Opinie o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polish Assembly Centre Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Kasiulka62728

Przepraszam ale ja chyba czegoś tu nie rozumiem. Zwalniają osoby które chca pracowac. Przyszla jakas baba pol roku temu i jest wielka pani lider jakosci? Ostatnio zrobiła to samo z pania na windzie na rg, ktora też chciała pracować. Powiedzcie mi jak osoba która wygląda i zachowuje się jak chodzące gryzli a jej wiedza na temat produkcji sięga rynnom przy windach, jak taką osoba może zarządzać ludzimi? A poza tym..porównajcie sobie (usunięte przez administratora), która robiąc nam to śmieszne zebranie o jakości a stołówce żula gumę i trzymała ręce w kieszeni. Może i pracuje na produkcji ale trochę mnie rodzice savoir-vivre'u w życiu nauczyli.

@Kasiulka62728

To jest jakaś komedia i tyle. Żal tych dziewczyn, a widocznie tylko jedna umiała się odezwać i powiedzieć że coś tam nie gra.

Juhhhas

Otóż to. Ta PANI KIEROWNIK się do niczego nie nadaje. Dziewczyny na dziale są zastraszane i szantażowane. A ci zrobiło kierownictwo? Pozwoliło żeby taka osoba przejęła jeszcze windy. No wybaczcie ale albo ktoś nie myśli, albo.. ktoś nie myśli :D

Juhhhas

Ja nie mam pytań. Jak usłyszałem co zrobiła ta s.. to myślałem że ją zabije wzrokiem. Czy Ci tam wyżej i w hr naprawdę nie widzą co wyprawia ta kobieta w tej firmie? I czy nikt się nie zastanowił dlaczego taka wielce doświadczona kobieta sukcesu została zwolniona z poprzedniej firmy? Wystarczy że widzę jak to babsko lezie i żuje te gumę jak to ktoś niżej napisał i mam ochotę zapytać czy jesteśmy na pastwisku. A dziewczyny z quality szkoda, ale według mnie wyjdzie jej to na lepsze. M. Niedługo też odejdzie i wtedy się może obudzą że w tym dziale rządzi zła osoba

windzzia

zwolnili kogos z dzialu jakości????????? czy to plotki??/ ktoś cos wie?.! (usunięte przez administratora) to jakiś żart hhahaha zwolnili jedyna osobe która ogarniala hahahaha to sie teraz zacznie (usunięte przez administratora) z wszystkim..

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. Jakości ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
windzzia

A ja powiem tak...……… miesiąc temu kretynka przejela władze nad windami i radze już kierownictwu szukac nowych pracowników do kontroli. To co sie odpier.. z ta bardzo kompetentna pania z działu jakości to jakies nieporozumienia. Pytam o urlop= nie wie. Pytam o sprawdzenie produktu= nie wie. Zastanawiam sie czasem co ona wie. Nie podoba mi sie to na co zgodzilo sie kierownictwo, bo pracowałam na fajnym dziale. A mam wrazenie ze przez pania J..... w tej firmie jest JAKOŚ a nie JAKOŚĆ. Pozostaje szukac innej roboty, ktorej w okolicach jest mnostwo i to za o wieeeeeeeele lepsze pieniadze

kandydat

Po przeczytaniu tego wszystkiego kreuje się kiepski obraz tej firmy, nie zachęcający do aplikowania. Myślałem na odzewie na ogłoszenie na stanowisko planisty, ale już czuję że wołanie 3500pln netto to warunek nie do spełnienia przez kierownictwo. Szkoda, ale poco rzucać się w (usunięte przez administratora)

@kandydat

Mało płacą brak słów.Taka firma tylko szefostwo ma kasę A robol nic.Tylko tyra za dwóch.

Konstruktor

Najlepsza pupa w Pacu"Kobieca":)?

Ass
@Konstruktor

To jaka jest wkoncu najlepsza? Ta pupa :)?

@Konstruktor

Twoja

Nie polecam płaca kiepska o liderach nie wspomnę wredota że szok ????poza tym teraz rynek pracy jest tak bogaty że można przebierać i znaleź dobrze płatną pracę????Proponuje kierownictwu przyjrzeć się pracy liderów w szczególności ich stosunkiem do ludzi bo z takim podejściem liderów do drugiego człowieka załogi nigdy nie będziecie mieć ????

@Kasia

Co do tego do calkowita prawda

Xxx

Bardzo dobra podjęta w końcu decyzja o zmienię lidera na dziale PLISSY .

Aakro
@Xxx

Zgadzam sie, wreszcie zaczęli szukać kogos z zewnątrz! Bo ta co przyszła kompletnie sie nie nadaje...

Zyx
@Xxx

O zmianie? chyba raczej o zabraniu lidera bo nikogo w jego miejsce narazie nie ma z tego co widać

@Aakro

Sądzę ,że osoba która przeszła wprowadzi jakieś "porządne" zmiany

taktak

z pewnością jak tak dalej bedzie to dzial plis zostanie z 20 osobami

Pstryk
@Xxx

I ludzie zestresowani pracuja od tego czasu ze opowiada ze dopiero zmiany zrobi juz probowala zrobic.....

Wrrr
@Xxx

Chyba haotyczne.. ze polowa ludzi nerwicy sie nabawi.

As
@Xxx

To Kto w końcu liderem Pani U czy I czy jeszcze ktoś inny?!

Alice
@Aakro

Czyli która U?

Ptruk
@As

Iiii chyba choć nie było nic oficjalnie ogloszone tylko sie domyslac

@Pstryk

Ble ble

parabola

Od tej firmy nalezy uciekać jak przed tajfunem w Chinach!!!

@parabola

Prawda całkowita prawda

Łucja

@Nick:), ja niestety nie posiadam takich informacji, ale może któraś z osób, która współpracowała z firmą Polish Assembly Centre mogłaby odpowiedzieć na to pytanie? Domyślam się, że chcesz aplikować do Polish Assembly Centre. Jakie dokładnie stanowisko Cię interesuje?

Łucja

@lezar2, Twoje przedostatnie zdanie w wypowiedzi, dotyczące wynagrodzeń, na pewno przysporzy uśmiechu nie jednej osobie. Rozumiem, że opisujesz warunki jakie zaproponowano Tobie w Polish Assembly Centre? Jeżeli kiedyś pracowałeś na lepszych warunkach, dlaczego zdecydowałeś się ponownie próbować sił na polskim rynku pracy?

Nick:)
@Łucja

Więc jak kształtuje się wynagrodzenie do ręki oczywiście 2000zł wzwyż???

lezar2

Dodam Wam otuchy, pracowałem kilka lat w Holandii zarabiałem -ca ponad 8tys.zł na rękę + samochód na dojazdy do pracy.Wykonywałem instalacje elektryczne więc położyłem 20kabli w jeden dzień, na drugi kazali wszystko zdemontować i o mało mnie nie zwolnili bo norma była 2(dwa kable). Po tym spaliśmy w trafostacji i graliśmy w karty. Na pytanie kto za to płaci? odpowiedziałem "MY " w Polsce z takimi stawkami jak wy. To samo zaproponowali mi w Lesznie w Holenderskiej firmie od kabli:2100brutto czyli 1400 na rękę + 100-200zł.premii za efekty. Powiedziałem że tyle to mi dali na stażu 50 lat temu jak skończyłem szkołę. Tak się rozwijamy i nic na to , post komuna rządzi dalej.

Łucja

@Konstruktor, na forum nie rozmawiamy o sprawach prywatnych pracowników, ani nie poruszamy tematów osobistych. Forum GoWork.pl jest miejscem konstruktywnej dyskusji na temat warunków pracy. W tym przypadku w firmie Polish Assembly Centre. Czy jesteś pracownikiem tej firmy? Jakie jest Twoje zdanie na jej temat? Czy jesteś zadowolony z warunków umowy?

Łucja

@Xyz, proszę nie zaczepiać innych użytkowników forum. Forum GoWork.pl jest miejscem konstruktywnej dyskusji, obowiązuje tutaj regulamin. Twoja opinia może być przydatna i pomóc potencjalnym kandydatom do pracy. Jakie jest Twoje zdanie na temat tej firmy? Czy długo już pracujesz w Polish Assembly Centre? Warto aplikować?

Fernando

Są tam jakieś fajne (usunięte przez administratora)

Fernando
@Fernando

Kobietki

Xyz

No i co? Zajmij sie swoim życiem w koncu , bo widze , ze cudze cie bardziej interesuje.

@Xyz

Serio? Co to za pyanie?

Xyz

Wystarczy spojrzeć jak kadra pracownicza nie tylko na produkcji sie zmienila- to chyba dużo mowi o warunkach pracy w tej firmie? Ludzie nie zwalniaja sie bez powodów. Moze i firma jest poukladana , bardziej niz inne w kej obrębie , ale to nie wszystko.

Karyt

A moze nie naciskają? Jak nie mozesz zostać to sie musisz wytłumaczyć dlaczego, a jak nie masz dobrego wytłumaczenia to krzywo patrzą, wiec wkoncu zrezygnuj z czegos zeby zostać na nadgodzinach za grosze. Bo przeciez jesteśmy jednym zespołem, niech wszyscy zostaną i dadza z siebie ile mogą! Ale firma nic od siebie nie patrzy dać. Pac to miejsce żałosne i śmieszne, gorzej niż w hm bo tu ludzie pracują tylko na zdobycie doświadczenia lub do odepchnięcia sie, a w hm duzo osób zostaje na dłużej. Oczywiście o premiach zapomnij bo dlaczego premie maja byc skoro masz dwie płatne przerwy i nawet urlop płatny jest! Haha, tak jakby nigdzie urlopów płatnych nie było, jw smieszni sa

HM
@Karyt

To idź do HM - cały czas przyjmują.

@HM

Ok

Łucja

@nik Zapoznaj się z regulaminem zanim umieścisz komentarz. Twój go łamie. Nie można podawać danych osobowych innych pracowników. @Fernando W jakim celu o to pytasz oraz jaki to ma związek z pracą w firmie Polish Assembly Centre? Jeżeli możesz wyjaśnić, to będę wdzięczna.

Szukającym pracy odradzam tę firmę. Brak poszanowania dla pracownika, nacisk psychiczny ze strony liderów. Ciągłe dokładanie obowiązków i zmuszanie do nadgodzin! Płaca oczywiście minimalna a wymagania wobec pracownika jakby oferowali wynagrodzenie rzędu 3 tys złotych.

Ojojoj
@Gość

Znam firmę zajmującą się produkcją tych samych produktów. Kilka metrów wyżej. Dlaczego nikt nie aplikuje ? Stawka wyższa. Przejrzyste warunki

Ojojoj.
@Ojojoj

haha :P jak nie dają umów adekwatnych do stanowisk to potem warunki są przejrzyste. Wyższa stawka? parę osób ma wyższą pensje a reszta robi za grosze na umowie zlecenie

Ojojoj..
@Ojojoj.

Na umowę zlecenie płacą 11zł/h. Policz sobie ile to wychodzi w skali miesiąca. 11zł x 8h dziennie x 22 dni w miesiącu = 1936 zł/netto. Mało?

Xyz

Przykro patrzec jak dirma ktora byla kiedys znana i ludzie mieli o niej dobre zdanie stacza sie na same dno. Ciezko docenic dobrych pracownikow? Spójrzcie ile osób z "biur" sie zwolnilo, którzy robili "dobra robote" . Niedlugo zostanie zakład bez pracownikow.

Zostaw merytoryczną opinię o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polish Assembly Centre Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 166 ocen.
  • Wiosenna 10
    63-100 Poznań
  • NIP: 2090000937 KRS: 0000297444

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.