Skawa Zakład Wielobranżowy Tadeusz Piela

Opinie o Skawa Zakład Wielobranżowy Tadeusz Piela

Małgorzata

Polecam w 100 %

Jkh

Nie polecam tej firmy daleko im do doskonałości dużo muszą się jeszcze nauczyć!

Kris

Godna polecenia

Stefan

Wiarygodna firma Polecam,

Piotr

PAINTBALL ZATOR: Polecam firme ZWSKAWA jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi. Super obsługa wszystko na czas.Catering bardzo dobre prażone. Fajna zabawa i nie zapomniana dawka adrenaliny. SUPER SUPER SUPER

Sławek

SUPER FIRMA W 100% PROFESJONALNA OD A DO Z,POLECAM

alex

Firma porażka NIE POLECAM

pola

Witam nie polecam tej firmy porażka. Zdjęcia jak i cała strona internetowa to lipa niema żadnego zaplecza.

Paweł

(usunięte przez administratora) Nie Polecam nie dajcie się nabrać.

nika

Nie polecam (usunięte przez administratora) ,daleko im do usług które oferują.Porażka

NEMO

POSZUKUJĘ GŁĘBSZEJ OPINII NA TEMAT TEJ FIRMY CHCIAŁEM JEJ ZAPODAĆ POWAŻNE ZLECENIE OCZEKUJE INFO. NA TYM FORUM PILNE POZDRAWIAM NEMO..

pl

Nie dajcie sie nabrac tej firmie transport w tej firmie to wielka porazka.Ogladnijcie strone a potem faktyczne zdjecia to jest kpina ze oferuja to czego nie ma.

Zostaw opinię o Skawa Zakład Wielobranżowy Tadeusz Piela - Zator

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skawa Zakład Wielobranżowy Tadeusz Piela