Vita Fruit Sp. z o.o.

Przeworsk

Opinie o Vita Fruit Sp. z o.o.

Józek

Pozdrowienia dla kolegi "pracownika" widzę że w końcu pojawiają się prawdziwe opinie o tym całym dobrobycie pozdrowienia i wytrwałości dla tych co jeszcze muszą tam pracować trzymam za was kciuki może los się kiedyś odmieni cały czas nie może być źle

Titanik Vita fruit tonie i stara się krasc gdzie moze, tez na pracownikach. Odradzam tam prace. Na szczescie sytuacja w kraju sie zmienia i na "biednym" Podkarpaciu juz się NIE da tak latwo okradc ludzi.

januszek

Ja zdecydowanie polecam,

Oleckiboss

kolega "Józek" na chyba jakieś problemy emocjonalne. ja znam masę ludzi, którzy pracę sobie chwalą i sa zadowolenia - i ja się do nich zaliczam także

Józek

Dla mnie jest to troszkę dziwne że w są dwa komentarze z 2014 roku które są akurat prawdziwe bo te osoby dotkneły tej pracy a tu nagle w 2017 roku w przeciągu sześciu dni wysyp pozytywnych opini wyssanych z palca bo nie rozumiem czy te osoby pracują czy pracowały że od 26 stycznia 2017 do 31.01. 2017 piszą takie głupoty z tego co wiem ludzie się zwalniają z tamtąd bo mają dosyć tego dobrobytu a zostają tylko ci co nie mają wyjścia albo same dupo włazy a jeżeli ktoś złodzieja nazywa biznesmenem to jest mi żal takich ludzi. Tytanik też miał byc niezatapialny i pływal nim pyszni ludzie i biznesmeni ale historia pisze inny scenariusz.O prawdę pytajcie kapitana bo mówią że oliwa jest sprawiedliwa ale co znaczy prawda gdy okręt tonie pozdro czekam na prawdziwe opinie

Józek

Nie wiem kto wypisuje takie głupoty o tej firmie że taka atmosfera i sielanka z tego co wiem jest tam poprostu zwykły wyzysk ludzi zostawanie po godzinach i w wekendy oczywiście za frajer a odnośnie kolegi Zibiego "wąsaty"że został ojcem czy coś po takim dniu z panem A.C. to można spłodzic potwora a nie dziecko . Znam ludzi którzy jadą na tabletkach żeby jako tako funkcjonować a te dziwne komentaże to chyba sami piszą sobie bo nie znam nikogo kto tam pracował żeby tak napisał

fsa

Super firma

lesio

takze polecam firma uczciwa, placi za wykonana prace

gks

Firma godna polecenia

Rysiek76

moge polecić firmę

olek89

polecam, dobra organizacja pracy

Rewll

A moja ocena jest pozytywna

Norbi82

Polecam prace w tej firmie , miła atmosfera.

Zibi "Wąs"

Bardzo dobrze wspominam pracę w taborze transportowym. Miłe i fajne chłopaki. Mimo,  że to dopiero początki były to najpiękniejsze moje chwile w życiu. Praca owszem ciężka - ale bardzo satysfakcjonująca. Radość z każdej pochwały kierownika i ta cięgle rosnąca motywacja aby dać z siebie wszystko. Jak wracałem do domu po każdym dniu pracy czułem taką energię, że gotów byłem przenosić góry!. To właśnie w tym wspaniałym okresie zostałem ponownie ojcem!. Teraz, mimo upływu lat bacznie obserwuje wzrost tej firmy i życzę jej samych sukcesów. Szczególne pozdrowienia dla Prezesa A.C., który dba biznes i ludzi - a z taką charyzmatyczna osobą ten okręt zawsze dopłynie do celu!

Adam Kluczyński

Ja współpracowałem przez dłuższy czas z tą firmą przy dostawach owoców. Firma solidna, płatności na czas. Z cała pewnością firma godna polecenia. :)

zzzyx

Pracowałem tam kiedys w okresie swiatecznym kilka dni praca polega na sortowaniu owocow nie ma co liczyc na umowe wszyscy z ktorymi pracowalem robili na czarno nie wliczajac magazynierów ktozy pracuja tam kilkanascie lat placono nam na akord po przeliczeniu przepracowanych godzin i podzieleniu pieniedzy srednio na godzine wychodziło 4,92zł wiec podobnie jak przedmowca lepiej szukac czegos innego albo traktowac to jako dodatkowa prace o ile sie da szczerze nie polecam

okidoki

Trzymać sie z daleka od tej firmy stawki akordowe przy maksymalnie wydajnej pracy okolo 5 zł/h smiech na sali przy najnizszej krajowej 8złciężko okreslic to jako wypłate nie polecam szkoda czasu i zdrowia

Zostaw opinię o Vita Fruit Sp. z o.o. - Przeworsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vita Fruit Sp. z o.o.