Vegagastro

Słupsk

Vegagastro

Opinie o Vegagastro

Zofia

@Janusz, czy otrzymałeś lub znalazłeś odpowiedź na swoje pytanie? Jeśli tak, to zachęcam do podzielenia się nią z innymi użytkownikami forum. Na jakie stanowiska potrzebni są pracownicy? Jakie są wymagania i w jaki sposób można zgłosić swoją aplikację? Czy będziesz kandydować?

Janusz

Czy firma potrzebuje ludzi? Podpowiecie mi coś więcej?

Ola

Niestety po raz kolejny rozczarowanie podejściem do klienta. Zbywają na każdym kroku jak chcę zwrócić towar... nie polecam firmy.

Zofia

Widać, że na forum pojawiła się opinia od strony konsumenckiej. Dobrze by było, gdyby pojawiły się wpisy na temat obecnej sytuacji Vegagastro. Czy zaszły jakieś zmiany jeśli chodzi o lokalizację firmy? Istotne będą również informacje dotyczące rekrutacji. Czy obecnie firma prowadzi rekrutacje? Jeśli tak to na jakie stanowiska? Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna oraz w jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydatów? Zachęcam do podzielnia się wszystkimi istotnymi informacjami. które będą przydatne dla osób które chcą wziąć udział w rekrutacji.

Grzeczny

Witam, Jestem rozczarowany sposobem załatwiania reklamacji w tej firmie.Zamiast rzetelnej ekspertyzy , po prostu zbycie klienta stwierdzeniem ,że produkt był źle myty czy używany nie zgodnie z instrukcja obsługi.

Zostaw opinię o Vegagastro - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vegagastro