counter
4 2 44 5 1
Krzys
 Rekomendacja

Nie rozumiem pewnych tematow poruszanych przychodzisz umawiasz sie na taka i taka kase masz zaplacone na czas pracowalem tam 4 lata temu i zlego slowa nie moge powiedziec

Orlandoorzel86 Nowy wpis

Jesteście jedna wielka rodzina dzisiaj mój Tata a wasz pracownik pojechał w,, ostatnią swoją trase" z której nie ma powrotu było mi bardzo przykro że nikt tej rodziny nie pomyślał o tym żeby chociaż jeden sygnał ciężarówki towarzyszył Mu w tej ostatniej ziemskiej drodze a on poświęcił na to całe swoje życie.

cygan666

ta firma jest ok. pracujesz uczciwie to ci wyplaca. kasa taka sobie. mozna zarobic wiecej. zalezy na co się patrzy i jak kalkulujesz, mi jak mialem trudna sytuacje Piotr pomogl i to jest najwazniejsze. pozdrawiam.

były2 Nowy wpis
@cygan666

Mała kasa a godzin przepracowanych dwa razy ponad normy tygodniowe. To że byłeś uzależniony od jego pomocy to nie świadczy jeszcze że to uczciwy pracodawca. Pomógł ci żeby cię jeszcze bardziej od siebie uzależnić. A potem pewnie naginałeś jak osioł dwa razy tyle. Byłoby tak cudownie pracowałbyś pewnie do tej pory ...

cygan666 Nowy wpis
@były2

nie napisałem że jest cudownie tylko że jest ok a ta firma to nie żadni (usunięte przez administratora) nie byłem uzależniony od żadnej pomocy tylko Piotr okazał się w porządku. pisanie przez kogoś kto robił tam 8 lat i go oszukali jest niepoważne, tyle czasu nie oszukiwali i nagle zaczeli, zresztą chodziło o sprawę kary za boxa at a on był zatrudniony u wspólnika, najlepiej dogadać się na jakąs kwotę a potem sprawy sądowe zakładać, czyste kur...wo, w każdej firmie masz z godzinami to samo albo gorzej, idź do niemca tam bedziesz miał 10h na dystrybucji i Raus jak ci sie coś nie podoba ale pewnie niemieckiego nie znasz.

cygan666 Nowy wpis
@były2

muszę dodać bo widze że dziwne filtry są tu założone, ta firma jest uczciwa, tak napiszę w takim razie, mój komentarz jest pozytywny a z automatu wycina się słowa, coś nie tak

Krzys
 Rekomendacja

były 2
@Krzys

Umawiasz się też na wolną sobotę i niedziele a później oglądasz je tylko w swoim kalendarzu...

cygan666
@były 2

jak chcesz miec 100% weekendów w domu to na śmieciarke sie zatrudnij albo bułki do piekarni rozwozij. zawsze coś wypadnie. firma jest ok. siano adekwatne do nakladu pracy. hajs zawsze na czas albo wczesniej. przynajmniej u piotra. zwalniaj sie zrobbisz miejsce dla mnie chętnie wrocę.

byly2

Się dawno temu zwolniłem

były2
@cygan666

Mówisz że zawsze coś wypadnie? W tej firmie wypadało coś na okrągło. Zjazd do domu na sobotę i niedzielę to był cud zależny tylko od Pana Boga bo na pewno nie od spedytorów, to zwykłe przekaźniki uzależnione od szefa.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w X-Trade Transport Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Franek

Ja jestem zadowolony z pracy w firmie, wiem jedno, że jak pracujesz to dobrze zarabiasz a się nie chce to nie narzekajcie.

nicki
Klient
@Franek

Musisz dobrze tam komuś (usunięte przez administratora) podcierać, że jako jedyny masz taką a nie inną opinię o tej firmie lub za krótko jeszcze tam pracujesz.....

Użytkownicy czekają na odpowiedź 168 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w X-Trade Transport Sp. z o.o.?

były

Obiecują gruszki na wierzbie a potem płacą 3,000 zł na międzynarodówce miesięcznie i 30 zł diety za granicą. Nie polecam

@były

Ja tu pracuje i mam 6000 i co lykend w domu pewnie i zdąży się lykend w kabinie źle Zadko no ale to też taka robota kierowcy nie stety ale jak ktoś chce w Piotrek być już w domu i poniedziałek wyjechać i mieć 9 z przodu to niech zmierz ni zawód bo nie ma firmy która taka kasę położy za bycie w domy

nick
@Jakub

Jakub ! A ty ten swój tekst to translatorem tłumaczyłeś z obcego języka, czy masz tak ubogi język polski. Trzymaj się tylko kierownicy, wpisy zostaw innym bo wstyd przynosisz sobie , rodzinie jeżeli ją masz i tej firmie , że przyjmuje takich nieuków.

Czy X-Trade Transport Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Pytanie

Umowa o pracę po okresie próbnym na czas nie okreslony

Gregory 1267

Oszusci i naciągacze zabierają kasę za nić nie polecam tej firmy

Spostrzegawczy
@Gregory 1267

Grzegorzu W. ostatnio jeździłeś u nich na skoczka. Dalej sa oszustami i naciągaczami? Jestem ciekaw czy jakakolwiek firma z ktora pracowałeś nie byla beeee... Ile ich bylo? 15? 20? 30?

Spostrzegawczy
@Gregory 1267

Z tego co wiem to sam do nich dzwoniłeś czy nie maja pracy dla Ciebie. Żenujący wpis z Twojej strony.

Gregory
@Spostrzegawczy

Ja tam jeździłem 8 lat na Skoczka więc nie pisz (usunięte przez administratora) znam tą firmę od podstaw

Szymon
@Spostrzegawczy

Co za roznica ile zmienia? Jak by nie trafial na zlodzieji by nie zmienial chyba proste

@Gregory 1267

Co ty wygadujesz nie ma żadnych obcozen jesteś w błędzie z tym

Jaka atmosfera jest między działami w X-Trade Transport Sp. z o.o.?

@Pytanie

A to w X-trade są jakieś działy ?

Olga
@jo tu robia

Ja akurat tego nie wiem, ale sądzę, że Ty pracujesz w X-Trade, a więc mam nadzieję, że zechcesz mi powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy. Na stronie firmy widnieje informacja o prowadzonej rekrutacji. Zdradzisz mi, jak ona mniej więcej przebiega? Opisz mi po prostu każdy z jej etapów.

@Olga

Etapy ? Rekrutacja? W jakim ty świecie żyjesz? (usunięte przez administratora) Dzwonisz i jak mają auto wolne dają robotę. Biorą wszystko . Inna rzecz że nikt nie chce przyjść.... za mało płacą i nie szanują. Ja też tylko do końca roku i żegnam się.

były

Najgorsza praca w jakiej pracowałem

Iwo

@jo tu robia Dla mnie wystarczy, że można godziwie zarobić a benefity sam sobie wykupię!

@Iwo

Czytaj z uwagą! Pytanie było czy są benefity! Padła odpowiedź uczciwa, że nie ma. A twój komentarz nie wnosi nic w temacie. Sprecyzuj zaś słowo "godziwie" bo to dla każdego ma na pewno inny sens.

były

To najwięksi (usunięte przez administratora) w okolicy

Iwona
@były

Mimo, że byłeś aktywny na forum jakiś czas temu, to chciałabym, żebyś rozwinął swoją wypowiedź. Oprzyj ją o konkretne przykłady z Twojego doświadczenia związanego z firmą X Trade Transport. Napisz proszę, jak firma sprawdza się w roli pracodawcy oraz jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu.

Filip
@Iwona

Plusem może być wynagrodzenie na czas w umówionej kwocie.

Sławk
@Iwona

Ja na plus zaliczę kontakt z innymi pracownikami. Nigdy nie miałem z nikim na pieńku.

Iwona
@Sławk

Czy możesz napisać, w jaki sposób firma motywowała swojego pracownika? Czy przewidziane były pozapłacowe benefity? Wśród pracodawców popularne jest udzielanie dofinansowań do pakietu sportowego lub prywatnej opieki medycznej. Jak X Trade Transport wywiązuje się z tej kwestii?

@Iwona

Nie ma w tej firmie motywacji. Jest tylko ustalona pensja. Brak benefitów, premii, świątecznych bonusów. Nie opłaca się też iść na urlop, bo pensja zmniejszona proporcjonalnie do przepracowanych dni. Demotywujący jest też: brak regularnych zjazdów do domu i niespodzianki typu weekend w aucie.

obecny

dla mnie ok - kasa ustalona z góry i wpływa na czas na konto chyba ktoś ma coś za pazurem że bije piane...

Czemu pracownicy firmy x- trade transport nie chcą wypowiadać się na forum? Pamiętajcie, że Wasze odpowiedzi mogą komuś pomóc.

Boris

Firma nierzetelna i nieuczciwa. Nie polecam

Nowy

Poszukują pracowników plusem jest to że kasa na czas u Piotra auta ok 5letnie lipa z naprawami niemoge się doprosic kasa 4500+

Barbara

Jak wygląda obecnie sytuacja w X- trade transport? W sieci nie ma obecnie aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych ale może wiecie coś na temat wolnych wakatów? Czy od ostatniego wpisu użytkownika @były zaszły jakieś zmiany w tej firmie? Zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Pamiętajcie, że każdy zamieszczony komentarz musi być zgodny z naszym regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin.

anonymous

tak to prawda ta firma to skandal a zwłaszcza (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o X-Trade Transport Sp. z o.o. - Pruszków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

4/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad