty uciekają - rezygnują z ich usług.

Pigwa

Nie polecam. Firma matki Ireny i córki Joanny. Prezes Z. Bubień to marionetka kobiet tam rządzących. Obsługa fatalna, kierownictwo bezszczelne. Dopuszczają do mobingu pomiędzy pracownikami. Główno dowodzące w szykanie to Agata Krawczyk i Elżbieta Kot. Nie grzeszą kultura te panie.

petent
@Pigwa

Za to Ty nie grzeszysz znajomością ortografii. Pisze się bezczelne i głównodowodzące. Opinia dość zjadliwa. Ja osobiście nie mam takich odczuć. Zawsze jestem obsłużona szybko i miło, z pełnym profesjonalizmem ze strony osób tam pracujących. Może w Twoim przypadku warto poważniej potraktować zasadę "jak Kuba Bogu - tak Bóg Kubie"?

Zszokowany
@Pigwa

Z przykrością trzeba stwierdzić że Pigwa ma rację. Panie są naburmuszone, niemiłe albo usiłują przekrzyczeć. Pewnie dlatego ze jak pisze Dom złe wyniki finansowe. Firma działa niezgodnie z obowiązującymi ustawami. A stwierdzenie ze są firmą prywatną i żadne terminy i przepisy ich nie obowiązują rzuca o ścianę. Współczuć należy jedynie członkom. Wspólnot których pieniędzmi taka firma zawiaduje.

Adam
@Pigwa

Pigwa to jedna z bylych pracownic, pracowla w bom 5 lat i oprocz tego, ze skonczyla studia kosztem obowiazkow sluzbowych nic dobrego do spolki nie wniosla, teraz z zemsty, niewiadomo za co i do kogo oczernia wszystkich. Moze wreszcie zrozum, ze chamstwem nic nie zdobedziesz, zajmij sie domem, mezem i dziecmi, to dobra rada. A licencje na zarzadzanie to dzieki komu zdobylas? Rozany domek jeszcze sie na tobie nie poznal..?

Krzys
@Adam

Nerwowo tu. Zapewne te złe wyniki finansowe Bomu, maja tu kluczowe znaczenie.

Romek
@Adam

Niestety ja tez tam pracowałem i nie polecam. Panie do uczy sobie skaczą by tylko pani B się przypodobać. Klimat w firmie daleki od poprawnego.

Masz newsy z firmy Bom 7 Sp. z o.o.? Czekamy na aktualne informacje, dodaj swoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Bom-7 Sp. z o.o. - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bom-7 Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.