Opinie o RAFS Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie RAFS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RAFS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RAFS Sp. z o.o. w Chorzów

Max

Witam ta firma to same dno nie płaca ci za nagodziny i jak przychodzisz w sobote to nie masz wolnego umowa o dzielo mialem rok 1 miesac jak sie nie załatwilem z szefem to nie miałbym jej dyrektor nic nie dba tylko o swój tyłek wszystko na akord nawet ci karza przychodzisz w weekendy nawet premi a na Swieta dostaniesz wino i grzyby suszone i ogórki kiedys widzalem pasek szefa a tam bylo 50 tys zarobek miesieczny i kto to widzal 4 grosze za format a za obrywanie 0.5 grosza smieszne pienadze i nawet ci za wykrojnik odlicza jak ty go nie popsules tylko jak 15 wykrojnikow na siebie leza to wiadomo ze nosze sa polamane i kurz syfff powini sie nazywa sytff a nie rafs

kiero

DO LUZAKA nie łudź się nie dostaniesz tej umowy znam ludzi którzy pracują ponad rok i więcej na śmieciówce

Rafi

Jeżeli ktoś twierdzi,że ludzie to nyggusy,bo zarabiają 1200zł i to na tzw.śmieciówkach,to chyba powinnien się leczyć.A tak po za tym, to niech sobie pie....nie w łeb

kiero

Jednego możecie być pewni na każdym wynagrodzeniu was oszukają ,poza tym kompletny brak poszanowania pracownika

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w RAFS Sp. z o.o. na stanowisko Planista produkcji? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Brygadzista lakierni
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownicy utrzymania czystości ul. Niedźwiedziniec
Chorzów
BHP Protect System Sp. z o.o.
gościu

Jestem drugi miesiac. Ci co narzekaja lepiej wzieliby sie do roboty. W akordzie trzeba zasuwac ale mozna pojsc w gore. Ci co chca pracowac daja rade, filozofii nie ma. Tez slyszalem o tych nowych maszynach. Czekam na to, wtedy otworza sie kolejne juz nowe mozliwosci. Zamiast narzekac wezcie sie do pracy. Pozdro z Rafsa

praco

Pracuje od niedawna. Pierwsze 3 miesiące zapewnili mi stałą kwote zebym poznal jak to wyglada. Ogolnie ok, klimat wporzadku. Dochodza sluchy ze beda inwestowac w nowe maszyny. Firma sie rozwija wiec dla mnie super.

luzak

No to dziwne bo wg mojej umowy przez pierwsze 3 miesiące mam dostać 1200 zł netto a na akord dopiero po 3 miesiącach. Też mam umowę o działo ale firma wydaje się dobra wiec się zdecydowałem i ponoć po przejściu na akord jak będę dobrze pracować mam dostać umowę na czas określony.

rajd

Tragedia! Ta firma to jedno wielkie(usunięte przez administratora)Praca na akord, jak dobrze pójdzie to mozna wyrobić 900 zł, umowa tylko o dzieło, brak jakichkolwiek świadczeń i premii. Nadgodziny nie sa płatne, tak samo jak praca w weekend... brak słów, nie polecam.

Produkcja

Opinie pisza chyba największe nyggusy co nie chcą pracować. Jestem tu już drugi rok w biurze i może jest dużo roboty, ale atmosfera jest OK, dyrektor produkcji jest w porządku, a kasa na początku jest mega lipa ale po okresie próbnym Ok.

EF

Na stanowisku pracownik produkcji. Ogólnie szkoda słów. Jak jesteś potrzebny to Cie będą z uśmiechem "klepać po pleckach" a jak nie to wypad i koniec...

handlowiec

Witam. A jak wygląda praca w dziale przedstawicieli handlowych? Proszę o opinie. Robert

RG

Cześć, a na jakim stanowisku pracowałeś?

EF

Witam! Nie polecam tej firmy. Zero szacunku dla pracownika! Liczy sie tylko produkcja. Kierownik niestety też nie ma szacunku dla ludzi. Każe ci przychodzić w weekend i nie pyta o zdanie tylko to jest jak rozkaz! Omijajcie długim łukiem tą firmę!

Zostaw merytoryczną opinię o RAFS Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w RAFS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RAFS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RAFS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RAFS Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Miła 53
    41-500 Chorzów