LIS Polska Sp. z o.o.

Opinie o LIS Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil.

Jesteśmy otwarci na opinie pracowników, jak i kandydatów biorących udział w rekrutacji do naszej firmy. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności.

Informujemy, że jako firma zdecydowanie przeciwdziałamy wszelkim formom obraźliwych komentarzy i naruszeń dóbr osobistych naszych pracowników.

Wszelkie komentarze uznane za obraźliwe, naruszające prywatność, lub w inny sposób niezgodne z zasadami etyki i regulaminem serwisu będą na bieżąco usuwane.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Was kwestiach czy też w przypadku pytań z Waszej strony, jesteśmy dla Was dostępni bezpośrednio lub też poprzez adres e-mail: praca@lis.lesaffre.com

@Trochę dziwe

Dzień dobry; dziękujemy za komentarz. Mobbing jest bardzo poważnym zarzutem, a jego zjawisko jest absolutnie niedopuszczalne w naszej firmie. Nie o wszystkich sprawach możemy rozmawiać tu na forum, a przy tak poważnych zarzutach bardzo łatwo o pomówienia, dlatego chcemy zbadać i wyjaśnić sytuację. W tym celu prosimy o bezpośredni kontakt z Kierownikiem HR lub Managerem Firmy lub w przypadku chęci zachowania anonimowości o przesłanie dokładnego opisu co się wydarzyło na adres praca@lis.lesaffre.com Odnośnie usuwania niewygodnych komentarzy przypominamy jeszcze raz że na bieżąco usuwane są jedynie „ komentarze uznane za obraźliwe, naruszające prywatność, lub w inny sposób niezgodne z zasadami etyki i regulaminem serwisu”.

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika LIS Polska Sp. z o.o.

Pracownik firmy - Firma

25.01.2024 01:01

Czym zajmuje się Państwa firma?

LIS Polska Sp. z o.o.ikona wywiad

Działalność naszej firmy, zatrudniającej na dzień dzisiejszy 120 pracowników, koncentruje się w głównej mierze na świadczeniu usług osuszania rozpyłowego oraz bębnowego składników spożywczych oraz żywności dla niemowląt, dla klientów zewnętrznych oraz wewnętrznych w ramach grupy kapitałowej.

Gdzie zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa?

LIS Polska Sp. z o.o.ikona wywiad

LIS Polska ma swoją siedzibę w Legnicy i jest częścią - istniejącej od 1853 roku, posiadającej 63 zakłady produkcyjne i obecnej w 180 państwach na 5 kontynentach - francuskiej grupy Lesaffre, czyli światowego lidera w zakresie przetwórstwa drożdży piekarskich oraz dodatków piekarniczych.

Jak wyglądały początki LIS Polska?

LIS Polska Sp. z o.o.ikona wywiad

Firma powstała w 2000 roku jako spółka-córka marki LIS Francja, w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie klientów na usługę osuszania rozpyłowego. Głównym powodem umiejscowienia firmy w Legnicy były kwestie logistyczne.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

LIS Polska Sp. z o.o.ikona wywiad

Możemy powiedzieć, że - jako grupa Lesaffre - jesteśmy światowym liderem w zakresie przetwórstwa drożdży oraz dodatków piekarniczych, natomiast jako zakład LIS Polska możemy określać się jednym z najpoważniejszych graczy na rynku światowym w zakresie osuszania rozpyłowego produktów.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

LIS Polska Sp. z o.o.ikona wywiad

Firma jest przedsiębiorstwem produkcyjnym, naturalnie więc jej serce stanowią pracownicy związani bezpośrednio z produkcją, wspierani przez działy pośrednie (do których należą m.in. utrzymanie ruchu; dział jakości; laboratorium; magazyn i logistyka) oraz działy administracyjne. Z uwagi na to, że zapotrzebowanie na nasze usługi utrzymuje się w każdym miesiącu na stałym poziomie, nie zatrudniamy pracowników sezonowych. 100% kadry zatrudnione jest na umowę o pracę bezpośrednio przez naszą firmę.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2024 roku?

LIS Polska Sp. z o.o.ikona wywiad

Nasz docelowy stan zatrudnienia będzie kształtował się pod koniec 2024 roku na poziomie około 130 pracowników. W ciągu roku zatrudnimy więc prawdopodobnie około 10 dodatkowych osób, głównie na stanowiskach operatora wieży.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

LIS Polska Sp. z o.o.ikona wywiad

Proces rekrutacyjny różni się w zależności od stanowiska, którego dotyczy. W przypadku stanowisk produkcyjnych, rekrutacja jest dwuetapowa – pierwszym etapem jest spotkanie z pracownikiem działu HR, podczas którego, oprócz rozmowy o doświadczeniu zawodowym kandydata, omawiane są wszystkie kwestie organizacyjne związane z daną ofertą pracy. Drugi etap powiązany jest bezpośrednio z wizytą kandydata na hali produkcyjnej i obserwacją przyszłego stanowiska pracy. Natomiast w przypadku stanowisk pośrednio produkcyjnych oraz administracyjnych, rekrutacja najczęściej jest jednoetapowa. Jeśli zapraszamy kandydata do nas, już na pierwszej rozmowie obecny jest zarówno jego potencjalny przyszły przełożony, jak i pracownik działu HR.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

LIS Polska Sp. z o.o.ikona wywiad

W pierwszym dniu pracy nowo zatrudnionej osoby, zawsze odbywa się kilka obligatoryjnych szkoleń oraz spotkań (m.in. szkolenie BHP, szkolenie z zakresu bezpieczeństwa żywności, spotkanie z przedstawicielem działu HR). Dalszy proces wdrożenia uzależniony jest od stanowiska pracy, na którym jest zatrudniony nowy pracownik.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

LIS Polska Sp. z o.o.ikona wywiad

Jako firma działamy głównie na podstawie procedury szkoleniowej oraz ustalanego corocznie planu szkoleń dla poszczególnych działów. W zależności od specyfiki stanowiska, organizujemy szkolenia merytoryczne (związane z potrzebą nabycia określonej wiedzy i umiejętności, często poświadczonej certyfikatem), językowe oraz dotyczące kompetencji miękkich (te ostatnie powiązane są z rozwojem wskazanych umiejętności interpersonalnych).

Jak weryfikujecie Państwo satysfakcję pracowników?

LIS Polska Sp. z o.o.ikona wywiad

Co dwa/trzy lata organizowane są, przy wsparciu firmy zewnętrznej, anonimowe badania ankietowe związane z satysfakcją oraz motywacją pracowników. Na podstawie analizy wyników ankiet, podejmujemy systemowo kroki zmierzające do poprawy obszarów wymagających dalszego rozwoju. Niezależnie od badań, w każdym momencie jesteśmy otwarci na rozmowę i informacje zwrotne płynące od naszych pracowników.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

LIS Polska Sp. z o.o.ikona wywiad

LIS Polska to firma, która stale rozwija się pod różnymi względami, aby pozostać bardzo konkurencyjnym graczem na rynku. W ubiegłym roku mieliśmy przyjemność otworzyć nową suszarnię TOUR z technologią najnowszej generacji, która dała nam nowe możliwości produkcyjne i zwiększyła naszą wydajność. W 2024 roku z kolei rozpoczęliśmy remonty części budynków na terenie zakładu i procesy unowocześnienia niektórych ze stosowanych technologii.

Robert Nowy wpis

Witam Czy do firmy można dojechać komunikacją miejską? Chciałbym się zatrudnić, ale na chwilę obecną nie posiadam auta. Pozdrawiam

Można Nowy wpis
@Robert

Autobus MPK linia nr 2 tam jeździ.

Bidak

Średnia płaca a w Polsce wynosi niecałe 8k brutto. Tutaj na start dostajemy niecałe 5k brutto. Więc przestańcie opowiadać głupoty ze w tej firmie się dobrze zarabia. Zarabia się nędzne pieniądze dlatego się robi minimum i nikomu nie zależy żeby się starać bo 3 poziom jest tylko dla wybrańców

Maria Nowy wpis
@Bidak

Dzień dobry. o którym stanowisku Pan teraz pisze stwierdzając te 5,000 zł brutto? Wcześniej jak patrzyliśmy z chłopakiem na oferty to została nawet niedawno dodana na produkcję gdzie wprost wpisano 7,300 zł brutto. Może to nie jest to przytoczone 8,000 zł brutto ale odbiega od tej pierwszej kwoty

Nikt Nowy wpis
@Maria

Wystarczy poczytać w ogłoszeniu - podstawa 4920; jak dodasz to co wymienione to średnio mówią że wyjdzie tyle co czytałaś "średnio miesięczne wynagrodzenie w wysokości 7300 zł. brutto (wyliczone na podstawie wynagrodzenia zasadniczego w wysokości 4920 zł. brutto, dodatków za pracę w niedzielę oraz pracę w nocy, a także premii realnie wypłacanych w okresie ostatnich 12 miesięcy),"

Cześć, na stronie nie widziałem teraz żadnych ofert pracy ale jest ta cała spontaniczna aplikacja. Możecie mi napisać po jakim mniej więcej czasie jest jakiś odzew? czy gdy nie uda mi się dostać też zostanę o tym poinformowany?

Dzień dobry. Informacje na temat odrzucenia danej kandydatury przekazujemy wyłącznie osobom które miały okazje uczestniczyć u nas w rozmowie rekrutacyjnej. Kontakt ze strony firmy pojawia się w momencie zgodności Pani / Pana profilu zawodowego z wymaganiami stanowiska na które aktualnie prowadzimy rekrutację.

Praca na produkcji jest ciężka i bardzo monotonna. Stoisz sam na pakowni i ściągasz worki do 25kg. Oprócz tego mycie i dezynfekcja instalacji i to zależy od Wieży bo na jednej mycie będzie co 5 dni a na innej nawet codziennie. (usunięte przez administratora) w zimie na dole instalacji zimno a w lecie grubo ponad 30 stopni i wilgotność 100%. Praktycznie wszystkie weekendy i święta pracujące jak grafik niekorzystnie wypadnie i brak życia rodzinnego. Jednym słowem taka wegetacja. Na wakacje pojedziesz wtedy kiedy Ci pracodawca narzuci czyli na postoju między 25 lipca a 8 sierpnia. Praca w ruchu ciągłym to praktycznie nic nie da się zaplanować na przyszłość. System pracy to 5x I zmiana, 5x II zmiana, 5x III zmiana i potem tydzień dodatków i to zależy ile dni do przepracowania masz to tyle dodatków na kwartał dostaniesz, może być od 5 dni nawet do 9 dni. Ludzie na produkcji też różni. Jeden udaje twojego kolegę a potem strzela na Ciebie z ucha, są też spoko osoby.(usunięte przez administratora) Wynagrodzenie podstawa 4900 brutto też szału nie robi bo żeby godnie zarobić to musisz pracować w weekendy i święta bo tylko Boże Narodzenie jest wolne. Gdybym odliczył nocki i weekendy i święta to bym zarobił z 3700 na rękę a tak to zależnie od grafiku wyciągam około 4500-5300 netto z premią. Wypłata jest też zależna od tego na którą wieżę trafisz bo na W5 i W6 mają specjalne wyższe stawki (usunięte przez administratora) W grudniu z 13-pensją wyciągam 6000-6500 netto. Jest też premia absencyjna 600 zł brutto miesięcznie ale ze względu na specyfikę pracy i dźwiganie do 25 kg większości osób zaczynają wysiadać kręgosłupy i ręce więc ciężko ją uzyskać. Są też premię na Wigilię do 1000 zł brutto i 13-pensja. Nie ma za to wczasów pod gruszą bo zabrali i rozbili na 12 miesięcy do wypłaty(usunięte przez administratora)W tym roku była mizerna podwyżka bo tylko 3%. Mam porównanie bo wcześniej pracowałem na strefie i tam z sobotą i niedzielą i nadgodzinami wyciągałem nawet 6000 netto i miałem przynajmniej wybór czy chcę więcej zarobić czy mieć wolny weekend a tu nie ma tego komfortu. Dlatego nie wierzcie jak ktoś wam mówi, że na strefie jest taka straszna ch…a. Podsumowując jest to ciężka praca można by powiedzieć w warunkach szkodliwych, w zapyleniu i najlepiej jak nie masz rodziny i dzieci bo nigdy cię nie zobaczą na weekend w domu no może raz na pół roku jak tak zmiany wypadną, że weekend będziesz miał wolny ale wtedy dużo mniej zarobisz. Dla wytrwałych fizycznie i(usunięte przez administratora) polecam pracę w Lis tylko co będzie z nami po latach? Może wylądujemy na wózkach ale kto by tam się przejmował tym co będzie za 20-30 lat prawda??? Ja pracuję bo nie mam innego wyboru bo rodzina na utrzymaniu ale już rozglądam się za czym lżejszym i jak tylko coś trafię to uciekam z tąd jak najdalej.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Drobne prace remontowe - umowa zlec. (17.07 - 04.08) 25 zł. w firmie LIS Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Czemu we Francji tygodniowy czas pracy jest 35h a u nas 40h ? Rozumiem że w Polsce ogólnie jest taki czas pracy ale zakład może wprowadzić swoje przepisy i obniżyć. Tu co druga osoba ma problemy z kręgosłupem a tak to mielibyśmy czas żeby odpocząć i się zregenerować i na pewno mniej osób brało by L4 . Bo nie ma co się (usunięte przez administratora) praca jest ciężka i odbija się to na kręgosłupie

Dziękujemy za komentarz; w przypadku pytań operacyjnych związanych z funkcjonowaniem naszej firmy prosimy o bezpośredni kontakt z Managerem Zakładu lub Kierownikiem HR. W miarę możliwości postaramy się odpowiedzieć : - )

Pracujecie na trzy zmiany, oprócz tego w weekendy i święta? Która zmiana pracuje w weekendy? Kiedy odpoczywacie i co z czasem dla siebie i rodziny.?

@Kandydat

Dzień dobry W przypadku pracowników bezpośrednio produkcyjnych obowiązuje system pracy w ruchu ciągłym (3 zmianowym 6-14; 14-22; 22-6) obejmujący także niedziele oraz święta.

To zastępstwo na BHP już zostało zapewnione? Kolega we wpisach o nim wspominał a ja już na stronie oferty nie widzę, żadnej tak ogólnie. Mimo tych ostatnich komentarzy nie macie rotacji? a od stycznia na jakie stanowiska można się spodziewać przyjęć? będzie jakiś dział powiększany?

EnderTheGreat

Rotacja w firmie jest jak na polskie realia bardzo mala bo pracodawca oferuje naprawde dobre warunki, choc jak to w kazdej firmie, sa tematy ktore nadal wymagaja poprawy. Umowy na zastepstwo na 1.5 roku wynikaja z tego ze jedna z zatrudnionych kobiet idzie na urlop macierzynski.

@EnderTheGreat

Czyli zawsze praktykowana jest umowa o zastępstwo w takiej sytuacjach? Jeśli tak to co zazwyczaj dzieje się później z osoba, która na niej pracowała? czy udaje się znaleźć dla niej miejsce na innym stanowisku? zostaje w firmie?

Za

No niestety jak osoba wraca z macierzyńskiego to umowa poprostu wygasa ale pracownik który się zatrudnia to jest tego świadomy

@Za

Czyli w tym przypadku nie ma szans na zatrzymanie się w firmie? a jak często przy tym tworzone są nowe miejsca pracy? który dział najbardziej teraz się rozwija?

Mery

Już do teraz wszystkie zmiany odnośnie warunków zatrudnienia takich jak finanse czy tez inne dodatki zostały wprowadzone? Przed nowym rokiem już była wzmianka o likwidacji jakiegoś dodatku. Jeśli już nic nie będzie podlegało zmianie to czy może ktoś jasno zaktualizować te warunki by każdy kandydat mógł wstępnie wiedzieć co i jak?

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil.

Trochę dziwe

Niby tak dbacie o pracowników a przykłady mobbingu zamiatacie pod dywan i usuwacie niewygodne komentarze. Ile było już afer w firmie i czy ktoś poniósł za to jakąkolwiek karę? Na szczęście pozostają jeszcze opinie Google tam nie możecie przynajmniej ich usuwać. I wy mówicie o szacunku do pracownika? To chyba żyjemy w dwóch różnych rzeczywistościach.

@Trochę dziwe

Porównanie

Widzę, że kilka osób próbuje tu porównywać pracę w firmie to pracy na strefie. Ale, żeby obiektywnie porównać wynagrodzenia to trzeba by wziąć pod uwagę „gołą” podstawę wynagrodzenia bez dodatków za pracę w nocy i weekendy i innych dodatków. I wtedy widać, że u nas w Lisie szału nie ma. Wcześniej pracowałem na strefie i mogę co nieco obiektywnie napisać, że gdyby nie te dodatki do wynagrodzenia w Lisie właśnie za pracę w weekendy i nocki to było by podobnie jak na strefie. Tylko trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy warto poświęcać życie rodzinne i wolne weekendy żeby zarobić trochę więcej bo trzeba pamiętać, że tego straconego czasu nikt już nam nigdy nie zwróci. Na pewno na strefie jest lżejsza praca, nie trzeba dźwigać worków po 25kg i wdychać szkodliwą chemię i przynajmniej weekendy są wolne. Dlatego zależy kto co lubi - czy lepiej zarobić mniej i mieć więcej czasu dla rodziny czy zarobić więcej i żyć tylko pracą. Każdy niech sam o tym zadecyduje.

Bardzo

Tak, szczególnie te 30 zł brutto wrzucone w podstawę robi robotę.

@Bardzo

30 zł wrzucone w podstawę? O co z nimi chodzi? skąd się wzięła taka właśnie kwota? to są jakieś u was ustalane dodatki czy o co chodzi? pierwszy raz widzę w takiej liczbie, więc dopytuje

MK

Zlikwidowali jeden z dodatków a jego wysokosc dodali do wynagrodzenia zasadniczego (podstawy)

Bieda

Trzeba szukać nowej pracy. Bo za takie pieniądze w ciężkich warunkach wysokie temperatury pylica to się nie opłaca. Tu prawie każdy pracownik ma problemy z kręgosłupem zarobki kiedyś może były trochę lepsze teraz ostry spadek Wszyscy na strefę gadają ale tam naprawdę jest praca dużo lżejsza. Dodatki do wypłaty są lepsze możliwość dorobienia po godzinach kiedy pasuje ludziom. Po dniówce człowiek nie jest tak odjechany jak tu.

100% prawda
@Bieda

Dokładnie wszyscy gadają na strefę a tak naprawdę to w tej firmie wcale nie jest lepiej (usunięte przez administratora)Praca w tragicznych warunkach w lecie gorąco w zimie zimno a ty musisz myć instalację i truć się chemią. Dźwiganie worków 25 kg dla niektórych to szczyt ich możliwości ale większość ma już problemy z kręgosłupem a co będzie na stare lata. Wynagrodzenie też szału nie robi bo gdyby odliczyć prawie wszystkie pracujące niedzielę i święta i nocki to takie pieniądze zarobi się w każdej innej firmie na strefie. (usunięte przez administratora)

Anty
@100% prawda

Jak jest lepiej na strefie, czemu nie zwolnisz się i nie pójdziesz na strefe ? Nikt cie tutaj na sile nie trzyma ani nie bedzie blagal zebys zostal. Zreszta nie kojarze kogokolwiek ktory by sie zwolnil, poszedl na strefe i byl z tego powodu zadowolony. Proponuje wziac sie w garsc albo cos zmienic w zyciu jak jest komus zle zamiast wylewac zale na anonimowym forum

@Anty

Z tego co widzę to ludzie przychodzą ze strefy do LIS-a ????

Pani

Miła i bardzo ładna Pani. Widać że ma ogromne doświadczenie pomoże zachować dobre warunki pracy

Proszę wytłumaczyć (usunięte przez administratora)na czym polega jej praca bo na produkcji mamy już jej dosyć i magazynierzy chyba już też , chodzenie i mówienie do pracowników że się jest rozczarowanym bo nie ma się do czego przyczepić jest bardzo słabe. Praca chyba nie polega na tym żeby na siłę szukać aby się o coś przyczepić

Patrzyłem przez moment na oferty na stronie i widzę tylko jedna gdzie w tytule jest napisane, że to zastępstwo za koordynatora ds. BHP na okres 18 miesięcy. A co potem? Często tak się tu zdarza ze się raczej zastępuje? Jakie późniejsze stanowisko może być zaoferowane?

Tragedia

Coraz gorzej się w tej firmie dzieje, wymyślają teraz jakieś idiotyczne plany mycia jeszcze niech nam dadzą krokomierze czy przypadkiem nie robimy za dużo niepotrzebnych kroków... nie długo będziemy ze stoperem chodzić na przerwę albo kamery zamontują do kasków. Niech się kierownictwo w końcu ogarnie bo jak tak dalej będzie to ludzie zaczną się zwalniać bo będzie gorzej niż na strefie

@Tragedia

Plany mycia? A co z nich wynika? ja jeszcze nie w temacie albo kontekstu nie podłapałem. Chyba, że chodzi o ten punkt z oferty z kiedyś „okresowe czyszczenie oraz dezynfekcja instalacji”? ale to już długo wisi jak tak patrzę. I co do tych kroków to nie odpowiadałoby akurat ludziom, żeby mniej chodzić?

O czym mowa?

Nasze szkolenia to bzdura. Wszystko ustawione. Ile razy były wykonywane testy na zapylenie? Z chłopakami czujniki do karmelu wsadzali... I co? I wszystko w normie....

Te szkolenia na wózki to jakieś nieporozumienie... Szkolenie praktyczne trwa około 5-10min na wózku którym jeżdżą magazynierzy więc kiedy mamy się nauczyć jeździć jak my ich w pracy nie używamy? Na pewno są osoby które nigdy takim wózkiem nie jeździły więc jakim cudem mają zdać egzamin ? (usunięte przez administratora) zresztą większość operatorów wież używa wózków na które nie są potrzebne uprawnienia

A to macie obowiązek zrobić to szkolenie? Każdy musi? Zaraz po zatrudnieniu każą czy jak to wygląda? Dlaczego szkolenie trwa tak krótko? :/ Przez tyle minut macie się nauczyć jeździć wózkiem i potem zdać egzamin? :O

Żeby jeździć wózkiem elektrycznym paleciakiem musisz mieć uprawnienia na te normalne wózki takie są przepisy bo chyba nie chciałbyś odstawiać ciężkich palet ręcznym wózkiem?

Uczestnik kursu

Z tego co widzę firma ktora szkolila ma ocenę 5 i ponad 200 opinii na gogle wiec nie sadze zeby nie wiedzieli jak przygotowac uczestnikow i ludzie na egzaminie oblewali, nie ma co na razie robic zametu - zobaczymy jak pojdzie egzamin. A uprawnienia sa nam potrzebne abysmy mogli jezdzic elektrycznym paleciakiem.

@Uczestnik kursu

Też tam robiłem kurs na muzealnej i jest spoko uważam a że jeździć umiałem to praktyki nie potrzebowałem tylko teorii z materiałów trzeba się nauczyć poprostu ;)

Żeby jeździć wózkiem wysokiego podnoszenia musisz mieć ale na te co używa większość operatorów nie trzeba bo są to wózki unoszącego do 30cm

W kanał

Trochę ludzi posypalo się ... Jest tak świeżo. Może w końcu "alfy i omegi" zaczną pracować zamiast pajacować. Problemem w tej firmie jest swoboda w całej okazałości ... Jedni pilnują stołka drudzy na tym jadą... Reszta zajmuje zdanie lecz kiedy trzeba się wypowiedzieć... Brak odwagi. Nie wiem po co cyrk przyjechał do miasta kiedy kabaret jest na okrągło przez 8h dzień w dzień. Stanowczo za dużo czasu wolnego i głupie pomysły mają niektórzy

Co do wypowiadania pewnych rzeczy, które zostało zasugerowane to z kim tak właściwie można w firmie gadać jeśli już? Do kogo zgłaszać się z problemem? Do tego ten wspomniany czas wolny, do czego to odniesienie?

asdf

No i jaki ma być tego dalszy planowany efekt? Piszecie o tych dość dynamicznym zmianach i po prostu teraz to ciekawi mnie dalsza perspektywa całej firmy. czego można się spodziewać w najbliższym czasie? Jest cos planowane od nowego roku?

Wszystkie pomieszczenia w zakładzie powinny mieć klimatyzację, w takie dni jak teraz ciężko jest wytrzymać np na magazynach przy składaniu kartonów czy nawet na stołówce aż się czasami słabo robi o tych temperatur

PRL w XXIw.

Chyba żartujesz. To co jest "klimatyzacja" na wszystkich wieżach jest tylko dla produktu który pakujemy. Reszta jest nieważna. Natomiast jakość chłodzenia zostawię bez odpowiedzi. Oczekujemy super warunków mając jeden klucz do rozkręcania podzespołów wież... Ciśnienie wody, które nadal nie wyrabia a także wentylacja wyciągów.... Zejdź na ziemię i pracuj bo jeszcze w kanał pójdziesz

W LIS Polska Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Project Manager. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Manager już jest zatrudniony więc oferta jest nieaktualna a Clément robi dobre wrażenie wśród pracowników

Rekrutacja na to stanowisko jest prowadzona przez firmę informatyczną LiS Polska z Łodzi; nie LIS Polska z Legnicy, To dwie różne firmy

Kornelia

Co wpływa na to, że robione jest to wspomniane dobre wrażenie wśród osób zatrudnionych? I czy macie może jakieś porady dla osób bez doświadczenia? jakie są szanse aby móc się dostać przy takich warunkach? Jakich ewentualnych szkoleń można oczekiwać, występują tylko te wdrażające?

Zostaw merytoryczną opinię o LIS Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w LIS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LIS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIS Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LIS Polska Sp. z o.o.