Vegagastro

Słupsk

Opinie o Vegagastro

Zofia

Widać, że na forum pojawiła się opinia od strony konsumenckiej. Dobrze by było, gdyby pojawiły się wpisy na temat obecnej sytuacji Vegagastro. Czy zaszły jakieś zmiany jeśli chodzi o lokalizację firmy? Istotne będą również informacje dotyczące rekrutacji. Czy obecnie firma prowadzi rekrutacje? Jeśli tak to na jakie stanowiska? Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna oraz w jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydatów? Zachęcam do podzielnia się wszystkimi istotnymi informacjami. które będą przydatne dla osób które chcą wziąć udział w rekrutacji.

Grzeczny

Witam, Jestem rozczarowany sposobem załatwiania reklamacji w tej firmie.Zamiast rzetelnej ekspertyzy , po prostu zbycie klienta stwierdzeniem ,że produkt był źle myty czy używany nie zgodnie z instrukcja obsługi.

Zostaw opinię o Vegagastro - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vegagastro