SOTOR - Usługi Pogrzebowe

Toruń

Opinie o SOTOR - Usługi Pogrzebowe

anonymous

Czychaja tylko zeby zabrac cialo do dwojej kostnicy a pozniej moga robic z klientem co chca. Bylem tydzien przed zgonem tescia i zapytalem o wstepna wycene, i jakis wredny babsztyl mnie wysmial ze nie bedzie ze mna rozmawiac na ten temat...

Beata

Firma bardzo profesjonalna i na poziomie. Podejscie do klienta tez profesjonalne w końcu mają z tego pieniadze. Niestety cena calego pogrzebu jest bardzo wysoka nawet po rezygnacji praktycznie ze wszystkiego

ja

Najlepszy zakład w TORUNIU, ale z zazdrości ze nie macie tego co Bartek piszecie jakieś tam głupotki ale niestety zazdrość tak ma,pozdro dla buców.

Andrzej

Tak jest wtedy, kiedy młody gówniarz otrzymuje coś w prezencie. Odziedziczył firmę po ojcu i teraz udaje właściciela. Kilka dnie temu widziałem jak pracownik tej firmy podjechał pod cmentarz około godz. 12,30 , firmowym karawanem, oklejonym " Sotor - Usługi Kamieniarskie" w krótkich spodenkach.... żenada. Tak właśnie tam się traktuje klientów. Niby chcą uchodzić za poważną firmę, a z ludzi robią sobie kpiny.

niezadowolona

niezadowolona jestem przede wszystkim z ceny jaką ostatecznie musiałam zapłacić. Było bardzo drogo. Okazało się że 7 miesięcy po pogrzebie taty musieliśmy załatwic pogrzeb mamy i tym razem poszliśmy do innej firmy, wybraliśmy mniej więcej to samo i wyszło 1300 zł taniej. Bardzo droga firma

Marzena

Do klienta tak tez sie zgadzam ta pani czyli prawdopodobnie żona właściciela strasznie arogancka i mało profesjonalna z brakiem wiedzy łącznie.

Klient

Małżonka właściciela też nie grzeszy kulturą osobistą

Jan

Profesjonalizm budował dawny szef firmy, ojciec obecnego, Pan Krzysztof Sobczak Syn niestety ani profesjonalizmem, ani kulturą osobistą nie dorasta ojcu do pięt. Po prostu po śmierci ojca odziedziczył firmę. A jaki szef, tacy pracownicy. To nie jest już tamta firma co kiedyś i nowe biura niczego tu nie zmienią. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa, oto motto tej firmy.

Krzysztof

Miałem okazję korzystać z usług firmy Sotor w trudnych chwilach i wiem, że jeśli przyjdzie mi pochować bliską osobę to udam się właśnie pod ten adres. Oskarżanie firmy z taką tradycją o brak profesjonalizmu pachnie nieczystymi zagrywkami konkurentów, którym współczuję braku taktu.

Joanna

Bardzo polecam, bardzo uprzejma obsługa, poziom usług na bardzo wysokim poziomie, porównywałam ceny w innych zakładach i tu było najtaniej! nie wiem kto pisze te komentarze chyba konkurencja!

niezadowolona

Szkoda słów na obsługę... z pogrzebu robią sobie cyrk (śmiechy, miny, żałosne gesty nawet w stronę księdza...), kasy zdzierają jak za nie wiadomo co, podczas załatwiania pogrzebu osoba, która z nami rozmawiała bardzo nie przyjemna... w oddali z korytarza słychać kłótnie pracowników, bluźnierstwa itp.... trochę szacunku ludzie...

Miki

Ja też nie polecam... Obsługa na żałosnym poziomie, po za tym Prezes Narkoman jak i cała reszta tej firmy. Tylko kasa sie liczy człowieka mają gdzieś... Zamiast zatrudnić osoby na poziomie to woli inwestować w samochody i nowe biura, a pracownikom dać grosze.. Ale w tym biznesie liczy się co innego niż flota samochodów na pokaz.. A utrzymanie kosztuje, więc na pracownikach wtedy trzeba zaoszczędzić...

ja

Przez przypadek dodałem +1 bo myslalem ze mozna tutaj przeczytac inny komentarz. Nie podzielam tak negatywnych opinii.mam pozytywne doswiadczenia z ta firma.

Beznadzieja

Nie polecam!!! Usługi pogrzebowe na tragicznym poziomie. Pracownicy w czasie mszy za tatę tak głośno sie śmiali i przeklinali ze było słychać w kościele. Nie wiem skąd oni ich wzięli. Wiencevto kolejna porażka, nie warte nawet połowy tej ceny. Kiedy chcieliśmy o tym porozmawiać po pogrzebie to stali sie bardzo wredni. Nigdy więcej tam nikogo nie pochowam

rozczarowany

Parodia kupiłem pomnik zamontowania z wadą nie fachowo z ubytkami wada w widocznych miejscach pomnik wygląda jak z odzysku pomniki montuja z ekspozycji które nie kiedy stoją po kilka lat gdyż przyszedłem zareklamować stanowczo powiedzieli że ich to nie obchodzi zamontowania kasę wzięli i mają gdzieś klienta żadnych reklamacji nie uwzględniają trzeba od razu iść na drogę sądową inaczej nic się nie nie da dziadostwo stanowczo odradzam) 3tyś wydałem a mam bubel

Zostaw opinię o SOTOR - Usługi Pogrzebowe - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOTOR - Usługi Pogrzebowe