W & A Poland Sp. z o.o.

Lubin

Opinie o W & A Poland Sp. z o.o.

Były

Nie polecam źle traktuja ludzi jednym słowem wyzysk

krecik

Mam pytanie do pracowników W&A: Czy dostajecie Umowę o Pracę przed wyjazdem na kontrakt? Chodzi mi o to czy wiecie na jakich warunkach jedziecie do pracy jeszcze przed jej rozpoczęciem?

mpmp

stawki nie są rewelacyne ponad 30 zł można dostać ale atmosfera jest kiepska scigaja ludzi po 12h i nawet wody nie kupią itp nie polecam

Poprawa w kasę jest tylko u szefostwa:) W naszych wypłatach tego nie widać!

były

Słyszałem że teraz sie poprawił z kasą itp czy to prawda ??

uważajcie

Na każdym kroku kłamstwa lub celowe zatajanie i omijanie ważniejszych kwestii, obiecują ze jedziesz na pare miesięcy, kłamią prosto w oczy a wysyłają ludzi na 5 dni a poźniej czekasz dwa-trzy miesiące w polsce bez kasy bo może zadzwonią na kolejny wyjazd. Niech nikt tam nie jedzie bez ubezpieczenia, upewnijcie się 10 razy czy macie napewno odpowiednie. Bo później jest dużo wypadków ludzki dramat i pokrycie kosztów z własnej kieszeni na które nie wiem czy cala rodzina by się wypłacila. Stawka 20zł nie ważne czy masz doświadczenie czy nie. Nie wierzcie że ktoś ma więcej, chyba ze z rodziny po znajomości.

bbb

Wujek ma jeszcze kogoś do roboty, czy tylko ludzi allegro?

były

i tu masz racje gosciu nawet o 1 zeta sciska sie na maksa i te jego historyjki mozna zapisywać teksty i śmiać sie długo pózniej

bbb

Wujek to nie oszust,tylko dobry negocjator!To jest niesamowite zeby znlesc ludzi za 20zl na godzine i wyslac ich do pracy w Afryce!!!

aaa

Wujek to oszust stawki ktore oferuje mozna w polsce dostac nawet lepsze a wogule to jest oboz piracy f963

polo

Wujek nie ma ludzi mozna spoko stawke wytargowac a praca jak zawsze sezonowo :d

nowy

Czy ta firma w&a jeszcze zyje?Ma jeszcze robote?Warto tam dzwonic?

ipo

Kawe HAHA wiadomo kto to jest i co robi i nikt go nie lubi(usunięte przez administratora)

stówka

Nie ma juz wodzu fachowcow!Moze Kawe

byly

wodzu przyjmuje jak leci istna lapanka placi grosze ma kilku fachowcóc reszta to statysci i srasznie bredzi

papaj

ta firma jest skonczona nie maja roboty (usunięte przez administratora)

Johny

20 zł/godz ??? przegiąłeś, płacą akurat dobrze - ja miałem 32 na godz - może słaby jesteś, bo tam jeśli o to chodzi to dobrym nieźle płacą. Ja tam jestem zadowolony, nie dosć że można ładnie zarobić to jeszcze przy okazji kawał świata zobaczyłem.

Derik

W&A hahaha pracowałem tam! To jest firma dla tych co nie lubią pracować bo w ciągu 12 miesięcy jak przepracujesz 4 miesiące to sukces! (usunięte przez administratora)

Kamil

Pracowałem w tym(usunięte przez administratora) Umowa.. no właśnie jaka umowa ????. Miesiąc pracy - 3 miesiące w domu... potem wyjazd a 4 dni d.. potem 2 miesiące w domu. Oczywiscie czas w którym siedzisz w domu niepłatny. Jeśli masz szczęście podpiszesz z nimi umowę to przynajmniej składki odprowadzają (od najniższej krajowej) a na czas który spędzasz nie pracując dostajesz urlop bezpłatny. Stawka na umowie (jeśli jesteś szczęśliwcem i ją dostaniesz) -to oczywiście najniższa krajowa.(usunięte przez administratora) Zarobisz dwa tysiące złotych - standardowa "pomyłka" i dostaniesz conajmniej 100 zł mniej:-) (rekordziści 1300) (usunięte przez administratora)

biały

obiecanki cacanki a co wypłata zawsze o 500 za mało! 7 dni po 12 godzin i przerwy odlicza, urlopy płatne nie istnieją a umowy ma tylko stary a ty nawet nie wiesz do kiedy bo nikt z nas nie miał żadnej daty. kiedyś było ok(usunięte przez administratora)

papa

Najgorzej gzie mozesz trafic to W&A(usunięte przez administratora)

deg

Spaczy moze i przyjmuja ale nie licz na godziwe wynagrodzenie robielm tam troche tak jak kolega napisal wyzej duzo godzin nawet 2-3 miechy mozna tyrac po 12 bez dnia wolnego i jeszcze przerwe odbija

fred

firma wyplacalna lecz malo placaca. (usunięte przez administratora) wysyla ludzi na drugi koniec swiata np. chiny rpa brazylia a placi 20 zl na godzine. gdzie taka stawke mozna miec w pl. robi sie w holere godzin, przez kilka miesiecy nie ma sie dnia wolnego. w ciagu 12 godzin pracy ma sie jedna polgodzinna przerwe ktora jeszcze odlicza.

filo

czy ta firma przyjmuje spawaczy do pracy i na jakich warunkach ?proszę o info

fffdds

stawka zaczyna sie od 20zl dla nowicjuszy duzo gadanio i obiecywania kreca caly czas i trzeba dobrze liczyc swoje godziny bo lubia sie pomylis o stowke 200 czy 500zeta

adam

jakie mają kontrakty i jak dlugie jaka umowa jaka atmosfera i czy wyplacalni sa

mario

wie ktoś więcej o tej firmie?

adam

proszę o info dotyczące pracy w tej firmie,atmosfera kontrakty ,czy kasa jest na czas itd

Zostaw opinię o W & A Poland Sp. z o.o. - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie W & A Poland Sp. z o.o.