Opinie o Emka Trans Sp. z o.o. w Żyrardów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Emka Trans Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Emka Trans Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emka Trans Sp. z o.o. w Żyrardów

Olo

Krajowi kierowcy przestali pisać bo się na Żyda szykują a zagraniczni są zajęci zarabianiem kasy :)

Hanna

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać?

Fandzom

Emka okrada kierowców z pieniędzy ,niby masz podstawę ale jej nie masz ,bo to kasę za auto masz ,a tak naprawdę zamiast podstawy masz gowno.Cala prawda o męce trans.

@Fandzom

oj to prawda prawda ze okradają kierowców ,mnie tez K......... okradł a jak by...la inspekcja pracy to niby dieta ustalona była na 110 a państwo powiedzieli ze dieta kierowcy wynosi 30 zl .Dobre co?

NICK

FAJNA FIRMA.... Dowiedziałem się że podstawa po sezonie jest dofinansowana z twoich 4-5 dniówek tych za 110 zł które od listopada musisz dodać dla twojej podstawy z umowy...itd..do sezonu....Ja postanowiłem odejść od firmy pod pseudonimem (dziad trans) ...TAM pracują ludzie z okolic Żyrardowa którzy posiadają jedną życiową pasję ...jaką jest MĘKA-TRANS I widzą tylko grupy z Izraela....oraz piękne Mercedesy które i tak są szybko odbierane przez kupujących z ogłoszeń ...bo biuro szybko podejmuje decyzje....i panowie starzy kierowcy muszą oddać swoje pamiątki i autobusiki bo zawsze tam jest TO JA JESTEM PIERWSZY NA WOZIE....I MAM TIPA 15 DOLARÓW ...A nikt nie pójdzie z tych panów do biura o stawkę za dzień... ale wszyscy krzyczą że jest mało....JA postanowiłem zmienić...na lepsze i bardziej porządną firmę transportową...nie dam się okradać ... POZDRAWIAM FACHOWCÓW Z MĘKI - TRANS

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Emka Trans Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Dobry

A co obecnie słychać w emce?

Zajebiety

Szkoda.... a taka fajna Emka... była

Fandzom

Problemy w Emce,brak szoferow sami niech zapier.......jak takie mądre wszystkie są. Biorą jak leci pijanych nacpanych byle z lejcamii na autobus. Wszystkie mądre ludzie odeszli,zostali dupowlazy i malolaty.Udanego sezonu.

Fandzom

Emka to jest chamstwo największe ze wszystkich przewoźników. Od szefa zaczynając do tych kmiotow z biura. W tej firmie nie zarobisz kasy,okradają jak tylko potrafią.

Olo

Idź robić do DziadTransu. Kaśka szuka frajerów. Tylko wcześniej załatw sobie "Jokera" i kasę na firmowy parking :) :) :) Jakich warunków spodziewacie się u Polaczka? Przecież trzeba kupić nowe wozy...

Fandzom

Uważajcie na tego Ireczka bo to konfident,wszystko donosi do biura i za plecami dupę obrabia.

Fandzom

Zgadzam się Gosciu z Tobą,my zapieprzamy na nich pierdza w stołki a zadzwoń z problemem jest ku.....wielce obrazona dama jedna z drugą .Uciekajcie ludziska z emki póki czas ,szkoda lat i nerwów. Nikt tam nas nie szanuje i nie docenia.Stary dał im za duże formy a oni walo go na mandatach jeszcze i próbują zwalić winę na kierowców. Hamstwo.

Fandzom

Emka trans w tej chwili,to jest jeden wielki syf ,aut nabrali a szoferów pożal się Boże .Troche tam pracowałem i wiem o co chodzi ,tylko dupowlazy maja dobre grupy,inni się liczą .Za 110 zł nie chcesz pracować za granica ,a na więcej nie licz.Nie polecam tego syfu.chyba ze masz mocne nerwy.Ta firma zeszła na psy.Kierowca dla biura jest niczym.

Edek

Jak znasz język i ogarniasz Europę to nie pracujesz dla Polaczka. Tak to wygląda.

Tomas

Jak znasz język i ogarniasz Europę to przedewszystkim nie pracujesz w takiej firmie jak emka

Wykorzystują kierowców na maxa i absolutnie nie szanują. Mam na myśli dobrych kierowców,ze znajomością języka angielskiego,który jest bardzo potrzebny w tej pracy,ze znajomością swojego fachu i sprawnego poruszania się po całej Europie i Skandynawii.Traktują kierowców jak zwykłe bydło,zero kultury i poszanowania - chociaż to kierowcy na nich harują. A wynagrodzeniu lepiej nie mówić. Płatności okrojone do bólu.Ja osobiście czułem,że jestem okradany.

To jest złodziejska firma! Na początku miesiąca wypłacają kierowcom pensję podstawową tj minimum krajowe,a na koniec miesiąca wypłacają wynagrodzenie za delegacje , z tym że od kwoty za delegacje odejmują to minimum krajowe. Niezły tryk,co ?

Pracowalem w tej " firmie" nie polecam podstawa 500 zl bo nie mialem auta na stanie ,a jak spytalem czy mam sobie kupic to sie cieszyli , tzw specjalisci od transportu nie tak dawno wozili odpady medyczne i i grzebali w smieciach czego mozna oczekiwac od takich . Omijacie meke trans z daleka

login

KAMIL , MICHAŁ i "miłe PANIE" to jedno,ale czy właściciel tego nie widzi? Czy tak ślepo ufa swoim pracownikom?

berg

widzę, że emka wyprzedaje swoje autka... czyżby bankrut?

Ralfi

Obiecanki cacanki płacą jak chcą czasami nie płacą

Zostaw merytoryczną opinię o Emka Trans Sp. z o.o. - Żyrardów

• Jak się pracuje w Emka Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Emka Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emka Trans Sp. z o.o.?

Emka Trans Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.

Emka Trans Sp. z o.o.