Olan Spółka z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Olan Spółka z o.o.

Borsuk

Wina rotacji w firmie jest, zbyt duze tempo pracy narzucone, jesli ktos chce zarobic to musi sie napocic zeby miec 100% normy. Stawki sa wedlug mnie super, ale trzeba sie napracowac zeby na nie zarobic

Gruby

A na jakie stanowisko?

Waldek

Położony na odludziu zakład autobusy MPK i PKS z Siedlc tam nie chodzą ,dojazd tylko samochodem lub rowerem , praca za groszowe akordowe stawki, omijać szerokim łukiem.

Handlowiec

Czyli co najpierw ile na poczatek dostane i jaka umowa ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Olan Spółka z o.o. kandydat na stanowisko ŚLUSARZ ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Handlowiec

Ktos powie jal jest w biurze bo zamierzam zostawic tam cv swoje na handlowaca

Harnaś :D

Jak ćpasz zamiast pracować lojalnie to sie dziwisz? lol

-x@x-

Jestem przekonany że to odpowiedni człowiek na tym stanowisku.

xox

Ocenę należy wystawiać , po wysłuchaniu dwóch stron..

pok

A jak wygląda praca w biurze - technolog? Tam w miarę spokojnie jest?

never

dostałem od znajomego ten adres i mówił że szukają tam spawaczy do pracy więc chciałem się dowiedzieć o co chodzi Siedlce to prawie centralna polska i firma z kapitałem zagranicznym to możne zarobki na jakimś poziomie i warunki pracy normalne.A jakie były zarobki w OLANIE?

kajman

A co to za ogłoszenie na magazyniera. Czy mógłby mi ktoś napisać w jakich godzinach ta praca na mag. i jakie zarobki oferują? Z góry dzięki za odp.

kabanos

A na jakie pieniądze można liczyć na starcie? I na ile zmian tam się pracuje? Proszę o odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Olan Spółka z o.o. - Siedlce

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Olan Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olan Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olan Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Olan Spółka z o.o.