Advers Foto Piotr Chyb

Stąporków

Opinie o Advers Foto Piotr Chyb

Monika i Paweł

Kilka tygodni temu odebraliśmy albumy i zdjęcia w formie elektronicznej z naszego wesela. Mało tego, że my jesteśmy oczarowani, to wszyscy, którym te albumy pokazujemy są zachwyceni! Wyszło pięknie :) Bardzo przyjemny człowiek, wesoły, umie rozbawić sztywne towarzystwo tak, aby zdjęcia były oryginalne, a przy tym jak widać zna się na swojej pracy :)

Monika

Na naszym weselu Piotr pracował wraz ze swoim Asystentem p. Łukaszem z racji liczby gości (240 osób). Po prostu rewelacja, materiał piękny, a zaangażowanie (mimo panującego wówczas upału....) niesamowite. Zarówno my jak i goście jesteśmy zachwyceni sposobem organizacji pracy, jak i relacjami fotograf - uczestnicy przyjęcia, co najlepiej widać chociażby po zdjęciach grupowych :) Gdybym miała wybrać raz jeszcze fotografa na ten dzień - wybór już oczywisty, gdybym miała polecić - również serdecznie polecam Adversfoto Piotr Chyb.

Magda&Tomek

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Piotrowi za piękne zdjęcia i świetną sesję jaką wykonał podczas komunii, chrzcin oraz plenerku. Super fotograf, pełen profesjonalizm jak również bardzo dobry kontakt. Mamy przepiękną pamiątkę w postaci cudnych albumów. Naprawdę bardzo dobra robota. Polecamy gorąco. Na pewno jeszcze skorzystamy z usług Piotra bo warto. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Marta

Wspominam Piotra bardzo dobrze. Przed nami jeszcze plener, a okazji w życiu będzie wiele... Kontakt z fotografem 24h/24h dodatkowo nie tylko telefonicznie, ale też przez fb. Na wiadomości odpowiada bardzo sprawnie, na miejscu pojawia się prawie co do minuty a zdjęcia...hmmm - bajka!!! Jeden człowiek ma w sobie energii za stu, a i stres spowodowany okolicznością znika w minutę ;] Polecam :)

Monika & Michał

Termin na nasz Ślub byl już zarezerwowany, więc skorzystaliśmy z mozliwosci zrobienia przez Pana Piotra samej sesji plenerowej. Piękna sesja, pięknie wykorzystany czas :)

Magdalena Końskie

Dziękujemy za piękną pamiątkę I Komunii Swiętej całej grupy jak i sesję indywidualną. Pięknie :) Niech to pozostanie opinią :)

Kate

Od A do Z bardzo pozytywnie. Ślubnie - Polecam :)

Maggie

100 dniówka ZSE Kielce - zadowoleni w 200% !!!

Gosia

Kasiu... obawiam się że nie jesteś jedyną. My również zostaliśmy w ten sam sposób potraktowani. Nie będę opisywała sytuacji, ponieważ w zasadzie była analogiczna. Gość w środę przed ślubem zapewnia nas że będzie na nim obecny, po czym kontakt całkowicie zerwany. Na całe szczęście pomógł nam kamerzysta, który polecił nam innego fotografa, który tak naprawdę jakimś cudem chyba uratował nam ten dzień. Żenada - to tak jednym słowem. Pseudo fotograf - zdecydowanie odradzam

Damianix

Super Fotograf , Najlepszy!!! :*

Angelika

Studniówka Grand Hotel Kielce Kopernik - jest moc a energii tyle, że można by nią zasilić spore miasto :)

margell

wszystko na plus - ogarnięty fachowiec, miły, konkretny człowiek

Monika Szymon

Jesteśmy zachwyceni, a album odjął nam mowę :) Polecamy :)

Ola G.

a na hejty do Chybcia kilka sekund - żenada :)

.vision

współpraca na płaszczyźnie film -> fotografia wzorcowo i w pełni profesjonalnie.

Gosha

Ten człowiek ... to ma w oku moc :) i po co pisać więcej .

...styl

Komercyjnie (odzieżówka pod foldery, praca z modelkami). Podejście z humorem ale konkretne, rzeczowe, doradztwo,czy inpiracje pomysłami zawsze, mila atmosfera a o efektach pisać nie ma potrzeby - wystarczy obejrzeć.

Kasia i Enok

Zapracowany, ale wciąż pełen zapału człowiek, który zawsze znajdzie doskonały środek na to, ażeby finalny materiał był dopracowany dokładniej niźli wcześniejsze ustalenia. Co do powyższego wpisu - my mieliśmy pięknie udekorowaną swiatełkami salę w czym pomogli znajomi Piotra. Zadowolona jestem, czekam na plener w chłodnej już nieco Norwegii, zatem - niech moc będzie z nami :) Polecam obiektywnie i z czystym sumieniem :)

Magda & Pawel

Pieronsko pozytywnie nastawiony do zycia i swojej pracy czlowiek :) pomagal i sluzyl pomoca nawet w sprawach czysto organizacyjnych przyjecia z racji naszego pobytu w UK za co goraco dziekujemy. P.S. nie straszna mu ulewa i woda w potoku gorskim o temp chyba 4 stopni :D Jestesmy bardzo zadowoleni a nengatywy coz.. potyczki i w sporcie sie zdarzaja wsrod mistrzow :) wygodniej oceniac siedzac za monitorem niz pracowac dla czesto i trudniejszych klientow. Panie Piotrze DZiEKUJEMY!!!!

Isia

Ja również nie polecam tego fotografa. Brak kontaktu, nie odbiera telefonów i nie odpowiada na wiadomości. Zupełny brak profesjonalizmu. Na zdjęcia z wesela czeka się rok.

Kasia

Witam , chciałabym opisać nie koniecznie miła sytuację dla mnie acz mogę kogoś ustrzec przed NIE profesjonalnym fotografem jakim jest Piotr Chyb . W maju tego roku brałam ślub i wiadomo że rozglądałam się za fotografem , dostałam z polecenia namiary na właśnie tego pana. Zadzwoniłam umówiliśmy się na konkretny dzień, podpisaliśmy umowę warto zaznaczyć że Piotr Chyb dostał 500 zł zaliczki. Tydzień przed ślubem kontakt był już utrudniony, dzwoniąc kilka razy żeby omówić szczegóły odebrał dopiero za którymś razem prosząc żebym adres dokładny kosmetyczki do której miał ze mną jechać i resztę wytycznych wysłać mu na maila a on będzie wiedział gdzie przyjechać i zadzwoni jeszcze dokładnie się dogadać w piątek przed dzień wesela . Zrobiłam jak prosił. I od tamtej pory zero odzewu, zero kontaktu jak kamień w wodę w dzień wesela nie odbierał telefonu, później nie było już w ogóle żadnego sygnału na umowie podał tylko swoje imię i nazwisko bez adresu także nie było możliwości pojechać do niego . Możecie sobie tylko wyobrazić jak czuliśmy się w najważniejszy dla nas dzień z tak dodatkowa porcją stresu, szukaniem na ostatnią chwilę 2 godziny przed weselem zastępstwa tym bardziej że na naszym miał być tylko fotograf bez kamery . Udało nam się załatwić zastępczego fotografa z olbrzymim szczęściem. Także Piotr Chyb nie dał żadnego znaku życia mimo że była próba kontaktu wielokrotnie. We wtorek łaskawie dopiero odebrał telefon tłumacząc się jakimś rzekomym wypadkiem na quadzie i utrata telefonu i kontaktów. Tak tłumaczył się dorosły facet mając na umowie nasz numer telefonu i kontakt do znajomych na portalach społecznościowych. Nie pofatygował się nawet żeby zadzwonić i sprostować sytuację. Finał jest taki że miał zwrócić pieniądze z zaliczki razy 2 czyli 1000zl pomijając to jak się zachował, przyjęliśmy przeprosiny i czekaliśmy na zwrot naszej gotówki. Wesele było 28.maja do tej pory nie widać przelewu , zero kontaktu z pseudo fotografem, odrzuca połączenia, nie odpisuje .

Zostaw opinię o Advers Foto Piotr Chyb - Stąporków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Advers Foto Piotr Chyb