Guguła Roman RGK - MEBLE

Chrząstowice

Opinie o Guguła Roman RGK - MEBLE

"zadowolony "

Nie polecam. Problemów nie bylo tylko w czasie zamawiania mebli ( na wymiar kuchennych) po miesiącu opóźnienia i nastempnych dwóch tygodniach montażu okazało się że tu jest szpada tam jest dziura blat jest źle przyciety np: przy piekarniku ,gdy powiedziałam że ma być to usunięte Panowie stwierdzili ze niedasie. Oczywiście w momencie gdy stwierdziłam że nie chce takich mebli na wymiar i ze maja je zabrać wtedy wszyski 90 procent można było bez problemu usunąć. Oczywiście wszystkie elementy dodatkowe które kupiliśmy jak na przykład dwie przedłużki, włącznik do Led były wybrane z wyższej lepszej półki (ocZywiście kupował je Pan Roman) przestały działać poprawnie po dwóch miesiacach. Nie polecam szkoda nerwow i kasy. Meble lepszej jakoscie można na wymiar kupić w np w Ikei i bez problow , nerwów

Zuzanna

Pracujesz w Guguła Roman RGK - MEBLE? Chętnie dowiemy się więcej o pracy na Twoim stanowisku. Jak oceniasz firmę jako pracodawcę?

welon

z tego co wiem to można również skorzystać z takiej usługi, ale trzeba przy okazji chyba najpierw o to zapytać

kolo

Mimo złej opini ja polecam meble z firmy rgk meble bardzo solidna robota i termin dotrzymany .Myśle że złośliwi i niezadowoleni klienci trafiają się wszędzie i nie zawsze wynika to ze złego wykonania zlecenia.Pisze to z własnego doświadczenia bo sam mam firmę budowlaną.RGK Brawo

klient

zamawiając meble w firmie Rgk , nawet przez myśl nam nie przeszło że w ty miejscu będziemy musieli wystawić negatywny komentarz. Niestety bardzo zawiedliśmy się na tej firmie, to że P. Roman nie dotrzymuje terminu to jest NIC, chociaz jak komus zalezy na czasie to naprawdę nie polecamy. Źle zmontował nam "szafę" ( po przesunięciu drzwi góra się ładnie schodziła ale niestety dół już nie)po wielu telefonach i prośbach aby przyjechał i naprawił oraz obietnicach że będzie, niestety nie doczekaliśmy się na P.Romana. a z drobnych szczegółów to np zamiast drążka w szafie są półki , a łóżko też nie posiada wcześniej ustalonego elementu dekoracyjnego. dużo by jeszcze pisać. jeśli ktoś jednak po naszym wpisie podejmie ryzyko i zamówi meble w tej firmie to niech zwróci uwagę czy ma idealnie równe ściany i podłogi bo ów pan nie maskuje ewentualnie powstałych szpar.w całej tej naszej współpracy nie mamy zastrzeżeń do stołu i krzeseł (pomimo że czekaliśmy na nie bardzo długo) ale jak się okazuje nie są one robione przez firmę Rgk a tylko przez nią przywożone na miejsce do klienta. no cóż współpraca z tą firmą zapowiadała się dobrze ale niestety p. roman umie chyba tylko pięknie mówić i obiecywać bo śmiem twierdzić że na stolarce to zbyt dobrze to się nie zna. podsumowując jeśli ktoś ceni sobie spokój i dobrze wykonaną pracę niech szuka innej firmy.

klient 1

Dziekuje firmie Rgk Meble za kolejne , zadawlajace w 100% meble.Rada dopracujcie terminy a bedziecie bezkonkurencyjni,polecam

Kaśka - zadowolona klientka

Po raz kolejny jestem zadowolona z mebli wykonanych przez Firmę RGK Meble. Tym razem zamówiłam szafę, która tak jak wcześniejsze meble została zrobiona bardzo starannie i solidnie. Rekomenduję Firmę wszystkim, którzy cenią precyzję, dbałość o szczegóły, jakość oraz profesjonalne podejście do klienta. Zamówienie i montaż wykonane w terminie w miłej i życzliwiej atmosferze. Polecam i dziękuję.

?

Zgadzam sie z opinią klienta z rusocic , wykonane meble sa zgodne z poprzedzającym projektem , solidne .Bardzo miła obsługa w sklepie gdzie uzyskaliśmy odpowiedz na kazde pytanie oraz udzielono nam pomocy w aranzacji mebli , które wykonał profesjonalny projektant z którym współpracuja , dla mnie rewelacja jeżeli ktoś nie do końca wie czego chce ,polecam i pozdrawiam RGK MEBLE

klient-rusocice

Meble bardzo solidne ,mały problem z terminem realizacji ale warto było czekac bo efekt koncowy był fantastyczny,gorąco polecam.

Zostaw opinię o Guguła Roman RGK - MEBLE - Chrząstowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Guguła Roman RGK - MEBLE