SOTOR - Usługi Pogrzebowe

Opinie o SOTOR - Usługi Pogrzebowe

Weronika Nowy wpis

Szkoda, że nie ma żadnych opinii pracowników, ale widać że opinie klientów są jak najbardziej na plus. Mąż szuka pracy jako kierowca. Widziałam, że jest to pełny etat i umowa o pracę, a jakie wynagrodzenie? Można liczyć chociaż na 3500 netto?

Marcin Nowy wpis
@Weronika

Byłem na rozmowie u nich już na dzień dobry uświadomiłem sobie że to było nie potrzebne aplikowanie do nich do pracy ...Oni samo nie wiedzą kogo szukają tak na prawdę. Najlepiej żeby był mlody i miał doświadczenie 20 letnie przy dźwiganiu trumien z zwłokami A między czasie pracował jako grabarz na cmentarzu kopidoły ...A najlepiej model by im reprezentował firmę na czasopiśmie jakiejś gazety ...

@Marcin

No, ale to mówią otwarcie o tych wymaganiach czy jak? Czy chociaż za sporą ilość obowiązków oferowali dobrą pensję? I jak tu jest z godzinami pracy, mówili coś? Często ma się dyżury pod telefonem albo pracuje się nocami?

Jak długo czekaliście na odzew z SOTOR - Usługi Pogrzebowe? Oddzwaniają zawsze?

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla firmy pogrzebowej ,,SOTOR" za okazane wsparcie ,życzliwość i zrozumienie.Dziękujemy za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu naszej najukochańszej Mamusi i Babci.Z całego serca polecamy usługi Waszej firmy. Pogrążona w smutku rodzina Wąsickich

Teresa

Polecasz jako klient czy jako pracownik? Bo jeśli ta druga osoba to z chęcią się dowiem co i jak. Wszyscy tu mają umowy na stałe jak popracują dłuższy czas? Jest coś takiego jak dyżur telefoniczny?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie SOTOR - Usługi Pogrzebowe? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Alina Ł.

Bardzo dziękuję zakładowi pogrzebowemu SOTOR ,za przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojej Mamy.Dziękuje za profesjonalizm, takt i kulturę osobistą pracowników.

Elżbieta

8 listopada 2021r.odbył się pogrzeb mojego Taty.W tym trudnym czasie dla nas emocje były ogromne.Podczas załatwiania pogrzebu firma wykazała się pełnym profesjonalizmem i pomocą.Żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi.Za szacunek i kompetencje ze strony firmy SOTOR dziękuję.

Elżbieta
@Elżbieta

Przepraszam 8 października był pogrzeb.

Tomasz Dobroszewski

Pragnę podziękować wszystkim pracownikom firmy Sotor biorącym udział w pomocy przy organizacji pogrzebu . W tym trudnym czasie dla nas wszystkich firma wykazała się pełnym profesjonalizmem i pomocą w pomocy przy załatwieniu wszystkich spraw . Firmę polecam i raz jeszcze dziękuję. Tomasz Dobroszewski.

Aleksandra

Profesjonalizm, empatia i właściwi Ludzie na właściwym miejscu. Żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Zamówiony wieniec i organizacja Pogrzebu Siostry Krystyny 22.04.2022.na najwyższym poziomie. Dziękuję.

Borys

Z pewnością jest dobrze więc nie ma chętnej osoby która zostawiłaby na forum swoją opinię?

BStuda

Ogromny szacunek i profesjonalizm w przygotowaniu pogrzebu w dniu 26 stycznia 2019 roku. Bardzo polecam usługi Zakładu Pogrzebowego SOTOR w Toruniu. Lubię atmosferę w SOTOR - Usługi Pogrzebowe za: Szacunek i duży profesjonalizm w organizacji pogrzebu.

Roman

Być może jest to sporadyczny przypadek. Pamiętaj, że sytuacje mogą być różne, więc w przypadku tego użytkownika wszystko mogło być wykonane, tak jak to napisał. Zastanawia mnie, czy trudno jest dostać się do pracy w tej firmie?

Natalia

@Prawdajest1, pracujesz w firmie SOTOR? Możesz powiedzieć czy firma oferuje umowę o pracę, czy umowę zlecenie? Jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń, premii? Twój komentarz jest pozytywny ale nie mówi zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o pracodawcy. Jakie zalety możesz wymienić tego pracodawcy? Zachęcam również inne osoby o wyrażenie swojej opinii na temat warunków pracy i zatrudnienia w firmie SOTOR.

Natalia

Widzę, że na forum jest sporo opinii na temat SOTOR ze strony klientów. Jednak dobrze by było gdyby ktoś również zechciał się podzielić opinią jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o pracę w firmie SOTOR. Jak zmieniła się sytuacja firmy w ostatnim czasie? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia? Zachęcam do dzielenia się informacjami.

Natalia

@anonymous Rozumiem, że negatywnie oceniasz wynagrodzenie w firmie SOTOR - Usługi Pogrzebowe, ale może istnieją jakieś dodatki pozapłacowe w firmie? Czy ta firma obecnie potrzebuje pracowników? Jak oceniasz z perspektywy czasu pracę w tej firmie, czy możesz tę pracę polecić osobom niezwiązanym z branżą?

Krzysztof

Miałem okazję korzystać z usług firmy Sotor w trudnych chwilach i wiem, że jeśli przyjdzie mi pochować bliską osobę to udam się właśnie pod ten adres. Oskarżanie firmy z taką tradycją o brak profesjonalizmu pachnie nieczystymi zagrywkami konkurentów, którym współczuję braku taktu.

Joanna

Bardzo polecam, bardzo uprzejma obsługa, poziom usług na bardzo wysokim poziomie, porównywałam ceny w innych zakładach i tu było najtaniej! nie wiem kto pisze te komentarze chyba konkurencja!

Przez przypadek dodałem +1 bo myslalem ze mozna tutaj przeczytac inny komentarz. Nie podzielam tak negatywnych opinii.mam pozytywne doswiadczenia z ta firma.

rozczarowany

Parodia kupiłem pomnik zamontowania z wadą nie fachowo z ubytkami wada w widocznych miejscach pomnik wygląda jak z odzysku pomniki montuja z ekspozycji które nie kiedy stoją po kilka lat gdyż przyszedłem zareklamować stanowczo powiedzieli że ich to nie obchodzi zamontowania kasę wzięli i mają gdzieś klienta żadnych reklamacji nie uwzględniają (usunięte przez administratora) 3tyś wydałem a mam bubel

Zostaw merytoryczną opinię o SOTOR - Usługi Pogrzebowe - Toruń

• Jak się pracuje w SOTOR - Usługi Pogrzebowe?

Zobacz opinie na temat firmy SOTOR - Usługi Pogrzebowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOTOR - Usługi Pogrzebowe?

SOTOR - Usługi Pogrzebowe