Opinie o Dg Krystyna Gancarczyk w Wieprz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dg Krystyna Gancarczyk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dg Krystyna Gancarczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dg Krystyna Gancarczyk w Wieprz

zainteresowany

zastanawiałem się nad pracą w tej firmie, ale te ostatnie opinie faktycznie dziwne, cud, miód, najlepsza firma w Polsce. Coś tu śmierdzi, zwłaszcza jak się poczyta komentarze wstecz

Joanna W

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy. Mają opcję expresowych kursów co wybawiło mnie z opresji. Szybka realizacja i bardzo dobry kontakt. Polecam w 100%.

KacperPL

Pełen profesjonalizm, wyśmienity kontakt !! Ogromnie dbałe podejście do zleceniodawcy. Oby więcej takich firm.Pozdrawiam serdecznie oraz bardzo dziękuje miłą współpracę.

paki

Pracuję w DG od kilku miesięcy. Firma cały czas się rozwija, płacą dobrze, świadczenia wszystkie, atmosfera w pracy dobra, wysyłają na szkolenia.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Dg Krystyna Gancarczyk? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mario

Ja na stawki ani na płatności nie narzekam, ale może to kwestia charakteru i podejścia do ludzi.Dla mnie praca jak najbardziej okej. Polecam. Pozdrawiam

Magda

Dobra firma transportowa. Nigdy nie było żadnego problemu związanego z przewozem czy też zapłatą. Polecam.

T

Ile ludzi tyle opinii ja tam jestem zadowolony z współpracy i to już od roku, a że na kilkudziesięciu przewoźników znajdzie się kilka osób, którym się nie dogodzi nigdy to chyba normalne. Dla mnie ważne jest że stawki są dobre i jest dużo pracy.

Man M

Po 7 miesiącach współpracy z tą firmą mogę powiedzieć ze jest dobrze. Na większość starcza, kilka rzeczy się popłaci i jeszcze coś zostanie, a ja mam porównanie, bo jeździłem już z nie jednym i mogę powiedzieć ze tutaj jest dobrze .

Majk

Oczywiście, że POLECAM! Od około 7 lat korzystamy z ich usług. Auta i kierowcy ok. Ceny w porządku. Nic do zarzucenia- tylko chwalić!

MaroB

Pracowałem w firmie przez 3 lata. Wpierw jako kierowca busa 3,5 t, a potem ciężarówki. Mogłem podnieść swoje kwalifikacje i zdobywać doświadczenie. Ponadto zawsze byłem traktowany uczciwie i z szacunkiem. Miła, wręcz przyjazna, atmosfera wśród pracowników firmy powodowała, że aż chciało się z tymi ludźmi pracować. Zdecydowanie polecam jako firmę profesjonalną i przyjazną dla pracownika.

Mateusz

Polecam firmę, jako rzetelnego i profesjonalnego pracodawcę. Bardzo dobra atmosfera. Praca umożliwia poznanie i rozwój w obszarze spedycji i transportu. Bardzo dobry kontakt z właścicielem firmy oraz wsparcie podczas całego okresu pracy.

Olek

Polecam! Możliwość rozwoju, rodzinna atmosfera, dobry socjal.

Zibi

Widzę że firmie DG Tank grunt pali się pod nogami , nie możecie znaleźć kierowców, nigdy tu nie było tylu pozytywnych opinii o was! Zmuszacie kierowców do ich wystawiania , czy sami je wystawiacie? Bo do tej pory komentarze były raczej negatywne o was.

Tobiasz

Witam kolegów po fachu. Ja mam zgoła inne wrażenia niż poprzednicy. Fakt roboty jest od groma i czasem jest nerwowo, ale za każdą wykonaną pracę dostajesz kasę tak jak się należy. Wypłaty są takie jak u wszystkich czyli u jednych masz niższa podstawę ale za to dniówki większe, u drogich podstawę większą a dniówki mniejsze tak czy siak na jedno wychodzi. Co do umów to mam umowę na czas nie określony jak większość kierowców. Pytanie: czemu nie wszyscy mają takie umowy ? Może dla tego że większość nowych kierowców nie umie dojechać do Zgorzelca. Ja się nad tym nie zastanawiam bo szkoda czasu, z tego co wiem po trzech miesiąca jak się sprawdzisz i pokarzesz co potrafisz to z niczym nie ma problemu.

Pan P.

Polecam pracuje 5 lat w tej firmie wszystko ok , kasa na czas . A wiadomo ze młodzi po 23 lata przychodzą i odchodzą bo myślą że nie trzeba nic robić.

Ja pracuje w tej firmie od kilku miesięcy i nie mogę narzekać. Wypłata na czas i to dobra, Ludzki szef, który rozumie wiele rzeczy, umowa o pracę. Czego chcieć więcej?

DonKutas

To

DonKutas

Oooo zetelna firma, ciekawe od kiedy???

F.S

Dobra praca, mam spore porównanie z innymi firmami tego typu i tu pracowników traktują po ludzku co w innych firmach nie jest takie oczywiste.

Kiedyś pracowałem w DG i dobrze to wspominam, pozdrawiam kierowców i życzę powodzenia. W tym momencie prowadzę swoją firmę i tez działam w tym temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Dg Krystyna Gancarczyk - Wieprz

• Jak się pracuje w Dg Krystyna Gancarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Dg Krystyna Gancarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Dg Krystyna Gancarczyk
1.3/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Kalinowa 11
    34-122 Wieprz