JAX Sp.j. Firma Handlowa

Opoczno

Opinie o JAX Sp.j. Firma Handlowa

bee23

Pracowałem 3 lata w JAX drzwi z Warszawy ale już kilka lat temu jak mieli jeszcze kilka innych salonów prócz tego przy ul.Bartyckiej i też nie mogę narzekać a takie realne zarobki " na rękę " to 2500 zł - 3500 zł ( była wypłacana prowizja w zależności od wysokości obrotów ) miesięcznie więc chyba nie jest najgorzej.Oczywiście żeby zarobić te 3500 zł netto no to trzeba było popracować i tych drzwi trochę sprzedać , coś za coś :) Trafiłem tu trochę przez przypadek bo szukałem aktualnego kontaktu do JAX-a bo moja ciotka chce kupić dobre drzwi a drzwi w JAX to mieli konkretne. Zwolniłem się sam ze względu na przeprowadzkę pod Warszawę i miałbym spore problemy z dojazdem.

rabarbar

Pracowałem w firmie JAX z Warszawy ul.Bartycka ( produkują i sprzedają drzwi ) i nie mogę narzekać. Zarówno właściciele jak i warunki są OK. Niepotrzebnie się zwalniałem a jest teraz ogłoszenie o pracę i teraz trochę mi głupio wrócić ale może spróbuję :)

lola

Jakie 12 godz. od 9 do 17 czasmi jak w trasie to 18-19 po zatym 2200 na ręke to wcale nie mało + paliwo na dojazdy do domu gratis to ok 400 zł miesięcznie w sumie mamy 2600 zł wcale nie tak mało jak na Opoczno. druga sprawa kilku pracowników zostało zwolnionych lub sami odeszli popracowali w innych firmach (2-3 miesiace i już nie pracują) to mówi samo za siebie.

Konkretnie ta firma "JAX Sp.j. Firma Handlowa" to firma z Opoczna ( branża materiały ścierne , sprzęt BHP itp. )

darbar

No tak..... ludzie piszą swoje opinie nie precyzując o którą firmę JAX dokładnie chodzi i zapewne stąd te nieporozumienia jak powyżej :) :)

lolek

W Polsce jest co najmniej kilkanaście firm o nazwie JAX. W samej Warszawie jest kilka firm o tej nazwie więc może warto dokładnie sprecyzować o której firmie piszemy ????

jol jol

Jest tylko jeden handlowiec z tym stażem Pani M... Ale co to jest 2200 przy pracy po 12h po godzinach a do tego jeszcze w soboty... Ledwo na rachunki starcza a czasu straconego dla rodziny nie rekompensuje.

tak tak

Pracuje od 2012 więc nie pisz głupot.

Ble ble

Jakie 4 lata? Nikt z handlowców nie pracuje z tym stażem

hehe

Jakie odejście pracowników !!!! zostali zwolnieni za brak wyników lub inne wpadki ale o tym nie piszą o dobrego pracownika dbają i dają zarobić ja pracuję 4 lata i średnio mam 2200

byly

Szefostwo .....no comment Atmosfera....no comment Wynagrodzenie...no comment Odejscie 7 pracownikow w ciagu 6miesiecy...no comment

rere

Szefostwo, atmosfera i warunki jest OK. Co do kasy to jest podstawa + premia od wyników czyli podobnie jak w większości firmach handlowych.

hehe

Firma jak tonący statek. Nie płaci, zwalnia ludzi,a atmosfera to istny mobbing

xyz

są wyniki jest kasa,kiepskie wyniki kiepska kasa. życie:-)

drzwi

Jest ogłoszenie o pracę w Jax drzwi napiszcie jak się pracuje?

xyz

nie polecam!!!!!!!

Anonim

Bardzo mili właściciele można zarobić ale trzeba się napracować nic nie ma za darmo są wyniki jest Premia.

Zostaw opinię o JAX Sp.j. Firma Handlowa - Opoczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JAX Sp.j. Firma Handlowa