Opinie o X-Trade Transport Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie X-Trade Transport Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w X-Trade Transport Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o X-Trade Transport Sp. z o.o. w Pruszków

Jaka jest kultura pracy w X-Trade Transport Sp. z o.o.?

Aseponarzekam Nowy wpis

No jest 0 kultury.

Czy w firmie X-Trade Transport Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

W ogóle nie ma szkoleń.

Aseponarzekam Nowy wpis

Tak masz regularne szkolenia z wypracowania cierpliwości w stosunku do pracodawcy, nie masz diet, a jak coś to naciskają żebyś robił dziewiątkę bo szkoda czasu. Nic za akrobacje dodatkowo nie dostajesz, ale ćwicz hart ducha i samozaparcie w ruchaniu w (usunięte przez administratora) Perspektyw na rozwój brak, poświęć swoje życie prywatne i zawodowe w lizaniu (usunięte przez administratora) dwóm szefom. Jak chcesz zjechać na pauzę do domu to się wykłócaj z tuzinem ludzi bo nie masz prawa do prywatnego czasu. Kasa, jak to kasa, chciałbyś jej adekwatnie do Twojej roboty, a dostajesz lepa na (usunięte przez administratora)i prywaciarz Cię gasi jak peta. 3500 km w 6 dni? Standard, zwrócisz uwagę, dla niepoznaki zejdą te 1000km niżej żebyś nie był buńczuczny. Wyniki kręć chłopaku jak się zatrudnisz w tej firmie, a zyskasz awantury z kobietą i (usunięte przez administratora) od szefa. Zjechać na święta do domu? No zobaczymy, albo i nie bo w sumie to rynek tragiczny i trzeba (usunięte przez administratora) Wybuchła opona? No nie ma żadnego serwisu weź tam zaryzykuj swoje życie na ruchliwej autostradzie bo silny chłop jesteś. Serwisów obdzwonili 20 pod rząd i nikt nie przyjedzie, obsługa autostrady też ma Cię w (usunięte przez administratora) to kombinuj sam chłopie bo na awizacje się spóźnisz. Jakiś dotatek za takie ryzyko? Chłopie zapomnij. Przecież jesteś w godzinach pracy. Nawet do obsługi autostrady nie zadzwonimy żeby zabezpieczyli incydent, bo jak (usunięte przez administratora) Będzie że z twojej głupoty, a jak przeżyjesz to po sądach będą ciągać za nieumyślne spowodowanie śmiertelnego wypadku stron trzecich. Opony? Przerabiają stand na megi. Kocioł wisi nad asfaltem że byś ręki nie włożył, zazwyczaj ładunki 24-25t konie nalotu jak Voyager 1 z NASA zero serwisu jak się nie upomnisz, a potem pytają się co takie spalanie duże. Lecisz na daleką Szwecję? Masz łyse opony? Nie ma problemu wyposaż się w sipe i żwir. Nie dasz rady? To cie zastraszą karą za opóźniony rozładunek. Jest korek? Dobrze wszystko wyliczyłeś ale jednak korek? No przykro mi zostajesz w trasie na weekend. Ile za weekend no 300 zł max bo i tak siedzisz na (usunięte przez administratora) Weź tam przykręć to webasto na postoju, bo coś dużo pali. O ile Ci webasto dobrze działa, na start wyposaż się w dwie grube kołdry. Ogólnie robota spoko, wyniosłem z niej wąchania emocjonalne, dysonans poznawczy i problemy w rodzinie. Pozdrawiam, Hieronim

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik Transportu w X-Trade Transport Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

chętny do pracy Nowy wpis

A jak byś tak mógł więcej szczegółów ?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie X-Trade Transport Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
były

Obiecują gruszki na wierzbie a potem płacą 3,000 zł na międzynarodówce miesięcznie i 30 zł diety za granicą. Nie polecam

@były

Ja tu pracuje i mam 6000 i co lykend w domu pewnie i zdąży się lykend w kabinie źle Zadko no ale to też taka robota kierowcy nie stety ale jak ktoś chce w Piotrek być już w domu i poniedziałek wyjechać i mieć 9 z przodu to niech zmierz ni zawód bo nie ma firmy która taka kasę położy za bycie w domy

nick
@Jakub

Jakub ! A ty ten swój tekst to translatorem tłumaczyłeś z obcego języka, czy masz tak ubogi język polski. Trzymaj się tylko kierownicy, wpisy zostaw innym bo wstyd przynosisz sobie , rodzinie jeżeli ją masz i tej firmie , że przyjmuje takich nieuków.

Szymon
@Jakub

6 tys co week:d cholera boga za nogi zlapales:d

Jaki jest wkład kierownictwa X-Trade Transport Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

zniesmaczony

Poprzez różnicowanie zarobków za wykonywanie tej samej pracy. Atmosfera jest przez to super miła. Pracownicy kochają za to kierownictwo i siebie nawzajem.

Orlandoorzel86

Jesteście jedna wielka rodzina dzisiaj mój Tata a wasz pracownik pojechał w,, ostatnią swoją trase" z której nie ma powrotu było mi bardzo przykro że nikt tej rodziny nie pomyślał o tym żeby chociaż jeden sygnał ciężarówki towarzyszył Mu w tej ostatniej ziemskiej drodze a on poświęcił na to całe swoje życie.

cygan666

ta firma jest ok. pracujesz uczciwie to ci wyplaca. kasa taka sobie. mozna zarobic wiecej. zalezy na co się patrzy i jak kalkulujesz, mi jak mialem trudna sytuacje Piotr pomogl i to jest najwazniejsze. pozdrawiam.

były2
@cygan666

Mała kasa a godzin przepracowanych dwa razy ponad normy tygodniowe. To że byłeś uzależniony od jego pomocy to nie świadczy jeszcze że to uczciwy pracodawca. Pomógł ci żeby cię jeszcze bardziej od siebie uzależnić. A potem pewnie naginałeś jak osioł dwa razy tyle. Byłoby tak cudownie pracowałbyś pewnie do tej pory ...

@były2

nie napisałem że jest cudownie tylko że jest ok a ta firma to nie żadni (usunięte przez administratora) nie byłem uzależniony od żadnej pomocy tylko Piotr okazał się w porządku. pisanie przez kogoś kto robił tam 8 lat i go oszukali jest niepoważne, tyle czasu nie oszukiwali i nagle zaczeli, zresztą chodziło o sprawę kary za boxa at a on był zatrudniony u wspólnika, najlepiej dogadać się na jakąs kwotę a potem sprawy sądowe zakładać, czyste kur...wo, w każdej firmie masz z godzinami to samo albo gorzej, idź do niemca tam bedziesz miał 10h na dystrybucji i Raus jak ci sie coś nie podoba ale pewnie niemieckiego nie znasz.

@były2

muszę dodać bo widze że dziwne filtry są tu założone, ta firma jest uczciwa, tak napiszę w takim razie, mój komentarz jest pozytywny a z automatu wycina się słowa, coś nie tak

Krzys

Nie rozumiem pewnych tematow poruszanych przychodzisz umawiasz sie na taka i taka kase masz zaplacone na czas pracowalem tam 4 lata temu i zlego slowa nie moge powiedziec

były 2
@Krzys

Umawiasz się też na wolną sobotę i niedziele a później oglądasz je tylko w swoim kalendarzu...

@były 2

jak chcesz miec 100% weekendów w domu to na śmieciarke sie zatrudnij albo bułki do piekarni rozwozij. zawsze coś wypadnie. firma jest ok. siano adekwatne do nakladu pracy. hajs zawsze na czas albo wczesniej. przynajmniej u piotra. zwalniaj sie zrobbisz miejsce dla mnie chętnie wrocę.

byly2

Się dawno temu zwolniłem

były2
@cygan666

Mówisz że zawsze coś wypadnie? W tej firmie wypadało coś na okrągło. Zjazd do domu na sobotę i niedzielę to był cud zależny tylko od Pana Boga bo na pewno nie od spedytorów, to zwykłe przekaźniki uzależnione od szefa.

Franek

Ja jestem zadowolony z pracy w firmie, wiem jedno, że jak pracujesz to dobrze zarabiasz a się nie chce to nie narzekajcie.

nicki
@Franek

Musisz dobrze tam komuś (usunięte przez administratora) podcierać, że jako jedyny masz taką a nie inną opinię o tej firmie lub za krótko jeszcze tam pracujesz.....

Czy X-Trade Transport Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jakub

Umowa o pracę po okresie próbnym na czas nie okreslony

Gregory 1267

Oszusci i naciągacze zabierają kasę za nić nie polecam tej firmy

Spostrzegawczy
@Gregory 1267

Grzegorzu W. ostatnio jeździłeś u nich na skoczka. Dalej sa oszustami i naciągaczami? Jestem ciekaw czy jakakolwiek firma z ktora pracowałeś nie byla beeee... Ile ich bylo? 15? 20? 30?

Spostrzegawczy
@Gregory 1267

Z tego co wiem to sam do nich dzwoniłeś czy nie maja pracy dla Ciebie. Żenujący wpis z Twojej strony.

Gregory
@Spostrzegawczy

Ja tam jeździłem 8 lat na Skoczka więc nie pisz (usunięte przez administratora) znam tą firmę od podstaw

Szymon
@Spostrzegawczy

Co za roznica ile zmienia? Jak by nie trafial na zlodzieji by nie zmienial chyba proste

@Gregory 1267

Co ty wygadujesz nie ma żadnych obcozen jesteś w błędzie z tym

Jaka atmosfera jest między działami w X-Trade Transport Sp. z o.o.?

jo tu robia

A to w X-trade są jakieś działy ?

Olga
@jo tu robia

Ja akurat tego nie wiem, ale sądzę, że Ty pracujesz w X-Trade, a więc mam nadzieję, że zechcesz mi powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy. Na stronie firmy widnieje informacja o prowadzonej rekrutacji. Zdradzisz mi, jak ona mniej więcej przebiega? Opisz mi po prostu każdy z jej etapów.

@Olga

Etapy ? Rekrutacja? W jakim ty świecie żyjesz? (usunięte przez administratora) Dzwonisz i jak mają auto wolne dają robotę. Biorą wszystko . Inna rzecz że nikt nie chce przyjść.... za mało płacą i nie szanują. Ja też tylko do końca roku i żegnam się.

były

Najgorsza praca w jakiej pracowałem

Iwo

@jo tu robia Dla mnie wystarczy, że można godziwie zarobić a benefity sam sobie wykupię!

@Iwo

Czytaj z uwagą! Pytanie było czy są benefity! Padła odpowiedź uczciwa, że nie ma. A twój komentarz nie wnosi nic w temacie. Sprecyzuj zaś słowo "godziwie" bo to dla każdego ma na pewno inny sens.

były

To najwięksi (usunięte przez administratora) w okolicy

Iwona
@były

Mimo, że byłeś aktywny na forum jakiś czas temu, to chciałabym, żebyś rozwinął swoją wypowiedź. Oprzyj ją o konkretne przykłady z Twojego doświadczenia związanego z firmą X Trade Transport. Napisz proszę, jak firma sprawdza się w roli pracodawcy oraz jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu.

Filip
@Iwona

Plusem może być wynagrodzenie na czas w umówionej kwocie.

Sławk
@Iwona

Ja na plus zaliczę kontakt z innymi pracownikami. Nigdy nie miałem z nikim na pieńku.

Iwona
@Sławk

Czy możesz napisać, w jaki sposób firma motywowała swojego pracownika? Czy przewidziane były pozapłacowe benefity? Wśród pracodawców popularne jest udzielanie dofinansowań do pakietu sportowego lub prywatnej opieki medycznej. Jak X Trade Transport wywiązuje się z tej kwestii?

@Iwona

Nie ma w tej firmie motywacji. Jest tylko ustalona pensja. Brak benefitów, premii, świątecznych bonusów. Nie opłaca się też iść na urlop, bo pensja zmniejszona proporcjonalnie do przepracowanych dni. Demotywujący jest też: brak regularnych zjazdów do domu i niespodzianki typu weekend w aucie.

obecny

dla mnie ok - kasa ustalona z góry i wpływa na czas na konto chyba ktoś ma coś za pazurem że bije piane...

Boris

Firma nierzetelna i nieuczciwa. Nie polecam

Poszukują pracowników plusem jest to że kasa na czas u Piotra auta ok 5letnie lipa z naprawami niemoge się doprosic kasa 4500+

Barbara

Jak wygląda obecnie sytuacja w X- trade transport? W sieci nie ma obecnie aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych ale może wiecie coś na temat wolnych wakatów? Czy od ostatniego wpisu użytkownika @były zaszły jakieś zmiany w tej firmie? Zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Pamiętajcie, że każdy zamieszczony komentarz musi być zgodny z naszym regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin.

Zostaw merytoryczną opinię o X-Trade Transport Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w X-Trade Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy X-Trade Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w X-Trade Transport Sp. z o.o.?

X-Trade Transport Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Ołówkowa 26 lok. 14
    05-800 Pruszków

X-Trade Transport Sp. z o.o.