Olan Spółka z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Olan Spółka z o.o.

BERG

Olan to niewielka, ale dobrze zarządzana firma na rynku siedleckim, która wciąż się rozwija dzięki czemu powstają nowe miejsca pracy. Firma zatrudnia nie tylko wykwalifikowanych specjalistów ale również pracowników chętnych do pracy, do przyuczenia zawodu i zdobycia kwalifikacji. Moim zdaniem firma jest w porządku jako sama w sobie. Niestety to ludzie tworzą firmę i atmosferę i atmosferę w zakładzie. Postawa wielu osób jest bardzo roszczeniowa, zamiast pracować to wyliczają sobie – kto ile zarabia, kto ma więcej kto mniej, takie jest podejście wielu pracowników. Moim zdaniem jeśli ktoś przychodzi do pracy to jak sama nazwa wskazuje po to by pracować. Ja aktualnie pracuje w OLAN 2 lata i mogę stwierdzić, że pracodawca jest OK. Praca tu nie jest lekka, jak to na produkcji, jednak sumienny i dobrze zorganizowany pracownik może zarobić niezłą pensję. Zarząd spółki docenia zaangażowanych i uczciwych pracowników.

Witam , jestem pracownikiem firmy OLAN od kilku lat i w 100% polecam podjęcie pracy innym osobom , a szczególności młodym osobom którzy chcą się rozwijać , zdobywać nowe doświadczenia . firma umożliwia kursy , szkolenia oraz ewentualne awanse na wyższe stanowiska osobom którzy chcą się zaangażować i związać się z firmą na dłużej. Zdecydowanie odradzam jednak zatrudnianie się osobom którzy związali się życiowo z powiedzeniem " czy się stoi czy się leży to wypłata mi się należy” to nie jest dobra firma dla takich osób ponieważ twoje wynagrodzenie będzie zależało w szczególności od twojego zaangażowania . Zarząd spółki docenia zaangażowanych i uczciwych pracownik poprzez dodatki i premie do wynagrodzenia, warto również wspomnieć iż w firmie regularnie co roku są podwyżki wynagrodzeń dla pracowników. Podsumowując polecam

Slith

Pracuje w Olanie prawie 3 lata i nie narzekam, że trzeba się narobić aby zarobić. Każdy przychodzi i od razu się pyta czy zarobi tu około 3tys. miesięcznie...zadaj sobie pytanie, co Ty potrafisz że z wejścia chcesz takie pieniądze zarabiać. Większość nowych ma właśnie takie podejście. Dwie lewe ręce, a do tego brak jakiej kolwiek wyobraźni. Ten kto chce pracować i czegoś się nauczyć to będzie pracował.

Administrator Nowy wpis

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Olan Spółka z o.o.?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Olan Spółka z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Technolog?

Jacek
@Pytanie

Wystarczy rzetelnie przedstawić swoja osobę bez zbędnego upiększania. Rozmowy były przeprowadzane w miłej atmosferze i byłem pytany o przebieg swojej kariery zawodowej z wyszczególnieniem zakresu obowiązków. Mogłem swobodnie zadawać pytania odnośnie wymagań i warunków pracy. Uzyskałem informacje iż praca jest w godzina od 7 do 15 z możliwością nadgodzin w zależności od potrzeby pracodawcy oczywiście kiedy będę już samodzielnym pracownikiem. Odnośnie wynagrodzenia to jak musiałem przedstawić swoje oczekiwania finansowe jakich bym oczekiwał podczas okresu próbnego oraz kiedy już się wdrożę w tematykę rusztowań i będę samodzielnym pracownikiem. Ogólnie oferta pracy wydaje się intersująca wiec czekam na telefon może uda mi się dostać zobaczymy ;) Pozdrawiam

Julia Nowy wpis
@Jacek

Hej, co do oczekiwań finansowych to jak się do nich odnieśli? Bo zastanawiam się czy można w jakiś sposób już na starcie negocjować. I tak ogólnie to odezwali się w końcu?

Robert Nowy wpis
Kandydat

Witam. Przygody życiowe wymusiły zmianę miejsca pracy, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Wydaje mi się, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Siedlec. Mam prośbę, opiszcie jak pracuje się w firmie Olan Spółka z o.o.? Czy warunki pracy są dobre? Czy jest w firmie stołówka z dofinansowanymi posiłkami? Robert

Lena Nowy wpis
@Robert

Czołem Robercie. Odpowiadając na Twoje pytanie napiszę że warunki są OK. Wiadomo, mogłoby być lepiej. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to doradzam firmę Geberit z Łodzi. Zatrudnieni (wiem to od narzeczonego bo tam pracuje) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To taki catering online. Tylko,że zamawiasz bezgotówkowo. Powodzenia! Lena.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Olan Spółka z o.o. rekrutuje na stanowisko Technolog. Może ktoś planuje aplikować?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Olan Spółka z o.o. kandydat na stanowisko ŚLUSARZ ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
BERG

Jak w Olan Spółka z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Alicja

Szkoda, że nie napisałeś, czy polecasz jako klient czy pracownik spółki Olan. Bo jeśli jako pracownik, to bardzo bym prosiła, żebyś powiedział nieco więcej o firmie i pracy w niej. Jakie są jej największe plusy? Doprecyzuj, dlaczego konkretnie polecasz firmę i masz o niej takie zdanie.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Olan Spółka z o.o.?

zaintereoswany pracownik
Kandydat

Proszę o informację jaka jest sytuacja w firmie, zastanawiam się nad ciągłą rekrutacją w tej firmie (ogłoszenia wychodzą co tydzień od ponad pół roku na różne stanowiska) czy firma się aż tak rozrasta czy inne opinie negatywne na temat tej firmy po prostu mówią prawdę. Zastanawiam się nad zmianą firmy ale nie chcę wpaść z deszczu pod rynnę. Proszę o opinie jak wygląda sytuacja pracowników na dzień dzisiejszy (zależy mi na umowie o pracę ile tam trwa okres próbny?).

Joker
@zaintereoswany pracownik

A na jakie stanowisko Cie interesuje?

Luka

Pewnie lepiej pracują więc są za to cenieni. Dobry pracownik nie ma powodu narzekać na pracę w firmie bo jest ok!

normalny

Wszyscy są równi

Slith

Zenek

Podpowiedzcie mi czy firma rekrutuje może teraz?

Johny

Warunki socjalnie pracownikow tragiczne!!! Sprzataczka przychodzi na 4 godziny a juz po godzinie sobie przerwe robi. Zamiast jesc pasuje posprzatac socjalne pomieszczenia pracownikom zeby jakos im sie lepiej pracowalo

vvv

Sa teraz ogloszenia w tygodniku jak tam praca w biurze wyglada? jest ten nowy prezes?

a taki ja

Jak się komuś nie chce robić to wiadomo że będzie narzekał na wszystko ja pracuję i jakoś nie narzekam 120% normy dziennie to bez problemu tylko trzeba robić a nie siedzieć na telefonie i powoli robić, z 3 tysięcy nie schodzę, zależy to również od miesiąca wiadomo mniej dni mniej wypłaty ale ogólnie polecam jest bardzo fajnie :)

Łucja

@@xxxx@, czy możesz proszę napisać coś więcej na temat warunków pracy w Olan? Jeżeli masz informacje na temat zakresu obowiązków pracowników i tego, jakie proponuje się im wynagrodzenie za wykonywaną pracę, to dodaj kolejny merytoryczny wpis. Dla osób rekrutujących się do tej firmy będą to na pewno cenne wskazówki.

xvxc

Nowy prezes jest bardzo dobrym człowiekiem.i niech sikkiens głupot nie pisze (a może to były prezes ) tak chce zepsuć opinię nowemu. Coś mi sie wydaje że tak :)

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak ważne dla pracowników mogą być benefity pozapłacowe. Czy Olan Spółka z o.o. jest takim przedsiębiorstwem?

Zostaw merytoryczną opinię o Olan Spółka z o.o. - Siedlce

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Olan Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olan Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olan Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Olan Spółka z o.o.