Opinie o Dg Krystyna Gancarczyk w Wieprz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dg Krystyna Gancarczyk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dg Krystyna Gancarczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dg Krystyna Gancarczyk w Wieprz

Sowiński

Jest coraz lepiej w tej firmie, wszystko idzie w dobrą stronę. Przejazdy coraz lepiej zaplanowane. Od zawsze jazda na legalu, tabor się powiększa, więc warto się tutaj zaczepić. Z szefem bez problemu można się dogadać.

Kicek

Potwierdzam, że nie ma przestojów i wszystko jest dobrze rozplanowane.

Endriu

Ja tam jestem zadowolony.Pensja na czas, wynagrodzenie takie same jak w około

agdon

Świetna firma, z dużym szacunkiem do pracownika, i dobrymi zarobkami. Bardzo polecam.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Dg Krystyna Gancarczyk? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
trans

Rzeczywiście firma jak najbardziej wiarygodna i płaca na czas. Nie miałem do tej pory żadnych problemów prawdziwi profesjonaliści znają się na robocie serdecznie polecam. Współpraca z kimś takim doświadczonym to sama przyjemność

Didżi

w końcu jest tam ktoś kto układa jazdę tak jak trzeba, dużo km, mało stania i kasa w terminie !

Lisu

Robota ok, dobra kasa do wykręcenia w miesiąc na legalu. Sporo jazdy, mało stania. Tylko dla tych co chcą jeździć, a nie stać po parkingach

Kamil

jeżdżę u nich od roku nie narzekam - kasa na czas jak ktoś chce się przyczepić to zawsze coś znajdzie na siłę

Dylu

Tabory mają jedne z nowszych, ale w razie jakiejkolwiek usterki od razu pomoc techniczna i nie trzeba sobie samemu radzić jak to czasem w innych firmach każą :) i co najważniejsze jazda na pełnym legalu.

Major

Robota się kręci nie można powiedzieć ;) ostatnio rzadziej zjeżdżałem, ale to z własnej woli. Normalnie zjazdy są rozplanowane po ludzku, a pieniądze naprawdę przyzwoite jak na tę branżę.

Boli

Z tych komentarzy wynika że firma nie jest duża Z przewinęło się tu przez kilka dni tyłu kierowców jakbyś chliptasiu miał tabor ze 100 hahahaha Żyjesz tym forum jak małpa w klatce wraz z tymi mapetami zza biurka; ) Nie polecam

Kamil nowy

Pracuję od niedawna, ale już zdążyłem zauważyć, że ekipa jest spoko. Póki co wypłata zgadza się z umową. Tabory mają nowe i sprawne, więc nie można narzekać :)

Piotrek Klaszewski

Najlepiej iść samemu i sprawdzić jakie są warunki. Ja jestem zadowolony. Pracuję już kilka lat i nie zamierzam nic zmieniać. Wynagrodzenie na czas., stawki dobre, a trochę już w branży siedzę, więc wiem co mówię.

Krzysiek M

Świadczą usługi dla dużych, prestiżowych firm, o czymś to musi świadczyć skoro chcą współpracować. Kierowcy mają dobrze w DG , nie powinni narzekać, bo stawki konkurencyjne, a wypłata zawsze na czas :)

Mapet

Po prostu rzetelny, godny polecenia pracodawca. Pozdrawiam!

kierowca

Jest praca, jest wynagrodzenie. Z szefostwem można dojść do porozumienia :) atmosfera okej

Szymon D

Pracowałam dla tej firmy krótko, ale złego słowa powiedzieć nie mogę :) Bardzo sympatyczna współpraca. Niestety zakończyła się, bo musiałem wyjechać, ale z chęcią podjąłbym się na nowo współpracy. Pozdrawiam serdecznie!!

Zygi

Ja dodam tylko, że wszystko jest tak zorganizowane żeby zjeżdżać do domu w miarę często, w końcu większość kierowców ma rodzinę i też chce spędzić z nią trochę czasu, a tutaj jest to brane pod uwagę :)

Zielonka

Firma się rozwija, ma sporo zleceń, więc szukają nowych kierowców, a stawki mają konkurencyjne, więc moim zdaniem warto.

Kuli Sz.

Decydując się na pracę kierowcy zawodowego chyba każdy wiedział na co się pisze. Tutaj stawki są w porządku, z szefostwem można dojść do porozumienia. Nie zajeżdżają pracownika jak w innych firmach.

Zostaw merytoryczną opinię o Dg Krystyna Gancarczyk - Wieprz

• Jak się pracuje w Dg Krystyna Gancarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Dg Krystyna Gancarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Dg Krystyna Gancarczyk
1.3/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Kalinowa 11
    34-122 Wieprz