Opinie o Natura Piekarnia Zbigniew Piskorski w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Natura Piekarnia Zbigniew Piskorski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Natura Piekarnia Zbigniew Piskorski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Poznań

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Natura Piekarnia Zbigniew Piskorski w Poznań

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Klient

Będąc w ETC w piekarni Natura w godzinach popołudniowo-wieczornych ( 18- 18.30)na świeże pieczywo np. Bułki nie ma co liczyć. Nie ma ani jednej sztuki, wszystko posprzątane, pani ekspedientka stoi za lada i czeka, aż stuknie 21, aby punktualnie zamknąć rolety, a do końca zamknięcia jeszcze 2;5-3h. Skandal !!! Nie jest to sytuacja jednorazowa, jestem w ETC minimum 2-3 x w tygodniu.

Reni

Nie polecam pracy na sklepach Avenida i PKP wredne małpy tam pracują. To jest jak (usunięte przez administratora) dwa gangi, które ze sobą walczą, ale jak przyjdzie ktoś nowy to że sobą współpracują i zrobią wszystko żeby go wyeliminować. Bardzo miła praca na Ogrodach pozdrawiam Natalię. ????

Czy firma Natura Piekarnia Zbigniew Piskorski w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

józefina
Klient

Kupiłam wspaniałe rogale marcińskie. polecam

PKP TUNEL
@Reni

Nie zgadzam się z tą opinią , proszę nie dokonywać zemsty na nas za to , że Pani nie dopasowała się do systemu pracy i do wysokiego tępa pracy jaki jest na sklepie PKP i AVENIDA. Dziękujemy i pozdrawiamy !

@PKP TUNEL

A co konkretnie oznacza całe to wysokie tępo, że ta Pani nie dała rady się dopasować? Faktycznie warunki są tak trudne?

@PKP TUNEL

Nie prowokuj!!!, żebym napisała tutaj jakie są warunki pracy i standardy sanitarne na Twoim sklepie, nie mówiąc o zastraszaniu pracownic i opowiadaniu na głos, że Ktoś z byłych pracowników miał żółte papiery bo miał depresję. Żenada.

@Reni

Sądząc po Pani stylu wypowiedzi i agresji można zrozumieć dlaczego tam Pani nie chcieli … Kupuje tam codziennie i nie mam żadnych zastrzeżeń pieczywo dobre , obsługa również. Polecam bardzo.

@Klient

Tak, napewno to jest wypowiedź klienta klient o godz. 23 tylko czeka żeby napisać pozytywną opinie o piekarni ha, ha, ha. Ja też mogę napisać że jestem klientem. Cieszę się że tak się stało że już tam nie pracuję bo mam teraz super pracę w której mnie szanują. Pozdrawiam.

Marek
@Reni

Wspomniałaś o braku pomocy ze strony pracujących tam ekspedientek i braku koleżeńskiej atmosfery. Nie wyobrażam sobie na dłuższą metę pracy w takich warunkach. Myślisz, że każdą nową osobę na tych sklepach może czekać coś podobnego? Żona się rozgląda za pracą, ale nie wiem, czy Avenida i PKP to dobry adres. Dostałaś nawet odpowiedź, że nie dostosowałaś się do panującego tam systemu pracy i wysokiego tępa. Szkoda, że pisząca to pracownica nie napisała więcej o tym systemie pracy i wysokim tępie. O co jej z tym chodziło, co za tempo i organizacja pracy jest tam?

Reni Nowy wpis
@Marek

Witam. Tępa to jest kierowniczka tego sklepu Rzeczywiście tempo pracy jest duże ze względu na lokalizację wiadomo, że każdy śpieszy się na dworcu ale myślę, że świetnie sobie radziłam biorąc pod uwagę, że uczysz się sama bo szkolenia nie ma. Na początku myślałam,że atmosfera jest super ale to tylko pozory w rzeczywistości kierowniczka i niektóre dziewczyny z Avenidy knują intrygi i zajmują się pisaniem sms-ów i przekazywaniem plotek. Jest to żenujące bo po osobie na kierowniczym stanowisku oczekuję się kultury i taktu. Nie mogę ujawniać więcej szczegółów a pozatym zamknęłam ten epizod w moim zyciu. Pozdrawiam.

Aga Nowy wpis

Sama prawda

Anonim Nowy wpis
@Reni

Przepraszam , ale jak można o kims napisać ze jest tepy widac na jakim poziomie jest Pani kultura osobista ….

Reni Nowy wpis

Jak chcecie pisać ze mną nauczcie się najpierw języka polskiego

@Pytanie

Jakie szkolenia? Stajesz za lada i pracujesz nie ma żadnego szkolenia szybki kurs przetrwania albo się nadajesz albo nie każdy coś Ci pokaże i tyle albo załapiesz albo dowidzenia

@Felicja

Nie ma nawet jakiegoś zapoznania się z asortymentem i kasą fiskalną?

@Renata

Jak się sama zapoznasz i zapytasz , na kasie wspolpracownice pokażą ci co gdzie i pierwszego dnia stoisz na kasie, jak Ci brakuje w kasie płacisz. To samo z krojeniem chleba krajalnica uczysz się w trakcie obsługi, wypiekanie po kilku dniach, też bez żadnego szkolenia

@Felicja

Jezu to takie żenujące musi być. Tzn., chodzi mi o osoby, którym właśnie coś nie wychodzi, przecież klient to może mieć niezły ubaw patrząc na to. Te kasy fiskalne to jeszcze ten stary typ czy coś nowszego mają?

@Renata

Witam. Kasy są dotykowe, w sprzęt ta firma inwestuje nowoczesne maszyny do produkcji itd. Jeśli chodzi o pracę na sklepie to wszystko zależy gdzie się pracuje zależy od ludzi z którymi pracujesz a klienci są zazwyczaj wyrozumiali jak słyszą że się uczysz. ????pozdrawiam.

Kandydat

czy szukają Państwo ludzi do pracy do Kobylnicy?

Anonin2
Kandydat
@anonim

Tak poszukują ludzi

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Natura Piekarnia Zbigniew Piskorski?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Natura Piekarnia Zbigniew Piskorski.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy - Doradca Techniczny
Poznań
Schuco International Polska Sp. z o.o.
(18 opinii)
logo firmy Manager Regionu
PROWANSJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. ochrony środowiska
Ekobhp Jacek Zatoński
logo firmy Podpięcie Kierowca TAXI
OnlyGO
Aplikuj na wiele ofert

Na jakie wsparcie w Natura Piekarnia Zbigniew Piskorski mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Marcin

Na ile zmian pracujecie na piekarni i o której zaczyna się pierwsza?

Piekarnia-Cukiernia NATURA Zbigniew Piskorski

w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy:

• Poznań

• Koziegłowy os. Leśne ( II połowa Stycznia 2021)

• Swarzędz

PROSIMY ABY W TYTULE WIADOMOŚCI OBOWIĄZKOWO UWZGLĘDNIĆ LOKALIZACJĘ, KTÓREJ DOTYCZY APLIKACJA.

Jeżeli jesteś osobą uśmiechniętą, otwartą, potrafiącą współpracować w grupie, a praca z ludźmi nie jest Ci straszna ;) to ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie :D

Czego oczekujemy? :)

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
- uczciwość i obowiązkowość (to koniecznie:)
- łatwość nawiązywania kontaktów - rzetelność, umiejętność organizacji pracy, kultura osobista
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Obowiązki, które na Ciebie czekają :)

- obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
- obsługa kasy fiskalnej
- dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów
- sporządzanie zamówień
- dbanie o czystość i porządek w sklepie

W zamian oferujemy :)

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę u stabilnego pracodawcy w wymiarze dostosowanym do potrzeb pracownika,
- nabycie doświadczenia w obsłudze klienta,
- przyjazną atmosferę w młodym zespole,
- system premiowy
- elastyczny grafik

CV ze zdjęciem, KONIECZNIE z DOPISKIEM LOKALIZACJI prosimy przesyłać na adres e-mail:

k.calka@piekarnia-natura.pl

Prosimy również o zamieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Piekarnia- Cukiernia NATURA Zbigniew Piskorski dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Wojtek

A teraz podczas pandemii nadal są staże ?

Aktualność
O wakacjach we Włoszech będziemy musieli pewnie jeszcze trochę pomarzyć. Jednak zadbaliśmy o to, byście mogli odkrywać prawdziwe włoskie smaki we własnym domu!

W naszej ofercie znajdziecie ciasto na pizzę, w którego składzie znajdują się tylko drożdże, mąka, oliwa z oliwek i szczypta soli.

Nasze pizze smakowały jeszcze lepiej, niż wyglądają!

Ciekawi jesteśmy, czy Wasze będą równie pyszne!

Aktualność
Czy próbowaliście już nasz chleb żytni "bawarski"?

Chleb robiony na życie i naturalnym zakwasie z cząbrem i czosnkiem niedźwiedzim. Brzmi wybornie? Jeszcze lepiej smakuje! Najlepiej sprawdza się w akompaniamencie świeżej sałaty, pomidorków czy hummus. Idealny na śniadania i kolacje dla całej rodziny! Miłego dnia!

Aktualność
Mamy dla Was pyszną informację!

W naszych piekarniach pojawiły się dwa nowe produkty:

Mąka żytnia oraz Zakwas żytni.

Aktualność
Od niedzieli 19 kwietnia płonie największy Park Narodowy w Polsce. Zagrożone jest życie zwierząt i ludzi.

"Palą się nieużytki, zarośla wierzbowe i trzcinowiska, do których nie ma dróg dojazdowych, trzeba dojść pieszo ze sprzętem. Nawet po powierzchownym ugaszeniu płomieni, na torfowiskach, podmuchy wiatru rozdmuchują ogień na nowo. Najgorszym niebezpieczeństwem jest zagrożenie lasów i torfowisk."

Tu na naszych oczach dzieje się Polska Australia. Możemy pomóc! Biebrzański Park Narodowy udostępnił specjalne konto, na które można wpłacać dowolną kwotę, która zostanie przekazana na doposażenie ochotniczej straży pożarnej, która zmaga się z żywiołem! Od niedzieli uzbierano już ponad 1milion złotych!

Specjalne konto Banku BGK, na które można dokonywać darowizn:

31 1130 1059 0017 3397 2620 0016

wpłaty tytułem "darowizna pożar 2020"

WESPRZYJ ratowanie dzikiej przyrody!

Aktualność
Czy wiedzieliście, że 22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi?

Jego obchody po raz pierwszy odbyły się w 1970 roku. Wówczas miliony Amerykanów wyszły na ulice protestując przeciwko degradacji środowiska.

Idea Dnia Ziemi polega na uświadamianiu wagi problemu zanieczyszczeń ekosystemu oraz propagowaniu w społeczeństwie postaw proekologicznych.

O środowisko możemy dbać każdego dnia - nawet teraz, nie wychodząc z domów. Tak proste i oczywiste kwestie jak segregacja śmieci, oszczędzanie wody i energii czy rezygnacja ze zbędnego plastiku mają ogromny wpływ na naszą planetę.

Pamiętaj o Naturze, Twoje działanie ma znaczenie!

Aktualność
Czy ktoś tutaj nie lubi lodów?

W obecnej sytuacji można, a nawet trzeba pozwolić sobie na odrobinę przyjemności. Tym bardziej, że naturalne lody można zjeść bezpiecznie w domu!

Polecamy lodowe kule Cassate lub dowolnie wybrane smaki, które zapakujemy w termos chroniący przed rozmrożeniem.

Dzięki temu lody można zabrać do domu i cieszyć się ich smakiem we własnym fotelu.

Aktualność
Święta to dla nas zawsze czas obcowania z rodziną i najbliższymi. Tak samo jak w tym roku, ale odrobinę w innym wymiarze. Niestety nie możemy za bardzo się z nikim zobaczyć „twarzą w twarz” (zostańmy w domu!), ale FaceTime i rozmowy przez telefon nie ustają od dwóch dni. Rodzinne wirtualne śniadanie Wielkanocne to taka sytuacja, którą przeżyliśmy raz i mamy nadzieję, że ostatni. Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla Was wszystkich od załogi Piekarni Natura.

Auto Sklep „NATURA”

10.04 7 - 21
11.04* ZAMKNIĘTE
14.04** ZAMKNIĘTE
(Zapraszamy do naszego sklepu
w C. H. ETC w godzinach *8-13, ** 8-18)

w C.H. ETC

09.04 5:00 - 16:30
10.04 5:00 - 16:30
11.04 ZAMKNIĘTE

Aktualność
Kochani, w tych ciężkich czasach musimy trzymać się razem i nawzajem sobie pomagać.

Dzięki akcji szycia maseczek organizowanej przez Stowarzyszenie SMUL w ciągu kilku dni do szpitali przekazanych zostało aż 2180 sztuk.

Także my włączyliśmy się w szycie maseczek ochronnych oraz przekazaliśmy środki potrzebne na zakup tkanin i niezbędnych akcesoriów.

Pomagajmy jak umiemy i pozostańmy razem.

Witamy w nowym dniu!

A jak go lepiej przywitać niż pyszną informacją? W naszych piekarniach dostępne są drożdże 100g w cenie 5zł! W ostatnim czasie przebywając w domu zapewne wielu z Was odkryło w sobie nowe zdolności czy zainteresowania. Taki pyszny chlebek wypieczony samemu to gwarancja smaku oraz świetnej zabawy. Podejmujecie wyzwanie?

Aktualność
Polecamy tarty wytrawne - gotowy posiłek dla całej rodziny.

PS. Tarta sprawdzi się też na śniadanie lub kolację

Aktualność
Pewnie te trzy słowa słyszeliście już milion razy, ale i tak nie zaszkodzi powtórzyć ich jeszcze raz: Zostań w domu!

Jeśli nie musisz, unikaj zgromadzeń, nie narażaj siebie i innych.

Zatem co można robić w obecnej sytuacji?

Natura podpowiada:

- wyspać się

- nadrobić zaległości w pracy i nauce

- posprzątać wszystkie zakamarki mieszkania

- poczytać zapomnianą książkę

- pospacerować po lesie

- zaplanować przyszłe wakacje, do tego czasu sytuacja powinna się uspokoić

- porozmawiać z rodziną, planszówki to świetny pomysł na wspólny wieczór

- zaproponować pomoc osobom starszym, może tuż obok znajduje się ktoś w potrzebie

- podszkolić kompetencje lub pouczyć się nowego języka

- ugotować coś pysznego

Jeśli jednak musisz wyjść z domu, pamiętaj o podstawowych zasadach higieny.

Zostaw merytoryczną opinię o Natura Piekarnia Zbigniew Piskorski - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Natura Piekarnia Zbigniew Piskorski?

Zobacz opinie na temat firmy Natura Piekarnia Zbigniew Piskorski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie klientów o firmie Natura Piekarnia Zbigniew Piskorski?

Liczba opinii klientów firmy Natura Piekarnia Zbigniew Piskorski, to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Natura Piekarnia Zbigniew Piskorski
2.6/5 Na podstawie 18 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Natura Piekarnia Zbigniew Piskorski