Opinie o RAFS Sp. z o.o. w Chorzów

RAFS Sp. z o.o.
3 6 57 5 1
Oburzony

Firma do (usunięte przez administratora) praca niewolnicza mobing czlawieka przez kobiety krzyczenie na pracownika w dzisiejszych czasasachto nie do pomyslenia szanuja tylko starych pracownikow a nowych nie praca na akord co dla nowo przyjetych nie do pomyslenia Place mimo ustawowego platnosci 10 na konto najwczesniej 11 Przyjmuja nawet Ukraincow ktorzy maja marna stawke i zwalniaja sie po miesiacu Pan kierownik tez wielki (usunięte przez administratora) za sie prosic nawet o rekawiczki sie prosic

A.S Nowy wpis

Potwierdzam w 100% /zmarnowany czas w tej firmie/

Edward Nowy wpis
@Oburzony

Dość mocne słowa pod adresem firmy. Czy zgłaszałeś takie zachowania przełożonemu, bo nie należy ich tolerować. Piszesz o pracy na akord. Czy w w ten sposób można podwyższyć wysokość podstawy wynagrodzenia? Chętnie dowiem się też, czy są inne dodatki takie jak premie lub płatne nadgodziny. Możesz mi odpisać?

Rob Nowy wpis
@Oburzony

Jak długo tam wytrzymałeś ?

Aleksandra Nowy wpis
@Rob

Też jestem bardzo ciekawa, jak długo @Oburzony pracował w RAFS - może jeszcze zechce udzielić nam odpowiedzi. Widziałam, iż właśnie chcą tam zatrudnić Montera Konstrukcji Stalowych: https://pl.linkedin.com/jobs/rafs-jobs?position=1&pageNum=0 Zapewniają zakwaterowanie oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Interesowałoby Cię takie stanowisko?

Nikodem

Witam widzę nową rekrutacje na infoPracaj.pl do tej firmy na pracownika produkcji /10 osób /czy coś możecie powiedzieć na temat tej firmy, jacy przełożeni jakie warunki pracy/zarobki/system pracy itd pozdrawiam Nikodem

TakNie2
A
@Nikodem

nie polecam (usunięte przez administratora) kiła mogiła tyle w temacie

Tak4Nie
Anonim

Pozdrawiam i polecam Panią M.M

Tak5Nie2
Tedy

Jeśli ktoś mało pracuje i jest mało wydajny w pracy to pewnie nie zarobi!!

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
CV_bG

można na produkcji wyciągnąć z nadgodzinami 3 - 4tyś jak gdzie indziej?

inny
@CV_bG

taa chyba w 2 miesiace

Honorata

Proszę Was o zamieszczanie na forum tylko informacji dotyczących RAFS, które będą istotne i interesujące dla osób rozważających aplikowanie do tego pracodawcy. Dlatego proszę Was o kilka słów w kwestii warunków zatrudnienia, które w tym momencie pracodawca oferuje pracownikom na rozmowie kwalifikacyjnej. Czy w firmie zachodzą jakieś zmiany ważne z perspektywy osób pracujących w niej?

rychu

Nie ma jak to biedny pan Wróbelek urwał się od cycusia mamusi teraz wszyscy się na nim wyżywają i są brzydcy dla niego tylko szkoda ze nie opowiesz prawdy o sobie i dla czego ty i twoi przyjaciele szenkery hahaha:) zostaliście zwolnieni z pracy a teraz obrabiacie (usunięte przez administratora) pracodawcy. a co do wypłat są co miesiąc tak samo wiec wiec nawet jeżeli otrzymałeś dzień później z niewiadomych przyczyn to co to za różnica nie trzeba było ustawiać sobie rat na 10 bo nie w każdej pracy płacą 10.

Tak4Nie

obserwator

Batman&Robin bo ty ciamajda życiowa chłopcze jesteś, a w dzieciństwie ojczym się nad tobą pastwił

Tak5Nie

pan
@inny

a może coś konkretniej

Misia

Czy szukaja teraz kogos do pracy?

Honorata

@Zbulwersowany Z jakiego konkretnie powodu twierdzisz, że praca w firmie RAFS była Twoją najgorszą? Takie opinie nie biorą się znikąd, więc coś musiało na nią "zapracować". Ważne jest to, aby umieszczane opinie były merytoryczne, dlatego chcę Cię prosić, abyś napisał bardziej szczegółowo, dlaczego właśnie w taki sposób uważasz. Sprawi to przede wszystkim, że Twoja opinia będzie bardziej wiarygodna.

Zbulwersowany

Najgorsza praca w jakiej pracowałem nie polecam

Honorata

@inny Czym spowodowana jest Twoja opinia? I czemu nie ma w niej żadnych konkretów. Czy mógłbyś swoją opinię podeprzeć argumentami? Niestety, ale w takiej formie jest ona niewiarygodna. @Mariusz Rozumiem, że byłeś bądź jesteś nadal pracownikiem firmy RAFS. Czym dokładniej spowodowana jest sytuacja, o której wspomniałeś? Czy mógłbyś napisać coś więcej na ten temat?

Mariusz

Witam wszystkich pojawiła się oferta pracy na stanowisko operatora produkcji możecie coś podpowiedzieć jak tam jest tzn. ciężkość pracy, zarobki atmosfera itd. będę wdzięczny za jakieś info pozdrawiam

Tak12Nie

Rob19

Arek - nie zachwalaj i nie kłam. Gdyby było tak fajnie jak piszesz, to najlepsi pracownicy nie odeszliby do konkurencji lub innych firm. Na przełomie kilku ostatnich lat pozwalniały się osoby z biura i z produkcji - ludzie z którymi Pan Prezes budował tę firmę i którym nie potrafił podać ręki i podziękować za wieloletnią współpracę. Ponieważ Pan Prezes używał wobec nich swojego ulubionego zdania " jak się komuś nie podoba to tam są drzwi " więc Ci najlepsi skorzystali z jego rady i te drzwi znaleźli.

Tak7Nie

Arek

Jak komuś tak bardzo źle to niech zmieni firmę i nie obraża ludzi którzy tu pracują. RAFS ma opinię dobrego pracodawcy.

Buba

Witam az tak zle jest w tej firmie? Ja jutro jade na rozmowe o prace stawka 11zl netto to bardzo duzo w innych pracach zarabialem 9,9.50zl najnizsza krajowa. Ide do pracy na magazynie jakies tam ukladanie zabawek pakowanie. Praca od pon do soboty 6-14 super ggodziny w dodatku w sobotę jesli nie mg przyjść powiedzieli mi ze nie ma problemu co myskicie? Naklamali mi czy sie zmienilo?

tuningowiec

Typowa murzynownia magazynierzy po -17 stopni zimna jeżdżą na wózkach a wózki typowe złomy. Plac firmy składa się z dziur za dziura wgl zero odśnieżania brak szacunku do 2 człowieka przez przełożonych ( kierownika) na dodatek brak przerw jakich kolwiek dla magazynierów, ludzie nie pchajcie się tu szkoda waszego czasu pozdrawiam

Tak5Nie1

syf

pracowalem juz w roznych firmach ale najwiekszy syf tylko w rafsie ta firma powina byc pod kontrola pipu moze wtedy by rafal szanowal swoich pracownikow ps.rafal te 50 zl na swieta wsadz sobie gleboko w d... ( jedyna premie jaka dajesz)

Nick

Gadanie ludzi którym się nie chce pracować albo mają 2 lewe ręce skoro tak mało płacą i tyle ludzi niby narzeka to czemu stali pracownicy dalej tam robią skoro na rynku pracy jest pełno ofert pracy gdzie można zarobić 1300 skoro tak wszyscy twierdzą moje zdanie jest tak w każdej firmie są jakieś niedociągnięcia i tak zwany bałagan ale dla ludzi którzy chcą pracować i mają chcecie do pracy to polecam tą firmę

wielki syf

Siema. bylem pracownikiem rafs jakies 8 miesiecy. to co tam sie dzieje jest paranoja. syf brud nie da sie zarobic. stawki akordowe sa tak male ze malo kiedy da sie zarobic 100zl na szychte. aaa i zajebisty dyrektor co upierdala na wyplatach. by ci to poszlo w piety. co do umowy o prace to mozecie zapomniec z miesieca na miesiac podpisuje sie umowe o dzielo. nie polecam tej firmy. zero lazni nie ma sie gdzie umyc brudny wraca sie do domu. nie pozdrawiam.

Ja

Jakie są maszyny, interesuje mnie np. Bobst

Hmm

Kiedyś tam pracowałem. Zaczynałem jeszcze na Karbiu, potem Chorzów. Umowy normalnie były dawane bez problemu! [może teraz jest inaczej?] Powiem tak zarobić tam można tylko zależy jaką pracę sie dostaje. Są takie maszyny i stawki na nich że pracując cały mies na nich wyciągnie sie 2-2,5 tys. I to bez nadgodzin! No może z jedna sobotą. Warto się uczyć na maszynach! A jak ktoś nie załapie to potem klei kartony czy robi śmieszne roboty za marne grosze. Tak jest! Trochę inteligencji i obrotu a zarobić można!

gh

Jak się postarasz i zarobisz więcej to i tak cie z tego okradną przzy wyplacie

brother

Ta firma to kpina. Wyzysk i strata czasu. Lepiej siedzieć na zasiłku niż być traktowanym jak szmata za psie pieniądze. Szczerze odradzam tą firmę.

ht

Ostatnio zaczelo sie cos zmieniac na lepsze. Poza chaosem w biurze, na produkcji jest calkiem calkiem. Jesli robisz swoje i nie jestes tepą masa to nikt na ciebie nie podniesie glosu, nie bedziesz miec problemow itd. Kasa mala ale to juz zalezy od was bo robota na akord. Jesli przy pierwszej wyplacie narzekasz to sie zwolnij. Widocznie nie pasujesz do takiej pracy. Tutaj potrzeba ludzi ktorzy maja chec do pracy i potrafia ja dobrze i w miare uplywu czasu szybko wykonywac. Wtedy jest pieniadz a i nawet na premie idzie sie zalapac. To nie prawda ze zmuszaja przychodzenia w weekend. Nie mozesz, nie chcesz to mowisz to. Jesli mialbym polecic ta prace to glownie dla kobiet. Na produkcji maja co prawda akord ale w wiekszosci zlecen jest to godzinowka. Praca w miare lekka.

niebieska

kurcze ale jazda zlozylam tam papiery chyba podziekuje Ci ktorzy tam pracuja powinni sie w garsc wziasc i postawic warunki nie bujcie sie utraty pracy wszyskich Was nie zwolnia no chyba ze sami beda zapierniczac w co watpie powiedzcie w koncu dosc wykorzystywania !!!!!sami im pozwalacie na takie traktowanie....przykro mi

TakNie1

fgs

To po co tam robisz?

Fithay

nie polecam syf giła i mogiła kierownik w okularach to idiota reszta nawet spoko małe zarobki a kaza przychodzic w weekendy jezeli masz ryj i sie odezwiesz to jestes najgorszy bo tam lubią lizodupów nie polecam ani 1 dnia pracy w tej firmie

Fthisway

Pracuje długo w RAFSIE WIEM na 100% ze tylko zle opinie sa prawdziwe te dobre sa pisane przez osobe ktorej zlecono poprawe wizerunku firmy po tym jak pokazaly sie niepochlebne opinie!! Pracownikow produkcji (starych) oceniam celujaco

Tak1Nie

Zostaw opinię o RAFS Sp. z o.o. - Chorzów

Chcę opublikować:

RAFS Sp. z o.o.