Opinie o RAFS Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie RAFS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RAFS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RAFS Sp. z o.o. w Chorzów

Waldi

Widzę rafs szuka planisty a co pędzel się w końcu zwalnia???

@Waldi

Pewnie się z łysym popsztykali

Jak szefostwo w RAFS Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Zenek

Na każdym kroku patrzą żeby ci coś obciąć z wypłaty, taki standard

Aleksandra
@Zenek

Masz na myśli trudność w otrzymaniu premii? Jakie dokładnie są warunki jej otrzymania? Jak wygląda kwestia dodatków pozapłacowych, pracodawca oferuje możliwość skorzystania? Jestem też ciekawa, czy praca odbywa się w systemie zmianowym. Liczę na Twoją odpowiedź.

Waldi

wielkie (usunięte przez administratora) szczególnie RS

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w RAFS Sp. z o.o.?

On

mozesz dostac młotek zeby sobie ta prace z głowy wybic

Buba

Witam az tak zle jest w tej firmie? Ja jutro jade na rozmowe o prace stawka 11zl netto to bardzo duzo w innych pracach zarabialem 9,9.50zl najnizsza krajowa. Ide do pracy na magazynie jakies tam ukladanie zabawek pakowanie. Praca od pon do soboty 6-14 super ggodziny w dodatku w sobotę jesli nie mg przyjść powiedzieli mi ze nie ma problemu co myskicie? Naklamali mi czy sie zmienilo?

Koleżanka
@Buba

Głodowe pensje. Brak szacunku do ludzi. I ludzie się na to godzą

On
@Koleżanka

Dobrze ze juz tam.nie pracuje. A Rafałowi chetnie bym.poprzebijal opony w tej x5

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w RAFS Sp. z o.o. na stanowisko Planista produkcji? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy spawacz ALU-minium MIG / MAG
Optima Weld Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Zakupów
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Siwy

Bo kapusie bąde ciągle pracować

@Siwy

widzę że opinie i I kapusiu Rafs szybko usunięto och Adaś ty to masz parcie

CV_bG

można na produkcji wyciągnąć z nadgodzinami 3 - 4tyś jak gdzie indziej?

inny
@CV_bG

taa chyba w 2 miesiace

Swój
@CV_bG

Hehe... pomarzyć można :)

Oburzony

Firma do (usunięte przez administratora) praca niewolnicza mobing czlawieka przez kobiety krzyczenie na pracownika w dzisiejszych czasasachto nie do pomyslenia szanuja tylko starych pracownikow a nowych nie praca na akord co dla nowo przyjetych nie do pomyslenia Place mimo ustawowego platnosci 10 na konto najwczesniej 11 Przyjmuja nawet Ukraincow ktorzy maja marna stawke i zwalniaja sie po miesiacu Pan kierownik tez wielki (usunięte przez administratora) za sie prosic nawet o rekawiczki sie prosic

Potwierdzam w 100% /zmarnowany czas w tej firmie/

Edward
@Oburzony

Dość mocne słowa pod adresem firmy. Czy zgłaszałeś takie zachowania przełożonemu, bo nie należy ich tolerować. Piszesz o pracy na akord. Czy w w ten sposób można podwyższyć wysokość podstawy wynagrodzenia? Chętnie dowiem się też, czy są inne dodatki takie jak premie lub płatne nadgodziny. Możesz mi odpisać?

Rob
@Oburzony

Jak długo tam wytrzymałeś ?

Nikodem

Witam widzę nową rekrutacje na infoPracaj.pl do tej firmy na pracownika produkcji /10 osób /czy coś możecie powiedzieć na temat tej firmy, jacy przełożeni jakie warunki pracy/zarobki/system pracy itd pozdrawiam Nikodem

A
@Nikodem

nie polecam (usunięte przez administratora) kiła mogiła tyle w temacie

Pozdrawiam i polecam Panią M.M

Tedy

Jeśli ktoś mało pracuje i jest mało wydajny w pracy to pewnie nie zarobi!!

Honorata

Proszę Was o zamieszczanie na forum tylko informacji dotyczących RAFS, które będą istotne i interesujące dla osób rozważających aplikowanie do tego pracodawcy. Dlatego proszę Was o kilka słów w kwestii warunków zatrudnienia, które w tym momencie pracodawca oferuje pracownikom na rozmowie kwalifikacyjnej. Czy w firmie zachodzą jakieś zmiany ważne z perspektywy osób pracujących w niej?

rychu

Nie ma jak to biedny pan Wróbelek urwał się od cycusia mamusi teraz wszyscy się na nim wyżywają i są brzydcy dla niego tylko szkoda ze nie opowiesz prawdy o sobie i dla czego ty i twoi przyjaciele szenkery hahaha:) zostaliście zwolnieni z pracy a teraz obrabiacie (usunięte przez administratora) pracodawcy. a co do wypłat są co miesiąc tak samo wiec wiec nawet jeżeli otrzymałeś dzień później z niewiadomych przyczyn to co to za różnica nie trzeba było ustawiać sobie rat na 10 bo nie w każdej pracy płacą 10.

obserwator

Batman&Robin bo ty ciamajda życiowa chłopcze jesteś, a w dzieciństwie ojczym się nad tobą pastwił

Cv

Co slychac w firmie?

inny

dziadostwo nie warto

pan
@inny

a może coś konkretniej

Misia

Czy szukaja teraz kogos do pracy?

Honorata

@Zbulwersowany Z jakiego konkretnie powodu twierdzisz, że praca w firmie RAFS była Twoją najgorszą? Takie opinie nie biorą się znikąd, więc coś musiało na nią "zapracować". Ważne jest to, aby umieszczane opinie były merytoryczne, dlatego chcę Cię prosić, abyś napisał bardziej szczegółowo, dlaczego właśnie w taki sposób uważasz. Sprawi to przede wszystkim, że Twoja opinia będzie bardziej wiarygodna.

Zbulwersowany

Najgorsza praca w jakiej pracowałem nie polecam

Honorata

@inny Czym spowodowana jest Twoja opinia? I czemu nie ma w niej żadnych konkretów. Czy mógłbyś swoją opinię podeprzeć argumentami? Niestety, ale w takiej formie jest ona niewiarygodna. @Mariusz Rozumiem, że byłeś bądź jesteś nadal pracownikiem firmy RAFS. Czym dokładniej spowodowana jest sytuacja, o której wspomniałeś? Czy mógłbyś napisać coś więcej na ten temat?

Mariusz

Witam wszystkich pojawiła się oferta pracy na stanowisko operatora produkcji możecie coś podpowiedzieć jak tam jest tzn. ciężkość pracy, zarobki atmosfera itd. będę wdzięczny za jakieś info pozdrawiam

Rob19

Arek - nie zachwalaj i nie kłam. Gdyby było tak fajnie jak piszesz, to najlepsi pracownicy nie odeszliby do konkurencji lub innych firm. Na przełomie kilku ostatnich lat pozwalniały się osoby z biura i z produkcji - ludzie z którymi Pan Prezes budował tę firmę i którym nie potrafił podać ręki i podziękować za wieloletnią współpracę. Ponieważ Pan Prezes używał wobec nich swojego ulubionego zdania " jak się komuś nie podoba to tam są drzwi " więc Ci najlepsi skorzystali z jego rady i te drzwi znaleźli.

Zostaw merytoryczną opinię o RAFS Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w RAFS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RAFS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RAFS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RAFS Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Miła 53
    41-500 Chorzów