Opinie o Kolpax Sp.j. Sprzedaż Części Samochodowych w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kolpax Sp.j. Sprzedaż Części Samochodowych. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kolpax Sp.j. Sprzedaż Części Samochodowych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kolpax Sp.j. Sprzedaż Części Samochodowych w Pruszków

Szosz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy jest ktoś w stanie powiedzieć gdzie znajduje się aktualna lokalizacja firmy ? Telefon nie odpowiada ?

Czy firma Kolpax Sp.j. Sprzedaż Części Samochodowych kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Kolpax Sp.j. Sprzedaż Części Samochodowych?

Gość.

Firma już chyba nie istnieje.

@Gość.

firma cały czas istnieje obecnych czasach rynkowych tylko została zmieniona lokalizacja

Anna Nowy wpis
@Gość

To w końcu jaka jest sprawdzona informacja? Nie istnieje czy istnieje ale zmieniona została lokalizacja? Zastanawiam się też jaki był tego powód. Byłabym wdzięczna gdybyś podał tę nową lokalizację bo rozumiem, że nazwa jest ta sama.

Gosc Nowy wpis
@Gość

A mozesz podac aktualny adres?

Błażej

Podpowie mi ktoś czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowego pracownika?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kolpax Sp.j. Sprzedaż Części Samochodowych? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno
Iwo

Dobra firma i dobry pracodawca ale wiadomo, że zawsze znajdzie się osoba niezadowolona!

Neutralny

Wydać kiepską opinie jest łatwo,a czy zastanowił się ktoś nad oceną pracowników? Jacy pracownicy taka firma,przecież to ludzie są motorem napędowym firmy,a nie zarząd... to od was zależy czy klient wróci bo miał dobrą obsługę. Proponuję się wrząć do pracy,jeśli coś nie gra to mówić to głośno,a nie oczerniać zakład pracy w którym się nadal pracuje bądź pracowało 2 miesiące bez efektów. Najpierw zarób uczciwie na firme,a potem możesz liczyć na premię...

Worker
@Neutralny

Chyba trochę ktoś pomylił kolejność. Owszem to pracownicy budują firmę, ale przede wszystkim zarabiają na majątek właściciela. Jeśli obecny właściciel firmy nie potrafi docenić ludzi, ani z nimi rozmawiać, to niedługo sam będzie pracował. Być może wtedy wszystko będzie ok :). Ryba się psuje od głowy. To powiedzenie jest jak najbardziej adekwatne do tej właśnie sytuacji

Emilia

@maus, Twoja wypowiedź jest nieco niepokojąca - warunki, o których piszesz, są faktycznie niezbyt dobre. Czy próbowaliście poruszać tę kwestię z odpowiednimi osobami? Może dałoby się coś zmienić? Czy pracodawca oferuje w takich warunkach odzież ochronną albo ciepłe posiłki/napoje na przerwach? @Neutralny, a czy Ty pracujesz w Kolpax Sp.j. Sprzedaż Części Samochodowych? Jeśli tak, to napisz proszę, jakie są plusy i minusy pracy w tym miejscu. @bbb, to znaczy, że pracodawca nie zapewnia odzieży służbowej lub jest ona nieadekwatna do panujących warunków? Długo pracujesz w Kolpax Sp.j. Sprzedaż Części Samochodowych?

maus

Szefie obudź się to piszą pracownicy, których traktujecie jak śmieci. Przyjemnej pracy na magazynie przy -15. Kto tam będzie pracował jak kolejni odejdą.

Cezary

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy . Zastanawiam się kto pisze te złośliwości?

bbb

Nie polecam. Ludzie pracujący w magazynie skarzą sie na warunki pracy ( zimno musza własne ubrania ciepłe nosić) , samochody padają -wraki , żadnej premi ,ciągłe szpiegowanie

BYŁYŁA

Firma na pochyłej w dół, przez ostatnie 2 lata stacza się. Pracownik jest śmieciem, nie ma kogoś, kto potrafi rozmawiać z ludźmi. Kiedyś też nie było super, ale w starym zarządzie była osoba, która potrafiła, pewne sprawy załagodzić poskładać. Jak ktoś powiedział, inspekcja powinna to zamknąć, dla dobra pracowników.

Praca w tej firmie to jak praca w zakładzie pracy chronionej nie polecam

m

to ta firma jeszcze istnieje

Jestem od lat pracownikiem, szczerze to raz jest lepiej raz gorzej. Teraz wnerwia mnie synuś szefa, który szpieguje i buntuje ojca-szefa, a sam jest darmozjadem, niezarabiającym na swoje życie. żenada.w sumie atmosfera lepsza.

Piszcie co chcecie teraz po zmianie zarządu wreszcie zmienia się na lepsze oby tak dalej

Byłypracownik

Firma dno. Nie polecam. Inspekcja pracy powinna zrobić porządek z tą firmą i ja zamknąć. Warunki koszmarne. Nie wierzcie w awanse. Samochody graty , a handlowiec musi używać swój laptop i telefon. Ostrzegam

x

Nie wnikając w szczegóły. NIE POLECAM.

xxx

tragedia nie polecam nawet szkoda słów....

Zippo

Jeśli w tej firmie potrzeba pracownika to tylko dlatego że poprzednik się zwolnił albo został zwolniony bo miał tego dość. Liczą że każdy następny będzie pracował za 400 mniej. Wszystko w tej pseudo firmie jest na zasadzie drutowania , klejenia kropelką i łapania na trytytki . Omijać z daleka, nie tykać nawet kijem!

niedoszly pracownik

Witam kiedys bylem na rozmowie w sprawie pracy w Sosnowcu jak weszlem do srodka to zobaczylem 3 regaly na kzysz za biurkiem stal wielki cwaniak ktory mi proponowal jalmurzne placowa okolo 1300 zl i to ma byc hurtownia motoryzacyjna (smiechu warte)omijajcie ta firemke z daleka .

Zostaw merytoryczną opinię o Kolpax Sp.j. Sprzedaż Części Samochodowych - Pruszków

Kolpax Sp.j. Sprzedaż Części Samochodowych
  • Ołówkowa 1