2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 7 68 5 1

Opinie o Emka Trans Sp. z o.o.

Zibi Nowy wpis

Jak ktoś szuka roboty to Telefun potrzebuje kierowców. Na EMKA TRANS nie liczcie. "Biuro" to teraz 2 osoby z których tylko jedna ogarnia... ale wyłącznie grupy krajowe.

Radek Nowy wpis
@Zibi

Potwierdzam. Figurski szuka ludzi. Rafał bierze 20 nowych PKS"ow. Tak na poważnie to Figurskiego już nie ma a u Rafała zostali tylko ci, którzy pracują za 100 dniówki i nie "panimaju" w naszym języku. Do tego stary zestaw menelików mieszkających w "Hiltonie" na 1 piętrze :)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

-szofer-

Dziadostwo do kwadratu. Oszukują na kasie - płacą kiedy im się chce i ile im się chce.

Krótki z miasta łuć
@-szofer-

A kto Ty kurfa jesteś szoferku? EMKA czeka jak reszta firm. Na dzień dzisiejszy nie ma roboty i praca w takich firmach nie ma sensu. MZA Wawa płaci na nominał 4k. Prywaciarza na to nie stać. Dzady zawsze będą dziadami. Inna sprawa, że nikt nie wie co będzie dalej. (usunięte przez administratora)

Czy w Emka Trans Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Emka Trans Sp. z o.o.?

Erazm
@Pytanie

Atmosfera nie odgrywa żadnej roli. Liczy się tylko kasa. Jeżeli chcecie sztucznie podtrzymać to forum to zatrudnijcie do pisania takich bzdetów kogoś o IQ nieco wyższym niż ławka przed domem.

jas

Ta tzw. emka a właściwie jej boss pracownikow traktuje jak (usunięte przez administratora) i tak im płaci , (usunięte przez administratora) pierwszy kierowca zmarł a właściciel nawet ne pofatygował nie na pogrzeb , bo co? oczywiście na wczasy poleciał a na FB napisali jedno zdanie Grzes ich uczy wszystkiego od początku i bardzo cieżko pracował i tak Go potraktowali a i oczywiście wlaściciel jest radnym w Żyrardowie , a jak potraktował wdowę wola o pomstę do nieba , ale pamietajmy KARMA WRACA. Były pracownik

Zl

A jak na zleceniu teraz to bedzie wygladac?

Misiek
@Zl

Nie ma zlecenia. Nie ma Emka Trans. Przynajmniej w tym roku. To nie jest główny zarobek Prezesa, więc jak będzie miał wenę twórczą to może od nowego roku firma zmartwychwstanie.

Maniek
@Zl

Emka Trans już nie istnieje. Nawet biuro się rozwiązało. Prezesina pewnie czeka na komornika. Główna Emka z której miał kasę stoi nad przepaścią i wszystko wskazuje na to, że w ciągu miesiąca zrobi krok w przód i podzieli los Emki Trans. Takie życie, jak śpiewa piosenki disco polo na YT zamiast uczyć się zarządzania.

Misiek

"Zarządzeniem Prezesa Zarządu, zgodnie z obowiązującym prawem pracy od dnia pierwszego marca 2020 roku na przejazdach krajowych obowiązuje następujący system wynagradzania kierowców EMKA-TRANS: podstawa plus dieta w wysokości 30PLN za każdy dzień prowadzenia autokaru na zlecenie pracodawcy." SMSa o tej treści dostali dzisiaj wszyscy kierowcy EMKI. Najniższa krajowa + 30 zł dniówki. Koronawirus załatwił kolejnego (usunięte przez administratora)A.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 455 dni.

Czy Emka Trans Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Leszek

Warto wiedzieć na początek, że to dobra firma i pracodawca . Zarobki natomiast zależą od naszych umiejętności.

Zajebiety
@Leszek

Mylisz się...

Arczi56
Użytkownicy czekają na odpowiedź 486 dni.

Mam pytanie czy osoba bez doświadczenia w jeździe Autokarami ma szanse na zdobycie pracy w Emka i jaka kasa wchodzi w rachubę.Z góry dziękuję

Maniek

Warto aplikować? Potrzebują kierowców?

Pawel
@Maniek

Uważam, że warto. Pracuje już parę sezonów przerobiłem już sporo firm a jak narazie w EMKA Trans jestem najdłużej.

Karolina
@Pawel

Fajnie, że polecasz Emka Trans Sp. z o.o. Co zadecydowało o tym, że zostałeś w firmie? Jeśli możesz, powiedz coś więcej o tym miejscu pracy, co dokładnie Ci w nim odpowiada.

Karolina
@Maniek

Nie wiem @Maniek jak było wtedy, bo teraz na stronie Emki jest stały nabór i można słać CV: https://www.emkatrans.com.pl/praca/ Ciekawa jestem, czy orzeczenie lekarskie i psychologiczne kierowcy muszą załatwiać na swój koszt. No i co jest nie tak z tą Skandynawią, o której pisał @Zajebiety.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 577 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Emka Trans Sp. z o.o.?

Zajebiety ;)

Pracowałem jakiś czas w Emce i specjalnie nie mogę powiedzieć złego zdania, poza tym że trochę warunki na skandynawi kuleją. Poza tym jeśli masz odrobinę oleju w głowie, dbasz o auto i oto co robisz- to i firma jest w porządku. Co prawda biuro daje wiele do życzenia.... ale jak zamiast kierowców mają marudne baby to tak jest. Fakt taki, że szlachta z biura powinna trochę zejść na ziemię. Po co tu narzekacie na EMKĘ- nie sra się we własne gniazdo- CWANIACY!- masz problem to zmień prace!

Luba
@Zajebiety ;)

"nie sra się we własne gniazdo- CWANIACY!- masz problem to zmień prace!" - tak tylko może napisać cwaniak czy raczej cwaniaczek, który zapomina, że w tym kraju jest prawo pracy!!!

Zajebiety
@Luba

A czy ktoś gdzieś trzyma Cię na siłę... Po co walczyć? Nie pasuje do odejdź...

Co powiecie na temat zarobków w Emka Trans Sp. z o.o.? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

Lusi
@Administrator

Czy ktos powoe cos o firmie. Niedawno bylem na rozmowke warunki proponuja obiecujace.

Andrew
@Lusi

A byłeś na jakiejś rozmowie, gdzie proponowali złe warunki? W EMCE jak we wszystkich polaczkowych firmach. Podstawa uposażenia na żenującym poziomie ale z dobrych grup wyciągniesz konkretną kasę. O ile takie grupy będziesz robił, ponieważ jest ich coraz mniej a chętnych coraz więcej. Z roku na rok praca w turystyce dla krajowych przewoźników coraz mniej się opłaca. Jak znasz robotę i język to poszukaj czegoś na Zachodzie. Jak nie znasz to możesz spróbować w EMCE. Żyd się zaczyna to będziesz miał dobre przetarcie.

anonymous

Właśnie się zwolniłem po 7 miesiącach pracy. Jak się zatrudniałem to kierownik Kamil przedstawił mi warunki które nie są realizowane. Decyzje bardzo często się zmieniają i jest grupa kierowców uprzywilejowanych. Ja osobiście poczułem że kierowcy są traktowani jak przedmioty, oczywiście ci kierowcy co są poza sitwą . Ponadto w biurze jest bardzo silna solidarność i zawsze zrobią z kierowcy winnego nawet mówiąc nieprawdę. Kilka dni temu po powrocie szefostwa z targów w Londynie, zapadła decyzja o oddaniu pół rocznych Mercedesów do salonu. Więc kierowców będzie za dużo a firma na zimę nie ma roboty. Lecz przegięciem było wysłanie mnie po grupę i nocleg na własny koszt, bo Emka nie jest sponsorem. Tu pozdrawiam Ilonę i jej tok rozumowania. Nie miej jednak szacunek dla Kasi. Gdyby pozostali choć w 50 procentach szanowali kierowców tak jak Kasia to można by było tam pracować. Odnośnie Kamila to jest taki rozwydrzony bachor nie posiada doświadczenia życiowego, wszystko przyszło mu łatwo i stąd brak szacunku . Ale zapewniam że karma wraca. Przed złożeniem cv i udaniem się na rozmowę i podpisaniem umowy warto się zastanowić i zabrać dyktafon. Pozdrawiam wszystkich kierowców co mają własne zdanie, honor i godność osobistą. Życzę powodzenia frajerom i dupowłazom z Emki, zaopatrzcie się w wazelinę, bo będzie potrzebna na trudny czasy.

Franki
@anonymous

Nie znam Twojej sprawy ale nie chce mi się wierzyć, że ktoś Cię wysyła na własny koszt. Jesteś dużym chłopcem więc jedziesz po grupę, bierzesz sobie hotel a potem go rozliczasz. Nie musisz nikogo prosić. Druga sprawa - nie zauważyłem kierowców uprzywilejowanych. Jeżeli ktoś pracuje kilka lat i nie stwarza sztucznych problemów to jest logiczne, że będzie miał robotę lepszą niż świeżak zatrudniony 2 miechy w firmie. Zapracował sobie na to. Idź kolego do MZA i poproś o wypłatę w takiej samej wysokości jak kierowcy z 20 letnim stażem. Zostaniesz wyśmiany. I to akurat jest normalne. Znasz język i robotę? Sprawdź się u pracodawcy zagranicznego. Wszyscy szukają kierowców - Niemcy, Francuzi, Włosi itd. Z polskich firm EMKA płaci w miarę uczciwie. Nie kradnie tipa, nie wpieprza się w opcje. U przewoźnika zagranicznego masz 100% uczciwie. Minimalne stawki, prawdziwy ZUS itd. Oczywiście są też niedogodności. Zatrudnij się zamiast płakać że nie dostajesz najlepszych Chińczyków po kilku miesiącach pracy.

anonymous
@Franki

Dobrze napisałeś, nie znasz mojej sprawy a jednak postawiłeś tezę i za wszelką cenę teraz będziesz chciał ją utrzymać. Tak jak na początku napisałeś powinno być i było. Niestety chyba w biurze ktoś dostał okresu lub ma kaprysy. Gdy zapytałem się czy jest hotel czy sam mam sobie zabukować . Powiedziano mi ze sam i na własny koszt bo firma nie jest sponsorem. W nawiązaniu do pracy w zagranicznej firmie to poleć dobrą. Znam język i robotę, słabe grupy tak samo traktowałem jak bogate czy vipowskie, z Izraelczykami też mi się dobrze pracowało. Nie napisałem że Emka nie płaci, tak jak się umówiłem na wynagrodzenie to otrzymałem. Niemniej jednak umowa ustna co do kosztów dojazdu itp. dla mnie jest święta, bo z mojej strony wywiązałem się z pracy należycie . Jednak Kamil zaprzeczył i wyparł się uzgodnień, dla mnie jest kłamcą i każdy nowy kierowca zatrudniany niech pamięta o tym. Z twojego wpisu wnioskuje że pracujesz w Emce i życzę ci powodzenia, wracając do twojego ostatniego zdania, ono jest żenujące. Chyba jesteś jednym z kierowców co z prezentami biega do biura.

Katarzyna Wąs (mama)
@anonymous

cyt. "przegięciem było wysłanie mnie po grupę i nocleg na własny koszt, bo Emka nie jest sponsorem." Wytłumacz proszę to zdanie. Czyli albo sobie sam opłacasz hotel albo śpisz gdzie: - w autobusie, - pod hotelem, - na parkingu? Co z bezpieczeństwem przewożonych osób/dzieci?

Gutek

Idealnych firm nie ma. Jeśli trzeba to trzeba zawalczyć żeby poprawić i utrzymać pracę,

Olgierd z Mysłowic
@Gutek

Utrzymać pracę to możesz jako cieć parkingowy. Tam jest wielu chętnych na Twoje miejsce. Jako doświadczony kierowca w turystyce międzynarodowej niczego nie musisz utrzymywać. 10 firm w Polsce i 50 na zachodzie przyjmie Cię do roboty od ręki.

fan Disco Polo

Jeżeli macie takie problemy to poproście o pomoc np. prawną / mediacje Pana Prezydenta Żyrardowa Wojciecha Jasińskiego lub Burmistrza Benedykcińskiego i może Wydział Pracy Sądu Rejonowego w Żyrardowie/Grodzisku? Może to naiwne, ale taki publiczny list od włodarza miasta może pomóc w naprawieniu relacji pracownik - pracodawca.

Adrian
@fan Disco Polo

Ciekawe czy na czwartkowej sesji rady miasta będzie prezes "społecznik"

Olo

Krajowi kierowcy przestali pisać bo się na Żyda szykują a zagraniczni są zajęci zarabianiem kasy :)

Hanna

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać?

Zostaw merytoryczną opinię o Emka Trans Sp. z o.o. - Żyrardów