Opinie o Soyer Centrum Szkoleniowe w Marki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Soyer Centrum Szkoleniowe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Soyer Centrum Szkoleniowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Soyer Centrum Szkoleniowe w Marki

Amiszka

Kursy rewelacja, dużo wiedzy nowej, przydatne przykłady, na prawde można podniesć swoje kwalifikacje!

Wiesław

Jedna z niewielu firm, która przeprowadza szkolenia w taki sposób, aby zaciekawić kursanta, a nie go zniechęcić. Czy warto skorzystać z oferty firmy Soyer? Zdecydowanie tak. Każda, dodatkowa kwalifikacja dobrze wygląda w naszym CV.

Nickie-10

Wszystko profesjonalnie - czyli tak jak trzeba. Kurs z zakresu kinezjologii choć był intensywny to z wielkim pożytkiem dla mojego zawodu. Bardzo podobał mi się sposób prowadzenia zajęć - profesjonalnie i praktycznie. Dziękuję i pozdrawiam

Satka

a co powiecie o Soyer i kursach przez nich organizowanych? bo wiem że mają dość sporą ofertę i ludzie sobie serio je chwalą!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Soyer Centrum Szkoleniowe? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Logopeda w przedszkolu
Gawłuszowice
Szczęśliwe Dziecko Agnieszka Jastrzębska
logo firmy Terapeuta Integracji Sensorycznej
Centrum Terapii Promitis
Gracjan

Jestem fizjoterapeutą. Od dawna szukałem firmy, w której nabędę nową wiedzę, związaną z moim zawodem. Zdecydowałem się na kurs kinezjologii edukacyjnej i oceniam go na 6+!

Dorotka

Jestem nauczycielem ;) uczestniczyłam w szkoleniu terapii ręki w zeszłym roku oraz kursie integracji sensorycznej w autyzmie . Bardzo polecam kursy z tej firmy , ponieważ wykładowcy , którzy sa bardzo cenieni w środowisku , mają świetne podejście do tematu . CZłowiek sie u nich nie nudzi , jest się po prostu głodnym wiedzy ) I co bardzo wazne ,że przy okazji podnosimy swoje kwalifikacje co daje nam możliwość znalezienia dobrej czy lepszej pracy ;)

Robertino

szkoliłem się u nich z fizjoterapii i z nimi dostałem dobrze opłacalną pracę w prywatnym ośrodku zdrowia. Otrzymany certyfikat odegrał tutaj również dużą rolę :)

Adrian

Ja także jestem bardzo zadowolona. Wiedza zdobyta na szkoleniach bardzo przydaje mi się w pracy (jestem fizjoterapeutą). Polecam!

Nina

byłam na kilku szkoleniach , wybieram sie teraz w styczniu na kurs integracji sensorycznej . . a z samego prowaznie kursów jestem bardzo zadowolona . I ciesze sę ,ze mam dodatkowe certyfikaty

Waterrr

Jestem nauczycielem i byłam na szkoleniu terapii ręki . W sumie zajęć dydaktycznych było 22 godziny . Świetnie materiały . dzięki temu szkoleniu jestem prxygotowana do pracy z dziećmi majace dziecięce porażenie mózgowe

Zgadzam się z przedmówcami... Nigdy nie natknąłem się na tak profesjonalną firmę. Zajęcia prowadzone są w sposób zrozumiały, a wykładowcy - przesympatyczni!

Zajęcia są prowadzone w sposób zrozumiały, jednakże niezwykle profesjonalny. Nie panuje na nich napięta atmosfera, gdyż wykładowcy robią wszystko, aby wytłumaczyć niezrozumiałe :).

mandarynka

byłam na kursie z prawa pracy z tej firmy i oceniam na 5 . wykłady prowadzone w sposób rzetelny i profesjonalny . człowiek się nie nudzi .

Mirosław

Fantastyczne szkolenia z profesjonalnymi wykładowcami. Moja wiedza została uporządkowana w sposób niezwykły. Gdy tylko będę mieć okazję, skorzystam z Państwa usług ponownie.

Wojciech

Jestem fizjoterapeutą - zajęcia prowadzone przez tą firmę otworzyły mi umysł na wiele rzeczy, o których nie miałem pojęcia. Naprawdę dziękuję!

Paula

jak dla mnie świetne centrum szkoleniowe , takze jego wybór okazał się byc strzałem w dziesiatke ;) co do kursu to byłam na kursie Wielowymiarowa terapia manualna stóp dziecka . Szkolenie przeprowadzone wsposób , który się spodziewałam czyli profesjonalny.

nowak

Kinezjologia edukacyjna - Metoda Dennisona stopnia I i II - świetne szkolenie! To już moje drugie szkolenie z firmą Soyer, wcześniej byłam na szkoleniu terapii ręki. Każde z tych szkoleń było bardzo ciekawe i profesjonalnie przeprowadzone.

janek

Kurs integracji sensorycznej na naprawdę dobrym poziomie. Nauczyłem się wiele i chyba pójde na kolejny poziom tego kursu!

Bozena

W tamtym roku byłam na kursie z integracji sensorycznej w autyzmie. Zajęcia wspominam bardzo miło. Dwa dni, a wiedzy zdobyłam multum. W tym roku zapisałam się do Soyer na szkolenie stymulacji sensorycznej we wczesnym wspomaganiu rozwoju dziecka niepełnosprawnego, ale to dopiero w listopadzie. Mam nadzieję, że zajęcia będą równie ciekawe. Bo o standardy kursu się nie martwię.

Sunrise

godna polecenia firma z doświadczeniem , prowadząca szkolenia . Sporo dzieki niej z wykładów / kursów wyniosłam . W moim przypadku uczęszczałam na kurs integracji sensorycznej w autyzmie .Bardzo polecam . wykłady bardzo ciekawe , wykwalifikowani wykładowcy ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Soyer Centrum Szkoleniowe - Marki

Soyer Centrum Szkoleniowe
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • ul. Różana 2
    05-270 Marki