Emka Trans Sp. z o.o.

Opinie o Emka Trans Sp. z o.o.

Co powiecie na temat zarobków w Emka Trans Sp. z o.o.? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

Lusi
@Administrator 05.05.2018 09:17

Czy ktos powoe cos o firmie. Niedawno bylem na rozmowke warunki proponuja obiecujace.

Andrew
@Lusi 05.09.2018 13:14

A byłeś na jakiejś rozmowie, gdzie proponowali złe warunki? W EMCE jak we wszystkich polaczkowych firmach. Podstawa uposażenia na żenującym poziomie ale z dobrych grup wyciągniesz konkretną kasę. O ile takie grupy będziesz robił, ponieważ jest ich coraz mniej a chętnych coraz więcej. Z roku na rok praca w turystyce dla krajowych przewoźników coraz mniej się opłaca. Jak znasz robotę i język to poszukaj czegoś na Zachodzie. Jak nie znasz to możesz spróbować w EMCE. Żyd się zaczyna to będziesz miał dobre przetarcie.

anonymous

Właśnie się zwolniłem po 7 miesiącach pracy. Jak się zatrudniałem to kierownik Kamil przedstawił mi warunki które nie są realizowane. Decyzje bardzo często się zmieniają i jest grupa kierowców uprzywilejowanych. Ja osobiście poczułem że kierowcy są traktowani jak przedmioty, oczywiście ci kierowcy co są poza sitwą . Ponadto w biurze jest bardzo silna solidarność i zawsze zrobią z kierowcy winnego nawet mówiąc nieprawdę. Kilka dni temu po powrocie szefostwa z targów w Londynie, zapadła decyzja o oddaniu pół rocznych Mercedesów do salonu. Więc kierowców będzie za dużo a firma na zimę nie ma roboty. Lecz przegięciem było wysłanie mnie po grupę i nocleg na własny koszt, bo Emka nie jest sponsorem. Tu pozdrawiam Ilonę i jej tok rozumowania. Nie miej jednak szacunek dla Kasi. Gdyby pozostali choć w 50 procentach szanowali kierowców tak jak Kasia to można by było tam pracować. Odnośnie Kamila to jest taki rozwydrzony bachor nie posiada doświadczenia życiowego, wszystko przyszło mu łatwo i stąd brak szacunku . Ale zapewniam że karma wraca. Przed złożeniem cv i udaniem się na rozmowę i podpisaniem umowy warto się zastanowić i zabrać dyktafon. Pozdrawiam wszystkich kierowców co mają własne zdanie, honor i godność osobistą. Życzę powodzenia frajerom i dupowłazom z Emki, zaopatrzcie się w wazelinę, bo będzie potrzebna na trudny czasy.

Franki
@anonymous 11.11.2017 13:21

Nie znam Twojej sprawy ale nie chce mi się wierzyć, że ktoś Cię wysyła na własny koszt. Jesteś dużym chłopcem więc jedziesz po grupę, bierzesz sobie hotel a potem go rozliczasz. Nie musisz nikogo prosić. Druga sprawa - nie zauważyłem kierowców uprzywilejowanych. Jeżeli ktoś pracuje kilka lat i nie stwarza sztucznych problemów to jest logiczne, że będzie miał robotę lepszą niż świeżak zatrudniony 2 miechy w firmie. Zapracował sobie na to. Idź kolego do MZA i poproś o wypłatę w takiej samej wysokości jak kierowcy z 20 letnim stażem. Zostaniesz wyśmiany. I to akurat jest normalne. Znasz język i robotę? Sprawdź się u pracodawcy zagranicznego. Wszyscy szukają kierowców - Niemcy, Francuzi, Włosi itd. Z polskich firm EMKA płaci w miarę uczciwie. Nie kradnie tipa, nie wpieprza się w opcje. U przewoźnika zagranicznego masz 100% uczciwie. Minimalne stawki, prawdziwy ZUS itd. Oczywiście są też niedogodności. Zatrudnij się zamiast płakać że nie dostajesz najlepszych Chińczyków po kilku miesiącach pracy.

anonymous
@Franki 11.11.2017 21:13

Dobrze napisałeś, nie znasz mojej sprawy a jednak postawiłeś tezę i za wszelką cenę teraz będziesz chciał ją utrzymać. Tak jak na początku napisałeś powinno być i było. Niestety chyba w biurze ktoś dostał okresu lub ma kaprysy. Gdy zapytałem się czy jest hotel czy sam mam sobie zabukować . Powiedziano mi ze sam i na własny koszt bo firma nie jest sponsorem. W nawiązaniu do pracy w zagranicznej firmie to poleć dobrą. Znam język i robotę, słabe grupy tak samo traktowałem jak bogate czy vipowskie, z Izraelczykami też mi się dobrze pracowało. Nie napisałem że Emka nie płaci, tak jak się umówiłem na wynagrodzenie to otrzymałem. Niemniej jednak umowa ustna co do kosztów dojazdu itp. dla mnie jest święta, bo z mojej strony wywiązałem się z pracy należycie . Jednak Kamil zaprzeczył i wyparł się uzgodnień, dla mnie jest kłamcą i każdy nowy kierowca zatrudniany niech pamięta o tym. Z twojego wpisu wnioskuje że pracujesz w Emce i życzę ci powodzenia, wracając do twojego ostatniego zdania, ono jest żenujące. Chyba jesteś jednym z kierowców co z prezentami biega do biura.

Katarzyna Wąs (mama)
@anonymous 11.11.2017 13:21

cyt. "przegięciem było wysłanie mnie po grupę i nocleg na własny koszt, bo Emka nie jest sponsorem." Wytłumacz proszę to zdanie. Czyli albo sobie sam opłacasz hotel albo śpisz gdzie: - w autobusie, - pod hotelem, - na parkingu? Co z bezpieczeństwem przewożonych osób/dzieci?

Gutek

Idealnych firm nie ma. Jeśli trzeba to trzeba zawalczyć żeby poprawić i utrzymać pracę,

Olgierd z Mysłowic
@Gutek 24.03.2018 20:42

Utrzymać pracę to możesz jako cieć parkingowy. Tam jest wielu chętnych na Twoje miejsce. Jako doświadczony kierowca w turystyce międzynarodowej niczego nie musisz utrzymywać. 10 firm w Polsce i 50 na zachodzie przyjmie Cię do roboty od ręki.

fan Disco Polo

Jeżeli macie takie problemy to poproście o pomoc np. prawną / mediacje Pana Prezydenta Żyrardowa Wojciecha Jasińskiego lub Burmistrza Benedykcińskiego i może Wydział Pracy Sądu Rejonowego w Żyrardowie/Grodzisku? Może to naiwne, ale taki publiczny list od włodarza miasta może pomóc w naprawieniu relacji pracownik - pracodawca.

Adrian
@fan Disco Polo 28.02.2018 13:39

Ciekawe czy na czwartkowej sesji rady miasta będzie prezes "społecznik"

Zajebiety ;)

Pracowałem jakiś czas w Emce i specjalnie nie mogę powiedzieć złego zdania, poza tym że trochę warunki na skandynawi kuleją. Poza tym jeśli masz odrobinę oleju w głowie, dbasz o auto i oto co robisz- to i firma jest w porządku. Co prawda biuro daje wiele do życzenia.... ale jak zamiast kierowców mają marudne baby to tak jest. Fakt taki, że szlachta z biura powinna trochę zejść na ziemię. Po co tu narzekacie na EMKĘ- nie sra się we własne gniazdo- CWANIACY!- masz problem to zmień prace!

Luba
@Zajebiety ;) 19.02.2017 11:38

"nie sra się we własne gniazdo- CWANIACY!- masz problem to zmień prace!" - tak tylko może napisać cwaniak czy raczej cwaniaczek, który zapomina, że w tym kraju jest prawo pracy!!!

Olo

Krajowi kierowcy przestali pisać bo się na Żyda szykują a zagraniczni są zajęci zarabianiem kasy :)

Hanna

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać?

Fandzom

Emka okrada kierowców z pieniędzy ,niby masz podstawę ale jej nie masz ,bo to kasę za auto masz ,a tak naprawdę zamiast podstawy masz gowno.Cala prawda o męce trans.

Marek
@Fandzom 03.12.2016 14:41

oj to prawda prawda ze okradają kierowców ,mnie tez K......... okradł a jak by...la inspekcja pracy to niby dieta ustalona była na 110 a państwo powiedzieli ze dieta kierowcy wynosi 30 zl .Dobre co?

NICK

FAJNA FIRMA.... Dowiedziałem się że podstawa po sezonie jest dofinansowana z twoich 4-5 dniówek tych za 110 zł które od listopada musisz dodać dla twojej podstawy z umowy...itd..do sezonu....Ja postanowiłem odejść od firmy pod pseudonimem (dziad trans) ...TAM pracują ludzie z okolic Żyrardowa którzy posiadają jedną życiową pasję ...jaką jest MĘKA-TRANS I widzą tylko grupy z Izraela....oraz piękne Mercedesy które i tak są szybko odbierane przez kupujących z ogłoszeń ...bo biuro szybko podejmuje decyzje....i panowie starzy kierowcy muszą oddać swoje pamiątki i autobusiki bo zawsze tam jest TO JA JESTEM PIERWSZY NA WOZIE....I MAM TIPA 15 DOLARÓW ...A nikt nie pójdzie z tych panów do biura o stawkę za dzień... ale wszyscy krzyczą że jest mało....JA postanowiłem zmienić...na lepsze i bardziej porządną firmę transportową...nie dam się okradać ... POZDRAWIAM FACHOWCÓW Z MĘKI - TRANS

-szofer-

Dziadostwo do kwadratu. Oszukują na kasie - płacą kiedy im się chce i ile im się chce.

Dobry

A co obecnie słychać w emce?

Zajebiety

Szkoda.... a taka fajna Emka... była

Fandzom

Problemy w Emce,brak szoferow sami niech zapier.......jak takie mądre wszystkie są. Biorą jak leci pijanych nacpanych byle z lejcamii na autobus. Wszystkie mądre ludzie odeszli,zostali dupowlazy i malolaty.Udanego sezonu.

Fandzom

Emka to jest chamstwo największe ze wszystkich przewoźników. Od szefa zaczynając do tych kmiotow z biura. W tej firmie nie zarobisz kasy,okradają jak tylko potrafią.

Olo

Idź robić do DziadTransu. Kaśka szuka frajerów. Tylko wcześniej załatw sobie "Jokera" i kasę na firmowy parking :) :) :) Jakich warunków spodziewacie się u Polaczka? Przecież trzeba kupić nowe wozy...

Fandzom

Uważajcie na tego Ireczka bo to konfident,wszystko donosi do biura i za plecami dupę obrabia.

Fandzom

Zgadzam się Gosciu z Tobą,my zapieprzamy na nich pierdza w stołki a zadzwoń z problemem jest ku.....wielce obrazona dama jedna z drugą .Uciekajcie ludziska z emki póki czas ,szkoda lat i nerwów. Nikt tam nas nie szanuje i nie docenia.Stary dał im za duże formy a oni walo go na mandatach jeszcze i próbują zwalić winę na kierowców. Hamstwo.

Fandzom

Emka trans w tej chwili,to jest jeden wielki syf ,aut nabrali a szoferów pożal się Boże .Troche tam pracowałem i wiem o co chodzi ,tylko dupowlazy maja dobre grupy,inni się liczą .Za 110 zł nie chcesz pracować za granica ,a na więcej nie licz.Nie polecam tego syfu.chyba ze masz mocne nerwy.Ta firma zeszła na psy.Kierowca dla biura jest niczym.

Edek

Jak znasz język i ogarniasz Europę to nie pracujesz dla Polaczka. Tak to wygląda.

Tomas

Jak znasz język i ogarniasz Europę to przedewszystkim nie pracujesz w takiej firmie jak emka

Gość

Wykorzystują kierowców na maxa i absolutnie nie szanują. Mam na myśli dobrych kierowców,ze znajomością języka angielskiego,który jest bardzo potrzebny w tej pracy,ze znajomością swojego fachu i sprawnego poruszania się po całej Europie i Skandynawii.Traktują kierowców jak zwykłe bydło,zero kultury i poszanowania - chociaż to kierowcy na nich harują. A wynagrodzeniu lepiej nie mówić. Płatności okrojone do bólu.Ja osobiście czułem,że jestem okradany.

Ja

To jest złodziejska firma! Na początku miesiąca wypłacają kierowcom pensję podstawową tj minimum krajowe,a na koniec miesiąca wypłacają wynagrodzenie za delegacje , z tym że od kwoty za delegacje odejmują to minimum krajowe. Niezły tryk,co ?

Ja

Pracowalem w tej " firmie" nie polecam podstawa 500 zl bo nie mialem auta na stanie ,a jak spytalem czy mam sobie kupic to sie cieszyli , tzw specjalisci od transportu nie tak dawno wozili odpady medyczne i i grzebali w smieciach czego mozna oczekiwac od takich . Omijacie meke trans z daleka

login

KAMIL , MICHAŁ i "miłe PANIE" to jedno,ale czy właściciel tego nie widzi? Czy tak ślepo ufa swoim pracownikom?

berg

widzę, że emka wyprzedaje swoje autka... czyżby bankrut?

Ralfi

Obiecanki cacanki płacą jak chcą czasami nie płacą

max

Witam wszystkich pracowalem w tej firmie 5 lat a co to wyplaty to tak jest do tej pory slychac odpowiedzNIE WIEM KIEDY BĘDĄ i smiech takze jak ktos chce sie zadluzyc do tylko do pracy isc w EMCE a dodatkowo zeby psychicznie sie wykonczyc to kierownicy KAMIL I MICHAL W TYM pomoga bardzo chetnie

*******

Emka JEST do KITU

bolek

Nie jest zle jak kierowcy niedostaną kasy to sami ja sobie biorąartykuł o benefitach dla pracowników

xxxxxx

Tak zgadzam się wypłaty terminowo to dawne czasy i to potwierdzi każdy kto tam pracuje ale z tego co już wiem to jak grupy ruskie nie wypala do końca to połowa ludzi odchodzi czekają tylko od mają bo za niania100 zł wnioski to nikt nie będzie jeździł

Zostaw opinię o Emka Trans Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emka Trans Sp. z o.o.